jakie dodatki do sukni ślubnej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 12:08   #1
mabr2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4

jakie dodatki do sukni ślubnej?


Witam
Na końcu kwietnia planujemy ślub już mam wybraną suknię ślubną, ale niestety mam problem z doborem dodatków. Chciałam upiąć włosy jakoś na bok, dokładnie nie mam sprecyzowanej fryzury, ale coś na ten deseń Planuję także wiązankę z samych białych róż i tez jakiś biały kwiatek we włosy Chociaz to też może ulec zmianie... Chciałabym się poradzić jaką mogę dobrać do tego zestawu biżuterię? i proszę również o opinię na temat włosów i kwiatów z góry dziękuję za każdy komentarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (33,1 KB, 220 załadowań)
mabr2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:00   #2
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: jakie dodatki do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez mabr2111 Pokaż wiadomość
Witam
Na końcu kwietnia planujemy ślub już mam wybraną suknię ślubną, ale niestety mam problem z doborem dodatków. Chciałam upiąć włosy jakoś na bok, dokładnie nie mam sprecyzowanej fryzury, ale coś na ten deseń Planuję także wiązankę z samych białych róż i tez jakiś biały kwiatek we włosy Chociaz to też może ulec zmianie... Chciałabym się poradzić jaką mogę dobrać do tego zestawu biżuterię? i proszę również o opinię na temat włosów i kwiatów z góry dziękuję za każdy komentarz
Mam bardzo podobną, tylko z prostszym dołem
Śliczną wybrałaś

Ja do takich polecałabym prosty gładki kok albo upiecie na dole na boku





Co do biżuterii to ja stawiam na minimalizm - zero kolczyków, zero bransoletek, delikatny łańcuszek na szyję
A jak z welonem? Planujesz?
Będziesz miała rękawiczki? Bo ja się własnie zastanawiam czy kupować.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:09   #3
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: jakie dodatki do sukni ślubnej?

Też jestem za gładkim kokiem. Sukienka sama w sobie jest śliczna i zwraca uwagę, więc nie szalałabym z biżuterią - ewentualnie delikatne kolczyki, nawet bez łańcuszka i bransoletki. Róża we włosach wydaje mi się fajnym pomysłem, ale nie wiem, czy wtedy pasowałby welon (mogłoby być już za dużo).

Rękawiczkom mówię nie bardzo rzadko pasują do sukienki, do tego modelu wyglądałyby źle. Rękawiczki widziałabym tylko w takiej retro stylizacji, z krótką sukienką z halką, woalką i takie do nadgarstka.
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:15   #4
mabr2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: jakie dodatki do sukni ślubnej?

Dziękuję za komentarze z kokiem to się obawiam, bo mam okrągłą twarz i nie wiem czy by mi taki pasował. Rękawiczek nie planuje, chciałam do kościoła jakieś koronkowe bolerko. No i welon oczywiście też jak dla mnie to panna młoda powinna mieć welon, poza tym też zawsze chciałam mieć go na swoim ślubie
mabr2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 15:43   #5
MirandaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 15
Dot.: jakie dodatki do sukni ślubnej?

Wow, przepiękna sukienka welon musi być koniecznie! myślę, ze kok będzie najlepszym rozwiązaniem. Najlepiej pójść do fryzjera na próbną fryzurę. To rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Co do bizuterii to rowniez jestem za małym skromnym łańcuszkiem, albo ewentualnie kolczykami. Lepiej postawic na jeden akcent, zeby nie przesadzic. Co najmniej mi się tak wydaje ja np. lubie takie perelki.
co do wiazanki z bialych roz, brzmi to uroczo jak bedziesz juz taka miala, konieczne zamiesc zdjecie, prosze jezeli chodzi o kwiaty we wlosach to nie jestem przekonana .
MirandaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 13:34   #6
mabr2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: jakie dodatki do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez MirandaS Pokaż wiadomość
Wow, przepiękna sukienka
Dziękuję MirandaS Biżuterię już mam, postawiłam na cyrkonie, delikatny łańcuszek i przewieszka taki prezent na urodziny tylko dylemat z włosami. też podobają mi się koki, ale chyba u mnie się nie sprawdzą, ale masz rację, najlepiej zrobić próbę zdjęcie na pewno zamieszczę, ale to jeszcze trochę czasu do kwietnia...
mabr2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 15:25   #7
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: jakie dodatki do sukni ślubnej?

Witam Ja również mam problem z dodatkami. Suknia prosta, Duber model 1387 z 2013 roku. Bukiet ślubny z piwonii. Na sali dekoracje z eustomy, piwonii i brokatu. I teraz moje pytanie, jak wpleść brokat do mojego ubioru tak żeby nie było kiczowato? I jaki kolor wybrać?

Propozycje dot. fryzury również mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Duber suknia.jpg (54,2 KB, 44 załadowań)
__________________

Edytowane przez positive rebel
Czas edycji: 2013-12-16 o 15:27
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.