--->10 kg mniej do końca roku 2006<--- - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 08:09   #31
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Ja biorę się za siebie juz dzisiaj, bo wreszcie mam chwilkę czasu. Podobnie jak Enaffi napewno hula-hop, chcialabym też poskakać na skakance ale mieszkam na 4 piętrze w tarym budownictwi i jak skacze to strasznie podłoga sie trzęsie Napewno dojdą jakieś aeroby i callanetics a za jakiś czas A6W, no i postaram się mniej jeść i nie podjadać po 19-tej
Moje wymiary: pas - 80cm, biodra 99cm, wzrost 172cm, waga ok 70kg.
Więc do roboty
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:10   #32
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

A ja bym chciała kiedyś przeczytać takie zdanie:

"Chciałabym zmniejszyć mój poziom tłuszczu o tyle i tyle i stracić tyle a tyle cm, a jak najmniej kilogramów"

Może kiedyś się uda
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:21   #33
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez pingwin2
A ja bym chciała kiedyś przeczytać takie zdanie:

"Chciałabym zmniejszyć mój poziom tłuszczu o tyle i tyle i stracić tyle a tyle cm, a jak najmniej kilogramów"

Może kiedyś się uda
nierealne chyba
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:51   #34
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Jak to nierealne? Ja gdzieś napisałam coś podobnego :P tylko co do kilogramów napisałam, że bym chciała ważyć 2kg więcej
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:53   #35
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

ale dla niektórych dziewczyn ich waga to naprawdę duży problem, nie mówię w tej chwili o sobie, bo moja waga nie jest tak dużym klopotem (no może troszke sie stresowalam jak mój mąż przenosił mnie po ślubie przez próg restauracji )
Moge powiedzieć że nie zależy mi tak bardzo na spadku wagi tylko na zgubieniu tłuszczu przede wszystkim z brzucha i ud, chciałabym ujędrnić i nadać ładny kształt sylwetce ale jak przy okazji ubedzie mi pare kg to ok, nie obraże się
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 08:51   #36
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Witajcie!!! teżchciałabym sie przylaczyc, chce schudnac ok.8-10 kg do konca roku a pote mdalej sie zoabczy. Nie wiem ile waze, napewno duzo, jstem załamana na punkcie moich UD!!!! ;( lydki tez mam starsznie ale gdy bylam duzo chudsza byly takei same... chyba taka budowa ;/ Moj brzuch tez jest okropny jutrop zaczynam A6W, chce tez zgubic boczki. Do końca roku chce wazyc ok.45 kg na 165cm z takąwagączuje sie najlepiej., I ujędrnic i wymodelowac ciało.

Wiem ze przez wakacje mialam schudnac ale nic mi nie wyszlo z tego ;/ zamiast tego jeszcze bardziej przytylam
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 09:07   #37
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Witam wzystki "nowe" kobitki na wąteczku... Ja mam zamiar dzis pojeździć rowerkiem i może coś się jeszcze pomyśli.... Narazie spadam ciao
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 13:26   #38
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

