Codziennie nawyki i tricki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-25, 21:38   #31
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

moim codziennym nawykiem, cudownym nawykiem jest picie kawy zaraz po wstaniu z łóżka

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8616841 2]
Ale tak zupełnie serio to takie wymyślanie o smarowaniu ust o pełnych godzinach wydaje mi sie niezdrowe, bałabym się że doprowadzę do nerwicy natręctw.[/QUOTE]

też tak myślę smarowanie ust według potrzeb, a nie o pełnych godzinach
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 09:30   #32
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Codziennie wieczorem nitkuję zęby. Nie cierpię tego, ale nie umiem już inaczej
Fajnie, że masz taki nawyk, w sumie każdy powinien, ja niestety robię to co kilka dni.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 13:16   #33
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu próbuję wprowadzić, ale ciężko jest. Na początku próbowałam 30 minut, ale teraz skracam do 15-20 - jak usiądę i się skupię porządnie, to i tak kupa czasu i mnóstwo słówek przeczytam, a jak nie mogę się skupić, to i 30 to za mało. A jednak na 15 minut łatwiej się zmobilizować i jak dobrze idzie, to czasami dłużej poczytam.
Albo chociaż coś takiego, że we wtorki i czwartki poświęcę ileś czasu na naukę języka, niekoniecznie codziennie. Muszę się jakoś zmobilizować i znaleźć sposób. Zawsze jednak coś do przodu.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 13:44   #34
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Chciałam bardzo wypracować sobie jakieś nawyki samorozwoju, na przykład do nauki języka. Gdybym codziennie przez kilka minut coś poczytała albo nauczyła się nowego słówka, byłoby super. Niestety na razie nie umiem się zmobilizować.
Dobrze wychodzą mi tylko nawyki kosmetyczne, bo nakładanie maseczek i dbanie o twarz po prostu mnie relaksuje. Kiedy jestem zmęczona i mogę poświęcić chwilę na takie spokojne pielęgnowanie cery jestem jakaś spokojniejsza i lepiej się czuję.

Ogólnie temat mi się podoba. Myślę, że dobre nawyki naprawdę mogą się przydać w życiu... Ale niestety nie jestem na tyle uporządkowana, by kogoś zainspirować. Przychodzą mi do głowy rzeczy typu:
- oferta kulturalna (no nie wiem, raz w miesiącu kino na przykład, ja się czasem rozleniwiam albo jak nie ma niczego fajnego w repertuarze to nie chce mi się iść, a często się okazuje, że jednak warto ruszyć tyłek i chociaż wyrobić sobie zdanie na temat filmu),
- choć raz w miesiącu spróbować czegoś nowego (upiec ciasto według nowego przepisu, inaczej się pomalować, pójść na spacer w inne miejsce niż zwykle itd.)
Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
moim codziennym nawykiem, cudownym nawykiem jest picie kawy zaraz po wstaniu z łóżka

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------



też tak myślę smarowanie ust według potrzeb, a nie o pełnych godzinach
Co do nauki języka. Próbowałyście duolingo? Jak miałam smartfona to z tego korzystałam i było super.

Śmiejcie się ze smarowania ust pomadką co godzinę. U mnie nie ma czegoś takiego, że czuję potrzebę posmarowania ust. Zawsze jest tak, że doprowadzam je do stanu krytycznego, odstają skórki, zrywam je, mam pokrwawione usta, co przy trupio bladej cerze daje efekt wampira.

A co np. jak ktoś nie za bardzo czuje pragnienie, a zaleca się wypić te niech będzie 2 litry wody dziennie? Czy ustawione przypomnienia na komórce albo picie o konkretnych godzinach szklanki wody (pomimo braku pragnienia) - to źle?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 14:23   #35
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

U mnie problem suchych ust i rąk rozwiązała maść z witaminą a. Grubo smaruję nią ręce i usta na noc. Wszelkie pomadki ochronne i inne niby odżywcze można cały czas smarować i nic nie dają, a jak systematycznie na noc posmaruję maścią to co rano mam mięciutkie usta.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:18   #36
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Kiedyś próbowałam duolingo na komputerze. Jeśli jest aplikacja to chętnie sobie zerknę.

