Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 18:59   #1
glamorousbabe
Raczkowanie
 
Avatar glamorousbabe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 85
Thumbs up

Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)


Wątek założony pod wpływem impulsu zakupu kolejnych bajecznie wysokich szpilek Mam nadzieję że spotkamy się tu wszystkie wysokie i odważne laseczki które kochają wysokie obcasy Jesteśmy odważne i ubóstwiamy buty dzielmy się swoimi nowymi zdobyczami wstawiajmy zdjęcia opisujmy wrażenia :P ZAPRASZAM WSZYSTKIE PANIE napiszcie coś o sobie

Ja mam 173cm, rozmiar buta 37, a obcasy 7-12 cm ulubiona marka ALDO
glamorousbabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:06   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:25   #3
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

jest już taki wątek

btw. też mam 173 cm wzrostu i nie wyobrażam sobie życia bez wysokich obcasów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:35   #4
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Zapraszamy do wątku dla wysokich Ja mam 180cm i kocham szpilki po 12-14cm
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:33   #5
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

180 cm
rozm. 38,5
ulubiona wysokość 10 cm.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:48   #6
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

171cm
roz40
na co dzień noszę 9-12cm

nienawidzę płaskiego obuwia, zakładam je tylko na zajecia sportowe
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:50   #7
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

170 i kocham mega szpilki-mam chyba z 15 par
moj ostatni nabytek

http://www.stylowebutki.pl/products/Angie21-żółte.html

http://www.stylowebutki.pl/products/...aranczowe.html
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 20:54   #8
glamorousbabe
Raczkowanie
 
Avatar glamorousbabe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 85
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
piękne! pomarańcz kolor sezonu gratulujemy bucików
glamorousbabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:22   #9
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

ja mam 175cm wzrostu i waze 57kg
chodze w róznych obcasach,lubie płaskie,trampki tez ale równiez fajne buty na obcasie badz na koturnie(modne zreszta )i nie waham sie w takich chodzic a jak sie komus nie podoba jego problem,bo juz słysząłam nieraz ''oootaka wysoka a obcasy nosi'' a czemu mam z nich rezygnowac kiedy lubie?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:24   #10
ksenka4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

a ja mam 177 cm i nawet chciałabym czasem założyć obcas, ale nigdy ich nie nosiłam i nie umiem w nich chodzić ! kupiłam sobie jakiś czas temu obcasy około 7 cm (moj rekord hehe) i tylko raz je założyłam. zostaję przy płaskich, a poza tym większość populacji kobiet na moje oko ma ok. 160 cm więc i tak czuję się jak żyrafa ;p
ksenka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 01:25   #11
ada77
Raczkowanie
 
Avatar ada77
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Heh, za każdym razem, gdy zajrzę do wątku dla wysokich lub dla niskich zastanawiam się, gdzie jest miejsce na jakiś"średni" wzrost Myślę, że 170-176* to właśnie taki przeciętny, w dodatku b. dobry wzrost do wysokich obcasów


wg mnie jednak 170-176 to nie jest średni czy przeciętny wzrost dla polskich kobiet, dziewczyn, nawet nastolatek.........fakt, ze nastolatką juz dawno nie jestem, ale mam 170 cm i nie uważam się za niską, dość wysoką powiedzmy, jestem najwyższą dziewczyną w rodzinie i prawie najwyższa wśrod kolezanek, znajomych; pewnie to nowe pokolenie nastolatek będzie wyższe i moja córka bedzie miała ponad 175 cm , bo juz jest bb wysoka jak na swój wiek; a co do obcasów to lubię na codzien ok 6 cm, na wyjscia max 8 i juz czuję się b wysoka) owszem widuję dziewczyny ze wzrostem ponad 175-180, ale to w moim otoczeniu rzadkość........ nie sądzę, ze trzeba mieć kompleksy z tego powodu lub nie móc nosić obcasów, moze nie 10 cm, ale nie płaskie; sama chętnie urosłabym jeszcze ze 3, 4 cm, ale to już niemożliwe;((
ada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 08:30   #12
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Ja mam 181 cm... Uwielbiam obcasy, koturny, ale mam rozmiar stopy 42 i naprawdę ciężko cokolwiek mi znaleźć...
Obcasy jeszcze jak obcasy, ale piekielnie bolą mnie poduszeczki już po paru minutach (próbowałam różnych butów, różnych wysokości, poduszek, wkładek - wszystkiego. Cały czas od 3 lat tak samo). Koturny są dla mnie wygodniejsze, ale ciężko coś znaleźć :<

