chce być blond:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 14:26   #1
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54

chce być blond:)


Dziewczyny chciałabym zrobić z siebie blondynkę...hmmm tylko troche sie obawiam. Naturalnie jestem szatynką...ale miałam już sporo kombinacji na głowie (w kolejnosci: psemka blond, a poźniej różne odcienie brazu-obecnie mam jasny brązik). Gdy pytałam fryzjerki jak osiagnać średni blond odradziła mi go zdecydowanie. Powiedziała, ze mogą mi wyjść na głowie ciapki brzydkie itp. Ale ja tak bardzo chcę
Włosy mam zdrowe-długosc ,,za ucho". Naprawde nie ma szans bym została blondynką? Fryzjerka ma racje?

link ze zdjeciem moge wysłac na priv jeśli ktos ma ochotę ocenić czy mi będzie ładnie
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 14:33   #2
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: chce być blond:)

Wiesz fryzjerka chyba nie chce dla Ciebie zle
Chyba trzeba sie troszq liczyc z jej zdaniem
Ale jesli naprawde masz ochote to zrob cos w kierunku zostania blondynka a wczesniej moze na jakims programie sprawdz jak to bedzie wygladac bo jesli zle to po co sie w to bawic


Ps.ja jestem blondynka
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 15:30   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: chce być blond:)

ja proponuję przejść do odcienia blond niezbyt radykalnie. Może najpierw zacznij od refleksów/pasemek
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:38   #4
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: chce być blond:)

Tak jakbym słyszała siebie...
Nie wiem czemu tak jest, że jak ammy ciemne włoski ciągnie nas do jaśniejszych i odwrotnie.
Jeśli fryzjerka Ci tego odradza, to uwierzyłabym Jej, bo napewno nie chce Ci zaszkodzić, a jedynie pomóc, doradzić. A jeśli naprawdę się uparłas na ten blondzik to zmień fryzjera. Tylko nie rób nic na własną rękę, tzn. w domu farbowanko. Lepiej nie ryzykować.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:21   #5
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: chce być blond:)

z pewnością nie zdecyduję się na samodzielne eksperymenty...wiem, ze jeśli będę chciała odrazu jednolity blond to moze mi wyjść krasiamaty.
Ale pasemka chyba już wypadły z obiegu ich czas minął i teraz modny jest jednolity kolor...tak myśle...no i co tu zrobić? Help
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:40   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: chce być blond:)

Cytat:
Napisane przez mikuszka
z pewnością nie zdecyduję się na samodzielne eksperymenty...wiem, ze jeśli będę chciała odrazu jednolity blond to moze mi wyjść krasiamaty.
Ale pasemka chyba już wypadły z obiegu ich czas minął i teraz modny jest jednolity kolor...tak myśle...no i co tu zrobić? Help
eeee tam nieważne co modne, wazne, w czym Ty czujesz się dobrze i zeby wybrac najlepszą metodę dla Twoich włosków, aby uzyskac interesujący Cię odcień
Może idź do fryzjerki, pokaż jej na palecie kolor jaki Ci się marzy i niech wykona Ci np. jedno czy dwa pasemka na spodzie włosów, zobaczysz wtedy jak taki kolor przyjmą włoski A jak będzie ok to zawsze może Ci wykonac dużą ilość pasemek na włosach. Mnie sie osobiscie pasemka/balejaz podobaja bardziej niz jednolity kolor (mialam juz i taki i takie wersje kolorystyczne na glowie ), bo zawsze jakos to fajnie sie mieni i wloski ładnie wyglądaja przy ruchu głową
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:44   #7
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: chce być blond:)

balejaż mnie również się podoba...ale kilka jasnych grubych pasemek na ciemnych włosach zdecydowanie nie . To może rozsadnym rozwiązaniem byłoby zrobić baleyage blond na wszystkich włosach (tylko w 2 odcieniach-jasny i ciemniejszy) blon?
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 16:51   #8
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: chce być blond:)