Co do picia wody to ja wypracowałam nawyk picia przed samym spaniem. Odkąd tak robię nie budzę się już spragniona i nie jest mi tak jakoś sucho. Usta smaruję jak sobie przypomnę .
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:32   #37
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Na noc pić niedobrze, bo się biega do toalety w nocy, albo rano takie parcie, że trzeba szybko wstawać.. ja tam wolę pić rano.
Z trików, które dla mnie są normą, no ale: prawie codziennie włączam zmywarkę na noc, następnego dnia mam wszystko czyste i suche i gotowe do używania.
Po praniu wszystko od razu prasuję i do szafy.
Po prysznicu zawsze stosuję balsam do ciała, mam problem z suchą skórą.
Staram się gotować na dwa dni, żeby zaoszczędzić czas
Zaraz po śniadaniu biorę suplementy, żeby potem o nich nie zapomnieć.
Zawsze mam gotową torbę na siłownię.
Wszystkie ubrania i buty po noszeniu odkładam na swoje miejsce, albo do kosza na pranie.
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-26, 15:36   #38
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Ja nie mam takich skutków picia na noc, wszystko normalnie. Natomiast rano nie mogłabym zbyt wiele wody wypić, bo wtedy już nie chce mi się jeść. A muszę jeść, chcę przytyć .
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:39   #39
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez ginewrona Pokaż wiadomość
Z trików, które dla mnie są normą, no ale: prawie codziennie włączam zmywarkę na noc, następnego dnia mam wszystko czyste i suche i gotowe do używania.
.
Nie boisz się? Ja wiem, że są rzeczy, które muszą być włączone - lodówka, zamrażarka. Ale ja się boję, że mi lampka nocna się spali w nocy i wywoła spięcie, pożar itd.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:53   #40
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Nie, myślę, że nie ma czego. Uważam, że jest takie same ryzyko kiedy zmywarka pracuje w dzień.
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 22:05   #41
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez ginewrona Pokaż wiadomość
Nie, myślę, że nie ma czego. Uważam, że jest takie same ryzyko kiedy zmywarka pracuje w dzień.


Ja tez często włączam na noc, choć wolę w dzień, aby móc od razu wypakować, lecz zapominam, albo mówię aaaa dołożę jeszcze coś i potem właśnie wieczór mnie zastaje.
O pożarze nie myślę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 11:07   #42
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

- poranna kawa - ledwo otworzę oczy gdy jest weekend i TŻ nie wstaje do pracy bladym świtem, to on parzy dla nas kawę. Robi z tego prawdziwy rytuał
- gdy tylko przychodzę do domu z pracy, pierwsza rzecz po umyciu rąk to staranne zmycie makijażu i umycie twarzy. Dopiero bez makijażu czuję się tak "po domowemu". I zdejmuję stanik. Nie wyobrażam sobie chodzenia w staniku "po domu"
- Gdy wracam do domu po pracy, lubię choć na chwilę (po tych rytuałach z demakijażem)wyciągnąć się na łóżku z książką. Zanim zabiorę się za cokolwiek

- gdy mam jakiś kosmetyk/produkt spożywczy w słoiku/kartonie/opakowaniu, zanim otworzę kolejne opakowanie, czuję taki wewnętrzny imperatyw, by najpierw wykończyć poprzednie. Odwrotnie niż mój TŻ
- gdy mam w domu nadmiar jajek, czuję w sobie potrzebę, by upiec ciasto. najlepiej jakieś eksperymentalne, jakiego jeszcze nie robiłam
- nie suszę włosów suszarką (myję wieczorem), nie używam prostownicy ani lokówki. Gdy raz na ruski rok użyję jednego z tych urządzeń, czuję się, jakbym popełniała jakiś grzech wobec zdrowia moich włosów
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 13:59   #43
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość


- nie suszę włosów suszarką (myję wieczorem), nie używam prostownicy ani lokówki. Gdy raz na ruski rok użyję jednego z tych urządzeń, czuję się, jakbym popełniała jakiś grzech wobec zdrowia moich włosów
Ja mam tak samo Ja nawet nie farbuję, ostatnio zrobiłam saszetką i tak żałuję, że nie wiem co
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 14:20   #44
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie używałam kremu do rąk dla mnie to całkiem zbędny kosmetyk.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślałam, dopóki nie zaczęłam pracy w barze, gdzie myje ręcznie wszystkie kufle. Tak z 50 jak nie więcej dziennie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 14:25   #45
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Przed pójściem spać staram się zawsze ogarnąć kanapę, tzn. poskładać koce, wytrzepać poduszki, bo strasznie nie lubię widzieć bałaganu zaraz po przebudzeniu. Zawsze też rano ścielę łóżko i wietrzę mieszkanie, w ogóle mam okno otwarte zawsze jeśli tylko pogoda na to pozwala.
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 15:04   #46
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Mój trick na samą siebie, jak chcę iść danego dnia na fitnes a czuję ze mi się nie chce i może być problem,
to przebranie się w ciuchy fitnesowe i przygotowanie torby i butów do wyjścia od razu po powrocie z pracy.
I stawiam sobie tą torbę na fotelu na którym mam zwyczaj przesiadywać i siedzę w tych ciuchach sportowych.


