Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 18:38   #1
martynkav3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13

Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł?


Witam. Mam pewien problem. Otóż już jutro walentynki, a ja nadal nie wiem co kupić swojemu 20-letniemu chłopakowi. Jesteśmy ze sobą tydzień (pierwszy mój poważny chłopak), dlatego chciałabym dać mi coś od serca. Zawsze gdy jedziemy autem lub idziemy na spacer to jest mu zimno w ręce bo nie ma rękawiczek. Wspominał coś kiedyś że musi sobie kupić takie lepsze z dotykiem na telefon (że nie trzeba ściągać rękawiczek). Pomyślałam że kupię mu je na walentynki. Będzie od serca, dbam o jego zdrowie
Myślałam nad czymś takim:
http://4fsklep.pl/c4z13-rem102_rekaw...271,51254.html
lub http://4fsklep.pl/c4z13-rem101_rekaw...271,50714.html
albo http://4fsklep.pl/c4z13-reu105_rekaw...271,52397.html (te są z dotykiem na telefon, ale obawiam się że będzie mu w nich zimno). Co myślicie o takim prezencie? dobry pomysł? wiem że to mało romantyczne, ale wole kupić mu coś praktycznego, niż "czerwone" pierdółki które będą mu bezużytecznie leżeć w szafie. Tylko nie wiem czy coś do tego mu dokupić? myślałam dodatkowo nad upieczeniem ciasta, ale jedziemy do restauracji, więc miałabym problem to ze sobą wziąć.. moja mama uważa że powinnam kupić mu coś "CZERWONEGO"... Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ewentualnie macie jakieś inne propozycje? Pilne ! z góry dziękuję !

Ps. mam 17 lat, mój budżet ogranicza się niestety do 70, max 80zł. Niestety wspólnych zdjęć jeszcze nie posiadamy, planujemy zrobić je w walentynki, dlatego album odpada :<

Edytowane przez martynkav3
Czas edycji: 2014-02-13 o 18:40
martynkav3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 19:02   #2
Calla001
Raczkowanie
 
Avatar Calla001
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 383
Dot.: Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez martynkav3 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewien problem. Otóż już jutro walentynki, a ja nadal nie wiem co kupić swojemu 20-letniemu chłopakowi. Jesteśmy ze sobą tydzień (pierwszy mój poważny chłopak), dlatego chciałabym dać mi coś od serca. Zawsze gdy jedziemy autem lub idziemy na spacer to jest mu zimno w ręce bo nie ma rękawiczek. Wspominał coś kiedyś że musi sobie kupić takie lepsze z dotykiem na telefon (że nie trzeba ściągać rękawiczek). Pomyślałam że kupię mu je na walentynki. Będzie od serca, dbam o jego zdrowie
Myślałam nad czymś takim:
http://4fsklep.pl/c4z13-rem102_rekaw...271,51254.html
lub http://4fsklep.pl/c4z13-rem101_rekaw...271,50714.html
albo http://4fsklep.pl/c4z13-reu105_rekaw...271,52397.html (te są z dotykiem na telefon, ale obawiam się że będzie mu w nich zimno). Co myślicie o takim prezencie? dobry pomysł? wiem że to mało romantyczne, ale wole kupić mu coś praktycznego, niż "czerwone" pierdółki które będą mu bezużytecznie leżeć w szafie. Tylko nie wiem czy coś do tego mu dokupić? myślałam dodatkowo nad upieczeniem ciasta, ale jedziemy do restauracji, więc miałabym problem to ze sobą wziąć.. moja mama uważa że powinnam kupić mu coś "CZERWONEGO"... Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ewentualnie macie jakieś inne propozycje? Pilne ! z góry dziękuję !

Ps. mam 17 lat, mój budżet ogranicza się niestety do 70, max 80zł. Niestety wspólnych zdjęć jeszcze nie posiadamy, planujemy zrobić je w walentynki, dlatego album odpada :<
ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, wiec myślę, że takie rękawiczki byłyby ok (te z dotykiem, mamy ciepłą zimę, to nie powinno być w nich zimno) do tego możesz zawsze dokupić jakąś ładną kartkę walentynkową (czerwoną ) lub małe opakowanie pralinek i wystarczy
Calla001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 19:03   #3
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł?

Zgadzam się z powyższym
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 20:58   #4
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł?

A ja na walentynki jestem zwolenniczką prezentów hand made np. ciasteczka, albo słoik ze słodyczami itp. Ale jeżeli już koniecznie chcesz coś kupić to rękawiczki to całkiem dobry pomysł.
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:04   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł?

Pewnie, że dobry pomysł.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 19:15   #6
martynkav3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł?

Kupiłam mu te rękawiczki, misia do auta i czekoladki. Bardzo mu się podobało
martynkav3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 18:32   #7
highheel112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 17
Dot.: Rękawiczki dla niego na walentynki? dobry pomysł?

a zaglądalas za
tutaj? Tam mozesz znalezc fajne rekawiczki dla faceta.

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-02-22 o 19:01 Powód: link
highheel112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 19:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.