"Ciemna"z blondów.Proszę o rady-pozbywam się miedzi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 20:37   #1
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431

"Ciemna"z blondów.Proszę o rady-pozbywam się miedzi.


Dziewczyny , ogólnie znam się na farbowaniu, ale moje doświadczenia oscylują raczej w kierunku kolorów ciemnych ewentualnie dekoloryzacji.Krótko byłam blondynką, obecnie jestem na etapie schodzenia z czarnych ( mam to już za sobą teraz jest brązik a własciwie po spłukaniu miedź)Niebawem muszę podjąć kolejne kroki , a jako, że ściągnięcie czarnego , czyli to co najtrudniejsze wykonał fryzjer ,resztę mam zamiar zrobic sama ( zabiegi samodzielnej koloryzacji nie są mi straszne ).
Tyle, że nie znam się na " jasnych kolorach " więc potrzebuję KOchane Waszych rad.Mianowicie mam dwa pytania
- jaką farbę rozjasniającą możecie mi polecić ( sprecyzuję, chodzi mi o farbę rozjasniającą blond-dla niektórych rozjaśniacz( nie dekoloryzator!) która dałaby dobre efekty tzn dośc mocno rozjaśni .Myślę o czymś " o mocy" 4 tonów lub 6, a poniewaz dokładnie jeszcze nie wiem zdaję się na wasze rady.Dla ścisłości dodam jeszcze , że Palette i Joanna nie wchodzą w grę
I pytanie nr 2
-jaką farbę ( tym razem chodzi mi o zwykłą ewentualnie nieco rozjaśniającą) w odcieniu ciemnego, chłodnego blondu lub jaśniutkiego chłodnego brązu możecie mi polecić, aby efekt był taki jak byc powinien a nie np 3 tony ciemniejszy niż na opakowaniu?
Liczę na Was, ponieważ w takich odcieniach jestem zielona a juz czas aby pozbyć sie miedzi.

Dodam jeszcze, że mam zamiar najpier użyć rozjasniacza a potem farby nr 2, doskonale zdaję sobie sprawę, że efekt po farbowaniu może nie byc taki jak na opakowaniu farby i raczej taki nie będzie, ale chodzi mi o efekt jak najjasniejszy , dlatego nie chcę by farba nr 2 w ogóle miała tendencje do wychodzenia na ciemno .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:14   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: "Ciemna"z blondów.Proszę o rady-pozbywam się miedzi.

up, może jednak któraś z Was może coś polecić
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:46   #3
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: "Ciemna"z blondów.Proszę o rady-pozbywam się miedzi.

Z tego, co mi wiadomo- po zejściu koloru do blondu i nałożeniu farby-może ona zachować się rzeczywiście, jak farba o innym kolorze
Myśle, że po rozjaśnieniu powinnaś nałożyć ciemny, albo nawet średni blond ; nie nakładaj niczego z palety brązów, bo wyjdą ciemne; pamiętaj również, że farba będzie szybciej się wypłukiwać i trzeba będzie częściej farbować Nie farbuj Ferią- to dobre farby, ale nie nadają się na odbarwione włoski - spróbuj coś z Loreala Excellence- tu jest paleta:
http://www.adiscountbeauty.com/page284.html
Spójrz np. na kolor 8.1 średni , popielaty blond - jest dość ciemny jak na blond
Jeśłi chodzi o rozjaśniacz, to ja mogę polecić tylko dekoloryzator - Loreal Eclair - nie niszczy włosów-a to najważniejsze (założyłam tu kilka dni temu wątek pt.: Delkoloryzacja-i co dalej"

I proszę - daj znać, jak Tobie poszło;
pozdrawiam
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:47   #4
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: "Ciemna"z blondów.Proszę o rady-pozbywam się miedzi.

Ps. tutaj wklejam link z opisem do Loreala -
http://osemka.perfumeria.pl/x_C_I__P...5-7010001.html
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:10   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: "Ciemna"z blondów.Proszę o rady-pozbywam się miedzi.

Dziękuje za odpowiedź blondy z Loreala rzeczywiście są bardzo ładne,jest duża gama odcienie do wyboru.Co do Dekoloryzatora z Loreala- dekoloryzowałam nim kiedyś włosy , boję się tylko,że teraz będzie zbyt mocny, ale rzeczywiście mogłabym go użyć- jeszcze się nad tym zastanowię.( nie wiem czy zaryzykowac większe zniszczenie włosów właśnie i użyc dekoloryzatora czy stopniowo schodzić o 2-4 tony ).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.