sweet girl dołaczam sie do walki Trochę spóźniona jestem ale nie wiele, także powalczymy razem z dziewczynami. Bedzie chyba raźniej bo sama nie moge się zmotywować. Waże 58/59 kg przy wzroście 160 cm, a chcialabym tak ok. 51, czyli powiedzmy że mam do zrzucenia 8 kg, z tymże ja raczej będę bardziej obserwowała centymetry niż wage, bo oczywiste jest że miesnie wiecej wazą niż tłuszcz, którego muszę się pozbyc
Co do diety to nie sądzę by udało mi się jakąs stosować, bo ani nie dam rady się głodzić, ani nie lubię tego. Poprostu postaram się zdrowo odzywiać i jeść troszke mniej.... ekhm trudno bedzie. I co najważniejsze muszę zacząć ćwiczyc bo ostatnio nie robię zupelnie nic w tym kierunku i ciągle tłumaczę się, że to przez prace
Oj ale się rozpisalam.... to do konca roku pozostały 4 miesiące. Mam nadzieję że nam się uda
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 13:52   #39
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Thumbs down Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez malinQa
Do końca roku chce wazyc ok.45 kg na 165cm z takąwagączuje sie najlepiej., I ujędrnic i wymodelowac ciało.
przeciez to jest strasznie malo, ja przy wzroscie 162 jak wazylam 47 to wygladalam chudo a co mowic o 45 kg przy 165cm
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 16:43   #40
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89
przeciez to jest strasznie malo, ja przy wzroscie 162 jak wazylam 47 to wygladalam chudo a co mowic o 45 kg przy 165cm
Popieram
Przy wzroście 165cm ważąc 50-55kg wygląda się zazwyczaj SZCZUPŁO!
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:10   #41
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Ja biorę się za siebie juz dzisiaj, bo wreszcie mam chwilkę czasu. Podobnie jak Enaffi napewno hula-hop, chcialabym też poskakać na skakance ale mieszkam na 4 piętrze w tarym budownictwi i jak skacze to strasznie podłoga sie trzęsie Napewno dojdą jakieś aeroby i callanetics a za jakiś czas A6W, no i postaram się mniej jeść i nie podjadać po 19-tej
Moje wymiary: pas - 80cm, biodra 99cm, wzrost 172cm, waga ok 70kg.
Więc do roboty
Witaj Yoolia , to masz bardzo podobna strategie do mojej ja najbardziej licze na to ze schudne z brzuszka wwrrrr moja zmora wagą to sie tak extra nie przejmuje wazne jest to zeby tego okropnego brzucholka nie było walcze z nim już od hoho nie pamiętam tylko że miedzy czasie mam kryzysy tak jak w ten weekend ale sie najadłam jednak nie mam silnej woli ale od poniedzialku jak zawsze biore sie za siebie i tak do soboty i niedzieli kiedy zazwyczaj znajomi zapraszaja na grilla i jak tu sie nie oprzeć Ale zaraz wskakuje na rowerek potem skakanka i hula hop i doprawie brzuszkami

Trzymam kciuki za was i za siebie
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 11:27   #42
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Ja w sobotę trochę poćwiczyłam ale co z tego jak pojechałam na obiad do mamy i się obzarłam, a pozniej w domku jeszcze piwko w niedziele też miałam trochę ruchu, popołudniu poćwiczyłam callanetics, ale wieczorkiem znowu było piwko a w dodatku dostałam @ i nie wiem czy dziś bede miała na cokolwiek ochotę
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 12:01   #43
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Ja w sobotę trochę poćwiczyłam ale co z tego jak pojechałam na obiad do mamy i się obzarłam, a pozniej w domku jeszcze piwko w niedziele też miałam trochę ruchu, popołudniu poćwiczyłam callanetics, ale wieczorkiem znowu było piwko a w dodatku dostałam @ i nie wiem czy dziś bede miała na cokolwiek ochotę
To ja w soboty i niedziele mam poprostu przerwe tak sie juz przyzwyczaiłam pełen len mnie dopada piwko no tak przy grillu to normalka dobrze ze w tygodniu nie mam czasu na takie imprezy
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:12   #44
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

ja moze nie chce aż 10 kg ale 6-8 w zupełnosci wystarczy
mam 161 cm i 58kg :/ 50 to moje marzenie walcze od jutra od godziny 7.00 :P na domowym aerobicu
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:44   #45
dzióbek
BAN stały
 
Avatar dzióbek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 92
GG do dzióbek
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

JA TEŻ, JA TEŻ!!! Bardzo bym chciała schudnąć... W styczniu mam studniówkę i nie chcę pokazywać na niej swojego grubego cielska... I nie chcę mieć sukienki zakrywającej całe moje ciało.. !! Mam 164cm, ważę 54kg!! (Przed wakacjami ważyłam 49kg..., ale babcia mnie spasła) 10kg to dla mnie za dużo, ale tak 9kg mi wystaryczy
dzióbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:49   #46
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

