Co z takich włosów?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 11:28   #1
myszata21
Raczkowanie
 
Avatar myszata21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: miasto Kraka
Wiadomości: 47

Co z takich włosów??


witam Wizażanki!!!

kolejny watek typu "pomocy, bo nie wiem co robic". chcialabym zmienic fryz, bo ten chyba mnie juz meczy. zreszta wydaje mi sie ze nie bardzo mi to juz pasuje. prosze o jakies sugestie (jak widac mam wade wzroky )

bede bardzo wdzieczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0031.jpg (96,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0041.jpg (76,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0051.jpg (87,8 KB, 36 załadowań)
myszata21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:32   #2
juleczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Co z takich włosów??

Cześć ja mam ten sam problem,ale jak chcesz kilkia fryzurek to wejdz na "Zdespe,rowana małolata ,szuka ..." i moze cos ci sie poodoba!!!
juleczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:44   #3
myszata21
Raczkowanie
 
Avatar myszata21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: miasto Kraka
Wiadomości: 47
Dot.: Co z takich włosów??

znalazlam juz tam kilka ale wlasnie nie wiem czy akurat bedzie dla mnie
myszata21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:52   #4
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Co z takich włosów??

Serdecznie Ciebie pozdrawiam na wstepie .Pierwsze co mi sie nasunelo patrzac na Ciebie to brwi ,nie wyrywaj ich tak drastycznie prosze Twoja twarz jest wtedy bez wyrazu (wg psychologi swiadczy to o duzej potrzebie akceptacji)zyskasz wiecej swiatla dzieki temu (zona Polanskiego nigdy nie depiluje sobie brwi i wyglada sexy)Grzywke bym Tobie odradzala ,raz bedzie wpadac w oczy i je podrazniac,zas dwa podkresli nos.Kup sobie fajna w jasnej barwie opaske na wlosy(super trendy w tym sezonie )i lekko u nasady je nastrosz twarz bedzie wowczas o wiele bardziej interesujaca i czuje ,ze ta mala zmiana wplynie znacznie na Twoj wizerunek.Wlosy zapuszczaj ,niech Cie Anioly jasnego swiatla strzega przed scinaniem!Urodzilas sie 7 a to swiadczy ,ze masz dominujacy charakter i wiesz na co Cie stac .Jestes znacznie madrzejsza niz Twoje rowiesnice.Zapusc wlosy koniecznie i zrezygnuj z odcieni rudosci ,wg mni ejstes chlodnym typem urody i jezeli zdecydujesz sie na farbowanie to raczej chlodny braz ,polecam.I na tym drugim zdjeciu bardzo podoba mi sie Twoje spojrzenie jest w nim tyle piekna i lagodnosci ,
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 13:39   #5
myszata21
Raczkowanie
 
Avatar myszata21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: miasto Kraka
Wiadomości: 47
Dot.: Co z takich włosów??

Cytat:
Napisane przez madonek
Serdecznie Ciebie pozdrawiam na wstepie .Pierwsze co mi sie nasunelo patrzac na Ciebie to brwi ,nie wyrywaj ich tak drastycznie prosze Twoja twarz jest wtedy bez wyrazu (wg psychologi swiadczy to o duzej potrzebie akceptacji)zyskasz wiecej swiatla dzieki temu (zona Polanskiego nigdy nie depiluje sobie brwi i wyglada sexy)Grzywke bym Tobie odradzala ,raz bedzie wpadac w oczy i je podrazniac,zas dwa podkresli nos.Kup sobie fajna w jasnej barwie opaske na wlosy(super trendy w tym sezonie )i lekko u nasady je nastrosz twarz bedzie wowczas o wiele bardziej interesujaca i czuje ,ze ta mala zmiana wplynie znacznie na Twoj wizerunek.Wlosy zapuszczaj ,niech Cie Anioly jasnego swiatla strzega przed scinaniem!Urodzilas sie 7 a to swiadczy ,ze masz dominujacy charakter i wiesz na co Cie stac .Jestes znacznie madrzejsza niz Twoje rowiesnice.Zapusc wlosy koniecznie i zrezygnuj z odcieni rudosci ,wg mni ejstes chlodnym typem urody i jezeli zdecydujesz sie na farbowanie to raczej chlodny braz ,polecam.I na tym drugim zdjeciu bardzo podoba mi sie Twoje spojrzenie jest w nim tyle piekna i lagodnosci ,

dziekuje bardzo za podpowiedz
a kolorek jaki mam to jest a raczej byl braz
myszata21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 14:38   #6
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Co z takich włosów??

Z tymi brazami tak wlasnie bywa ,ze sa niesforne i kumuluja plomyki ,serdecznie pozdrawiam i polecam sie
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 00:51   #7
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Co z takich włosów??

Cytat:
Napisane przez myszata21 Pokaż wiadomość
witam Wizażanki!!!

kolejny watek typu "pomocy, bo nie wiem co robic". chcialabym zmienic fryz, bo ten chyba mnie juz meczy. zreszta wydaje mi sie ze nie bardzo mi to juz pasuje. prosze o jakies sugestie (jak widac mam wade wzroky )

bede bardzo wdzieczna
witaj,

wg mnie długość i kolor są ok chyba, że lubisz drastyczne zmiany natomiast można by rzeczywiście trochę ożywić tę fryzurę, sprawić, by włosów optycznie było więcej odpowiednim cięciem - koniecznie z cieniowaniem. gdybyś była z W-wy poleciłabym Ci moją genialną fryzjerkę , ale na pewno w Krakowie też kogoś znajdziesz. w Jean Louis David świetnie cieniują, ale za jakieś chore pieniądze, chyba, że znajdziesz ich salon szkoleniowy.

pozdrawiam
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.