nick, pseudonim, itp. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Urodziny Wizaz.pl

Notka

Urodziny Wizaz.pl Urodziny Wizaż.pl, to forum w którym znajdziesz informacje o urodzinowych zabawach i konkursach organizowanych z tej okazji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-29, 20:33   #1
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314

nick, pseudonim, itp.


Jestem ciekawa,skad wzial sie pomysl na wasze psedonimy,czy zwiazane sa z nimi jakies ciekawe historie,a niektore co oznaczaja?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 20:51   #2
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: wasze nicki

Moj nick powstal wlasciwie jak mialam jakies 10 lat Mam starszego brata i z racji naszego nazwiska jego koledzy zaczeli zwac go Madul. Ktoregos dnia gdy byli u nas w domu i przemknelam sie gdzies w pokoju jeden z nich nazwal mnie "mala Madulka" i tak juz zostalo Madulka przylgnelo do mnie na wieki
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 20:56   #3
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: wasze nicki

Tiaaa... dobre pytanie...
Mój nick- "oceania"... Hmmm... Używam go od...1999 roku. Byłam wtedy na kolonii konnej, a już wtedy miałam bzika na punkcie koni... Na początku roku 99 też zaczynałam z mailem, interkiem, i tymi bzdetami... I oceania to właśnie <u>imię klaczki</u> , która była w Pszczewie-tam, gdzie ta moja kolonia
No i tak już zostało. Używam go gdzie sie da-na odigo, gg, czatach (chociaż i tak nie pamiętam, kiedy ostatnio na jakims byłam ), allegro, no i tu też Większość maili zakładałam na nick oceania. Oprócz tego, który obecnie używam. Wielu haseł po prostu zapomniałam i tak wyszło
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 21:09   #4
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 127
Re: wasze nicki

Świetny temat
Mój nick to metaforyczne odzwierciedlenie mojej osobowości : na zewnątrz( z pozoru ) twardej i nieprzystępnej, a w środku( tak naprawdę ) wrażliwej i łagodnej( miękkiej jak ten krem ).
Z niecierpliwością czekam na wpisy Wizażanek
Beza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 21:11   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: wasze nicki

A mnie tak Szefowa przezwała, zanim napisałem pierwsze słówko na wizaz.pl - bo z czegoś się tam nabijałem No i tak mi zostało...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 21:18   #6
sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 92
Re: wasze nicki

hej hej
a ja mam nicka po moim bracie coż jestes jego mlodszą siostra, wiec "sis", "sister"
krótko, zwieżle i na temat byłam w małym szoku jak sie zapisywalam do Wizażu, że nikt nie ma takiego nicka
sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 21:38   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: wasze nicki

To ja jeszcze krócej i bardziej na temat Mam na imię Iwona i mieszkam w Łodzi poza tym nie musze pamietać gdzie i pod jakim nickiem jestem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-29, 22:16   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: wasze nicki

Ha! A jestem Smoczyca z wielu powodów... po pierwsze to jedne z moich ukochanych bohaterów bajkowych, urocze i w ogóle takie niezwykłe, jako dziecko miałam istna obsesję, piżamki w smoki, rysowałam smoki, lepiłam smoczatka moje przyjaciólki w 18 rocznicę urodzin zostaly obdarowane kolekcją Smoczków róznej maści i koloru, ulepionych własnoręcznie z masy mącznej
Dziś juz jestem w sumie niby powazniejsza ale nie do konca... a jako symbol mojego niezłomnego hartu ducha, siły i mocy mam na brzuchu wytatuowanego smoka a własciwie Smoczycę (ach te feministyczne ciagatki )
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 22:17   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: wasze nicki

http://www.innyswiat.pl/?sekcja,4,28

... i wszystko jasne

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 22:46   #10
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: wasze nicki

Hej Dziewczynki
Mam na imię KARINA, ale mój Misio mówi do mnie zdrobniale KARINCIA, więc tak zostało!