Na mnie działa, bo jak już jestem ubrana i spakowana, no to juz naprawdę brak mi wymówek przed samą sobą że nie zdązyłam czy coś, i idę nawet jak ogarnia mnie mega leń.




z takich IMo dobrych dla mnie nawyków, to wypijanie dużej szklanki wody z miodem i cytryną jako pierwsza rzecz jaką robię po wstaniu codziennie.
Zanim opiję się kawy, zapomnę pic wody, wpadnę w wir latania jak kot z pęcherzem itp.
Zawsze coś. Bo niestety w pracy potrafię pić tylko kawę, a potem zdziwko ze się fatalnie czuję.




z codziennych: pranie nastawiam przy okazji bycia w łazience. tak samo wyjmuję.
Nie planuję specjalnie.
Wchodze "na siku, mycie, cokolwiek), widzę dużo prania w koszu to nie snuje filozofii kiedy to wyprać, tylko pakuje do pralki, nastawiam.
Jak wchodze kolejnym razem i jest w pralce wyprane- wyjmuję tez bez rozkminiania. Po prostu jest, to wyjmuje i noise do powieszenia.




Zmywarkę tez nastwaiam zawsze na noc. rano jest czyste i ja czy ktoś, zwsze wyjmie i jest miejsce na kolejne brudy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 16:43   #47
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cava, ja tak samo robię z praniem i nigdy nie czekam, aż mi się uzbiera pełna pralka.. może jest to nieekologiczne, ale nie lubię, jak mi się brudy kiszą w koszu...
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 17:49   #48
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No właśnie ja nie rozumiem codziennego mycia włosów, osobliwie rano. Normą jest dla mnie prysznic 2 razy dziennie (w miarę potrzeb nawet częściej) ale nie mam czasu rano czekać kilku godzin aż mi łeb wyschnie (mam bardzo długie włosy i jest ich mnóstwo). A z mokrym łbem przecież nie pójdę do pracy. Skóra mojej głowy nie wydziela tyle sebum, żebym musiała codziennie wstawać o 3 rano i myc włosy.
Moje włosy potrzebują codziennego mycia, po prostu. Dość szybko robią się tłuste, mam ŁZS. A schną migiem, bo są dość cienkie i krótkie. Za prysznica dwa razy dziennie nie biorę, bo to dla mnie przesada, moim zdaniem coś takiego niszczy skórę. Myję się raz dziennie, ale kompletnie.

A stanik to ja noszę tylko od wielkich dzwonów, odkąd pracuję w domu. Do siedzenia przed kompem mi niepotrzebny, do wyjścia z psami i do sklepu też niespecjalnie. Zdarza się, że w ciągu tygodnia założę stanik tylko raz na godzinę.... w niedzielę do kościoła. Dlatego już nie pamiętam, kiedy ostatnio prałam staniki.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2018-11-27 o 17:54
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 17:51   #49
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Moje włosy potrzebują codziennego mycia, po prostu. Dość szybko robią się tłuste, mam ŁZS. A schną migiem, bo są dość cienkie i krótkie. Za prysznica dwa razy dziennie nie biorę, bo to dla mnie przesada, moim zdaniem coś takiego niszczy skórę. Myję się raz dziennie, ale kompletnie.
Ja tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 18:08   #50
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, dopóki nie zaczęłam pracy w barze, gdzie myje ręcznie wszystkie kufle. Tak z 50 jak nie więcej dziennie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
A rękawiczki? Chyba że to wygląda tak, że tu myjesz i zaraz pędzisz do czegoś innego, więc nie ma czasu na zakładanie.
Lubię tłusty olejek rycynowy na dłonie, ale nie krem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 18:12   #51
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
A rękawiczki? Chyba że to wygląda tak, że tu myjesz i zaraz pędzisz do czegoś innego, więc nie ma czasu na zakładanie.
Lubię tłusty olejek rycynowy na dłonie, ale nie krem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jak wizazance, ale mi takie kufle barowe się niewygodnie myje w rękawiczkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 19:29   #52
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Jak nie miałam zmywarki, wszystko myłam w rękawiczkach, kufle nie kufle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 06:18   #53
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Moje włosy potrzebują codziennego mycia, po prostu. Dość szybko robią się tłuste, mam ŁZS. A schną migiem, bo są dość cienkie i krótkie. Za prysznica dwa razy dziennie nie biorę, bo to dla mnie przesada, moim zdaniem coś takiego niszczy skórę. Myję się raz dziennie, ale kompletnie.

