SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 16:04   #31
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Cytat:
Napisane przez littlebow Pokaż wiadomość
co do legitymacji studenckiej to w innym wątku o SAPU ktoś napisał, że można się zapisać do byle jakiej bezpłatnej szkoły policealnej, np. żak, wyrobić sobie u nich legitymację a potem nie chodzić na ich zajęcia tylko do SAPU, ponoć dużo osób tak robi.
tylko nie wiem czy taka legitymacja upowaznia do akademika ? Bo to nie studencka, tylko po prostu szkoly policealnej. Za to są znizki na PKP, MPK - to jest mega plus, bo jest roznica placic za bilet miesieczny 50 a 100 zl
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:11   #32
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

a jeśli chodzi o mieszkanie, to z moich poszukiwań wynika że w Krakowie trzeba za nie dać 300-500 zł, chyba że ktoś chce mieszkać sam to wtedy oczywiście więcej. Taniej też się znajdzie, ale wtedy to po 3-4 osoby w pokoju, więc ciasno może być;p

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

nie wiem czy taka legitymacja upoważnia do akademika, ale raczej wątpię, zwłaszcza że jest dużo chętnych i nawet jakby akceptowali takie legitymacje to w pierwszej kolejności miejsce w akademiku otrzymają osoby z uczelni pod którą dany akademik podlega.
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 19:59   #33
FrenchL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
tylko nie wiem czy taka legitymacja upowaznia do akademika ?
upowaznia , tylko płacisz jakoś 130 zl za wpisowe i wyrób. ale jeśli nie uczęszczasz do szkoły to po 1 semestrze zostajesz wywalona i potem znów inna szkoły i ok 100 zl za legitke... no i raczej z akademika również trzeba sie wynieść bo on zwykle podlega pod szkole... (trochę beznadzieja :/)

ja tam jestem za mieszkaniem , jest klucz wiem że nikt mi nie wlezie obcy, a w akademikach niestety rzeczy lubia ginąć...
FrenchL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 20:45   #34
aleksandrawielgosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

hej dziewczyny mam pytanie, wybieram sie od tego roku do SAPU na zaoczne a nie bardzo mogę sie połapać w tej rekrutacji. Wiem ze mozna juz sie zapisywac tylko jak to zrobic? Trzeba wysłać jakieś podanie czy zadzwonic? Noi czy to wpisowe 400 zł trzeba zapłacic odrazu przy zapisie? Proszę o odpowiedź jak wiecie z góry dzieki
aleksandrawielgosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:41   #35
FrenchL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

http://ksa.edu.pl/sapu/kontakt
na stornie masz w PDF do ściągnięcia podanie do szkoły które jedynie musisz wypełnić, a następnie wysyłasz z 4 zdjęciami legitymacyjnymi + świadectwo ukończenia szkoły + ksero dowodu (z obu stron) + kopie druczku przelewu wpłaty wpisowego
wszystko
FrenchL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:47   #36
FrenchL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Na stronie w rekrutacji masz w PDF podanie i oświadczenie, które jedynie musisz wypełnić, a dołaczasz do niego świadectwo ukończenia szkoły + 4 zdjęcia legitymacyjne + ksero dowodu (z obu stron) + druczek przelewu wpłaty wpisowego i tyle wysyłasz na adrs zamieszczony dla rekrutacji
FrenchL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 14:36   #37
aleksandrawielgosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Cytat:
Napisane przez FrenchL Pokaż wiadomość
Na stronie w rekrutacji masz w PDF podanie i oświadczenie, które jedynie musisz wypełnić, a dołaczasz do niego świadectwo ukończenia szkoły + 4 zdjęcia legitymacyjne + ksero dowodu (z obu stron) + druczek przelewu wpłaty wpisowego i tyle wysyłasz na adrs zamieszczony dla rekrutacji
ok czyli musze to wszystko wysłać pocztą tak?
Ktos sie wybiera na zaoczne od tego roku?
aleksandrawielgosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 14:53   #38
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja wysyłałam mailem potwierdzenie opłaty + ten druk ze strony ;p a o jakiej legitymacji mówicie? bo SAPU nie wydaje żadnych legitymacji uprawniających do zniżek na pkp itp, prawda?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:34   #39
FrenchL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Cytat:
Napisane przez aleksandrawielgosz Pokaż wiadomość
ok czyli musze to wszystko wysłać pocztą tak?
możesz jeszcze osobiście dostarczyć

