gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-17, 21:16   #1
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624

gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?


Gdzie najchetniej chodzicie na kawę, a gdzie na pizzę lub inne dania? Macie swoje ulubione lokale, które możecie polecić? Dobrze gdyby były one z jakies sieci lokali, czy znajdujace sie w większości duzych miast.
Ja w Lodzi chodzę do Solo Pizzy na pizze i sałatki, smaczne jedzonko do Green Way (www.greenway.pl)
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 21:33   #2
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

O, swietny pomysl na wątek

Czekam z niecierpliwoscia na wypowiedzy Warszawianek

Ja z lokali sieciowych moge polecic chyba tylko znana wszystkim Pizze hut . hehe...

A z warszawskich to... Herbaciarnie na starówce. Nie pamietam dokladnej nazwy ale bardzo przyjemna atmosfera tam panuje. Tylko ze jest drogo
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 21:53   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Wwa
Kawiarnie:
Coffie Haeven
Tchibo
Karma
Zakątek
Mala Czarna

Mozna zjesc no w Sphixie-b.tanio i duzo.Ja lubie tez San Marzano,ale to juz drozsza opcja,chociaz bardzo smaczna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 21:54   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Wwa
Kawiarnie:
Coffie Haeven
Tchibo
Karma
Zakątek
Mala Czarna

Mozna zjesc no w Sphixie-b.tanio i duzo.Ja lubie tez San Marzano,ale to juz drozsza opcja,chociaz bardzo smaczna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 22:11   #5
szara_mycha
Przyczajenie
 
Avatar szara_mycha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
GG do szara_mycha
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Hej!
Ta herbaciarnia na Strówce to pewnie "Same Fusy"- można tam przesiedzieć godziny i nawet tego nie zauważyć taki magiczny klimat udało im się wytworzyć w tej "piwnicy herbatą pachnęcej" (na górze można się raczyć wspaniałymi kawami, tyle, że nastrój już inny ;( oczywisćie nie gorszy). Jest jeszcze "inna" (w bardzo pozytywnym znaczeniu) harbaciarnia - "Antykwariat" na Żurawiej. Siedzisz sobie z herbatką na starej kanapie lub krzesełku przy malutkim, wiekowym stoliczku a wokół Ciebie masa książek, czujesz się jak w domowej bibliotece, aż nie chce się wychodzić Szkoda tylko, żę ostatnio tam się tłoczno zrobiło... Z Żurawiej blisko jest na Hożą (od Marszałkowskiej w stronę Wisły) a tam są najlepsze lody (zwłaszcza te nie-owocowe... mniam!), kremowe, ciężkie od śmietany - trzeba samemu spróbować (a i jeszcze jedno: to najlepszy balsam na spękane usta . Warto by jeszcze wybrać się na owocowy koktajl (o ile jeszcze mają bo dawno nie byłam) do Karmy na pl. Zbawiciela: truskawka z cynamonem i inne smakowite połączenia . A i najważniejsze: jest w Wawie wspaniałe miejsce, gdzie w rodzinnej atmosferze (tam nigdy nie będziesz anonimowym klientem) można zjeść do syta, pobudzić przy tym wszelkie możłiwe ośrodki zadowolenia, porozmawić o wszystkim i o niczym, i nie stracić majątku To Spiżarnia na Hożej/E. Plater (na wysokości Mariottu). Tylko tam są rozpływajace się w ustach tarty, genialne naleśniki ze szpinakiem, maleńkie pierożki z owocami (+śmietanka, cukier i cynamon), sycące zupy, zapiekanki warzywne... i masa najsmaczniejszych rzeczy jakie znam, aż trudno wymienić, bo często trafia się na coś ekstra, tak na jeden raz zrobione. No i wszytko świeżutkie, robione "ręcznie" nie jakaś tam masówka... aż zgłodniałam... Dobry temacik, bo o jedzeniu mogłabym jeszcze długo...
A wy jakie miejsca polecicie?
__________________
być kobietą, być kobietą...
szara_mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 22:14   #6
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Mała Czarna juz od dawna nie istnieje Estelko. Zamiast niej jest MC2. Tez ok, ale do Malej sie nie umywa...
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 22:36   #7
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Och, koniecznie musze wpasc do tej Spizarni! Zwlaszcza ze mieszkam na Hozej. Ale od niedawna, i tylko to usprawiedliwia moja nieznajomosc tego lokalu. A skoro jestesmy w okolicach Hożej- na Poznańskiej (blisko skrzyzowania z Hoża) jest pub-restauracja Tortila Factory. Bardzo smaczne, meksykańskie jedzonko w znośnych cenach. Polecam zwłaszcza sałetke "kurczak w sosie taco". Palce lizac! i ogromne porcje!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-17, 22:37   #8
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Och, koniecznie musze wpasc do tej Spizarni! Zwlaszcza ze mieszkam na Hozej. Ale od niedawna, i tylko to usprawiedliwia moja nieznajomosc tego lokalu. A skoro jestesmy w okolicach Hożej- na Poznańskiej (blisko skrzyzowania z Hoża) jest pub-restauracja Tortila Factory. Bardzo smaczne, meksykańskie jedzonko w znośnych cenach. Polecam zwłaszcza sałetke "kurczak w sosie taco". Palce lizac! i ogromne porcje!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 23:03   #9
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Estella napisał(a):
> Wwa
> Kawiarnie:
> Coffie Haeven
> Tchibo

