Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-24, 18:18   #1531
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U mnie melduje poprawę w jedzeniu- zdarza mi się jeść już bułki razowe.

Właśnie na kolację zjadłam kanapki z opiekacza ze szynką i keczupem

A na obiad była sałata. SAŁATA

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 18:35   #1532
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja też mam glukoza na czczo za wysoka, ale gin narazie skierowala mnie do diabetologa a na krzywa nie. Wizytę mam w piątek. A odnośnie zaleceń to ja w tym trochę widzę problem bo mało co mój organizm do jedzenia akceptuje i różnie może być z biegiem ciąży, bo niestety pierwsza cała wymiotowałam więc nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek diety trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 18:57   #1533
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej dziewczyny dziś dzień minął jak każdy innyczyli temat nr 1 mdłości! Zazdroszczę że możecie normalnie jeść... Ja prawie nic niejem, dziś zjadłam pół bułki z nutella potem ananas i kilka łyżek zupki chinskiej(tak akurat to ustrojstwo mi się zachciało... Ale i tak cud że parę łyżek zjadłam) więc na dziś już jic nie przełknę a co do wagi u mnie już 3, 5kg na minusie...

W piątek muszę iść zrobić badanie na tsh czy po lekach spada czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 20:42   #1534
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cześć
Mój wczorajszy spacer skończył się tak, że po 10 minutach musiałam usiąść i zjeść kanapkę. Po następnych 10 już chciałam do domu ja, człowiek, który mógłby chodzić i chodzić...
A i przez Was dziś rano leciałam po nektarynki!

Czy Was też tak bolą pachwiny pracy chodzeniu? Ja czuję się jak po porządnym rozciąganiu.

Kloe, a ta sałata to z sałatą była? Czy czymś jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 05:52   #1535
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry
U mnie z bóli występuje ból głowy i jakieś dziwne kłucie w brzuchu po kichnięciu bólu w pachwinie nie zarejestresowano (jeszcze, bo wszystko przede mną). Poprzednio takie atrakcje miałam dopiero jakieś 2 miesiące przed porodem.
Dziewczyny, wczoraj mi położna mówiła o jakiejś deklaracji KOC. Ktoś miał z tym do czynienia? Niesie to jakiekolwiek korzysci dla pacjentki? Z tego co mi wczoraj pani mówiła nie odnotowałam nic co miałoby być dla mnie atrakcyjne

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 06:19   #1536
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-22 o 02:02
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 07:31   #1537
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość

Kurcze ja też tak miałam wczoraj właśnie, że musiałam już brzuch trzymać przy odkasływaniu, a poprzednio wydaje mi się to raczej zdecydowanie za połową był problem

Jem właśnie pastę jajeczną oh jak tęskniłam, jakie to piękne jeść wreszcie normalne rzeczy, które się lubi. Wczoraj wciągałam szpinak na obiad z ogromną przyjemnością, a nie że na siłę zjem chociaż dwa widelce może mi się nie cofnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam teraz alergię jeszcze do tego, więc kicham na potęgę
Oglądam właśnie pytanie na śniadanie i rozmowa tyczy się zakupów w second handzie dla dzieci. Myślałam, że to jest powszechna sprawa, że ubranka dla malucha kupuje się na ciuchu albo dostaje od znajomych/rodziny, a tutaj prowadzący mega zdziwieni i dopytuja zaciekawieni jakby chodziło o lot na księżyc.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 07:54   #1538
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Cześć
Mój wczorajszy spacer skończył się tak, że po 10 minutach musiałam usiąść i zjeść kanapkę. Po następnych 10 już chciałam do domu ja, człowiek, który mógłby chodzić i chodzić...
A i przez Was dziś rano leciałam po nektarynki!

Czy Was też tak bolą pachwiny pracy chodzeniu? Ja czuję się jak po porządnym rozciąganiu.

Kloe, a ta sałata to z sałatą była? Czy czymś jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas robimy często sałatę a la mizeria- że jogurt naturalny z pieprzem i solą i to mieszam z poszarpaną sałatą.

