fanki RESERVED - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 03:31   #1
snobka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
GG do snobka123

fanki RESERVED


moze znajda sie tu takie? Moze nie jest to tak popularny sklep, ale zdecydowanie brakowalo mi tutaj takiego tematu.. Uwielbiam Reserved (ich torebki ) i wiele moich osobistych perełek pochodzi właśnie stamtąd Więc zapraszam do dzielenia sie uwagami na temat Reserved, a takze dyskusji na temat nowych kolekcji, wyprzedazy i Waszych zdobyczy WELCOME
snobka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:27   #2
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: fanki RESERVED

Bardzo ich lubie xD mam sporo ciuchów tej firmy
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:44   #3
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: fanki RESERVED

Szczerze mówiąc rzadko znajduję coś dla siebie w Reserved ale jeśli już coś kupię to służy mi przez lata. Serio, jakość mają super . Mam stamtąd trzy torebki które sprawują się idealnie. Nic się z nimi nie dzieje, są bardzo wytrzymałe. Jedną z nich kupiłam prawie rok temu i noszę niemal codziennie bo to moja ulubiona . A nadal świetnie się trzyma. Ubrania też są bardzo dobrej jakości.
No i popisali się w tym roku z przecenami, prawie cały sklep minus 70%. To się nazywają prawdziwe wyprzedaże
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:53   #4
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: fanki RESERVED

Ostatnio przekonałam się do rzeczy z Reserved i coraz częściej tam zaglądam. Można upolować dużo fajnych rzeczy teraz na wyprzedażach. Nawet w ten weekend zakupiłam dwa biustonosze push-up, zobaczymy jak się będą sprawować. Wcześniej już kupowałam bieliznę Reserved i byłam zadowolona. Z pozostałych ciuszków jakie posiadam, też ...także oceniam na plus
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:26   #5
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez snobka123 Pokaż wiadomość
moze znajda sie tu takie? Moze nie jest to tak popularny sklep, ale zdecydowanie brakowalo mi tutaj takiego tematu.. Uwielbiam Reserved (ich torebki ) i wiele moich osobistych perełek pochodzi właśnie stamtąd Więc zapraszam do dzielenia sie uwagami na temat Reserved, a takze dyskusji na temat nowych kolekcji, wyprzedazy i Waszych zdobyczy WELCOME
tez uwielbiam ich torebki ale nigdy sobie ich nie mogłam kupić bo były za drogie dla mnie szczególnie że nie pracuję ale wczoraj wkońcu upolowałam świetną torebkę po okazyjnej cenie i bardzo się z tego powodu cieszę
ciuszki ogólnie mają bardzo fajne a teraz kiedy mają super przeceny mogłabym chyba pół sklepu wynieść
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:59   #6
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: fanki RESERVED

to ja mam pytanie jeszcze o wyprzedaże - a konkretnie o Reserved w Kaliszu - czy opłaca się jeszcze jechać miałam jechać w piątek ale się rozchorowałam, a teraz nie wiem czy warto, że też ten w Ostrowie musiał się spalić akurat na wyprzedaże
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:34   #7
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: fanki RESERVED

też ostatnio polubiłam reserved, uwielbiam zwłaszcza ich spódniczki i torby
Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc rzadko znajduję coś dla siebie w Reserved ale jeśli już coś kupię to służy mi przez lata. Serio, jakość mają super . Mam stamtąd trzy torebki które sprawują się idealnie. Nic się z nimi nie dzieje, są bardzo wytrzymałe. Jedną z nich kupiłam prawie rok temu i noszę niemal codziennie bo to moja ulubiona . A nadal świetnie się trzyma. Ubrania też są bardzo dobrej jakości.
No i popisali się w tym roku z przecenami, prawie cały sklep minus 70%. To się nazywają prawdziwe wyprzedaże
rzeczywiście, tegoroczna wyprzedaż genialna