Jednakże - uwielbiam
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 09:34   #13
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Ooo, uwielbiam obcasiki, chociaż długi długi czas wstydziłam się w nich chodzić.. Jakaś super wysoka nie jestem bo mam jakieś 172-173 cm, ale jak większość koleżanek nawet na wysokich obcasach jest ode mnie niższa...
Chciałabym kupić sobie jakieś ładne butki ale teraz widzę bardzo dużo butów na koturnie z przodu :/ plus jeszcze widziałam ładne buty ale z odkrytymi palcami, nie znoszę tego
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:57   #14
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Cześć dziewczyny Myślę, że w tych czasach wzrost 170 i troszkę więcej to norma. Naprawdę wiele dziewczyn ma taki wzrost(Ja też). Buty w większych rozmiarach i w normalnych cenach są w Deichmannie. Ja mam jednak inny problem...nigdy nie miałam szpilek, które by były naprawdę wygodne.... Pozdrawiam wszystkie 170 cm +
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:15   #15
glamorousbabe
Raczkowanie
 
Avatar glamorousbabe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 85
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

cieszę się że jest nas sporo wysokich kochajacych obcasy

jakie macie odczucia gdy słyszycie : "nie mogę założyć obcasów przecież jestem taka duża gdzie ja znajde faceta" powiem wam że nie raz słyszałam taka wypowiedź w sklepach czyy w rozmowach z dziewczynami, a mówiły to naprawdę piękne dziewczyny, gdzie zgubiła się pewność siebie??? może nasi panowie powinni urosnąć troszkę wyżsi
glamorousbabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 12:44   #16
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Cytat:
Napisane przez glamorousbabe Pokaż wiadomość
cieszę się że jest nas sporo wysokich kochajacych obcasy

jakie macie odczucia gdy słyszycie : "nie mogę założyć obcasów przecież jestem taka duża gdzie ja znajde faceta" powiem wam że nie raz słyszałam taka wypowiedź w sklepach czyy w rozmowach z dziewczynami, a mówiły to naprawdę piękne dziewczyny, gdzie zgubiła się pewność siebie??? może nasi panowie powinni urosnąć troszkę wyżsi
dokladnie to oni czesto sa niscy a nie my za wysokie...ostatnio moja kolezanka uslyszala (nie wprost)od koelgi chlopaka ze jest ''duza'' dodam ze byla na plaskim,jest szczupla, a ma 175cm ale facet byl nizszy od niej wiec walnął taki tekst...no nie oszukujmy sie facet ponizej 175 to niski jest i tyle niech urosnie najpierw a potem sie mądrzy
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:33   #17
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Ja mam 171, niby niedużo, ale jak wczoraj na uczelnię założyłam buty na 14 cm obcasie to byłam wyższa/równa większości facetów. Na szczęście nie od mojego
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:21   #18
magaraga89
Raczkowanie
 
Avatar magaraga89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

wpadłam przypadkiem na ten wątek i chyba dzięki temu co napisałyście przekonam się w ogóle do obcasów - bo rzadko mi się zdarza je zakładać, a szpilki to miałam na nogach chyba 2 razy w życiu. mam 173 wzrostu i problem chodzenia w wysokich butach ale postaram się to zmienić bo przecież o ile lepiej się w nich wygląda
magaraga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:50   #19
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Ja mam 175 wzrostu i głupio się czuję wśród koleżanek czy nawet po prostu na ulicy w butach na płaskim obcasie, a co dopiero w szpilach... Zawsze miałam kompleksy z powodu wzrostu
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 15:38   #20
Jins
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 8
GG do Jins
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Ooo, ja mam 175cm wzrostu (nr buta- 39) i uwielbiam buty na obcasie.
Pamiętam jak zaczęłam w nich chodzić to cała moja rodzina narzekała na 9cm, teraz moje najwyższe mają 12 i po prostu je kocham

