Cypr-dziewczyny na wyspie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 20:32   #1
brenda80
Przyczajenie
 
Avatar brenda80
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Nicosia,Cypr
Wiadomości: 3
Talking

Cypr-dziewczyny na wyspie :)


Hej dziewczyny
Od niedawna jestem na tej bajecznej wyspie i coraz bardziej Mnie ten kraj i Ci ludzie zadziwiają
Czy Wy też tak macie
Jestem tu nowa i chętnie bym poznała opinie innych emigrantek

Edytowane przez brenda80
Czas edycji: 2012-11-04 o 20:43
brenda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 00:05   #2
paolcia666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 52
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

jestem tu juz 2 lata, na poczatku jak tu przylecialam bylam zachwycona, ale kiedy poznalam ludzi i realia i zarobki nie moge sie doczekac kiedy opuszcze ten kraj raz na zawsze, na szczescie juz za niecaly miesiac pozdrawiam
p.s Cyprusy Cie jeszce nie raz zadziwia i ich zasady, czyli mozliwe jest nie mozliwe, nie mozliwe jest mozliwe
paolcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 22:13   #3
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

mieszkałam tam i pracowałam i myślę, że jest super ale dla młodej osoby i to na sezon, może 2, ale żyć na co dzień się nie zdecydowałam. A ludzie, jak to ludzie.... nie tylko na Cyprze mogą was zadziwić
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 18:12   #4
brenda80
Przyczajenie
 
Avatar brenda80
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Nicosia,Cypr
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

Najbardziej żaluje póki co tego że nie mam tutaj żadnej znajomej koleżanki -przyjaciółki ,to Mi chyba najbardziej przeszkadza a no i oczywiscie sklepów typu Rossman lub Natura itp .
Powoli zaczynam sie przyzwyczajać do mentalności cypruchów
A wam czego najbardziej tutaj brakowało i brakuje ??
brenda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 23:48   #5
paolcia666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 52
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

Kiedy przylatywalam tu na stale(czyli na te 2 lata ) do meza, to tez wydawalo mi sie ze nikogo nie poznam, ale mialam szczescie na lotnisku poznac najfajniejsza kobiete na swiecie, z miasta obok, ktora leciala do tego samego miasta co ja i nie tak daleko jak sie okazalo mieszkala odemnie, a ze ona tu juz dlugo rezydowala to pozniej ze znajomosciami poszlo, fakt gdyby nie ona pewnie polowy ludzi bym tu nie znala, ale kiedy poszlam do pracy, na fitness, do sklepu tez poznalam nowych ludzi, zobaczysz ze jesli ruszysz sie tylko z domu sami sie znajda
Mnie najbardziej brakowalo polskiego jedzonka jogurciki, chleb nasz polski,wedlinki i slodycze poprostu wszystko wszystkonoi mojego domu, wiadomo..ale najgorsze co przezylam to wstretne ohydne karaluchy ktorych jest niestety plaga na calym cyprze czy w nowych czy starych domach, poprostu wszedzie.. bleee... :/
paolcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:07   #6
brenda80
Przyczajenie
 
Avatar brenda80
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Nicosia,Cypr
Wiadomości: 3
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

I straciłam prace na rzecz rumunki niech to szlag trafi
Wszystko sie pokomplikowalo
Nie mam w sumie po co do Polski wracac bo do czego
Tutaj nie mam znajomych procz mojego faceta
Lipa
Dziewuchy doradzcie Mi cos bo juz głupia jestem od tego częstego myślenia
brenda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:14   #7
jagus
Malicious Fox
 
Avatar jagus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 153
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

Mieszkałam parę lat na Cyprze. Najbardziej doskwierał mi brak polskich znajomych i konserwatywne poglądy rodziny mojego byłego (Cypryjskiego Greka). Ale sama wyspa jest przecudowna - morze, plaża, życie płynie wolno, bez większych stresów (choć czasami jest nudno). No i cieplutko