ale wymieniasz je bo byłas tam, czy są to dobre kawiarnie? Bo w Lodzi tez są ale tam mnie jeszcze nie było....

> Mozna zjesc no w Sphixie-b.tanio i duzo.
oprócz chyba potraw z wołowiną, bo jeszcze dobrze zrobionej tam nie jadlam. Zawsze jest twarda, żylasta... Zazwyczaj prosze tam o filet z kurczka z czyms tam...

poprosze tez o głos łodzianki
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 23:20   #10
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

aNulcia napisał(a):
> Hej!
> Ta herbaciarnia na Strówce to pewnie "Same Fusy"- można tam przesiedzieć godziny i nawet tego nie zauważyć taki magiczny klimat udało im się wytworzyć w tej "piwnicy herbatą pachnęcej"

O tak tak, dokladnie o tym miejscu mowie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 23:53   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Jedzenie, pyszna kawa jeden z moich ulubionych zawsze i wszędzie tematów
Też jestem z Łodzi i polecam meksykańskie jedzenie w meksykańskiej restauracji przed wejściem do kina Polonia. Osobiście uwielbiam tam zjeść, coś co się wymawia jako Czimiczangę sałatkę meksykańską i popić drinkiem np.z kaktusa lub grzanym winem z odrobiną meksykańskiego słońca jak się wchodzi w tę bramę, gdzie jest kino Polonia to po prawej jest fajna pizzeria w stylu włoskim, mają pyszne pizze, sałatki i lazanie a za tą pizzerią, a przed meksykańską restauracją jest fajna mała kameralna i romantyczna restauracyjka gdzie podają pyszne grzane wino, chyba pyszniejsze niż w mexicanie,no i mocniejsze oraz baaardzo smaczny jabłecznik na gorąco z lodami i bitą śmietaną Pizze lubię też w Solo Pizza lub Quattro. W Solo Pizza lubię sałatki i grzanki z masłem czosnkowym. Oraz wszelkie potrawy na ciepło na bazie makaronu. W Va Banque podają na dole w pubie na ciepło smaczne bakłażany z pomidorami i dwoma rodzajami sera. W Karczmie u Chochoła smaczne, ale typowo polskie dania czyli golonka, smalec, naleśnik itp. jak chłop pójdzie to się naje, a przy nim i panienka
Lubię sałatki i naleśniki z pieczarkami, ze szpinakiem i z serem w Hortexie
Potrawy bardzo smaczne mają w restauracji Dubrownik, która znajduje się w Magdzie, ja tam lubię coś z ciastem naleśnikowym i różnym farszem, ale nazw nie pamiętam, bo to chyba o ile pamięć mnie nie myli kuchnia bałkańska. Wystrój też jest fajny
Lubię też Spinxy i ich shoarmę na różne sposoby, a najbardziej piwo z sokiem korzennym, dostępnym tylko tam. Pycha
Kawa w Coffee Heaven, która jest w Galerii i Silverze i jest przepyszna
Rozpisałam się strasznie i z tego wszystkiego muszę iść do kuchni o tej porze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-18, 08:42   #12
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

co do Antykwariatu to też bardzo lubiłam.. do czasu, gdy pewnego pięknego letniego dnia, kiedy zanosiło się na burzę [i na dworze i w lokalu].. dziewczyny siedzące przy oknie postanowiły zamknąć okno [w tej najdalszej sali - zresztą wczesniej chyba nie ma okien..] nagle zjawił się właściciel i zrobił im karczemną awanturę, jak one śmią nie u siebie zamykać okno, kto im pozwolił i co one sobie myślą.. dziewczyny były jak trusie, grzecznie [nie wiem po co] zaczęły mu tłumaczyć, że w żadnym lokalu tego typu nie trzeba latać po kelnera, żeby otworzył/zamknął łatwo dostępne każdemu okno tuż przy stoliku.. przepraszały.. a on dalej z mordą, że nie życzy sobie, żeby dotykać jego okien.. grrrrrrr..

co do innych lokali [trochę ku przestrodze również]..

lubię Jazz Bistro na Pieknej [smaczne pasty i czasem muzyczka w tle.. smaczne.. choć kiedyś były lepsze.. nadal są dużo smaczniejsze niż w wielu innych miejscach].

