czy długie włosy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 10:45   #1
kwasek09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1

czy długie włosy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera?


mam 172cm wzrostu i włosy długie do bioder od czasu do czasu jak kazda chyba kobieta chce pójsc do fryzjera zeby mi zrobił ładną ciekawą fryzure ...lecz za kazdym razem jak prosze o upiecie loki lub jaką kolwiek inną fryzure to fryzjerki stweirdzają ze nic wiecej nie zrobią z moich włosów jak je wyprostują (nie mówi.a o tym że i besz tego mam bardzo proste)lub pokarbują ....wydaje mi sie ze długie włosy to powinien być raj dla wyobrazni i inwencji twórczej fryzjera...czy naprawde ni c z takich włosów sie nie da zrobić?
kwasek09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 19:45   #2
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: czy długie włosy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera?

to jest duzo roboty z takimi wlosami a fryzjerom sie poprostu nie chce nic robic z takimi wlosami..wogole to zazdroszcze dlugich wlosow bo ja wlasnie zapuszczam ...
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 15:03   #3
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: czy długie włosy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera?

Widocznie ci fryzjerzy nie mają powołania. Moja psiapsiółka miała kiedyś wlosy do pasa.Nie chodziła do fryzjera specjalnie, żeby mieć inną fryzurę. Sama potrafiła je ułożyć na tysiące sposobów, upiąć tak, że wyglądała jak hollywodzka aktorka. Teraz ma krótsze i równie wiele pomysłów. Wszystko zależy czy ma się do tego żyłkę czy też odbębnia się robotę.Najlepiej by było gdybyś poszła do fryzjera ze zdjęciem wymarzonej fryzurki Jest sporo stron z takimi fotkami. Można też wpisać long hair do wyszukiwarki, na angielskich lub amerykańskich stronach na pewno powinnaś znaleźć coś fajnego.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 11:36   #4
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: czy długie włosy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera?

Jestem fryzjerką i sama mam długie włosy ale nie do pasa Z takich włosów owszem da się zrobić dużo różnych, fajnych i ciekawych fryzur Szczególnie jeśli chodzi o upięcia wieczorowe. Ale np loki na takich włosach trudno wykonać. Lokówka- trzeba kręcić na kilka razy i na prawdę trzeba mieć oko żeby zrobić loki a nie połamańce Prostownica - oj nie wyszłabyś szybko z salonu i na pewno nie z takim efektem jakbyś sobie życzyła. Wałki - trudno byłoby je pomieścić na głowie, i były by zakręcona tylko od nasady bo ciepłe powietrze nie doszłoby do końca Tak na marginesie to byłby krótko trwały efekt, bo włosy długie to niejaki ciężar ale jeśli chodzi o upięcia to dla mnie kosmos Uwielbiam je robić i żadna długość nie robi problemu a niektórym fryzjerom to faktycznie się nie chce i zawsze problemy jak nie za krótkie to za długie
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.