Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-02, 15:45   #2491
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

93M967ZDP


jednorazowy kod messenger na maseczkę orzeźwiającą za 1 gr



E: Strasznie słabe prezenty za progi porobili jak na przedświąteczną promke, a do tego jeszcze podnieśli kwoty minimalne zamówień. Gdyby nie te kody na fejsie to chyba w ogóle bym nie zajrzała do YR.

Edytowane przez thian
Czas edycji: 2019-12-02 o 17:38
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:15   #2492
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

93PKDCDNC

Prezent: malinowa płukanka do włosów za 1 grosz przy dowolnym zakupie. Kod jest ważny do 24.12.2019 lub wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się. Kod jednorazowego użytku
Iryna_Misouskaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 18:43   #2493
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

SMS do stacjonarki:
Ho, ho, ho! PREZENT od Sw. Mikolaja czeka na Ciebie! Odbierz KOSMETYK NIESPODZIANKE w ozdobnej swiatecznej kuli za zakup. Do 7.12 z SMS. Szczegoly w sklepie.

Jakby ktoś wiedział co to za niespodzianka to niech da znać
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 20:31   #2494
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

U mnie w stacjo to jest taka wiśniowa blaszana duża bombka którą mozna otworzyć a w środku krem mango. Bardzo ładna swoją drogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 20:54   #2495
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Na czacie uzyskałam informację, że obecna oferta obowiązuje do 2.12 czyli do dziś może w związku z tym zmienią się również prezenty, jak myślicie?

A tak z innej beczki to strasznie się dziś wkurzyłam...
Jakoś nigdy ciągłe zmiany w składach i opakowaniach nie sprawiały mi większej różnicy. Skórę mam raczej wrażliwą, ale zawsze dobrze tolerowałam kolejne wersje kremów do twarzy, żeli czy szamponów...do dziś...Teraz czara goryczy się przelała

Spieprzyli mój ulubiony szampon, który stosuję od lat Mowa o tym z łubinem przeciw wypadaniu włosów - tak go uwielbiałam! Włosy były w super kondycji, rzeczywiście się wzmocniły i mniej wypadały. Do tego miał świeży, trawiasty zapach

Tymczasem od kilku dni używam nową wersję, bo niestety zapasy poprzedniej mi się skończyły i jestem strasznie rozczarowana. Zapach jest inny, jakiś bardziej kremowy w stylu kremu nivea, którego nie lubię, a dodatkowo dziś swędzenie skóry głowy sięga zenitu i pojawił mi się łupież Porównałam składy i oczywiście sporo zmian.

Nie mogę zrozumieć dlaczego popsuli tak dobry produkt...Jeśli również używacie ten szampon dajcie znać jakie macie odczucia
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 09:37   #2496
love_figo
Raczkowanie
 
Avatar love_figo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Z dzisiejszego messengera

93MJMTS6M

Prezent: nawilżający krem do rąk z limitowanej edycji za 1 grosz przy dowolnym zakupie. Kod jest ważny do 24.12.2019 lub wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się. Kod jednorazowego użytku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
love_figo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 09:58   #2497
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Jak wyżej:
nawilżający krem do rąk z limitowanej edycji za 1 grosz przy dowolnym zakupie.

Kod jest ważny do 24.12.2019 lub wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się. Kod jednorazowego użytku.

93KY4389M
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 10:15   #2498
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Prezent: orzeźwiająca maseczka do twarzy za 1 grosz przy dowolnym zakupie. Kod jest ważny do 24.12.2019 lub wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się. Kod jednorazowego użytku.




93KXDT681
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 14:35   #2499
tssuy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dostałam właśnie z Yves Rocher mailingowo list do świetego mikołaja a w nim 6 prezentów do wyboru. Wybrałam i mam czekać na mikołajki. Pierwszy raz się z tym spotykam któraś wie o co w tym chodzi?
tssuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 15:12   #2500
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tssuy Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie z Yves Rocher mailingowo list do świetego mikołaja a w nim 6 prezentów do wyboru. Wybrałam i mam czekać na mikołajki. Pierwszy raz się z tym spotykam któraś wie o co w tym chodzi?
Też dostałam i przypuszczam, że potem przyjdzie mail z wybranym prezentem za zamówienie od jakiegoś progu, pewnie wysokiego.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 18:46   #2501
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Na czacie uzyskałam informację, że obecna oferta obowiązuje do 2.12 czyli do dziś może w związku z tym zmienią się również prezenty, jak myślicie?