A jak zaszłam w ciążę to na sałatę patrzeć nie moglam- to dziwne bo ona sama w sobie smaku nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 08:34   #1539
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej.
Wczoraj byłam u lekarza. Jest wszystko ok. Ale samo usg trwało 30 sekund a wizyta 5 min. Jakoś średnio jestem zadowolona w przeciwieństwie do poprzednich wizyt. To była wizyta w LuxMed.
Teraz szukam kogos prywatnie, bo jeszcze wstrzymywałam się, bo ciągle miałam z tyłu głowy, że może być coś nie tak.
Do luxmedu chcę i tak chodzić aby tam badania robić.
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 08:59   #1540
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez pau__pau Pokaż wiadomość
Hej.
Wczoraj byłam u lekarza. Jest wszystko ok. Ale samo usg trwało 30 sekund a wizyta 5 min. Jakoś średnio jestem zadowolona w przeciwieństwie do poprzednich wizyt. To była wizyta w LuxMed.
Teraz szukam kogos prywatnie, bo jeszcze wstrzymywałam się, bo ciągle miałam z tyłu głowy, że może być coś nie tak.
Do luxmedu chcę i tak chodzić aby tam badania robić.
Byłaś u tego samego lekarza co poprzednio? Kiedyś się tak w medicoverze wkurzyłam jak umówiłam się do gościa polecanego i na grupach i na znanym lekarzu i wizyta też trwała 5 minut, jeszcze mnie dziad popedzal żebym się szybciej ubierała. Masakra.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 09:10   #1541
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Byłaś u tego samego lekarza co poprzednio? Kiedyś się tak w medicoverze wkurzyłam jak umówiłam się do gościa polecanego i na grupach i na znanym lekarzu i wizyta też trwała 5 minut, jeszcze mnie dziad popedzal żebym się szybciej ubierała. Masakra.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Też byłam u takiego pana, który dodatkowo jest na wysokim stanowisku w ujastku a wizyta totalne rozczarowanie, a na necie super fame. Teraz jestem u babki która ma raptem kilka opinii, trafiłam z polecenia znajomej a jest ekstra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 09:18   #1542
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Też byłam u takiego pana, który dodatkowo jest na wysokim stanowisku w ujastku a wizyta totalne rozczarowanie, a na necie super fame. Teraz jestem u babki która ma raptem kilka opinii, trafiłam z polecenia znajomej a jest ekstra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten "mój dziad" z Kopernika się wywodzi, a już myślałam, że ten sam się trafił
Dziewczyny, kopnijcie mnie, muszę sprzątać, bo goście za jakieś 3 godziny do mnie przyjeżdżają, a ja przylazlam ze żłobka i z zakupów i leżę przed tv

