Dojrzała kobieta :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-09-05, 16:15   #4981
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

A ja właśnie odwołałam wyjazd weekendowy nad morze a tak się cieszyłam. Buuuu... Charlie się przeziębił

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-05, 19:50   #4982
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary, te spodnie sa znacznie gorsze niz narciarskie Wyobraz sobie raczej czarny ortalionowy przeciwdeszczowy płaszcz, kupiony w castoramie w dziale remonrowym i zrob z niego spodnie - ciasne w talii, a potem rozchodzace sie szeroko od pasa do kostek w sztywnych, szeleszczacych fałdach Nie da sie w tym wygladac dobrze, no nie da

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Pechowiec A jak sie czuje dziewczynka...?
Wyjazd juz za tydzien, wstepnie ejstesmy spakowani, lista rzeczy do dopakowania tez zrobiona
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-06, 08:00   #4983
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama no gdzieś istnieje granica mojej wyobraźni a spodnie narciarskie lubię, niemniej musi być zachowany jeden warunek: profilowane nogawki, których zabrakło w twoich spodniach Tak sobie pomyślałam, że na nartach ostatnio byłam chyba z 8-10 lat temu
JUż za tydzień wyjazd?! Zleciało...

Aussie chłodne już poranki czy wieczory zobowiązują Charliego do zakładania sztucznego futerka

A u mnie się dzieje... córka wróciła wczoraj ze szkoły z płaczem. Szkoła jej się nie podoba, życie potoczyło się nie po jej myśli. Na domiar złego na przystanku autobusowym było pełno wracającej ze szkoły młodzieży, a dotychczas córka rzadko korzystała z komunikacji miejskiej. Ktoś ją popchnął, upadła. Wróciła pieszo do domu...(powrót trochę czasu zajął...). Od dziś zawożę ją do szkoły, z powrotem wraca z mężem. A teraz wypadałoby mi zmienić swój osąd o innych i pochopnie nie oceniać Do tej pory przekonana byłam że niektórzy rodzice przesadzają z wożeniem młodzieży do szkół. W ogóle dziwiło mnie, ze ci młodzi ludzie akceptują takie niańczenie... co prawda lubimy dodawać rzeczywistości coś od siebie ale wczoraj zrozumiałam...postrzegała m sytuacje przez pryzmat swojego i męża życia, dopóki sami nie zderzyliśmy się z realiami. Muszę na świeżo, bez pędzących emocji przemyśleć zaistniałą sytuację.
Sova a jak córka po pierwszym dniu w nowej szkole?
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-06, 19:17   #4984
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Młoda wróciła do swojego domu 20, sierpnia. W wyniku pojawił się koronawirusa
Teraz Charlie na całe szczęście wyniki nie sugerują FIP, ale nasza wyobraźnia pracuje..

Wczoraj miałam nagły wyjazd na lotnisko w Berlinie. Super, fajnie ale niestety po drodze ups łypnęła mnie kamera
No to czekam na mandat. Zabili.


Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-07, 05:40   #4985
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.
__________________

Edytowane przez SovaEvree
Czas edycji: 2023-12-18 o 11:36
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-07, 20:46   #4986
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, bardzo to przykre z kotunia, kciuki tez za kocurka...
Sova, fajny taki spontaniczny wypad, zwlaszcza, ze pogoda jest dobra
LaMary, no to nadzieja, ze potem bedzie lepiej, znajdzie nowych znajomych i moze wtedy powroty w grupie autobusem zaczna jest sprawiac frajde i sama bedzie sie o nei dopominała...? W tym wieku to lepsze niz poczucie izolacji, to sie mocno przezywa, co sama pewnie wiesz najlepiej...Grupa, poczucie przynaleznosci do czegos poza rodzina...Ale nic na siłe...
dzis bylismy w koszlinie na fajnym obiedzie, oczywiscie pomysł, zeby zrobic fotki przyszedł mi do głowy godzine pozniej Fajne lunchowe zestawy - ja zupa tajska i poledwiczki w sosie kurkowym z pieczonymi ziemniakami, mąz zupa-krem z pieczonego czosnku i dorsz z puree ziemniaczanym. moje poledwiczki były lepsze, ale pochwalic musze obie zupy - jak nie lubie z zasady tak te były smaczne...A cena zestawy 39 zł jest bardzo przyzwoita moim zdaniem. So tego szybka obsługa i krotkie czekanie...Nic dziwnego, ze miejsce popularne.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-10, 08:49   #4987
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Świetne plany wyjazdowe Sova i świetna cena smacznych obiadów Kama