Pozdrawiam
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 23:14   #11
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: wasze nicki

No - moj tez ma swoje znaczenie (czego sie z początku chyba trudno domyslec )a poznieważ juz to wyjasnialam to będę leniwa i zalączę linka
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1048345431

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-30, 01:34   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wasze nicki


mam młodszego bracika(o piec lat),i on jak to zwykle bywa z chłopcami, dośc późno zaczął mówic, a mama jak to mamy,odgrywała role logopedy , i bardzo chciała zeby nauczył sie wymawiac imie Grazyna(nie jest łatwe w wymowie dla obcokrajowców , dla dzieciaka 1,5 roku też nie)Moze chciała żebym nie czuła się odrzucona, bo mam młodsze rodzeństwo?i tak pewnego razu wracałam ze sklepu a on z mamą był w oknie (muszę tez powiedziec, że ja bardzo , ale to bardzo cieszyłam się, że mam brata!!dla mnie to była prawdziwa lalka do zabawy, bo Musia pozwalała mi go przebierać, przewijać, nacierac oliwką itd.) i zaczał krzyczeć GAGA GAGA!!!a potem dalej głędził swoim sloganem dziecięcym
ale GAGA wymawiał wyraźnie!i tak mi zostało. Mam też siorkę (15 lat młodszą!!moje słoneczko!!)i dla niej też jestem Gagunia,i dla ich dzieci " ciocia Gagunia" to takie fajne!Ciekawe czy moje wnuki beda mówic do mnie babcia Gaga?(bo to bliskie do baba jaga? (A moja babunia zawsze mowi do mnie Grażynia )
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 02:14   #13
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: wasze nicki

hehe... złośliwiec jesteś we beściak! Suuuper nick...taki zadziorny
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 05:30   #14
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: wasze nicki

Mój też prosty. Od nazwiska, tak na mnie mówili w szkole, tak się wszędzie rejestruję. Niestety, żadna ciekawa historia.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 06:42   #15
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: wasze nicki

wszystkie moje nicki są zaczerpnięte z książek
Systematica czyli mój userid który widać w KW to dość przypadkowy wybór po prostu miałam wolną skrzynkę mailową z takim loginem gdy rejestrowałam się na wizażu Ten nick to nazwa firmy którą prowadziła bohaterka książki którą czytałam daaaawno temu. Książka była fajna, bo dzięki niej zrozumiałam co chciałabym robić w życiu i uwierzyłam że może mi się to udać
A Maga to po prostu imię które bardziej mi się podoba niż moje własne no i lepiej mnie określa bo moja patronka to jakaś hiszpańska zakonnica a maga jak wiadomo to
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 07:13   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wasze nicki


> A Maga to po prostu imię które bardziej mi się podoba niż moje własne no i lepiej mnie określa bo moja patronka to jakaś hiszpańska zakonnica a maga jak wiadomo to

To święta prawda Maguś to Maguś i nijak przez gardło nie chce mi przejść inaczej

Wielka buźka za fajny wątek

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 07:35   #17
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Re: wasze nicki

homyk, a właściwie Homek (jak zakładałam kiedyś konto na jednym z portali "Homek" był już zajęty, więc zostało homyk) mieszka w Dolinie Muminków. Wielkim sentymentem darzę całą serię opowieści o mieszkańcach tej doliny. Namiętnie czytałam je będąc w czwartej klasie podstawówki, czyli strasznie dawno temu (teraz to mój synek jest już czwartoklasistą). Miałam też wtedy na dwóch kasetach magnetofonowych rewelacyjną bajkę muzyczną Lato Muminków (niedawno kupiłam ją mojemu synkowi na CD), gdzie akcja toczyła się w takiej tajemniczej, a nawet psychodelicznej atmosferze. I dopiero teraz słuchając taj bajeczki razem z moim synkiem pojęłam do końca , o co w tej całej historii chodziło! Ta bajka po prostu chodzi za mną przez całe życie. I stąd mój nick. Ale to przecież żadna ciekawa historia...
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 07:43   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: wasze nicki

a ja kiedyś pławiłam się na wakacjach z koleżanką w morzu i ona stwierdziła, że wyglądamy jak syrenki. a ja na to: jak to sarenki ?!?!?! .. pośmiała się, pośmiała i.. zaczęła mówić na mnie sarenka.. a potem wiele osób podchwyciło ten nick, gdyż podobno z buzi jestem jak sarenka
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 07:52   #19
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: wasze nicki

A mój - od imienia mojej suczki - ma na imię Afra - w zdrobnieniu Aferka, a że ja jej do stóp nie dorastam (ale się upodabniam jak każdy właściciel do swojego psa)- to z małej litery.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-30, 08:38   #20
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: wasze nicki

A to moje xanka wyszlo calkiem przypadkowo.. 7 lat temu zaczynalam przygode z IRCem (eh to byly czasy ) , a ze 'anka' juz bylo zajete, wiec wcisnelam 'iksa' i tak zostalo. Ale tego nicka uzywam tylko w przestrzeni internetowej
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:14   #21
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 140
Re: wasze nicki

Szarada to rodzaj zagadki słownej. Może i były jakieś podteksty w wybraniu przeze mnie akurat takiego nicka, ale przede wszystkim podobało mi się brzmienie tego słowa No i mało kto wie, co oznacza.