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 09:19   #1543
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Tak, u tego samego.
Wcześniej byłam mile zaskoczona. Na pierwszej wizycie dał mi swój telefon prywatny i mówił, ze mogę dzwonić kiedy chcę. Wtedy miałam problem z przyrostami bety...
Nawet jak niei było terminu w lux medzie i chciałam iść do niego prywatnie to wtedy kazał przyjść dodatkowo do luxmedu i w rejestracji czekała kartka, że maja mnie dopisać. Miałam pisać smsy z wynikami badań i on odpisywał. Poprzednie wizyty długie i byłam bardzo zadowolona. On pracuje w szpitalu Kopernika, kojarzę go z poprzedniej ciąży (spędziłam tam 3 tyg). Na necie super opienie. Może wczoraj miał gorszy dzień albo gdy serio jest wszystko ok to nie poświęca tyle czasu? Sama nie wiem.
Szukam i szukam teraz jakiegoś lekarza i nie wiem kogo wybrać. Poprzednią ciążę prowadził lekarz, który pracuje w Kopernika i Ujastku. Dobrze wspominam ale chciałam kogoś innego spróbować, tymbardziej, ze chyba będę chciała wybrać inny szpital. Sama nie wiem, tyle rozsterek...
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 09:27   #1544
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez pau__pau Pokaż wiadomość
Tak, u tego samego.
Wcześniej byłam mile zaskoczona. Na pierwszej wizycie dał mi swój telefon prywatny i mówił, ze mogę dzwonić kiedy chcę. Wtedy miałam problem z przyrostami bety...
Nawet jak niei było terminu w lux medzie i chciałam iść do niego prywatnie to wtedy kazał przyjść dodatkowo do luxmedu i w rejestracji czekała kartka, że maja mnie dopisać. Miałam pisać smsy z wynikami badań i on odpisywał. Poprzednie wizyty długie i byłam bardzo zadowolona. On pracuje w szpitalu Kopernika, kojarzę go z poprzedniej ciąży (spędziłam tam 3 tyg). Na necie super opienie. Może wczoraj miał gorszy dzień albo gdy serio jest wszystko ok to nie poświęca tyle czasu? Sama nie wiem.
Szukam i szukam teraz jakiegoś lekarza i nie wiem kogo wybrać. Poprzednią ciążę prowadził lekarz, który pracuje w Kopernika i Ujastku. Dobrze wspominam ale chciałam kogoś innego spróbować, tymbardziej, ze chyba będę chciała wybrać inny szpital. Sama nie wiem, tyle rozsterek...
Moze faktycznie doktor zobaczył, ze wszystko ok i nie ma co drążyć? Skoro wcześniej wykazał się troską to może nie ma co to skreślać od razu?
Bardzo dobrze rozumiem Twoje rozterki, bo mam podobne. Też dumam nad tym żeby chodzić do kogoś prywatnie, ale do kogo? Właściwie nastawiam się na rozwiązanie ciąży przez cc, więc przydałoby się chyba mieć "swojego" lekarza w szpitalu. Tylko w którym szpitalu? Sama nie wiem... Jak cc to raczej ujastek, w końcu tam fabryka. No ale może jednak nie cc?
Moja koleżanka chodziła do ordynatora położnictwa z ujastka i wiele jej to nie dało, bo kiepsko ją w szpitalu potraktowali i sam doktor zdaje się, że w ciąży trochę przeoczyl.
Znowu ja rodziłam na ujastku i nie miałam tam swojego lekarza i nie narzekałam na opiekę.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 09:44   #1545
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Moze faktycznie doktor zobaczył, ze wszystko ok i nie ma co drążyć? Skoro wcześniej wykazał się troską to może nie ma co to skreślać od razu?
Bardzo dobrze rozumiem Twoje rozterki, bo mam podobne. Też dumam nad tym żeby chodzić do kogoś prywatnie, ale do kogo? Właściwie nastawiam się na rozwiązanie ciąży przez cc, więc przydałoby się chyba mieć "swojego" lekarza w szpitalu. Tylko w którym szpitalu? Sama nie wiem... Jak cc to raczej ujastek, w końcu tam fabryka. No ale może jednak nie cc?
Moja koleżanka chodziła do ordynatora położnictwa z ujastka i wiele jej to nie dało, bo kiepsko ją w szpitalu potraktowali i sam doktor zdaje się, że w ciąży trochę przeoczyl.
Znowu ja rodziłam na ujastku i nie miałam tam swojego lekarza i nie narzekałam na opiekę.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Tak, im dłużej o tym myślę to chyba nie ma co go skreślać. Zresztą inne wizyty też tyle wczoraj trwały w przeciwieństwie do innych tyg kiedy czekałam pod gabinetem. To chyba był taki dzień... W każdym bądź razie zostaję u niego, bo chcę badania robić w luxmedzie, bo przynajmniej tyle wydatków odpadnie.

Ja planuję poród SN ale w przypadku CC mogę polecić mojego poprzedniego lekarza. Siostra u niego miała dwa razy CC w Koperniku. Dwa razy przyjmował ją osobiście na oddział, dwa razy wykonywał osobiście cięcie. Gdybym planowała CC to chodziłabym dalej do niego.
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 09:52   #1546
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-22 o 02:02
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 09:53   #1547
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez pau__pau Pokaż wiadomość
Tak, im dłużej o tym myślę to chyba nie ma co go skreślać. Zresztą inne wizyty też tyle wczoraj trwały w przeciwieństwie do innych tyg kiedy czekałam pod gabinetem. To chyba był taki dzień... W każdym bądź razie zostaję u niego, bo chcę badania robić w luxmedzie, bo przynajmniej tyle wydatków odpadnie.



Ja planuję poród SN ale w przypadku CC mogę polecić mojego poprzedniego lekarza. Siostra u niego miała dwa razy CC w Koperniku. Dwa razy przyjmował ją osobiście na oddział, dwa razy wykonywał osobiście cięcie. Gdybym planowała CC to chodziłabym dalej do niego.
Kopernik mi się jakoś źle kojarzy. Waham się między ujastkiem a rydygierem właściwie. Jeśli wirus wróci na zimę i nie będzie znowu odwiedzin i porodów rodzinnych to pewnie się zdecyduje na ujastek i wykupienie apartamentu. Nie wiem czy jakiś inny szpital oferuje coś takiego?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 10:00   #1548
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Ja mam lekarkę z kopernika i się jej trzymam, aczkolwiek na onkologicznym pracuje. W każdym razie bardzo mi pomogła, po nocy smsy pisała jeżeli coś się działo. Jak odebrałam z lab wyniki po których było wiadomo, że po mnie to jeden telefon i w pół godziny czekało na mnie w rejestracji pilne skierowanie od profesora i nie było dyskusji, że mnie nie przyjmą, gdzieś odeślą czy coś. W samym szpitalu to już wiele mi nie pomogło. Ale ważny jest dla mnie ten kontakt i zaangażowanie. Oprócz tego jest super przemiłą babeczka i medycznie nie miałam nic do zarzucenia.

