Tyje na diecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 12:26   #1
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243

Tyje na diecie


Hej,
jestem od miesiąca na pierwszej w swoim życiu diecie, regularnie ćwiczę, nie jem tłusto, słodko.
Nawet się lepiej czuję na tej diecie.
Postanowiłam po tym czasie ponownie się pomierzyć i zważyć. Wyszło mi, że ważę jakieś 1,2kg mniej, ale całkowitej ilości tłuszczu mam 0,2kg więcej!
Macie jakiś pomysł o co chodzi?
Bo jeśli tak mój organizm reaguje na dietę, to może ja wrócę do swoich ulubionych słodyczy, przyjajmniej nie będę tyła.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 20:02   #2
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: Tyje na diecie

jesli cwiczysz to miesnie sa ciezsze niz tluszczyk. Lub sprawdz czy nie jestes przed @ bo wtedy tez cialo kobiety moze przytyc nawet na diecie 2 kg.
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 15:34   #3
dominisia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: zaandam
Wiadomości: 9
Dot.: Tyje na diecie

tak to racja miesnie sa ciezsze. sprobuj nie wazyc sie codziennie ale np raz na tydzien w wyznaczonym dniu.
dominisia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 11:06   #4
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Tyje na diecie

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Hej,
jestem od miesiąca na pierwszej w swoim życiu diecie, regularnie ćwiczę, nie jem tłusto, słodko.
Nawet się lepiej czuję na tej diecie.
Postanowiłam po tym czasie ponownie się pomierzyć i zważyć. Wyszło mi, że ważę jakieś 1,2kg mniej, ale całkowitej ilości tłuszczu mam 0,2kg więcej!
Macie jakiś pomysł o co chodzi?
Bo jeśli tak mój organizm reaguje na dietę, to może ja wrócę do swoich ulubionych słodyczy, przyjajmniej nie będę tyła.
jesli jestes na perwszej diecie w zyciu to radze policzyc swoje minimalne zapotrzebowanie i absolutnie nigdy nie jesc ponizej.
Wylicz swoje calkowite zapotrzebowanie i odejmij mniej wiecej 200 kcal i obserwuj czy kilogramy beda spadac.
Wazny jest tez podzial b/t/w Nie musisz na poczatku wyliczac ich z duza dokladnoscia, po prostu wazne zeby nie przekraczac znaczaco. Poszukaj sobie wzorow w internecie, wszystko znajdziesz
No i wazne jest co cwiczysz, czy wczesniej bylas aktywna osoba.
Nie rzucaj sie od razu na gleboka wode.
Ja osobiscie bardzo polecam treningi silowe na redukcji. No chyba, ze jeszcze nie czujesz sie na to gotowa. Ja bym zaczela od cardio. Pozniej dolaczyla treningi interwalowe a pozniej naprzemiennie trening silowy/interwalowy albo luzniejsze cardio.
Chodzisz na silownie, czy cwiczysz w domu?
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 09:51   #5
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Tyje na diecie

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Hej,
jestem od miesiąca na pierwszej w swoim życiu diecie, regularnie ćwiczę, nie jem tłusto, słodko.
Nawet się lepiej czuję na tej diecie.
Postanowiłam po tym czasie ponownie się pomierzyć i zważyć. Wyszło mi, że ważę jakieś 1,2kg mniej, ale całkowitej ilości tłuszczu mam 0,2kg więcej!
Macie jakiś pomysł o co chodzi?
Bo jeśli tak mój organizm reaguje na dietę, to może ja wrócę do swoich ulubionych słodyczy, przyjajmniej nie będę tyła.
przynajmniej samopoczucie masz lepsze, więc to powód, aby nie wracać do starych przyzwyczajeń.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-30 10:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.