Jak nie wydawać majątku na ubrania... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 10:07   #1
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274

Jak nie wydawać majątku na ubrania...


Bardzo lubię robić zakupy, lecz moje kieszonkowe w centrum handlowym wystarcza ewentualnie na 2 bluzki i to niezbyt drogie.Chciałabym odświerzyć swoją szafę na wiosnę, ale z tego co się rozglądałam, to niektóre ceny są przerażające.Gdzie mogę się ubrać modnie i tanio???
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:11   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Bardzo lubię robić zakupy, lecz moje kieszonkowe w centrum handlowym wystarcza ewentualnie na 2 bluzki i to niezbyt drogie.Chciałabym odświerzyć swoją szafę na wiosnę, ale z tego co się rozglądałam, to niektóre ceny są przerażające.Gdzie mogę się ubrać modnie i tanio???
lumpeksy
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:23   #3
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
lumpeksy

i wyprzedaze
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:31   #4
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
i wyprzedaze
i allegro
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:37   #5
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Mimo wszystko polecam ci galerie handlowe, jako miejsce gdzie jest duży wybór sklepów i można coś fajnego upolować. Obok droższych sklepów jest, wiele firm oferujących ubrania dla młodych osób, które nie zawsze mają pełny portfel
Oczywisty fakt to częste wyprzedaże i promocje, ale zazwyczaj w okresie wprowadzania nowych kolekcji.

Lumpkesy - jeśli nie masz nic przeciwko i lubisz szperanie, to jest to świetna forma uzupełniania szafy za małe pieniądze . Możesz upolować prawdziwe perełki nie nadszarpując swojego budżetu, plus to fakt, że w cenie jednej bluzki ze znanego sklepu tutaj możesz mieć kilka rzeczy. Minus to polowanie, nie zawsze uda się kupić to co byśmy akurat chciały, trzeba wykazać się cierpliwością. Za to satysfakcja z zakupów ogromna.

Sklepy "Końcówka Kolekcji" - warto do nich zaglądać, bo masz okazję do zakupienia rzeczy, które są markowe, a kosztują znacznie mniej. Często są to niepozornie wyglądające sklepiki, ale dziewczyny zaglądają i niejednokrotnie ruch jak w ulu . Jeśli masz okazję odwiedzić polecam!

Sklepy typu "Outlet" - polecam ci centra handlowe typu Factory Outlet, dużo sklepów pod jednym dachem i możliwość zrobienia zakupów za naprawdę dobre pieniądze.

Hale targowe - w zależności od tego jakie masz nastawienie do ubrań "no name", polecam takie miejsca. Z tego co obserwuję, cieszą się powodzeniem, bo można coś ładnego i niedrogiego kupić. Jak wszędzie trzeba zawracać uwagę na to, czy dana rzecz jest dobrej jakości, jak jest uszyta. Powiem Ci, że w takim miejscu można również zrobić porządne zakupy!

Allegro, eBay - serwisy internetowe to również okazja do upatrzenia czegoś fajnego, jasna sprawa to koszty przesyłki, ale bardzo często mimo tego opłaca się robić tam zakupy. Uwaga na nieuczciwych sprzedawców !

Sklepy internetowe - polecam jeśli masz czas i jesteś z natury poszukiwaczem. Jak wspomniałam wcześniej do zakupów doliczane są koszty przesyłki, ale zawsze można wspólnie z siostrą/koleżanką dokonać zamówienia i koszt jest dzielony na więcej osób. Miłego poszukiwania!

Katalogi wysyłkowe - podobnie jak przy sklepach internetowych doliczany jest koszt przesyłki, ale wiele dziewczyn robi w ten sposób zakupy. Zajrzeć do takiego katalogu nie zaszkodzi, a może akurat trafisz na coś fajnego.

To co mi się nasuwa to myśl "nie zawsze to co drogie jest dobre i nie zawsze to co tanie jest złe". Przy zakupach kieruj się zdrowym rozsądkiem, a na pewno kupisz coś fajnego i w dobrej cenie. Powodzenia!