Cytat:
Napisane przez aleksandrawielgosz Pokaż wiadomość
SAPU nie wydaje żadnych legitymacji uprawniających do zniżek na pkp itp, prawda?
nie, bo to nie sa studia (chyba że sobie wyrobisz w byle jakiej szkole legitymacje, o tym była mowa)
FrenchL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:37   #40
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

nie, sapu nie wydaje legitymacji, ale możesz sobie ją gdzieś indziej wyrobić. kto się na dzienne wybiera? bo widzę, że tu większość osób idzie na zaoczne. ja na 99% idę na dzienne, mam nadzieję że nie zabraknie mi miejsca, bo na razie nie mogę się zgłosić bo czekam na dowód osobisty, będę go mieć za jakieś trzy tygodnie. życzę wszystkim maturzystkom powodzenia na jutrzejszej maturze, chociaż w ogóle nie czuję się jak w maju bo u mnie w Opolu pada śnieg...
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:52   #41
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja idę na dzienne, możesz wysłać potwierdzenie zapłaty i ten druk ze strony, a resztę dostarczyć poźniej, ja tak zrobiłam, zdjęć itp. nie wysłałam jeszcze. Ale patrzyłam na stronach szkół typu Cosinus i takie tam i trzeba tam zostawić oryginał swiadectwa ukończenia szkoły, a nie jest to czasem potrzebne tez do SAPU?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 16:10   #42
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

chyba jest. ale jakaś dziewczyna z SAPU pisała kiedyś że wyrobiła sobie legitymację w Żaku, więc jakoś to się da załatwić to się spotkamy na dziennych
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:23   #43
FrenchL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja również na dzienne, a legitke możesz sobie w byle jakiej szkole wyrobić wiec luz ja daje orginał świadectwa, tylko strzeliłam sobie kopie

Edytowane przez FrenchL
Czas edycji: 2011-05-03 o 18:31
FrenchL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 12:15   #44
quee
Raczkowanie
 
Avatar quee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 64
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja zamierzam uczyć się w SAPU już za rok (ach jak ten czas szybko leci)
już od dawna nastawiam się właśnie na tą uczelnie i myślę, że to dobry wybór. problem u mnie trochę z pieniędzmi. Muszę znaleźć prace dorywczą, by się w ogóle tam utrzymać no i opłacić przede wszystkim tą szkołę. na rodziców już teraz wiem, że nie mam co liczyć..
myślalam o pracy w jakimś klubie jako barmanka, jako sprzedawczyni w McDonalds. Mam nadzieję że to mi się uda, a moja uroda i komunikatywność mi w tym pomogą i szef zauważy we mnie potencjał na pracownika. Co prawda kokosów na tym nie zbije, ale każdy pieniądz jest ważnny, oprócz tego będę próbowała zarobić na wakacjach <w tym roku i w nastepnym> tak, żebym mogła odlożyć na konto i zbierać.
Projektowanie ubioru to moja pasja, kocham tworzyć, szyć, projektować ubrania i to jedyna moja pasja i nigdy w życiu jej nie porzuce, będe jej wierna aż do końca moich dni;D
Po SAPU moim wielkim marzeniem jest rozpoczęcie studiów w Londynie bądź NY a potem zacząć karierę wierze w siebie mocno i wiem że mi się uda!!!!!!
__________________
FASHION-BLOG
mój blog o modzie

quee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 18:40   #45
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

jeśli nie jesteś pewna czy sama opłacisz szkołę, to może warto pomyśleć o ASP w Łodzi, albo Warszawie, tam też jest projektowanie mody, masz jeszcze rok więc zdążysz przygotować teczkę. trudno Ci będzie pogodzić szkołę i pracę, chyba że wybierasz się do SAPU na zaoczne to wtedy powinno się udać
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:53   #46
quee
Raczkowanie
 
Avatar quee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 64
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Cytat:
Napisane przez littlebow Pokaż wiadomość
jeśli nie jesteś pewna czy sama opłacisz szkołę, to może warto pomyśleć o ASP w Łodzi, albo Warszawie, tam też jest projektowanie mody, masz jeszcze rok więc zdążysz przygotować teczkę. trudno Ci będzie pogodzić szkołę i pracę, chyba że wybierasz się do SAPU na zaoczne to wtedy powinno się udać
raczej nie. nastawiona jestem juz na SAPU.
Dla chcącego nie ma nic trudnego
a TY jesteś w tej szkole?
__________________
FASHION-BLOG
mój blog o modzie

quee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:40   #47
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

nie, wybieram się w tym roku
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 23:15   #48
PeacockFeather
Przyczajenie
 
Avatar PeacockFeather
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Już jestem na liście uczniów na dzinnym, wiec pozdrawiam wszystkich z klasy!
Już sie doczekać nie moge! 4 lata plastyka w oczekiwaniu by w końcu znaleźć sie w tej szkole... mam nadzieje że nie rozczaruje sie poziomem nauczania.
W każdym razie ogarniacie mieszkanko na własną reke?
PeacockFeather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:52   #49
FrenchL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Cytat:
Napisane przez PeacockFeather Pokaż wiadomość
W każdym razie ogarniacie mieszkanko na własną reke?
no ja wynajme coś tam, jeszcze nie wiem dokładnie co... bo sama sie chyba wybieram
FrenchL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 11:44   #50
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja już szukam mieszkania lub współlokatorek na różnych stronach, ale chyba najlepsze oferty dopiero się pojawią na wakacjach.
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 15:31   #51
totalmente atractiva
Przyczajenie
 