Edytowane przez Jins
Czas edycji: 2011-04-02 o 15:39
Jins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 16:03   #21
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Melduję się!! 173 cm.... najwyższe buty 10 cm..Kiedyś chodziłam w płaskich bo się wstydziłam (chuda i długa) a teraz mam wszystko.... w d Zresztą but ładniej wygląda na obcasie i w sklepach większy wybór.
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 16:08   #22
gosiunia8
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 31
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Mam 170 cm. wzrostu (nr buta-38 ). Buty na obcasie to jest to a nóżki jak zgrabnie wyglądają w obcasach Są takie smukłe hehe
gosiunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 17:23   #23
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Cytat:
Napisane przez ada77 Pokaż wiadomość
mam 170 cm i nie uważam się za niską, dość wysoką powiedzmy, jestem najwyższą dziewczyną w rodzinie i prawie najwyższa wśrod kolezanek, znajomych; pewnie to nowe pokolenie nastolatek będzie wyższe i moja córka bedzie miała ponad 175 cm , bo juz jest bb wysoka jak na swój wiek; a co do obcasów to lubię na codzien ok 6 cm, na wyjscia max 8 i juz czuję się b wysoka) owszem widuję dziewczyny ze wzrostem ponad 175-180, ale to w moim otoczeniu rzadkość........ nie sądzę, ze trzeba mieć kompleksy z tego powodu lub nie móc nosić obcasów, moze nie 10 cm, ale nie płaskie; sama chętnie urosłabym jeszcze ze 3, 4 cm, ale to już niemożliwe;((
hmm ja mam tyle samo i uważam sie za bardzo przeciętnego wzrostu, a też jestem w rodzinie najwyzsza (mama ma 158 ), koleżanki mam różne i takie 155 i 180cm, ale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
ponieważ chodze tylko w obcasach to w praktyce mam 180cm wiec często jestem najwyższa wśród dziewczyn ale ani mnie to nie drażni ani nie pochlebia...
Cytat:
Napisane przez glamorousbabe Pokaż wiadomość
jakie macie odczucia gdy słyszycie : "nie mogę założyć obcasów przecież jestem taka duża gdzie ja znajde faceta" powiem wam że nie raz słyszałam taka wypowiedź w sklepach czyy w rozmowach z dziewczynami, a mówiły to naprawdę piękne dziewczyny, gdzie zgubiła się pewność siebie??? może nasi panowie powinni urosnąć troszkę wyżsi
trzeba po prostu umawiać sie z wysokimi mój facet ma 190, eksowie byli też takiego wzrostu, wiec nie uważali mnie za wysoką.
jestem szczupła, wiec nie sądze żeby ktoś nazwał mnie "dużą", przynajmniej mnie to słowo kojarzy sie z osobą o krągłych kształtach.

a jeśli komentarz na temat wysokich butów padłby z ust faceta sięgającego mi do ramienia to bym go zwyczajnie wyśmiała
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:38   #24
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

ja mam 175cm, nr buta 40 i coraz chętniej zakładam obcasy czy koturny... najlepiej się czuję jednak na takich ok. 7cm... moje najwyższe mają 9,5cm

to, że jestem wyższa od koleżanek już na płaskim obcasie, a co dopiero na obcasie, ale co tam... gorzej, że TŻ ma tylko troszke ponad 180cm nie lubie być od niego wyższa... więc szukam takich 7cm butków
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 22:32   #25
glamorousbabe
Raczkowanie
 
Avatar glamorousbabe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 85
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Cytat:
Napisane przez magaraga89 Pokaż wiadomość
wpadłam przypadkiem na ten wątek i chyba dzięki temu co napisałyście przekonam się w ogóle do obcasów - bo rzadko mi się zdarza je zakładać, a szpilki to miałam na nogach chyba 2 razy w życiu. mam 173 wzrostu i problem chodzenia w wysokich butach ale postaram się to zmienić bo przecież o ile lepiej się w nich wygląda
witamy serdecznie cieszymy się i trzymamy kciuki za wysokie obcasy ;PPP