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2009-02-03 o 10:51
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:02   #6
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość

Factory Outlet,
a!
gdzie mozna takie centra w Warszawie znalezc?
lub w okolicach?
__________________
.

"Dziecko to dar od Pana, to cząstka Nieba na Ziemi".
córeczka



Proszę odpisuj u mnie
NOWY wątek z wymianą https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24625256
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:19   #7
dagaruda
Raczkowanie
 
Avatar dagaruda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 261
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Ja tez polecam lumpki chociaz nie ograniczam jakos specjalnie pieniedzy na ciuszki to jak znajde cos oryginalnego,innego,cieka wego,(czasem z metka) i jescze za "marne grosze" to jestem mega happy
dagaruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 11:19   #8
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

outlet-> Fashion House w Piasecznie, trochę za Auchan, ceny naprawdę dużo niższe niż np. Galeriach itp.
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:24   #9
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
outlet-> Fashion House w Piasecznie, trochę za Auchan, ceny naprawdę dużo niższe niż np. Galeriach itp.
ugh szkoda
ja mieszkam po zupełnie przeciwnje stronie Wawy niz Piaseczno...
moze gdzies jeszcze jest?
__________________
.

"Dziecko to dar od Pana, to cząstka Nieba na Ziemi".
córeczka



Proszę odpisuj u mnie
NOWY wątek z wymianą https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24625256
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:34   #10
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez lemontea Pokaż wiadomość
ugh szkoda
ja mieszkam po zupełnie przeciwnje stronie Wawy niz Piaseczno...
moze gdzies jeszcze jest?

Przeciez drugi wielki outlet jest w ursusie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:34   #11
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Jeden Outlet znajduje się w Piasecznie, a drugi w Ursusie.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 11:35   #12
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Wyprzedaże! Wczoraj się przekonałam, jakie to jest fajne! Zajrzałam do trolla, tak po prostu-bo przechozdziłam obok, a wyszłam z 3 rzeczami za 35 zł..
spodniczka olowkowa - 19,90 z 89,90
pierscionek 4,90 z 29,90
torebka kopertowa z doczepianym paseczkiem - 9,90 z 39,90
W sumie zaoszczędziłam około 125 zł, na prawdę się opłaca..
Outlety to też bardzo dobry pomysł.. ostatnio byłam kolo katowic w fashion house i kupiłam sweterek z big stara za 30 zł. Polowałam na niego długo, bylam sklonna go kupic nawet za te ponad 100 zł, ale niestety nie bylo na mnei rozmiaru.. Wchodzę do sklepu,a tu taka niespodzianka : 30 zł i jeszcze mój rozmiar. Trzeba po prostu wybrać dobry dzień na zakupy, dużo przymierzać i nie oceniać ciuchów po tym jak wyglądają na wieszaku. Powodzenia !
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:50   #13
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Często na bazarku można znależć ładne rzeczy robione na wzór lub identyczne jak te droższych marek w centrach handlowych.

No i potwierdzam - wyprzedaże, naprawde można się ładnie obkupić, w zeszłym roku wydałam podczas letniej wyprzedaży 400zł a ubrań nakupowałam na cały rok, niektóre wciaż leżą w szafie z metkami bo kupiłam letnie koszulki we wrześniu i nie mailam okazji ich zalozyc

Jeśli moge coś napisac o sklepach które robią naprawde duze przeceny takze poza sezonem wyprzedażowym to Reserved, Promod, Vero Moda - warto tam częsciej zagladać.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:02   #14
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Bardzo lubię robić zakupy, lecz moje kieszonkowe w centrum handlowym wystarcza ewentualnie na 2 bluzki i to niezbyt drogie.Chciałabym odświerzyć swoją szafę na wiosnę, ale z tego co się rozglądałam, to niektóre ceny są przerażające.Gdzie mogę się ubrać modnie i tanio???

A może po prostu wymień ciuszki których już nie nosisz na wizażowym targowisku?

W zamian możesz otrzymać ciuszki które Ci się podobają a jedyny koszt to wysyłka.

