Czerwone krechy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 18:09   #1
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Cool

Czerwone krechy


Witam. Mam dosyć nietypowy głupi problem...
Od jakiegoś miesiąca (miałam grypę) pojawiły się na mojej twarzy dwie czerwone, a właściwie pomarańczowe równoległe, identyczne krechy, idące na skos od dziurek od nosa do ust... Wygląda to niewiarygodnie głupio, jakbym sobie to specjalnie namalowała Stosowałam już tyle kremów... pomocy... na początku było to śmieszne, bo faktycznie wygląda to jak podrażnienie po ogoleniu bujnego wąsa, ale teraz zaczynam się niepokoić :/ u dermatologa byłam, ale niestety jak na zlość "wąsy" zniknęły, a właściwie zbladły akurat w dniu wizyty... Dermatolog powiedziala, ze mam cere delikatną, skłonną do alergii. Kazała używać delikatnych kosmetyków, tak też robię... Kurczę, proszę o pomoc, niedługo mam ważny koncert a wyglądam jak Mario ;/
__________________
Crosstown traffic !
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 18:56   #2
dwudziestka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Czerwone krechy

dla skóry wrażliwej mogę polecić CETAPHIL - emulsję i depremator. Co prawda drogie, ale skóra po tym gładka, i ogólnie uczucie bardzo miłe. I na długo starcza opakowania, wydajne.
Ale szczerze, jeśli chodzi konkretnie o te krechy - to nie wiem. Może mlekiem spróbuj rozjaśnić, smarować kilka razy dziennie. Na pewno nie zaszkodzi. A mlekow końcu rozjaśnia...
dwudziestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.