Tortilla Factory Wilcza róg Poznańskiej.. pyszne meksykańskie specjały.. ale.. strasznie zmniejszyli porcje.. kiedyś [jeszcze jakieś 2 lata temu] quesadilla [mam nadzieję, że nie pokręciłam nazwy.. ale nie w tym rzecz] zajmowała cały talerz, miała dużo mięsa.. ostatnimi czasy jadłam ją 2x i.. zajmuje już 2/3 talerza.. a mięsa w samym naleśniku już nie jest po brzegi.. i nie tylko ja odnotowałam ten spadek ilości.. [a ceny wzrosły swoją drogą].

Presto - włoskie klimaty, pycha jedzonko.

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znac
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 08:54   #13
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

mniam mniam.... a zamiast kawusi czekoladusia gorąca, w jesienno-zimowe późne wieczory. U Wedla rzecz jasna.... ojej, aż mnie ścisnęło milutko na samą myśl....
najbardziej lubie białą czekoladę z kawałkami truskawk pyyyyyyycha!
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 09:28   #14
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Inaba- za jedzonko
Coffie Haeven- za kawusię z mlekiem,
KFC- za kukurydzę,
Sfinks - niedawno wprowadzili w Warszawie, ale Sfinks to moje lata studenckie jak i rodzinne miasto, jak dłuższa przerwa to na piwo do Sfinksa, ściepa na 3 szarmy z kurczaka+ sosy i jedzonko na 6 osób majądobre pizzy i polecam Fish& crips, rybka palce lizać! a i porcje jak dla chłopa, nigdy nie przejem- choć jak się siedzi i plotkuje, to różnie to bywa uleży się i można dalej jeść

Merlyn- pola mokotowskie, tam na piwko w dawnych czasach,
Na Barbakanie jest kanajpa niemiecka- podaja tam dobre jedzonko i równie smaczne piwko korzenne.
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 09:50   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

We wszystkich wymienionych bylam i bywam
W Karmie jest bardzo fajna,luzna atmosfera,zreszta xznam wlasciciela
W Zakatku taka hmmm dla mnie naladowana erotyzmem,w sam raz na randki hehe,ale b. ciezko o miejsce.
A co do Malej Czarnej to wydaje mi sie,ze jest otwarta chyba,niedawno przechodzilam obok i byla otwarta-chyba ze zmienili nazwe??
A w Tchibo uwielbiam tort kajmakowy-az sie rozplywam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 10:06   #16
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Pralinka, mieszkasz na Hożej? Fajnie się składa, bo ja też Buźka ;*
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 10:10   #17
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Mieszkam na tej ulicy gdzie kiedys była Mała Czarna i, niestety, zlikwidowali ją Kiedyś był tam zawsze full ludzi, nawet jak do szkoły szłam to już ktoś tam czasem czekał. Potem zrobiłi remont i otworzyli Mc2, ale to już nie to samo
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 13:04   #18
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Nie wiem, czy nie zauważyłam, czy też nikt z Krakowa sie nie wypowiedział? A przecież mamy NAJWIĘCEJ LOKALI I KNAJPEK W POLSCE, W DODATKU O NAJCUDOWNIEJSZEJ AMOSFERZE!!! (Zaraz ktoś mnie powiesi, za szowinistyczne podejście typowej "Krakuski")
Ja polecam:
Pożegnanie z Afryką - kawa
Trattoria, Bonvenuto, Karczma Bida (przy Zakopiance), Ipanema, Loch Camelot (coś lżejszego do zjedzenia), Cherubino, a na deser - jedyny i niepowtarzalny Słodki Wentzl (wcale nie jest tam drogo).
Pozdrowienia dla amatorek dobrek kuchni z Krakowa.
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 13:43   #19
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Mala Czarna zmienila nie tylko nazwe ale tez wlasciciela i menu niestety...:/ Dawno tam nie zagladalas, jak widze! Czas to nadrobic a przy okazji mnie odwiedzic- mieszkam "rzut beretem" od tej kawiarni!