Bardzo jestem zadowolona z wymian, czasem udało mi się wymienić niepotrzebne mi ciuszki na takie, których szukałam w sklepach.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:05   #15
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

szczególnie warto chodzic chyba teraz
bo mozna naprawdę perełki znaleźć za śmieszne pieniądze
tylko trzeba miec szczęście bo to już koncówki wyprzedazy i albo znajdzie sie cos w soim rozmiarze albo nie
ale jesli chodzi o dodatki to teraz najniższe ceny.
__________________
.

"Dziecko to dar od Pana, to cząstka Nieba na Ziemi".
córeczka



Proszę odpisuj u mnie
NOWY wątek z wymianą https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24625256
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:57   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
A może po prostu wymień ciuszki których już nie nosisz na wizażowym targowisku?

W zamian możesz otrzymać ciuszki które Ci się podobają a jedyny koszt to wysyłka.

Bardzo jestem zadowolona z wymian, czasem udało mi się wymienić niepotrzebne mi ciuszki na takie, których szukałam w sklepach.
o zakupach wszystko powiedzane wiec i ja polecam wymianki

zwłąszcza, że u mnie to się zbiegło z wymianą szafy i powiedzmy stylu jakiś czas temu i po prostu zostałą mi w szafie spora ilosć rzeczy w któy sie teraz źle czuję a dzięki wymiankom są dwie strony zadowolone


a poza tym lumpkesy ah jak znajdziesz jakis naprawde fajny i niedrogi to raj
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:23   #17
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Mimo wszystko polecam ci galerie handlowe, jako miejsce gdzie jest duży wybór sklepów i można coś fajnego upolować. Obok droższych sklepów jest, wiele firm oferujących ubrania dla młodych osób, które nie zawsze mają pełny portfel
Oczywisty fakt to częste wyprzedaże i promocje, ale zazwyczaj w okresie wprowadzania nowych kolekcji.

Lumpkesy - jeśli nie masz nic przeciwko i lubisz szperanie, to jest to świetna forma uzupełniania szafy za małe pieniądze . Możesz upolować prawdziwe perełki nie nadszarpując swojego budżetu, plus to fakt, że w cenie jednej bluzki ze znanego sklepu tutaj możesz mieć kilka rzeczy. Minus to polowanie, nie zawsze uda się kupić to co byśmy akurat chciały, trzeba wykazać się cierpliwością. Za to satysfakcja z zakupów ogromna.

Sklepy "Końcówka Kolekcji" - warto do nich zaglądać, bo masz okazję do zakupienia rzeczy, które są markowe, a kosztują znacznie mniej. Często są to niepozornie wyglądające sklepiki, ale dziewczyny zaglądają i niejednokrotnie ruch jak w ulu . Jeśli masz okazję odwiedzić polecam!

Sklepy typu "Outlet" - polecam ci centra handlowe typu Factory Outlet, dużo sklepów pod jednym dachem i możliwość zrobienia zakupów za naprawdę dobre pieniądze.

Hale targowe - w zależności od tego jakie masz nastawienie do ubrań "no name", polecam takie miejsca. Z tego co obserwuję, cieszą się powodzeniem, bo można coś ładnego i niedrogiego kupić. Jak wszędzie trzeba zawracać uwagę na to, czy dana rzecz jest dobrej jakości, jak jest uszyta. Powiem Ci, że w takim miejscu można również zrobić porządne zakupy!

Allegro, eBay - serwisy internetowe to również okazja do upatrzenia czegoś fajnego, jasna sprawa to koszty przesyłki, ale bardzo często mimo tego opłaca się robić tam zakupy. Uwaga na nieuczciwych sprzedawców !

Sklepy internetowe - polecam jeśli masz czas i jesteś z natury poszukiwaczem. Jak wspomniałam wcześniej do zakupów doliczane są koszty przesyłki, ale zawsze można wspólnie z siostrą/koleżanką dokonać zamówienia i koszt jest dzielony na więcej osób. Miłego poszukiwania!