No w każdym razie dla mnie najważniejsze jest mieć zaufanie i w razie wu móc liczyć na pomoc



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten mój poprzedni lekarz też na onkologicznym ale jak byłam na położniczym to też przychodził. I każdy lekarz na obchodzie podkreślał kto prowadzi moją ciążę i to było fajne. Ale brakowało mi u niego właśnie kontaktu. Miałam tel prywatny ale jakoś nie zachęcał do dodatkowego kontaktu. O i tak jak piszesz, jak ma się pieczątkę od odpowiedniego lekarza w karcie ciąży to miejsce się znajdzie a innych odeślą... Sama tego doświadczyłam i dlatego teraz też nie wyobrażam sobie mieć tego swojego lekarza.
Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Kopernik mi się jakoś źle kojarzy. Waham się między ujastkiem a rydygierem właściwie. Jeśli wirus wróci na zimę i nie będzie znowu odwiedzin i porodów rodzinnych to pewnie się zdecyduje na ujastek i wykupienie apartamentu. Nie wiem czy jakiś inny szpital oferuje coś takiego?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie też chciałabym zmienić szpital chociaż dobrze wpsominam. Nastawiam się na Żeromskiego lub może Ujastek, bo te apartamenty są zachęcające. Ten mój poprzedni lekarz i w Koperniku i w Ujastku pracuje. Nawet pamiętam, że byłam z nim umówiona na ostatnią wizytę do Ujastka, bo miał mnie oprowadzić po oddziale ale wcześniej trafiłam do Kopernika...
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 10:19   #1549
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Ten "mój dziad" z Kopernika się wywodzi, a już myślałam, że ten sam się trafił
Dziewczyny, kopnijcie mnie, muszę sprzątać, bo goście za jakieś 3 godziny do mnie przyjeżdżają, a ja przylazlam ze żłobka i z zakupów i leżę przed tv

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie kończę sprzątać, ale na 12 umówiłam się na pedicure a później odbieram młodego ze żłobka więc dziś byłam zmotywowana jak nigdy
Cytat:
Napisane przez pau__pau Pokaż wiadomość
Tak, u tego samego.
Wcześniej byłam mile zaskoczona. Na pierwszej wizycie dał mi swój telefon prywatny i mówił, ze mogę dzwonić kiedy chcę. Wtedy miałam problem z przyrostami bety...
Nawet jak niei było terminu w lux medzie i chciałam iść do niego prywatnie to wtedy kazał przyjść dodatkowo do luxmedu i w rejestracji czekała kartka, że maja mnie dopisać. Miałam pisać smsy z wynikami badań i on odpisywał. Poprzednie wizyty długie i byłam bardzo zadowolona. On pracuje w szpitalu Kopernika, kojarzę go z poprzedniej ciąży (spędziłam tam 3 tyg). Na necie super opienie. Może wczoraj miał gorszy dzień albo gdy serio jest wszystko ok to nie poświęca tyle czasu? Sama nie wiem.
Szukam i szukam teraz jakiegoś lekarza i nie wiem kogo wybrać. Poprzednią ciążę prowadził lekarz, który pracuje w Kopernika i Ujastku. Dobrze wspominam ale chciałam kogoś innego spróbować, tymbardziej, ze chyba będę chciała wybrać inny szpital. Sama nie wiem, tyle rozsterek...
Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Kopernik mi się jakoś źle kojarzy. Waham się między ujastkiem a rydygierem właściwie. Jeśli wirus wróci na zimę i nie będzie znowu odwiedzin i porodów rodzinnych to pewnie się zdecyduje na ujastek i wykupienie apartamentu. Nie wiem czy jakiś inny szpital oferuje coś takiego?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Rydygiera mogę spokojnie polecić, mi się z kolei ujastek źle kojarzy ale fakt w przypadku wirusa mają dużego plusa za apartamenty
Cytat:
Napisane przez pau__pau Pokaż wiadomość
Ten mój poprzedni lekarz też na onkologicznym ale jak byłam na położniczym to też przychodził. I każdy lekarz na obchodzie podkreślał kto prowadzi moją ciążę i to było fajne. Ale brakowało mi u niego właśnie kontaktu. Miałam tel prywatny ale jakoś nie zachęcał do dodatkowego kontaktu. O i tak jak piszesz, jak ma się pieczątkę od odpowiedniego lekarza w karcie ciąży to miejsce się znajdzie a innych odeślą... Sama tego doświadczyłam i dlatego teraz też nie wyobrażam sobie mieć tego swojego lekarza.