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
tez uwielbiam ich torebki ale nigdy sobie ich nie mogłam kupić bo były za drogie dla mnie szczególnie że nie pracuję ale wczoraj wkońcu upolowałam świetną torebkę po okazyjnej cenie i bardzo się z tego powodu cieszę
ciuszki ogólnie mają bardzo fajne a teraz kiedy mają super przeceny mogłabym chyba pół sklepu wynieść
jaką i po ile? pochwal się
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 09:44   #8
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
też ostatnio polubiłam reserved, uwielbiam zwłaszcza ich spódniczki i torby

rzeczywiście, tegoroczna wyprzedaż genialna


jaką i po ile? pochwal się
59zł ze 139
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:40   #9
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
to ja mam pytanie jeszcze o wyprzedaże - a konkretnie o Reserved w Kaliszu - czy opłaca się jeszcze jechać miałam jechać w piątek ale się rozchorowałam, a teraz nie wiem czy warto, że też ten w Ostrowie musiał się spalić akurat na wyprzedaże
Szczerze to już zostały pojedyncze sztuki i ogólnie już nowa kolekcja jest rozwieszana. Sprawdzić możesz ale wiem, że tych fajnych ciuchów z przecen już brak właściwie.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:22   #10
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
59zł ze 139
ładna
ja szukam czegos wiekszego, musze zajsc po re, moze cos sie jeszcze ostało.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:35   #11
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Ja natomiast uważam, że kiepskie te wyprzedaże w tym roku na dziale damskim.
Byłam dziś i duże torebki mieszczące a4 są po 80 zł lub 100 zł przecenione ze 120,140 zł.
Z ciuszków też jakoś nie mogę nic wybrać, wszystko takie nijakie, a jak coś fajnego to przecenione o 20-30 zł.
Jedyne co wg. mnie fajne to biżuteria, duuuże przeceny, kupiłam kilka wisiorków za 12 zł z 39 zł
ZA to uważam, że na męskim dziale dużo fajnych rzeczy i dobre przeceny, przez całe wyprzedaże kupiliśmy z Tżtem dużo bokserek dla niego (za 9,9 z 24,9), swetrów za 49 z 99, podkoszulków za 30 z 60 i koszulek z dł€gim rękawem za 20,25 zł z 70 zł.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 11:37   #12
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
ładna
ja szukam czegos wiekszego, musze zajsc po re, moze cos sie jeszcze ostało.
ja już mam wielka torbe to teraz szukałam czegoś mniejszego hehe odrazu mi sie rzuciła w oczy jak weszłam do sklepu...

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja natomiast uważam, że kiepskie te wyprzedaże w tym roku na dziale damskim.
Byłam dziś i duże torebki mieszczące a4 są po 80 zł lub 100 zł przecenione ze 120,140 zł.
Z ciuszków też jakoś nie mogę nic wybrać, wszystko takie nijakie, a jak coś fajnego to przecenione o 20-30 zł.
Jedyne co wg. mnie fajne to biżuteria, duuuże przeceny, kupiłam kilka wisiorków za 12 zł z 39 zł
ZA to uważam, że na męskim dziale dużo fajnych rzeczy i dobre przeceny, przez całe wyprzedaże kupiliśmy z Tżtem dużo bokserek dla niego (za 9,9 z 24,9), swetrów za 49 z 99, podkoszulków za 30 z 60 i koszulek z dł€gim rękawem za 20,25 zł z 70 zł.
oj biżuterai w fajnej cenie sama sobie sprawiłam jeden wisior bo starsznie mi sie podobał a wisiał taki samotny to przygarnęłam boksreki takie tanie?? chyba sie tam jeszcze raz przejdę... może coś mojemu tżtowi sprawię
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:50   #13
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: fanki RESERVED

Ja też lubię reserved
Kupiłam przed świętami czarne rurki za bodajże 69 albo 79 zł (przecenione).
No a poza tym kilka bluzek też jest

fajne ciuchy mają
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:54   #14
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Jeszcze odnośnie torebek tej firmy - wzornictwo super, ale ceny absolutnie nieadekwatne do jakości (chyba, że na wyprzedaży).
Obecnie mam 3 torebki tej firmy, a miałam z 20 i KAŻDA używana sporadycznie, a zawsze coś nie tak - np. bardzo bardzo spękane uszy (nie noszę ciężkich rzeczy), skórka odchodzi płatami po kilku miesiącach itd. itp.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:09   #15
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: fanki RESERVED