Katalogi wysyłkowe - podobnie jak przy sklepach internetowych doliczany jest koszt przesyłki, ale wiele dziewczyn robi w ten sposób zakupy. Zajrzeć do takiego katalogu nie zaszkodzi, a może akurat trafisz na coś fajnego.

To co mi się nasuwa to myśl "nie zawsze to co drogie jest dobre i nie zawsze to co tanie jest złe". Przy zakupach kieruj się zdrowym rozsądkiem, a na pewno kupisz coś fajnego i w dobrej cenie. Powodzenia!
hehehe, post jak z artykułu ELLE...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 15:18   #18
fresia
Rozeznanie
 
Avatar fresia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 662
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

ja zdecydowanie ostatnio żeby nie wydawać majatku przerzucilam sie na lumpeksy trzeba sie naszperac ale duza satysfakcja jest z tego, co do outletów, to zalezy na jaki sie trafi, nie lubie tych takich outletów gdzie sa same sportowe ciuchy głownie, nigdy nie udalo mi sie nic tam kupic, czasem lubie zajrzec do outletu vili w lbn, ostatnio byłam tydzien temu i mieli duzo rzeczy przecenionych, czasem tam cos kupuje, ale mimo przecen to nie do konca jest moj styl ubierania wiec raz na jakis czas tylko uda mi sie cos zlowić dla siebie, pozostaje jeszcze allegro, albo ebay, ale czesto jak sie policzy jeszcze wysylke to drogo wychodzi i jeszcze bazar ale ostatnio staram sie zeby nie kupowac ciuchow w ktorych bedzie paradowalo pol miasta, rozwiazan jest wiec masa, nie wszystko trzeba kupowac w galerii handlowej i przeplacac
fresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 15:35   #19
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Lumpki, Lumpki!! wiecej wydam na nowa szafe, bo tam zostawiam grosze, a mam tyle ciuchów, że nie wiem w czym chodzic;p i to wszystko od poczatku stycznia trzeba sie nastawic na szperanie i tyle:P
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 18:06   #20
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Ja mam troche inny patent: w sklepach rzeczy na lato pojawiaja się w marcu/kwietniu a zimowe-we wrzesniu. Pod koniec sierpnia kupuje przecenione zreczy letnie na nastepny rok, a w marcu pozostałości z imowych kolekcji. I oprócz tego Allegro-moja wielka i odwzajemniona miłośc. Kupuje, a jak cos mi sie znudzi z mojej szafy to odsprzedaję.
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:33   #21
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

. subskrybcja bo musze koniecznie watek przeczytac, a akurat czas mnie goni
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:50   #22
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.A jeśli chodzi o lumpeksy, może ktoś wie gdzie są fajne na śląsku lub na zagłębiu??
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 19:52   #23
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Sklepy z tzw "tanią odzieżą", nie są to lupeksy, ale zwykłe sklepy z ubraniami w przystępnych cenach, i uprzedzając wasze uwagi - nie wszędzie jest odzież z Chin
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:21   #24
eliZordon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 107
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Tanie ubieranie? Ciuchlandy moja droga Można znaleźć prawdziwe skarby, za nieprawdziwe pieniądze :P Trzeba pogrzebać to fakt, ale warto
eliZordon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:28   #25
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Kupuję masę ciuchów ,kocham je a nie wydaję fortuny.
Lepiej szukać na allegro,w lumpeksach niż kupić w masowym sklepie i mieć ubranie ja wiele innych osób
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:32   #26
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Jak nie wydawać majątku na ubrania...

Cytat:
Napisane przez lemontea Pokaż wiadomość
gdzie mozna takie centra w Warszawie znalezc?
lub w okolicach?
Oprócz wymienionych jest jeszcze Maximus i Nadarzyn
choć tez w tą "fatalną" stronę ale może, kochana, znajdziesz jakiś wolny weekend i się wybierzesz
(swoją drogą skądżeś że Ci aż tak nie po drodze, że spytać można?

fashionismypassion rispekt za artykuł, sama bym tego lepiej nie ujęła!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.