Ja właśnie też chciałabym zmienić szpital chociaż dobrze wpsominam. Nastawiam się na Żeromskiego lub może Ujastek, bo te apartamenty są zachęcające. Ten mój poprzedni lekarz i w Koperniku i w Ujastku pracuje. Nawet pamiętam, że byłam z nim umówiona na ostatnią wizytę do Ujastka, bo miał mnie oprowadzić po oddziale ale wcześniej trafiłam do Kopernika...
Wśród znajomych dużo osób rodziło w zeromskim i zadowoleni, mnie osobiście warunki zniechecily przede wszystki. brak łazienki na porodowce, ale może po remoncie się zmieniło cos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 10:24   #1550
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kończę sprzątać, ale na 12 umówiłam się na pedicure a później odbieram młodego ze żłobka więc dziś byłam zmotywowana jak nigdy Rydygiera mogę spokojnie polecić, mi się z kolei ujastek źle kojarzy ale fakt w przypadku wirusa mają dużego plusa za apartamentyWśród znajomych dużo osób rodziło w zeromskim i zadowoleni, mnie osobiście warunki zniechecily przede wszystki. brak łazienki na porodowce, ale może po remoncie się zmieniło cos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po remoncie jest podobno super, słyszałam dużo pozytywnych opinii
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 10:29   #1551
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez pau__pau Pokaż wiadomość
Hej.
Wczoraj byłam u lekarza. Jest wszystko ok. Ale samo usg trwało 30 sekund a wizyta 5 min. Jakoś średnio jestem zadowolona w przeciwieństwie do poprzednich wizyt. To była wizyta w LuxMed.
Teraz szukam kogos prywatnie, bo jeszcze wstrzymywałam się, bo ciągle miałam z tyłu głowy, że może być coś nie tak.
Do luxmedu chcę i tak chodzić aby tam badania robić.
Może tyle potrzebował tylko, bo wszystko ok? Ja w lux med jeszcze na etapie planowania ciąży polowalam na lekarkę z dobrej prywatnej kliniki i udaje mi się do niej umawiać. Nie jest taka gadatliwa jak ta co mi prowadziła ostatnio, ale widać, że jest zaangażowana i profesjonalna. Jedyny minus jaki widzę to, że tamta miała certyfikat, a ta nie, ale to mały minus mimo wszystko.

Dziś idę na 16:20 na prenatalne, trochę zaczęłam się stresować..🤷🤦

Poza tym apropo jedzenia to mi odpuszcza wszystko, kawa wjeżdża normalnie itd wyjątkiem był wczorajszy dzień, który był dla mnie tragiczny, ale chyba to było pogodowe jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 10:31   #1552
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Może tyle potrzebował tylko, bo wszystko ok? Ja w lux med jeszcze na etapie planowania ciąży polowalam na lekarkę z dobrej prywatnej kliniki i udaje mi się do niej umawiać. Nie jest taka gadatliwa jak ta co mi prowadziła ostatnio, ale widać, że jest zaangażowana i profesjonalna. Jedyny minus jaki widzę to, że tamta miała certyfikat, a ta nie, ale to mały minus mimo wszystko.

