galeria prezentu , new designe.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 09:46   #1
klatsch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20

galeria prezentu , new designe..


kasa będzie. lokal się znajdzie. pomysł znakomity ale nie mam pojęcia jak pchnąć go w życie. marzy mi sie lokal co a la galeria prezentu połączenie flo , duki i innych dyzajnerskich sklepów. mianowicie che zając się sprzedażą wszystkie co może sie nadać jako prezent. mowa o ksiazkach , kompletach bielizny pościelowej , ręcznikach , książkach , albumach , srebro + złoto. jakies broszki kolczyki , gry planszowe oldschool typu eurobiznes monopoly scrabble , piłki do fitnesu , szale szaliki , rękawiczki skórzane w przyszłości perfumy , kawiory żele z mydlarnia.pl , obrazy z popart , ciekawe zyrandole i wiele wiele innych. problem mój polega na tym , że nie mam zielonego pojęcia gdzie sie zaopatrzyć. książki , ręczniki pościele i wiele innych "normalnych" rzeczy oczywiscie w hurtowniach. ale chodzi mi o te bardziej nowoczesne rzeczy. jakieś nietypowe wieszaki , obrazy popartowe. mam szukać projektantów? znalazłam wiele stron i sklepów on line ale tam sa ceny detaliczne / bez sensu wyaje mi sie kupowanie czegos w sklepie a nastepnie dokładania swojej marży i sprzedawanie. nie mam dojść do projektantów / hurtowni / galerii.. cokolwiek. i w sumie nie mam pojęcia jak sie za to zabrać. może któraś z was mogłaby mi pomóc. dac adres , bądź podpowiedzieć cokolwiek.
__________________
~ niebawem .
klatsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:26   #2
groza
Raczkowanie
 
Avatar groza
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 299
Dot.: galeria prezentu , new designe..

Jak już tu zauważyłam, i zresztą jest w tym dużo słuszności -> nikt ci nie da namiarów na hurtownie. Dlaczego? Jest to proste: bo jesteś konkurencja dla tych, którzy znają adresy do takich hurtowni. A oni je znają, bo sami to sprzedają.

Ja nie mam wśród znajomków nikogo, kto ma sklep, ale może ty takich znasz - pytaj się tych, którzy nie są konkurencją, czyli nie są z twojej branży, jak oni szukali hurtowni. Adresów ci to nie da, ale da ci to ogląd (i dobrą lekcję), jak najefektywniej i najszybciej szukać.

Prawdopodobnie na twoim miejscu przeszukiwałabym takie adresy: książki telefoniczne (np. Panorama Firm, ale takiego pokroju książek wydaje parę innych firm - np. Telekomuna), strony www z adresami firm
www.pf.pl
www.zumi.pl
www.katalogfirm.pl

i tak dalej. Po prostu szukaj w necie. Następną rzecz, którą bym zrobiła, to pewnie wsiadłabym w samochód i objeździła te hurtownie.
Spróbowałabym też zadzwonić do tych firm-producentów (Duka i te inne) i ich samych zapytać, gdzie mają hurtownie.

Co do dodatkowego wyposażenia (no tej reszty rzeczy o których mówiłaś, czyli te ubrania, kołdry, srebra etc) to na początek poszłabym po linii najmniejszego oporu i zwyczajnie weszłabym na allegro i w te wszystkie działy (ubrań, sreber etc) i przejrzała WSZYSTKIE strony (a na każdy dział jest ich kilkaset niestety, ale w końcu niektórzy latami szukają tej jedynej, idealnej hurtowni, więc trudno wymagać, że to łatwo jest znaleźć) i zobaczyła, co by mi tam się spodobało. Na aukcjach zobaczysz, jakie firmy produkują te rzeczy i szlus: wtedy zadzwonić do firm-producentów i ich pytać, gdzie mają hurtownie.

Prawdopodobnie po prostu na początku musisz poświęcić od groma czasu na szukanie, ale potem to zaprocentuje. Dzięki temu nie będziesz brać produktów jak leci, bo tylko o tym wiesz, że to jest w hurtowni obok ciebie.

Edytowane przez groza
Czas edycji: 2010-10-11 o 11:33
groza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 12:33   #3
klatsch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: galeria prezentu , new designe..

konkurencja.. cóż. trudno wg mnie nazwac konkurencją coś , co jest w innym mieście , małym mieście. nie chce dokładnych adresów ale sposób w jaki mam to ogarnąć. allegro odpada jesli chodzi o pościele srebro itp. producentów juz mam, miejscóweczki też. i w sumie starczyłoby , ale chciałabym nadać sklepu niepowtarzalny klimat. kojarzycie napewno te esowate powiginane dziwnie krzesła lampy piuropusze. o takie właśnie rartasy mio chodzi. w książkach poszukam, choć szczerze wątpie ale i tak bardzo dziękuje )
__________________
~ niebawem .
klatsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:35   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: galeria prezentu , new designe..

Rozejrzyj sie na forum jest caly dzial rękodzięła w ten sposob nawiązuje sie wspolprace miedzy wykonawca a np. galeriami,sklepami.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.