smutne wieści o kotce Aussie A kto nie ryzykuje, ten nie jedzie... żartuję

Kawa?
Widzę, że nie tylko u mnie nadmiar obowiązków i brak czasu na wizaż Wprawdzie pogoda wciąż dopisuje (taka ponad nasze oczekiwania) jednak w moim przypadku zaliczyłam jedynie lasoterapię trzeba było się zresetować chociaż wśród drzew.
U mnie ciagle się dzieje... szczęśliwie córka odnalazła się w nowej szkole, wszystko inne do tej pory było mniej ważne, tak że wracam na ścieżkę matrycy Eisenhowera ustalając dalsze priorytety Szczęśliwie zakończona już elewacja nowego budynku, ruszyliśmy teraz z naszym domem. Czy muszę pisać, jak mnie to cieszy Długo rozważaliśmy wymianę zewnętrznych rolet. Mechanizm sterujący po latach użytkowania jest głośny, a po zainstalowaniu elektrycznych rolet w nowym budynku zarejestrowaliśmy że nasz stary napęd elektryczny jest po prostu stary i głośny. Ale pomysł chyba niedorzeczny i zbyt kosztowny, skoro nadal działa bez zarzutu. A tak a propos hałasu, mamy go w tej chwili dookoła. Młyn od rana do późnych godzin popołudniowych, jak nie podnośnik, to robotnicy i obawy o ogród. mam piękne bonzai, na które dmucham i chucham a teraz jestem w cichej desperacji, bo w głośnej juz byłam... Moje drzewka, krzewy, kwiaty zostawione na pastwę losu W domu też się dzieje, znosimy z poddasza kino domowe, na poddaszu ulokuje się córka. Ponieważ mamy za dużo pokoi zatem powiększamy łazienkę o pokój. Będzie dostęp do okna ze strefą SPA. Ilość obowiązków trochę przyłącza, no ale nie jestem w tym sama.


Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-10, 08:54   #4988
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

🤬😱
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8310.jpg (163,0 KB, 60 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-10, 16:33   #4989
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Lamary, super plany Oczywiscie teraz jest straszne zamieszanie, ale potem bedziesz miałą wychuchany i odnowiony azyl...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-10, 17:58   #4990
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry

Aussie, bardzo mi przykro z powodu kotków.

LaMary, nie fajne te początki w nowej szkole córki, ale oby było już lepiej. No i na pewno będziecie mieć pięknie w domu

U mnie nowa domowniczka, świnka musi być sama, bo nie zgadza się z innymi, ma już prawie 3 lata.

IMG_2986.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-10, 19:44   #4991
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kilka fotek z ostatnich tygodni

1 i 2. Londyn
3. Rolo w parku
4. „Znajomy” łabędź
5. Ja na tle ruin klasztoru
6. Kolejne ruiny (zamku)
7. Kuba karmi papużkę w Zoo

IMG_2638.jpg
IMG_2658.jpg
IMG_2738.jpg
IMG_2845.jpg
IMG_2875.jpg
IMG_2942.jpg
IMG_3082.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-12, 12:06   #4992
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, fajne fotki - papuga + Kuba - jak tu się nie uśmiechnąć od ucha do ucha
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-12, 16:22   #4993
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, pieknie A świnka dobrze trafiła...
Jutro w nocy wylatujemy i pojutrze nad ranem zaczynam urlop...Akurat upały sie koncza w kraju.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-13, 22:08   #4994
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny

Dawno nie pisalam, nie mam nastroju, niezbyt dobre wiesci otrzymalam w zwiazku z choroba siostry

Okazalo sie, ze ma ta chorobe (przewlekla) przeszczep przeciwko gospodarzowi A bidulka juz tyle przeszla
Boje sie dzwonic do Polski...

no, ale dobra, nie bede Wam smecic.

Kama bezpiecznej podrozy i udanego urlopu

Aussie przykro mi z powodu kotki, mam nadzieje, ze Charlie ma sie lepiej!

Gosiu cudne fotki! A Kubus przeslodki

LaMary ciesze sie, ze cora jednak zadowolona juz z nowej uczelni
Mam nadzieje, ze Twoje roslinki nie ucierpia, szkoda by bylo, sa takie piekne.