dzióbek, chcesz ważyć 45kg? Przy tym wzroście to niedowaga...
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 18:05   #47
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Ja przechodze 1 załamanie.Odchudzam sie od tyg.Czyli gdy wróciłam z wakacji i zobaczyłam na mojej wadze liczbe 60!!! Całe 3 lata liceum ważyłam 55 i było mi za dużo.. A teraz przez rok+wakacje przytyłam 5 kg!!! Wazyłam sie w czwartek i moja waga wskazywała 57,8 a wczoraj tzn w niedziele znowu mi podskoczyło do 60.. Cholera co ja robie źle.. ;( Czasu zeby ćwiczyc nie mam za dużo bo mam egzaminy poprawkowe i siedze cały czas nad ksiazkami.. Jem 4 male posiłki w tym 2 składające sie tylko z warzyw czyli 2 sniadanie i kolacja.Słodyczy unikam ale jak już musze to jem do 13, albo zastapuje owocami.Najczesciej jabłko albo jakies śliwki.Przed 18 ostatni posiłek.W sobote wypiłam 3 piwa i odrazu mi skoczyła waga.. ;( ;( Dlaczego nikt nie wymyślił jakiegoś "złotego lekarstwa" na nadwage?? ;(
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 18:13   #48
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Ja bym też chciała stracić parę cm ale w udach. Bo przez wakacje trochę mi przybyło na wadze i właściwie w udach mam więcej niż biodrach. Zawsze jak tyję to właśnie w tym miejscu Może są na to jakieś sposoby??
Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 18:46   #49
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez anaaaaa
Ja przechodze 1 załamanie.Odchudzam sie od tyg.Czyli gdy wróciłam z wakacji i zobaczyłam na mojej wadze liczbe 60!!! Całe 3 lata liceum ważyłam 55 i było mi za dużo.. A teraz przez rok+wakacje przytyłam 5 kg!!! Wazyłam sie w czwartek i moja waga wskazywała 57,8 a wczoraj tzn w niedziele znowu mi podskoczyło do 60.. Cholera co ja robie źle.. ;( Czasu zeby ćwiczyc nie mam za dużo bo mam egzaminy poprawkowe i siedze cały czas nad ksiazkami.. Jem 4 male posiłki w tym 2 składające sie tylko z warzyw czyli 2 sniadanie i kolacja.Słodyczy unikam ale jak już musze to jem do 13, albo zastapuje owocami.Najczesciej jabłko albo jakies śliwki.Przed 18 ostatni posiłek.W sobote wypiłam 3 piwa i odrazu mi skoczyła waga.. ;( ;( Dlaczego nikt nie wymyślił jakiegoś "złotego lekarstwa" na nadwage?? ;(
napewno kolacja nie powinna być węglowodanowa (warzywa) tylko białkowa (jajka, twarożki, białe drobiowe mięso, tunczyk) warzywa mimo iż są mało kalroczne w nocy tylko zalegają w żoładku.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 19:26   #50
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

ja właśnie przeszlam połowę "Fatburning" i jestem spocona jak mysz zaraz pokręce sobie jeszcze hula-hopem
a po wczorajszym callaneticsie mam zakwasy
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:19   #51
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez Yoolia
napewno kolacja nie powinna być węglowodanowa (warzywa) tylko białkowa (jajka, twarożki, białe drobiowe mięso, tunczyk) warzywa mimo iż są mało kalroczne w nocy tylko zalegają w żoładku.
zgodze sie z tym w 99% ale niestety jajko to nie białko tylko tłuszcze...
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:43   #52
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez anaaaaa
Ja przechodze 1 załamanie.Odchudzam sie od tyg.Czyli gdy wróciłam z wakacji i zobaczyłam na mojej wadze liczbe 60!!! Całe 3 lata liceum ważyłam 55 i było mi za dużo.. A teraz przez rok+wakacje przytyłam 5 kg!!! Wazyłam sie w czwartek i moja waga wskazywała 57,8 a wczoraj tzn w niedziele znowu mi podskoczyło do 60.. Cholera co ja robie źle.. ;( Czasu zeby ćwiczyc nie mam za dużo bo mam egzaminy poprawkowe i siedze cały czas nad ksiazkami.. Jem 4 male posiłki w tym 2 składające sie tylko z warzyw czyli 2 sniadanie i kolacja.Słodyczy unikam ale jak już musze to jem do 13, albo zastapuje owocami.Najczesciej jabłko albo jakies śliwki.Przed 18 ostatni posiłek.W sobote wypiłam 3 piwa i odrazu mi skoczyła waga.. ;( ;( Dlaczego nikt nie wymyślił jakiegoś "złotego lekarstwa" na nadwage?? ;(
Myślę, że waga skoczyła o te 2kg nie dlatego, że masz 2kg tłuszczu więcej, ale wypiłaś więcej płynów, co też waży Sugeruj się obwodami, nie wagą!