Dziś idę na 16:20 na prenatalne, trochę zaczęłam się stresować..🤷🤦

Poza tym apropo jedzenia to mi odpuszcza wszystko, kawa wjeżdża normalnie itd wyjątkiem był wczorajszy dzień, który był dla mnie tragiczny, ale chyba to było pogodowe jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za wizytę. Daj koniecznie znać po.
Jaki szpital bierzesz pod uwagę w kwestii porodu w Poznaniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 11:04   #1553
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Może tyle potrzebował tylko, bo wszystko ok? Ja w lux med jeszcze na etapie planowania ciąży polowalam na lekarkę z dobrej prywatnej kliniki i udaje mi się do niej umawiać. Nie jest taka gadatliwa jak ta co mi prowadziła ostatnio, ale widać, że jest zaangażowana i profesjonalna. Jedyny minus jaki widzę to, że tamta miała certyfikat, a ta nie, ale to mały minus mimo wszystko.

Dziś idę na 16:20 na prenatalne, trochę zaczęłam się stresować..

Poza tym apropo jedzenia to mi odpuszcza wszystko, kawa wjeżdża normalnie itd wyjątkiem był wczorajszy dzień, który był dla mnie tragiczny, ale chyba to było pogodowe jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za badanie daj nam koniecznie znać jak będziesz po

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 11:25   #1554
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wizytę. Daj koniecznie znać po.
Jaki szpital bierzesz pod uwagę w kwestii porodu w Poznaniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodziłam na lutyckiej, bo miałam tam kogoś z rodziny, więc trochę lepiej miałam i zadowolona byłam. teraz też biorę pod uwagę choć nie ukrywam że jeżeli utrzymają porody rodzinne tylko w szpitalu Świętej Rodziny to będę go brała pod uwagę głównie, chociaż z drugiej strony to myślę że wszędzie już wrócą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 11:31   #1555
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-22 o 02:03
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 11:56   #1556
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Rodziłam na lutyckiej, bo miałam tam kogoś z rodziny, więc trochę lepiej miałam i zadowolona byłam. teraz też biorę pod uwagę choć nie ukrywam że jeżeli utrzymają porody rodzinne tylko w szpitalu Świętej Rodziny to będę go brała pod uwagę głównie, chociaż z drugiej strony to myślę że wszędzie już wrócą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że wrócą w porody rodzinne we wszystkich szpitalach. Jedynym zagrożeniem jest "druga fala" epidemii i nowe obostrzenia pod koniec roku. Dzięki za informację, jestem totalnie zielona w temacie szpitali. Pewnie, na jakimś etapie ciąży będę rozmawiać o tym z panią ginekolog, która prowadzi ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 11:57   #1557
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Moje prenatalne też USG to z 5 minut trwało.

Byłam na 9.15 umówiona, a o 9.30 już byłam po badaniu krwi na które trzeba było iść na drugi koniec szpitala 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 12:09   #1558
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wrócą w porody rodzinne we wszystkich szpitalach. Jedynym zagrożeniem jest "druga fala" epidemii i nowe obostrzenia pod koniec roku. Dzięki za informację, jestem totalnie zielona w temacie szpitali. Pewnie, na jakimś etapie ciąży będę rozmawiać o tym z panią ginekolog, która prowadzi ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi w Świętej rodzinie nie podoba się jedynie brak odwiedzin na oddziale. Natomiast tak jak mówię no najbardziej pod uwagę biorę lutycką, tym bardziej że teraz tam ponoć jakiś remont robią, a neonatologie mają lepszą niż Polna bo nowsza o czym się średnio mówi. Natomiast na pewno pod uwagę nie biorę Polnej nigdy w życiu tam nie pojadę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 15:19   #1559
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Czy tylko ja tak mam, że moja ciąża jest dla mnie taka jakby, abstrakcyjna? W sensie czasem mi się zapomina że jestem w ciąży.

Na przykład dzisiaj byłam w Biedronce i sobie wrzuciłam jakieś nowe, smakowe piwo do koszyka, a dopiero przy kasie mi się dopiero przypomniało, że i tak go nie wypiję, bo jestem w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 15:50   #1560
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy tylko ja tak mam, że moja ciąża jest dla mnie taka jakby, abstrakcyjna? W sensie czasem mi się zapomina że jestem w ciąży.

Na przykład dzisiaj byłam w Biedronce i sobie wrzuciłam jakieś nowe, smakowe piwo do koszyka, a dopiero przy kasie mi się dopiero przypomniało, że i tak go nie wypiję, bo jestem w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mnie też to ciągle abstrakcja. Czasami zastanawiam się, czy wszystko jest w porządku z maleństwem, bo oprócz mdłości,które czasem są, a czasem ich nie ma,nic nie czuje. Jakbym już miała brzuszek i czuła chociaż delikatne ruchy...A to jeszcze tak długo trzeba na to czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.