A tak z innej beczki to strasznie się dziś wkurzyłam...
Jakoś nigdy ciągłe zmiany w składach i opakowaniach nie sprawiały mi większej różnicy. Skórę mam raczej wrażliwą, ale zawsze dobrze tolerowałam kolejne wersje kremów do twarzy, żeli czy szamponów...do dziś...Teraz czara goryczy się przelała

Spieprzyli mój ulubiony szampon, który stosuję od lat Mowa o tym z łubinem przeciw wypadaniu włosów - tak go uwielbiałam! Włosy były w super kondycji, rzeczywiście się wzmocniły i mniej wypadały. Do tego miał świeży, trawiasty zapach

Tymczasem od kilku dni używam nową wersję, bo niestety zapasy poprzedniej mi się skończyły i jestem strasznie rozczarowana. Zapach jest inny, jakiś bardziej kremowy w stylu kremu nivea, którego nie lubię, a dodatkowo dziś swędzenie skóry głowy sięga zenitu i pojawił mi się łupież Porównałam składy i oczywiście sporo zmian.

Nie mogę zrozumieć dlaczego popsuli tak dobry produkt...Jeśli również używacie ten szampon dajcie znać jakie macie odczucia
Znam ból, po poprzedniej zmianie składów mało nie wyłysiałam.Wiem że brzmi to hardcorowo, ale miałam takie swędzące placki że aż strupy i podrażnienie
Wylądowałam u lekarza, wcierki, mozolne odzyskiwanie normalności.
Szkoda że Rosiek nie ma małych opakowan na testy, powinni taką formę wprowadzać...
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 19:15   #2502
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Znam ból, po poprzedniej zmianie składów mało nie wyłysiałam.Wiem że brzmi to hardcorowo, ale miałam takie swędzące placki że aż strupy i podrażnienie
Wylądowałam u lekarza, wcierki, mozolne odzyskiwanie normalności.
Szkoda że Rosiek nie ma małych opakowan na testy, powinni taką formę wprowadzać...

Weź mnie nie strasz, bo i tak nie narzekam na nadmiar włosów Odczuwam pewien niepokój w związku z tym, że zamówiłam niedawno kilka różnych szamponów, mam nadzieję, że z innymi będzie lepiej. Póki co wydaje mi się niezły ten micelarny bodajże z moringą.
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 19:35   #2503
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Weź mnie nie strasz, bo i tak nie narzekam na nadmiar włosów Odczuwam pewien niepokój w związku z tym, że zamówiłam niedawno kilka różnych szamponów, mam nadzieję, że z innymi będzie lepiej. Póki co wydaje mi się niezły ten micelarny bodajże z moringą.
Absolutnie nie strasze. Ja przez testy nowych doprowadziłam się do mega nadwrażliwości skalpu,

Najgorsze że u mnie wszystkie łącznie z owsianym, łubinowym zaliczyły wtopę...
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 21:26   #2504
tssuy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Weź mnie nie strasz, bo i tak nie narzekam na nadmiar włosów Odczuwam pewien niepokój w związku z tym, że zamówiłam niedawno kilka różnych szamponów, mam nadzieję, że z innymi będzie lepiej. Póki co wydaje mi się niezły ten micelarny bodajże z moringą.
Ja wlaśnie ostatnio po tym z moringii byłam zmuszona zakupic nizoral. Pozostałe pół butelki powoli zużwam do ręcznego prania biustonoszy
tssuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 21:48   #2505
Farsalka
Raczkowanie
 
Avatar Farsalka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tssuy Pokaż wiadomość
Ja wlaśnie ostatnio po tym z moringii byłam zmuszona zakupic nizoral. Pozostałe pół butelki powoli zużwam do ręcznego prania biustonoszy
To może masz pomysł do czego zużyć peeling do skóry głowy YR po którym myślałam, że sobie zdrapię skórę z głowy razem z włosami?
Od tej pory nie tykam produktów YR do włosów
Farsalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 23:45   #2506
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Absolutnie nie strasze. Ja przez testy nowych doprowadziłam się do mega nadwrażliwości skalpu,