W Tchibo wedlug mego rankingu tort bananowy jest the best! Choc kajmakowy rowniez cenie sobie bardzo

Buzia!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-18, 13:58   #20
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Madziarrko, mieszkam na Hożej, rozg Poznanskiej Buzka!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 14:01   #21
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Och tak! Czekolada u Wedla to mistrzostwo swiata! Ja kocham piernikową!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 14:21   #22
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Bąbel napisał(a):
> Nie wiem, czy nie zauważyłam, czy też nikt z Krakowa sie nie wypowiedział? A przecież mamy NAJWIĘCEJ LOKALI I KNAJPEK W POLSCE, W DODATKU O NAJCUDOWNIEJSZEJ AMOSFERZE!!!

Kraków jego specyficzny klimat

z Krakowa pamiętam jedną knajpkę, za czasów jak jeździłam po konwentach, zachaczyłam o Krakon i koledzy wzieli mnie na piwo do knajpy "pokoju". Aby przejść do nastepnego pomieszczenia trzeba było przejść przez szafę Wogóle cały wystrój zrobił na mnie piorunujące wrażenie.

Toruń ma również cudo knajpki i restauracje, gdzie można dobrze zjeść

TresAmigos- dają świetna pizzę Desperados, pychota, do tego piwo i żyć nie umierać,

Wychodząc od Pl.Rapackiego w stronę rynku po prawej jest ciąg sklepików pod filarami z jedzeniem w ostatniej a pierwszej od Rynku dają niezłe zapiekanki, mniamniammmm juz mi ślinka leci a w pierwszej od strony Pl.Rapackiego a ostatniej od strony Rynku daja niezłą pizzę, ciut gumiasta, wielkości małego talerza, na b.grubym spodzie za 2zł.- nie wiem jak teraz ceny stoją, no i mają wyśmienite bułki z pieczarkami.

Bardzo klimatyczne knajpy mają w Lublinie i potrafią zaserwować takiego grzańca, że mózg, kubki smakowe stają
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 14:28   #23
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Pralinko, chyba mamy podobny gust do pysznosci - stawiam na wedla i... bananowca oraz torcik kajmakowy w tchibo!
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 15:36   #24
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Pralinko kochana! To wygląda na to, że mieszkamy na tym samym osiedlu ! Buziaczek
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 15:37   #25
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Pralinko kochana! To wygląda na to, że mieszkamy na tym samym osiedlu ! Buziaczek
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 15:50   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

to i ja polecę coś pysznego w wawie do której mam ponad 500 km
polecam pizzerie na barskiej -najlepsza prawdziwa pizza ,pychotka!
droższe jedzenie polecam w Blue Cactus

pzdr i smacznego
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 16:45   #27
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

A no dawno nie bylam,jakos mi nie po drodze
Moze chodizlo mi o ta druga,juz sama nie wiem.
A mnie tort bananowy jakos nie pasuje,ale za to kajmak ten krem,mrrr,chyba sie zaraz przejde do wp
W San Marzano polecam tiramisu-duze,slodkie,ze slodka czekolada zamiast kakao,z dodatkiem bitej smietany-raczej 'tiramisu' ale bbbbbbbb pyszne
Asiu bede w czwartek w centrum,w Avonie,wiec......
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 19:11   #28
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

No to teraz Tajemnicze Kobiety zdradzą tajemnicze adresy: Tchibo, ta kawa Wedla- już się zakochałam, i inne gdzie to jest od niedawna mieszkam w stolycy

__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 19:23   #29
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Bąbel napisał(a):
> Nie wiem, czy nie zauważyłam, czy też nikt z Krakowa sie nie wypowiedział? A przecież mamy NAJWIĘCEJ LOKALI I KNAJPEK W POLSCE, W DODATKU O NAJCUDOWNIEJSZEJ AMOSFERZE!!! (Zaraz ktoś mnie powiesi, za szowinistyczne podejście typowej "Krakuski")

Jako patriotycznie nastawiona łodzianka muszę stanowczo zaprotestować to tak a propos tej ilości i atmosfery
Łodzianki wszystkich krajów łączcie się

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 19:40   #30
szara_mycha
Przyczajenie
 
Avatar szara_mycha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
GG do szara_mycha
Re: gdzie na kawusię? gdzie na jedzonko?

Pijalnie Czekolady Wedla są na Szpitalnej 8 (centrum Wawy, okolice Chmielnej + pl. Powstańców), na Pradze na Zamoyskiego 28 (przy fabryce Wedla - az daleka czuć boski aromat ) i podobno (nie wiem, bo jeszcze nie byłam) w Arkadii. Co do Tchibo - to mają całą sieć kawiarni - zerknij tu i wybierz najbliższą
http://www.tchibo.pl/bary-2.html
__________________
być kobietą, być kobietą...
szara_mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-25 15:19:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.