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
hmm ja mam tyle samo i uważam sie za bardzo przeciętnego wzrostu, a też jestem w rodzinie najwyzsza (mama ma 158 ), koleżanki mam różne i takie 155 i 180cm, ale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
ponieważ chodze tylko w obcasach to w praktyce mam 180cm wiec często jestem najwyższa wśród dziewczyn ale ani mnie to nie drażni ani nie pochlebia...

trzeba po prostu umawiać sie z wysokimi mój facet ma 190, eksowie byli też takiego wzrostu, wiec nie uważali mnie za wysoką.
jestem szczupła, wiec nie sądze żeby ktoś nazwał mnie "dużą", przynajmniej mnie to słowo kojarzy sie z osobą o krągłych kształtach.

a jeśli komentarz na temat wysokich butów padłby z ust faceta sięgającego mi do ramienia to bym go zwyczajnie wyśmiała
tylko że szkoda, że tak mało tych wysokich i przystojnych panów , na mojej uczelni można ich zliczyć na palcach jednej ręki..
glamorousbabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:38   #26
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Ja mam 181 cm... Uwielbiam obcasy, koturny, ale mam rozmiar stopy 42 i naprawdę ciężko cokolwiek mi znaleźć...
Obcasy jeszcze jak obcasy, ale piekielnie bolą mnie poduszeczki już po paru minutach (próbowałam różnych butów, różnych wysokości, poduszek, wkładek - wszystkiego. Cały czas od 3 lat tak samo). Koturny są dla mnie wygodniejsze, ale ciężko coś znaleźć :<

Jednakże - uwielbiam

mam 1cm więcej i ten sam rozmiar buta, wiec rozumiem Twoj ból


i dla mnie 170 to nie jest wysoki wzrost tylko przeciętny. nie rozumiem dziewczyn mających 170-175 które nie nosza obcasów, bo będą za wielkie :P za wielkie to moga być dziewczyny, które na boso mają już ponad 180

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2011-04-03 o 08:40
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:03   #27
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Mój TŻ ma 190cm ale poprzedni miał 178cm i nigdy nie widział mnie bez obcasów, więc kilkanaście cm byłam wyższa ale wolałam nosić buty niż się ograniczać przez jedno wzrost
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:19   #28
Panna_Anna87
Rozeznanie
 
Avatar Panna_Anna87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 930
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Ja mam 170 cm rozmiar buta 38. Uwielbiam chodzić na wysokich obcasach Minusem jest niestety to, że prawie wszyscy są ode mnie niżsi i dziewczyny i chłopacy i czasami głupio się z tym czuję, zwłaszcza, że uwielbiam wysokich facetów ;p
Panna_Anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:46   #29
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

Mój TŻ jest tego samego wzrostu co ja... na niekorzyść szpilek w moim przypadku działa też mój tryb życia - ciągle w biegu, nigdy nie mogę zdążyć na autobus no i jak wracam czasem kiedy jest już ciemno to mimo że taka szpila to dobra broń wolę jednak coś w czym mogę szybko biegać :P
Plus oczywiście to że stać mnie na szpilki, które dobre są tylko na tyle żeby się w nich pokazać i siedzieć na jakimś spotkaniu, na dłuższe spacery nie są dobre...
Ostatnio widziałam takie śliczne koronkowe szpileczki w jakimś ccc czy deichmannie ale normalnie twarde jak kołki :/
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:48   #30
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: Mam 170 cm i więcej i koooocham wysooookie obcasy :)

glamorousbabe, wysoka a duża to olbrzymia...różnica
Czasem w sprawach wyglądu inspiruje się moimi ulubionymi aktorkami : Monicą Bellucci, Jessica Albą, Penelope Cruz, które mają ok .170 cm Charlize Theron ma 177 cm i zawsze ładne wygląda - proszę spojrzeć :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg charlize_theron_style.jpg (47,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize-theron.jpg (80,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize_theron-sneaky-05.jpg (65,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize-theron_0.jpg (293,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize-theron3.jpg (116,8 KB, 45 załadowań)
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia

Edytowane przez Jenny Lila
Czas edycji: 2011-04-03 o 10:50
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 15:05:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.