Co do posiłków to jedz ich lepiej 5. Niech w każdym znajdzie się choć odrobinę białka (same warzywa to nie posiłek!). I nie jedz ostatniego posiłku przed 18.00, tylko na 3 godziny przed snem
A jeśli w Twojej ciesie jest mało orzechów, ryb, oliwy, itp. to polecam zażywanie NNKT w tabletkach.
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:14   #53
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Dzieki Joolia i Lonelines Niby wiem troche na temat odżywiania ale popełniam znaczące błedy. Jak widac.. Jutro ide na zakupy i zainwestuje w twarożek i otreby A oto moje wymiary Biust 92 ;(((( Talia 74 Brzuch 64 czy jakoś tak bo nie wiem czy w dobrych miejscach mierze.. I moje nieszczesne 161 cm i 60 kg ;( A co do kolacji to słyszałam ze powinno sie jesc przed 18 bo zoładek sie zmniejsza.. Bo musze jeszcze dodac ze jem dosyc duże porcje.. Czasem sama nie wiem czy to z łakomstwa czy też tyle potrzebuje.. :/A Wam jak idzie??
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:18   #54
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Z tym niejedzeniem po 18 to są mity Nie wierz w nie.

92 cm w biuście to zarąbiście!! Możesz dać mi nawet z 10 cm :P A 64cm w talii to szczuplutko.. więc z czego tu się odchudzać??? wymiary idealne
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:30   #55
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Też tak uważam 18 to mit, niedobrze jest spać z pustym żołądkiem. Szczególnie trudno dochować jest tej godziny jesli sie chodzi późno spać, u mnie to nie przejdzie. Chyba że znów zaczne dawną niemądrą diete.

loneliness: też mam tyle w biuście i z chęcią moge Ci oddać bo prawdopodobnie jeszcze piersi mi urosną mam to w genach, tak samo jak skłonność do tycia. Z dużym biustem wcale nie ma tak łatwo. Trzeba mieć dobrą bielizne zeby czuć komfort. W domu najczęściej śmigam sportowych staniczkach bo najwygodniej
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 05:29   #56
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

No właśnie gdzie Ty masz te 60 kg?? czy aby napewno masz dobrą wage ?? ja tez mam 161 cm... 91 biust, 70 talia, 82 pępek, biodra 98, uda 57/56, łydki 37... i ja zdecydowanie mam masakryczne wymiary a ty masz poprostu idealne i mam gdzie miec te 58 kilosów tłuszczu...
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 07:53   #57
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez MartiniBianco
zgodze sie z tym w 99% ale niestety jajko to nie białko tylko tłuszcze...
jakaś nowość, o ile wiem jajko to białko i zdrowe tłuszcze, a białka jest więcej niż tłuszczu więc to posiłek białkowo-t łuszczowy: 100g jajka całego to 12,5 g białka 9,7 tłuszcz
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 08:22   #58
Masskotka
Raczkowanie
 
Avatar Masskotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 122
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Więc co najlepiej jeść na kolację?? JAjeczko na twardo z twarożkiem i chudą szyneczką? A mogę płatki Fitness na mleku?
__________________
SMILE! It's the second best thing what you can do with your lips.
Masskotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 08:41   #59
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Cytat:
Napisane przez Masskotka
Więc co najlepiej jeść na kolację?? JAjeczko na twardo z twarożkiem i chudą szyneczką? A mogę płatki Fitness na mleku?
zestaw kolacyjny ok
płatki fitness odradzam, bo są przetworzone, mają dużo cukru, lepsze są owsiane
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 08:51   #60
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: --->10 kg mniej do końca roku 2006<---

Lonelines możesz dostac nawet 15 cm Jak pójde do brata na skaner to wrzuce swoje zdjecie to zobaczycie.. 5kg by sie przydało zrzucic.. Bo niestety nam figure po mojej kochanej Babci.. Czyli duże piersi, brzuch.. Nad którym zaczełam pracowac.. I efekty widac I wielką i okrągłą pupe :/ Ogólnie to nawet kształtnie wygląda ale widac tłuszczyk tu i ówdzie.. Szaczególnie na boczkach :/Aa mam jeszcze pytanie dotyczące ćwiczeń.. Kidy jest najlepiej robić ćwiczenia na brzuch? Rano czy wieczorem.. A może i rano i wieczorem??
Masskotka ja po płatkach Fitness miałam takie straszne wzdecia ze sie przez nastepny tydz leczyłam.
MartiniBianco mam taką, bez wskazówek.. Nie wiem jak to sie nazywa.. Ynik wyskakuje sam.. Raczej dobra..Ale na 100% pewna nie jestem.
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.