w tydzien 3 kg? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-18, 10:07   #1
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309

w tydzien 3 kg?


dokładnie tydzień temu zaczęłam diete south beach. Chyba ani razu nie czułam sie jakoś szczególnie głodna. No moze był to jakiś niedosyt, wyraznie mi czegos brakowało( nie mogłam na śniadanko wcinać moich ulubionych kanapeczek z serem żółtym ani snickersow na pózna kolacje) Czułam ze ubrania staja sie luzniejsze. Weszlam na wage dopiero dzis i zauwazylam ze schudzlam 3 kg!!czy to jest w ogole mozliwe? to juz tłuszcz czy na razie sama woda? odpowiedzcie prosze jesli macie jakies doswiadczenia...
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 10:18   #2
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Dot.: w tydzien 3 kg?

hej!
pewnie to tylko woda,co nie zmienia faktu,że dieta ta jest bardzo skuteczna.Byłam na niej w zeszłym roku,schudłam ,czuyłam się lekko i zdrowo.Niestety mój błąd polegał na tym,że potraktowałam to jako dietę a nie jako nowy styl odżywiania,co jak pewnie wiesz jest celem tej diety.Po fazie pierwszej(i imponujących efektach)przeszłam do drugiej i....pofolgowałam sobie.Tak więc zaczynam dietkę na nowo i mam nadzieje,że wytrwam.
pozdrawiam cieplutko Tao
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 10:24   #3
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: w tydzien 3 kg?

zeby na trwale uzyskac szczupla i zdrowa sylwetke nalezy zmienic naywki zywieniowe i wporwadzic do swojego zycia sport - to caly przepis, waga sama spadnie,a my nie bedziemy musialy obawaic sie powrotu do wczesniejszego stanu. skuteczne jednorazowe diety to mit.
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.