No nas tez czekaja remonty, za 2, najpozniej 3 tyg. sie zacznie(i tak jestesmy milo zaskoczeni, ze to w sumie niedlugo, myslelismy, ze bedziemy dluzej czekac). Materialy juz kupione, ale czekamy na dostarczenie, musielismy sciagac z innego miasta (ale jescze w naszym Stanie FL) bo lokalnie juz nie bylo.
Bedziemy zmieniac podlogi, maz chcial poczatkowo do sypialn carpety, bo on lubi jak mu tak milo miekko w stopy (ja tam chcialam wszedzie plytki, takie jak juz mamy w innych pomieszczeniach) ale szczeniaczek nam wyzeral dziury, wiec to byloby bez sensu dac nowe carpety, zeby znow wyzarl dziure jak bedzie na nas o cos obrazony, no wiec beda wszedzie plyty marmurkowe, takze wyszlo na moje hehe i jak tu naszego LoloBipop nie kochac??
Do tej pracy bierzemy robotnikow z tego sklepu, w ktorym kupowalismy te plytki, ale wczoraj byli u nas sasiedzi na kolacji ( nie wiem czy pisalam, ale mamy bardzo fajnych nowych sasiadow) i oni pomogli takiej ukrainskiej rodzinie, wiecie jak sie zaczela ta cholerna wojna, zasponsorowali ich do USA i wynajmuja im teraz swoj stary dom sporo taniej niz rynkowa cena, no i teraz probuja im pomoc znalezc prace. Ci chlopcy ponoc sa swietni na budowie, wykonczeniowce, w landscaping'u, teraz remontuja dom tej sasiadki brata, i tak blah blah blah od slow do czynow wstepnie umowilismy sie na poniedzialek
Na podlogi mamy juz kontrakt z tym sklepem, ale znajdziemy im cos do roboty, planowalismy remont lazienek, wprawdzie za jakis czas, ale mozemy to zrobic wczesniej(maz chce sie pozbyc wanny ze swojej lazienki i zrobic walk in shower, a ja chce zmienic plytki w mojej) no i odswiezenie/ odmalowanie scian tez by sie przydalo za jakis czas, wiec zobaczymy jak oni to wycenia etc. i jeszcze ten chlopak mowi po polsku, bo mieszkal 6 lat w Polsce

Sova super, ze i Twojej corze sie podoba nowa uczelnia, a jak Wam sie udal wypad, zadowolone?

A gdziez to sie Miszka podziewa?? Miszka A wiesz, ze sie jednak skusilam na ten booster multi peptydowy PCh, ktory polecalas Tylko juz ze 2 tyg. czekam, dostalam info, ze sa opoznienia dostawy, bo maja mnostwo zamowien, ale chyba jutro dojdzie.
Natomiast doszedl sweterek i sneakersy, rowniez z opoznieniem (przez huragan), ale nie az takim

Caffe co u Ciebie?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy5wrzesien2023.jpg (87,3 KB, 48 załadowań)
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-15, 07:37   #4995
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry z rana, kawa? Dzień przywitał mnie słoncem i rześkim powietrzem. Całe 6* z rana

Reign, współczuję trudnych chwil. Liczę że zdrowie siostry szybko wróci na właściwe tory. Wspieram na odległość

Kama, luzu i zabawy do białego rana. Wrzuć jakieś ładne tureckie widoczki

Gosia, u Ciebie widzę nadal aktywnie

My wyjeżdżamy dziś po południu nad morze. Jesteśmy zaproszeni na imprezę urodzinową do znajomej. Nadarzyła się okazja żeby wyrwać się z domu. To również, a może przede wszystkim odmóżdżanie od naszych obowiązków

zakupiłam dla siebie spodnie Lee. Spodobały się moim czterem literom levisy ale cena niosła przerośnięty ładunek emocjonalny

https://www.zalando.pl/lee-a-line-je...1n06j-k17.html
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-16, 11:44   #4996
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nadal tu cicho…

Za oknem piękna pogoda, żyć nie umierać 😍

A my wstaliśmy przed sekundą. Po wczorajszej imprezie urodzinowej mój odwyk, tak sądzę, poważnie jest zagrożony hehe… w konkluzji wyglądam tak, jak się czuję. Teraz makijaż i wybieramy się na plażę. Przyjeżdża dziś mija siostra 👍
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8478.jpg (115,7 KB, 41 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-16, 13:11   #4997
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

A u mnie ochłodzenie, dziś tylko 16 st, ale w ogóle marne to lato było.

My dziś w takiej scenerii

IMG_3306.jpg
IMG_3285.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-16, 16:20   #4998
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Któraś chętna?

IMG_3307.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-16, 19:31   #4999
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia 🤣 dobre…



A u nas już po zachodzie słońca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4430.jpg (108,0 KB, 35 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-16, 19:32   #5000
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Piękne wrzosowiska. Cudne 😍
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-18, 07:25   #5001
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zapraszam do kolejne części, zamykam wątek



https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post89671921
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.