Najgorsze że u mnie wszystkie łącznie z owsianym, łubinowym zaliczyły wtopę...
Hmm, to nieźle się zapowiada...od czasu do czasu używałam jeszcze pokrzywowy, ale nowa wersja też jeszcze nie testowana...Kurczę muszę poprzeglądać stare oferty papierowe, może któraś jest jeszcze ważna i znajdę w niej poprzednie wersje szamponów

Cytat:
Napisane przez tssuy Pokaż wiadomość
Ja wlaśnie ostatnio po tym z moringii byłam zmuszona zakupic nizoral. Pozostałe pół butelki powoli zużwam do ręcznego prania biustonoszy
Łupież mam po tym z łubinem i chwilowo zwalczam go wersją przeciwłupieżową też z YR Liczę na pozytywny finał

Cytat:
Napisane przez Farsalka Pokaż wiadomość
To może masz pomysł do czego zużyć peeling do skóry głowy YR po którym myślałam, że sobie zdrapię skórę z głowy razem z włosami?
Od tej pory nie tykam produktów YR do włosów
Zabawne, że każdej z nas szkodzi inny produkt do włosów YR, ale ogólnie mega słabo, że tyle osób ma problemy. Chyba nie powinno tak być. U mnie akurat peeling ok, ale nie ma efektu wow. On jest taki kremowy, ma dość duże ziarenka złuszczające może uda się zużyć do peelingu nóg/stóp?
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 01:43   #2507
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Weź mnie nie strasz, bo i tak nie narzekam na nadmiar włosów Odczuwam pewien niepokój w związku z tym, że zamówiłam niedawno kilka różnych szamponów, mam nadzieję, że z innymi będzie lepiej. Póki co wydaje mi się niezły ten micelarny bodajże z moringą.
Ja z szamponów to nic z YR nie kupuję, gdyż kiedyś kiedyś nabawiłam się łupieżu od szamponu uwaga przeciwłupieżowego i też mnie strasznie wszystko podrażniało, zużyłam tych kilka ponapoczynanych szamponów do mycia podłóg

Od tego czasu stosowałam już wiele przeróżnych kosmetyków i jak do tej pory opracowałam taki plan, że już mam stały zestaw szamponów - Anwen do suchej skóry najczęściej, czasem wymiennie stosuję z Alterrą sensitiv, moim ostatnim odkryciem jest też Barwa z ekstraktem z pszenicy (skład może nie jest świetny, ale mi potrafi jakimś cudem zatrzymać np. pieczenie skóry głowy). Peelinguję się tym specjalnym szamponem od Anwen lub do swojego szamponu dorzucam garstkę świeżo zmielonej kawy - te wszystkie drobinki korundowe, które są najczęściej w tego typu kosmetykach mogą co wrażliwszym skórom naprawdę zrobić kuku. No i raz na ruski rok (przeważnie latem w upały) wymyję głowę H&S odświeżającym - on ma chyba mentol w sobie i mocno chłodzi w upały skórę. Ale w tym roku kupię sobie olejek miętowy i zobaczę jak będzie chłodził latem skórę.

Kiedyś z YR lubiłam maski i odżywki z jojobą, ale widzę, że chyba już przeszły ze 2 zmiany opakowań (w domyśle składów), także już bym chyba się bała ich używać


Mój dzisiejszy kod z fejsa:
Prezent: odbudowujące mleczko do suchej skóry za 1 grosz przy zakupach od 79 zł. Kod jest ważny do 24.12.2019 lub wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się. Kod jednorazowego użytku. KOD 94HLJ8W6R

I przy okazji z tym listem do mikołaja to miałam do wyboru - wodę CUE, Cuir de Nuit, któryś z kremów AAG i jeszcze ze 2 rzeczy, których nie pamiętam. Podejrzewam, że rzucą jakimś kodem na mikołajki, pewnie od zakupu od 150 :P

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2019-12-04 o 01:46
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 07:13   #2508
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