ooo zgadzam się z Tobą mnie też sie grube pasemka (a właściwie pasma) nie podobają, tylko większa ilość cieniutkich pasemek (na szczescie mam fryzjerke, ktora cierpliwie robi mi taki balejaż ).
A co do Ciebie - to właście taki balejaż dwukolorowy faktycznie mógłby ładnie wyglądac Możesz wcześniej iśc do fryzjerki i przejrzeć paletę kolorków i niech Ci zorbi takie 2 pasemka w wybranych odcieniach gdzies na spodzie włosków, zobaczysz wtedy jak kolor będzie wyglądał na Twoich wloskach
A nie wiesz na jakich farbach pracuje ta fryzjerka?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:14   #9
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: chce być blond:)

niestety nie wiem na jakich farbach pracuje
trochę sie obawiam drastycznych zmian (ale bardzo je czasem lubie hehe ). I troche mnie martwia odrosty

...ach i czym mam możliwość ,,bezproblemową" wrócić do jasnego brazu?
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:19   #10
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: chce być blond:)

Cytat:
Napisane przez mikuszka
niestety nie wiem na jakich farbach pracuje
trochę sie obawiam drastycznych zmien (ale bardzo je czasem lubie hehe ). I troche mnie martwia odrosty

...ach i czym mam możliwość ,,bezproblemową" wrócić do ciemnego brazu?
pytałam się o farby, bo L'oreal ma dobry preparat do rozjasniania włosów, Platinium czy jakoś tak

a do brązu zawsze możesz wrócić, bo łatwiej jest nalozyc ciemną farbę na jasne włoski
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 18:22   #11
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: chce być blond:)

a moze zaszaleje i zdecyduję się na takie kolorek (chodzi o ten blond oczywiście)
http://img331.imageshack.us/my.php?image=103ki.jpg
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 19:22   #12
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: chce być blond:)

Hmm moge ci na wstepie powiedziećze z ciemny włosów naturalnych nie wyjdzie taki jasny blond. Może po rozjasniaczu a potem farbie. Chyba ,ze wystarczy tylko dłuższe trzymanie farby na twoje włosy, ale nie sądze. Najlepiej pytaj innych fryzjerów 5 moze 10, ile bedzie trzba Powodzenia
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 20:48   #13
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: chce być blond:)

ja robilam ostatnio kilka pasemek wlasnie platinum loreala. mam naturalny ciemny braz i wyszedl mi zlocisty blond. ladny kolor ale nie wiem jakby to wygladalo na calych wlosach.
jezeli nie masz farbowanych wlosow to faktycznie najpierw rozjasniacz ten platinum. a pozniej na to farbe gdyby cie kolor nie satysfakcjonowal. ale o kondycji takich wlosow to sie chyba nie musze wypowiadac...
ja takze mam ochote na blond ale chyba taka batalia mnie skutecznie odstrasza. tym bardziej ze zapuszczam wlosy. ale gdybym miala krotkie ktore mozna co miesiac scinac to bez problemu
faktycznie najlepsza metoda to stopniowe wprowadzanie coraz wiekszej ilosci pasemek. a i tak ci sie znudzi po jakims czasie i wrocisz do czerni
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 21:13   #14
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: chce być blond:)

Zgadzam sie, najlepiej zacznij od jakiegos blond balejazu. Chociaz wydaje mi sie ze na Twoich wlosach sredni blond powinien spokojnie wyjsc. Z jasnym na pewno byloby ciezej, ale mysle ze sredni odcien moglabys sprobowac (oczywiscie wszystko u fryzjera).
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 08:59   #15
fuxia
Raczkowanie
 
Avatar fuxia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: chce być blond:)

dokładnie tak jak mówią koleżanki wyżej, tylko zaopatrz się w odżywki, maseczki i balsamy do włosów farbowanych
fuxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.