Fanką jakąś wielką nie jestem, ale zawsze sobie coś tam znajdę. Mam sukienkę, lat 4, nie do zdarcia, piękny ciemny morski kolor - cudo.
Spódnica, krótka, wełniana, brązowo-fioletowa pepitka - chodzę drugi sezon, materiał bez zmian.
Kurtka, krótka z wełną, kupiłam podczas tegorocznych wyprzedaży. Na zimę się raczej nie nadaje, mimo, że mega ciepła, bo za krótka, ale w marcu, czy jesienią będzie do noszenia, nerki nie ucierpią.
Sweter, zmechacił się, ale ma piękny rudy kolor i nie traci fasonu w praniu.
Dwa żakiety - brązowo-złoto-beżowa delikatna pepitka z wełną, i piękny turkusowo-czarny, oba z krótkim rękawem, oba eksploatowane niemiłosiernie i póki co, bez oznak zużycia
Mam jeszcze jakieś spodnie, takie typowo biurowe, są ok. Nie defasonują się w praniu, przyjemnie się je nosi - z naturalnych włókien.

Mój facet bardzo sobie chwali kurtki, nigdzie indziej ich nie kupuje. Tylko w Re, na każdą okazję.

Chyba poprawili rozmiarówkę, spodnie i spódnice zaczęły na mnie pasować, z żakietami nadal mam problem, bo cycek duży a talia wąska

Nie bardzo sprawdziła mi się bielizna, gacie się porozciągały, ze staników wszyły druty.
Mam też zastrzeżenia do ichnich koszulek z wiskozy i modalu. Momentalnie się pilingują.

Moim zdaniem jakościowo i wzorniczo zbliżony do Orsaya, z tym, że mniej w Re sztucznych materiałów.
Mają całkiem atrakcyjne cenowo wyprzedaże śród sezonowe, poluję wtedy na tiszerty.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:12   #16
Matinne
Rozeznanie
 
Avatar Matinne
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 843
Dot.: fanki RESERVED

a ja ostatnio tez polubiłam reserved. zauwazylam, ze da sie czesto kupic tansze rzeczy, np. fajne, niebanalne bluzki za 20 zł albo chusty ; )
__________________
luty cash : 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100
luty gym : 1 2 3 4 5 6 7 8 ( 9 10 11 )
luty books : 1 2 3
Matinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:23   #17
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja natomiast uważam, że kiepskie te wyprzedaże w tym roku na dziale damskim.
Byłam dziś i duże torebki mieszczące a4 są po 80 zł lub 100 zł przecenione ze 120,140 zł.
Z ciuszków też jakoś nie mogę nic wybrać, wszystko takie nijakie, a jak coś fajnego to przecenione o 20-30 zł.
Jedyne co wg. mnie fajne to biżuteria, duuuże przeceny, kupiłam kilka wisiorków za 12 zł z 39 zł
ZA to uważam, że na męskim dziale dużo fajnych rzeczy i dobre przeceny, przez całe wyprzedaże kupiliśmy z Tżtem dużo bokserek dla niego (za 9,9 z 24,9), swetrów za 49 z 99, podkoszulków za 30 z 60 i koszulek z dł€gim rękawem za 20,25 zł z 70 zł.
oglądałam te torby parę tygodni temu, parę fasonów mi się podoba, ale właśnie wydało mi się dziwne, że mnóstwo rzeczy jest przecenionych o 70%, a torby tak słabo zajrzę tam za jakiś czas, może coś się zmieni.


Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Jeszcze odnośnie torebek tej firmy - wzornictwo super, ale ceny absolutnie nieadekwatne do jakości (chyba, że na wyprzedaży).
Obecnie mam 3 torebki tej firmy, a miałam z 20 i KAŻDA używana sporadycznie, a zawsze coś nie tak - np. bardzo bardzo spękane uszy (nie noszę ciężkich rzeczy), skórka odchodzi płatami po kilku miesiącach itd. itp.
co do jakości, to w sumie zależy, jak trafisz - ale mnie i wielu koleżankom często psują się suwaki toreb z re, poza tym detalem nie miałam nigdy zastrzeżeń.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:02   #18
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: fanki RESERVED

Wątek dla mnie jestem wielką miłośniczką Reserved, uważam że przodują pod względem wzornictwa i jakości wśród polskich firm odzieżowych. A oto moje zakupy (większość z tegorocznych wyprzedaży):
1) tunika z ciekawą wstawką z tyłu i zipem - 19,90
2) długi sweter w paski - chyba 39,90
3) błękitny sweter
4) bluzka z żabotem - 29,90
5) pudrowa tunika - 29,90
6) gnieciona, półprzezroczysta bluzka
7) podkoszulek dzianinowy z paski
8) długi sweter niebiesko - szary - 59,90
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:16   #19
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: fanki RESERVED

Wybaczcie, zjadło mi zdjęcia
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 14:21   #20
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: fanki RESERVED

Ja też bardzo lubię ten sklep. To w sumie jedyny sklep w moim miescie wart zachodu, więc często tam bywam i znam chyba wszystkie ciuchy na pamięc. Mam stamtąd pokazna ilosc ubran. Moja mama i tata tez . Ogólnie sklepik jest ok.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:24   #21
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez karinka23 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, zjadło mi zdjęcia
Śliczna ta pudrowa tunika, też chciałam ją kupić a już nie było mojego rozmiaru . Gdyby któraś z Was chciała się pozbyć takiej XS-ki lub S-ki to chętnie przygarnę
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:52   #22
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez snobka123 Pokaż wiadomość
moze znajda sie tu takie? Moze nie jest to tak popularny sklep, ale zdecydowanie brakowalo mi tutaj takiego tematu.. Uwielbiam Reserved (ich torebki ) i wiele moich osobistych perełek pochodzi właśnie stamtąd Więc zapraszam do dzielenia sie uwagami na temat Reserved, a takze dyskusji na temat nowych kolekcji, wyprzedazy i Waszych zdobyczy WELCOME
tak znajduja ja juz od dawna myslałam nad zalozeniem takiego watku fajnei ze wkoncu jest dzis kupialm bluzeczke w Re za 19 zl 59
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:07   #23
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: fanki RESERVED

W Reserved widziałam ładną torbę, a nawet 2 czarne wyćwiekowane, jedną duża a4, druga mała na łańcuszku.
No i upolowałam niezłe okazje dziś
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:28   #24
snobka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
GG do snobka123
Dot.: fanki RESERVED

bardzo sie ciesze ze watek sie przyjal i ze nie jestem tu sama
co do torebek to opinie sa rozne, ja tam kupilam m.in. czarna torebeczke z ekoskorki i baaardzo dlugo mi sluzyla przy intensywnym uzywaniu, nosilam w niej zeszyty na uczelnie A4 i ksiazki i nic sie z nia nie dzialo Miala mieciutka skorke i byla solidnie wykonana Dopiero po jakims czasie naderwalmi sie pasek i musialam sie z nia pozegnac Ale chyba jej nie docenialam bo juz od jakiegos czasu szukam podobnej o takim klasycznym nieskomplikowanym ksztalcie we wszystkich galeriach w miescie i nie znalazlam A reserved teraz ma troszke inne te duze torby, chociaz ostatnio jedna tez mi sie spodobala i nawet nie byla droga - ponizej 100zl i chyba sie po nia wroce... Mam teraz z H&M ale to nie to...

karinka23 bardzo fajne zakupy, ja widzialam na wyprzedazy zakiet za kurcze tylko 100zl i zaluje ze go nie kupilam, byl akurat na zime, troche grubszy, kurcze ale zaluje, mam nadzieje ze jeszcze bedzie, bo na zakupy bede dopiero pod koniec tygodnia jechala...