A ja uwielbiam ten ich nowy szampon do włosów farbowanych - jest bardzo delikatniusi, bez siarczanów, włosy są po nim miękkie jak u dziecka i błyszcza się jak szalone.
Stare szampony były bez szału, chyba lekko przesuszały.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 08:44   #2509
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

955MKJK53

Zniżka -50% od ceny katalogowej na 1 dowolną wodę toaletową lub perfumowaną. Kod jest ważny do 24.12.2019 lub wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się. Kod jednorazowego użytku.
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 09:29   #2510
love_figo
Raczkowanie
 
Avatar love_figo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

I przy okazji z tym listem do mikołaja to miałam do wyboru - wodę CUE, Cuir de Nuit, któryś z kremów AAG i jeszcze ze 2 rzeczy, których nie pamiętam. Podejrzewam, że rzucą jakimś kodem na mikołajki, pewnie od zakupu od 150 :P

Ja miałam do wyboru paletę rozświetlająca, jakaś nowa wodę i tusz do rzęs :/




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
love_figo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 09:48   #2511
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Kod messenger: 959CKXH93

Zniżka -50% od ceny katalogowej na 1 dowolny krem lub serum do twarzy.
Kod jednorazowego użytku, ważny do 24.12.2019 lub wyczerpania zapasów.


E. Właśnie zauważyłam, że na messengerze rownież dodano panel "napisz list", z listą 5 kosmetyków do wyboru. Pięć prezentów, żaden mnie nie rusza - tusz d/rzęs, paleta rozjaśniająca, krem AAG, woda CuE, woda Cuir de Nuit

Edytowane przez thian
Czas edycji: 2019-12-04 o 10:01
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 12:36   #2512
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
U mnie w stacjo to jest taka wiśniowa blaszana duża bombka którą mozna otworzyć a w środku krem mango. Bardzo ładna swoją drogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź
Byłam, skorzystałam i krem do rąk w bombce dostałam
Tylko wersję malina z miętą.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 13:38   #2513
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

U mnie nie sprawdził się szampon pokrzywowy, pojawił się świąd skóry chciałabym spróbować przeciwłupieżowego, ale po tym, co piszecie trochę się obawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 13:58   #2514
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

O, widzę, że do sklepu internetowego rzucili jakieś nowe małe zestawy prezentowe w bombkach.

Całkiem ładnie wyglądają
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 18:54   #2515
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Jakie są oferty katalogowe na listopad lub grudzień?
9pyi9ba04
a co jeszcze?
Iryna_Misouskaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 21:39   #2516
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wiecie może kiedy zmieniają ofertę prezentów online?
Coś mi się kojarzy, że po 20? Zastanawiam się czy przed świętami jeszcze coś się zmieni...
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 00:16   #2517
KikiEs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Wiecie może kiedy zmieniają ofertę prezentów online?
Coś mi się kojarzy, że po 20? Zastanawiam się czy przed świętami jeszcze coś się zmieni...
Pytałam kilka dni temu na messengerze, do kiedy są te prezenty, ale odpisali mi tylko, że oferta zmienia się co około 2 tygodnie. Dopytalam, kiedy ostatnio się zmieniła i dostałam odpowiedź, że 18.11... Także może coś się w poniedziałek zmieni? Bo to już będą 3 tygodnie wtedy.
KikiEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 07:50   #2518
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dzięki!
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 08:55   #2519
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Farsalka Pokaż wiadomość
To może masz pomysł do czego zużyć peeling do skóry głowy YR po którym myślałam, że sobie zdrapię skórę z głowy razem z włosami?
Od tej pory nie tykam produktów YR do włosów
u mnie jak nie poupychane po znajomych/rodzina , to duza paka i bcm na @llegr0, tam wszystko zniknie.
Bez sensu wg mnie jest trzymac byle na sile mozolnie probowac zuzyc i meczyc sie zawalonymi szafkami

Ten gadzet bombka z kremem to chyba najfajniejszy ich pomysl mikolajkowy
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 09:14   #2520
alicja0702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 270
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

HOHOHO


dowolny produkt za darmo od 139 zł, ważny do 08.12.2019.
alicja0702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.