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez paolcia666 Pokaż wiadomość
Kiedy przylatywalam tu na stale(czyli na te 2 lata ) do meza, to tez wydawalo mi sie ze nikogo nie poznam, ale mialam szczescie na lotnisku poznac najfajniejsza kobiete na swiecie, z miasta obok, ktora leciala do tego samego miasta co ja i nie tak daleko jak sie okazalo mieszkala odemnie, a ze ona tu juz dlugo rezydowala to pozniej ze znajomosciami poszlo, fakt gdyby nie ona pewnie polowy ludzi bym tu nie znala, ale kiedy poszlam do pracy, na fitness, do sklepu tez poznalam nowych ludzi, zobaczysz ze jesli ruszysz sie tylko z domu sami sie znajda
Mnie najbardziej brakowalo polskiego jedzonka jogurciki, chleb nasz polski,wedlinki i slodycze poprostu wszystko wszystkonoi mojego domu, wiadomo..ale najgorsze co przezylam to wstretne ohydne karaluchy ktorych jest niestety plaga na calym cyprze czy w nowych czy starych domach, poprostu wszedzie.. bleee... :/
Fakt, polskiego jedzenia brakowało, chociaż jest kilka polskich sklepów na szczęście. A karaluchy są wielkości polskich kotów i tupią w nocy, ohyda....
jagus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 02:55   #8
xkiniax
Przyczajenie
 
Avatar xkiniax
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Limassol-- Cypr
Wiadomości: 2
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

Witam Serdecznie.

Wyglada na to ze ja najdluzej z Was jestem na tej Cudownej Wyspie... w maju 7 lat mi stuknie
Mieszkam w Paphos.

No coz nie jest to Polska ...moze i dobrze kraj i ludzie sa calkiem inni, czasami lepsi czasami gorsi....ale powiem z reka na sercu ze do Polski mi nie teskno, oprocz rodziny i sklepow, ale i z tym mozna sobie poradzic, (Skype, zakupy internetowe, allegro)

Pierwsze 1,5 roku nie bylam zbyt szczesliwa, ale to tylko i wylacznie moja wina ---bylam nastawiona negatywnie.
Nic mi sie tu nie podobalo, narzekalam na wszystko (ze banki tylko do 13:30, ze apteki tez tak dziwacznie otwarte, ciuchy koszmarne, kosmetyki strasznie drogie i do bani. Cypryjczycy zapatrzeni w firmowe ciuchy i innych rzeczy tu nie uwidzisz (Paphos)....

Jak sie odbrazilam na Cypr to zobaczylam ze w gruncie rzeczy to tu jest fajnie.
Przestepczosci nie ma prawie, a jak ktos zglupieje i cos ukradnie to go zaraz zlapia bo to wyspa i nie ma dokad uciec . Samochody pootwierane stoja i nikt ich nie ruszy.
Pogoda piekna........plaze (no troche kamieniste) ale bliziutko --mam 10 minut do plazy..... dzieki Bogu u mnie karaluchow nie ma bo osiedle nowe i tylko koty sie blakaja

Pozdrawiam Serdecznie
xkiniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:24   #9
domiss11
Raczkowanie
 
Avatar domiss11
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Limassol / Cypr
Wiadomości: 44
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

Mnie mija 4 rok
Mieszkam w Limassol. Nie jest zle, ale tez nie jakos cudownie.... Mnie rowniez brakuje rodziny i przyjaciol z PL. Mam co prawda grono znajomych, ale to nie to samo.
domiss11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 22:02   #10
nero86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

Tak glupio pytac ale czy bedzie jakas dziew. Z limasol chetna spotkac sie na kawe? Lub pochodzic i po prostu pogadac..ja mam 26 lat i bede tu jeszcze przez. 3 tyg..a pojecia nie mam gdzie moge poznac jakies polki...aa no i facetem jestem
nero86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 17:52   #11
szantalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Cypr-dziewczyny na wyspie :)

witajcie, szukam Polakow mieszkajacych na Cyprze by czasem gdzies razem wyskoczyc mam 26 lat, mieszkam w Larnace. arabic@vp.pl
szantalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 18:52:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.