Babcia Weatherwax - no, przynajmniej teraz wiem, skąd Twój niecodzienny nick ! Miałam się już wiele razy o to pytać !
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:18   #22
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: wasze nicki

to teraz moja rodzinka

Tygrys- bo z niego niezły tygrys w łozku

Truskawa - bo Fasola juz tak nam urosła

Agentka - bo niezłe ziółko ze mnie było, jest i bedzie w dodatku miało byc 'Agentka xxl' bo jestem- a w zasadzie chyba byłam - chuda wiec zeby wszytsko było jasne dodano Ola- bo Oleńka z Potopu była miłością mojego Dziadziusia

ale namieszałam ale jestem rozdarta miedzy kompem a WC, wiec proszę o łaskawość


__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:22   #23
fresh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 13
Re: wasze nicki

A dlaczego nazwałaś psa Afra - to dość zabawne, moj salon kosmetyczny nazywa sie Afra - od imienia i nazwiska mojej mamy. Poza tym Afra to też internetowy sexshop!!!
fresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:31   #24
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: wasze nicki

hehehe dobre z tym sexshopem

a mi sie strrrrasznie podoba wytłumaczenie nicka Beza, w ogóle to ogromnie lubie czytac Bezo Twoje oceny w KW, rewelacja masz talent do pisania dziewczyno

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:37   #25
wulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 75
Re: wasze nicki

Tak, ja zawsze sie zastanawialam, skad w ludziach tyle kreatywnosci, skad Wy macie pomysly na takie fajne nicki.
Kiedys, kiedy po raz pierwszy zaszla taka potrzeba, probowalam wymyslic swoj i kompletnie nic nie przychodzilo mi do glowy. Pomyslalam, ze to pewnie dlatego, ze mi tam jak w ulu - wieczny dekoncentrujacy szumek (bo to w pracy bylo). Spodobal mi sie ten pzypadkowy zbitek literek i etymologia tez, dlatego postanowilam, ze bede wulu. Ale poniewaz wulu na swiecie jest wiecej, ja moglam byc dopiero wulu szoste. Po tej iluminacji wena mnie nie opuscila. Zaraz potem - a byl to piekny majowy dzien - wymyslilam sobie od razu Maja Majewska. I teraz mam dwa - jeden zapsaowy.
wulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:38   #26
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: wasze nicki

Internetowy sexshop o matko....
Afra przyszła do nas z hodowli już z imieniem nadanym. A że wydało nam się sympatyczne - więc nie zmienialiśmy.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:47   #27
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: wasze nicki

to ja moze dodam za aferką , ze na nasze koty wołamy w skrócie

od urodzenia FINIA- zwana obecnie : Fifą, Fifulcem, Fifką, Fifi

i

BUNIA- zwana : Bubą, Bubi, Bubelszonem, Bubutem, Bubkiem, Bubą- śrubą

ogólnie, jak mamy na mysli dwie kotkki - mówimy o nich -- > BUBY a jak sie wkurzam na Bube ( bo ona jest straszną rozrabiarą ) to mówie jej , ze jest adoptowana i siedzi cicho, bo jej przykro

sama nie wiem, skąd sie w człowieku bierze tyle pomysłów
tez tak macie ?

acha, dla córeczki mojej kumpeli to ja jestem " łała" ech
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 09:50   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: wasze nicki

moja siostra cioteczna też ma psa Afrę - dalmatyńczyka.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 10:02   #29
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: wasze nicki

Nasza Afra to basset. I ma syna Karola (nadaliśmy mu Karo ale jakoś tak się porobiło że teraz się na niego mówi Karol - pan sprzedający w budzie jarzynowej obok nas strasznie się cieszy bo też jest Karol - a naszego Karola uwielbia) . A razem - to Bulby, Bambaryły, Brytwany (od brytana), Fafloki (Fafla i Faflok) itp.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 10:09   #30
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: wasze nicki

heheeheh dobre aferko hihi baaardzo spodobało mi sie Fafloki

a jak na Was mówią Wasi przyszli-zaszli-wyszli męzowie czy tam konkubenci, no innymi słowy faceci ?

na mnie Tygrys mówi : Oleńko uwieeelbiam jak ktos tak do mnie mówi Oluniu, Myszko, Mińku, żabko slodki chłopak z niego, ze hej heheh ogólnie, fajny koles kto by pomyslał, nie ?
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Urodziny Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-26 05:59:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.