No i meskie ciuchy sa tam zdecydowanie boskie
Reserved jest zarazliwy

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
tak znajduja ja juz od dawna myslałam nad zalozeniem takiego watku fajnei ze wkoncu jest dzis kupialm bluzeczke w Re za 19 zl 59
no mi wlasnie strasznie brakowalo Reserved, mam do niego duzy sentyment i zawsze tam wracam

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
W Reserved widziałam ładną torbę, a nawet 2 czarne wyćwiekowane, jedną duża a4, druga mała na łańcuszku.
No i upolowałam niezłe okazje dziś
daj foty daj foty
snobka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:40   #25
keepawayfromfire
Raczkowanie
 
Avatar keepawayfromfire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
GG do keepawayfromfire
Dot.: fanki RESERVED

kiedys strasznie nie lubiłam tego sklepu, nic mi się nie podobało, ale z biegiem czasu zauważyłam, że gdy czegoś na gwałt potrzebuje np. białej koszuli, zakietu czy kardiganu to w reserved da się to znaleźć. ogół ciuchów jakie tam są jakoś do mnie nie przemawia ale w pojedynczych rzeczach się dosłownie zakochuję. i w gruncie rzeczy całkiem sporo mam rzeczy z reserved

dziwna jest ich rozmiarówka. normalnie nosze rozmiar S, w porywach M a u nich czasem XS-ka ze mnie spada *_*
a przecena tegoroczna fantastyczna upolowałam 3 bluzki i torebkę
keepawayfromfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:51   #26
snobka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
GG do snobka123
Dot.: fanki RESERVED

ja sie zakochalam w tych butach ale ponad 200zl. Kupilabym ale balam sie o obcas... strasznie wysoki, mimo ze jak mierzylam byly stabilne... caly czas mnie mecza... no i ten portfelik chyba sobie tez sprawie... http://eyeliner.pl/nggallery/post/to...09/image/6586/

Edytowane przez snobka123
Czas edycji: 2010-02-01 o 16:53
snobka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:52   #27
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Jeszcze odnośnie torebek tej firmy - wzornictwo super, ale ceny absolutnie nieadekwatne do jakości (chyba, że na wyprzedaży).
Obecnie mam 3 torebki tej firmy, a miałam z 20 i KAŻDA używana sporadycznie, a zawsze coś nie tak - np. bardzo bardzo spękane uszy (nie noszę ciężkich rzeczy), skórka odchodzi płatami po kilku miesiącach itd. itp.
ja uważam dokładnie tak samo może trafiłam na takie felerne modele, ale po 5-6 miesiącach używania (niezbyt intensywnego) - zwłaszcza rączki bardzo popękały a szkoda, bo wzornictwo mają naprawdę fajne
no ale może kiedyś jeszcze na jakąś torebkę się skuszę
natomiast ciuszki mają fajne - tylko problem z rozmiarówką - jestem bardzo szczupła i czasem najmniejsze rozmiary są na mnie za duże
ale parę rzeczy od nich mam i lubię tam wchodzić
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:57   #28
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez snobka123 Pokaż wiadomość
ja sie zakochalam w tych butach ale ponad 200zl. Kupilabym ale balam sie o obcas... strasznie wysoki, mimo ze jak mierzylam byly stabilne... caly czas mnie mecza... no i ten portfelik chyba sobie tez sprawie... http://eyeliner.pl/nggallery/post/to...09/image/6586/
portfelik jest super strasznie mi sie podoba ale już sobie kupiłam nowy portfel może kiedyś będzie przeceniony to wtedy kupię hehe
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:01   #29
snobka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
GG do snobka123
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
portfelik jest super strasznie mi sie podoba ale już sobie kupiłam nowy portfel może kiedyś będzie przeceniony to wtedy kupię hehe
no wlasnie mi by sie przydal, tyle tego wszystkiego U mnie byly czarne tez wiec jak do konca tygodnia sie zachowaja to pewnie i bedzie moj swoja droga jest przeuroczy
snobka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:02   #30
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez snobka123 Pokaż wiadomość
no wlasnie mi by sie przydal, tyle tego wszystkiego U mnie byly czarne tez wiec jak do konca tygodnia sie zachowaja to pewnie i bedzie moj swoja droga jest przeuroczy
u mnie widziałam i czarne i szare oba śliczne
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 10:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.