Avatar totalmente atractiva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4
GG do totalmente atractiva
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Ello dziewczyny. Wiedzie moze jaki jest limit miejsc na SAPU zaoczne?
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć." Paulo Coelho
totalmente atractiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:25   #52
edithk
Przyczajenie
 
Avatar edithk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 27
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Nie wiem, ale jak ostatnio dzwoniłam to były miejsca Ja dziś wysyłam papiery na zaoczne
edithk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 15:00   #53
pajaja
Przyczajenie
 
Avatar pajaja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja zapisałam się jakiś miesiąc temu na dzienne i byłam 15 na liście Pani w tym całym sekretariacie powiedziała, ze w każdym terminie można przenieść się na zaoczne. Rekrutacja trwa podobno do końca września o ile nie zapełnią się miejsca... tak mi odpisano z SAPU gdy wysłałam do nich maila z pytaniem o rekrutacje

Najlepiej napisać do nich jeśli macie jakieś pytania szybko odpisują.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

ja wynajmować bede mieszkanie z facetem jakąś małą kawalerke On już bedzie miał teraz 3 rok na agh Polecam mieszkania na ruczjau są ładne i w spokojnej okolicy i w sumie niedaleko do SAPU

Edytowane przez pajaja
Czas edycji: 2011-05-28 o 14:57
pajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 13:11   #54
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

miesiąc temu było już tyle osób? zaczynam się bać, że mi zabraknie miejsc :P wiesz może ile jest ogólnie miejsc na dziennych? myślałam, że tak z 20-30, bo gdyby było więcej to zajęcia chyba musiałyby odbywać się w grupach, ktoś wie jak to jest? ja w tym tygodniu wybieram się do Krakowa żeby złożyć dokumenty, mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 23:46   #55
pajaja
Przyczajenie
 
Avatar pajaja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

nie wiem niestety ile osób na rok ale możesz napisać maila do nich i się zapytać bądz zadzwonić ale pani w sekretariacie mówiła, że teraz jest mało osób jak na razie i więcej zacznie się zapisywać właśnie w czerwcu
pajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 00:01   #56
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

okazało się, że koleżanka mojej znajomej uczy się w SAPU, wypytałam ją o kilka rzeczy i ponoć przyjmują dużo osób, bo i tak połowa odpada, bo poziom jest ponoć wysoki i trzeba dużo robić, jeśli ktoś ma zamiar się przykładać i chodzić na wszystkie zajęcia to na pewno dużo się nauczy. atmosfera też ponoć miła, nie wymagają żeby na starcie umieć szyć, będą nas tego uczyć, tak samo z rysowaniem
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:04   #57
quee
Raczkowanie
 
Avatar quee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 64
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

Witajcie! ja mam pytanie do wszystkich osób zapisujących się do SAPU: macie zamiar utrzymać się same? czy będą wam pomagać rodzice?
pytam, bo chce wiedzieć, jakie macie alternatywy. Mi bardzo na tej szkole zależy, jednak aby w niej byc, muszę zdobyć pracę, gdzie minimalnie na miesiąc bede zarabiała 1000zł. innaczej o tej szkole mogę pomarzyć..
__________________
FASHION-BLOG
mój blog o modzie

quee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:49   #58
pajaja
Przyczajenie
 
Avatar pajaja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja mam tyle dobrze, że rodzice będą płacić... możesz teraz w wakacje coś zarobić, żeby mieć na start w tej szkole po czym znaleźć tanie mieszkanko i prace w krakowie... jak sie dobrze postarasz to możesz dobrą prace znaleźć
Ja wiem, że sama miałabym się ciężko utrzymać... ale znam osoby co tak mają i wcale nie narzekają

z tego co wiem to jesli chodzi o akademiki to niektórzy studenci którym nie przysługują akademiki to po miesiącu jakoś szukają wolnych miejsc tam i często znajdują ale to musza prawdopodobnie mieć legitymacje... ;/
pajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:36   #59
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

ja znalazłam sobie wakacyjną pracę za granicą na 3 miesiące ale rodzice też mi będą pomagać. możesz sobie dorabiać w trakcie studiów, ale jesli idziesz na dzienne to nie wiem czy ta praca wystarczy jako jedyne źródło dochodów, bo będziesz mogła pracować tylko wieczorami albo w weekendy, ale ogólnie to się nie orientuję ile płacą studentom więc szukaj, może akurat znajdziesz coś co Cię zadowoli
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:49   #60
littlebow
Raczkowanie
 
Avatar littlebow
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 38
Dot.: SAPU 2011/2012 Ktoś się wybiera?

wczoraj się zapisałam, więc jeśli ktoś z Was wybiera się na dzienne to spotkamy się w październiku
littlebow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.