A stanik to ja noszę tylko od wielkich dzwonów, odkąd pracuję w domu. Do siedzenia przed kompem mi niepotrzebny, do wyjścia z psami i do sklepu też niespecjalnie. Zdarza się, że w ciągu tygodnia założę stanik tylko raz na godzinę.... w niedzielę do kościoła. Dlatego już nie pamiętam, kiedy ostatnio prałam staniki.
Ech... w tej sytuacji to jednak może bym wstawała o tej 3 rano, by łeb umyć

A prysznicować się i myć po prostu lubię (latem zwłaszcza mogłabym w kabinie prysznicowej zamieszkać a zimą ciepły prysznic jest miły).

W domu zdarza mi się łazić bez stanika (gdy jestem w nim sama) ale generalnie ma dość spory biust (nie jakoś przesadnie ale przysłowiowo mam czym oddychać), więc nie wygląda to za ładnie (moim zdaniem) bez stanika.

A z codziennych nawyków- zasypiam zawsze przy włączonym audiobooku. Nie zasnę jak mi coś nie gada. I bez kota/kotów też nie lubię spać bo mi nic nie mruczy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 09:03   #54
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Jeszcze z tricków.
Z powodu odstawienia tabsów, wypadło mi jakiś czas temu masę włosów na raz (makabra) a teraz stadnie odrastają (na szczęście!) co wygląda po prostu koszmarnie, bo pod długimi włosami mam coś w rodzaju parocentymetrowego futra, które na ogół radośnie sterczy pionowo w górę.




Do okiełznywania tego, noszę ze sobą w torebce bezbarwny żel do stylizacji... rzęs

Czyli pudełko jak od tuszu do rzęs ze szczoteczką.
Tym na bieżąco dyscyplinuję niesforne "odroślaki" które akurat wyrwą się na wolność i stają na baczność.
Jak sie kończy, dokładam do pudełka zwykłego żelu do włosów.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2018-11-28 o 09:07
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 11:33   #55
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jeszcze z tricków.
Z powodu odstawienia tabsów, wypadło mi jakiś czas temu masę włosów na raz (makabra) a teraz stadnie odrastają (na szczęście!) co wygląda po prostu koszmarnie, bo pod długimi włosami mam coś w rodzaju parocentymetrowego futra, które na ogół radośnie sterczy pionowo w górę.
To jest właśnie norma przy ŁZS. Jak każda choroba immunologiczna, to się na jakiś czas wycisza, a potem bach, jest nawrót i włosy lecą. Po czym odrastają i wygląda się jak wypiór.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 11:48   #56
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Codziennie nawyki i tricki

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
To jest właśnie norma przy ŁZS. Jak każda choroba immunologiczna, to się na jakiś czas wycisza, a potem bach, jest nawrót i włosy lecą. Po czym odrastają i wygląda się jak wypiór.

"Wypiór". Tak właśnie wyglądam.



Hm, serio?
ja to wiązałam z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych choć faktycznie jakby sporo za późno po, się zaczęło na ostro.
Ale jak teraz napisałaś i kojarzę fakty, to... może to był powód faktycznie, bo po tym incydencie, wylądowałam obecnie z okropnym zaostrzeniem choróbska na sterydach i lekach wyciszających autoagresję w podwojonej dawce.
I faktycznie zdarzały mi się juz takie incydenty wcześniej a nic wtedy nie odstawiałam

Dzięki za info, jakbym wiedziała to wcześniej, zareagowałabym tez wcześniej. Przyda się może na kiedyś żeby zapobiec.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 11:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.