Dove odżywka bez spłukiwania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-02, 08:02   #1
niewymiarowa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5

Dove odżywka bez spłukiwania


Do testów dostałam idealny do moich włosów zestaw z serii Nourishing Oil Care i zadziałał moje włosy stały sięgładkie a co za tym idzie nie straciłyna objętości, moim hitem jest oczywiście odżywka w sprayu, która uratowała moje ciągle plątające się włosy, polecam ją w szczególności
niewymiarowa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:23   #2
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200
Dot.: Dove odżywka bez spłukiwania

Ja właśnie czekam na ten zestaw, a że mam cienkie i delikatne włosy, które łatwo obciążyć, bardzo jestem ciekawa tej odżywki bez spłukiwania... czy będzie wystarczająco lekka, by rzeczywiście użyć jej bez spłukiwania. Jak dotąd większość tego typu odżywek u mnie się nie sprawdziła, bo nawet te do spłukania potrafią obciążyć moje włosy.
__________________

marjories jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 12:51   #3
Nieoceniona Wredota
Raczkowanie
 
Avatar Nieoceniona Wredota
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 107
Dot.: Dove odżywka bez spłukiwania

Również otrzymałam zestaw Nourishing Oil Care i bardzo zaciekawiła mnie odżywką, użyłam póki co raz i zauważyłam, że moje włosy stały się gładsze a co najważniejsze bardzo dobrze się rozczesywały. Póki co jestem na tak.
__________________
Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie.
Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie.
Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie.
Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.
Nieoceniona Wredota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 08:33   #4
sylwiaa_d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dove odżywka bez spłukiwania

Ja również otrzymałam tę odżywkę. Użyłam jej dopiero raz, więc nie mogę nic konkretnego o niej powiedzieć, ale z pewnością powoduje mniejsze plątanie się włosów niż normalnie. Niestety, ta linia nie jest zbytnio dopasowana do moich włosów (mam przetłuszczające się z rozdwojonymi końcówkami), ale w tym aspekcie odżywka daję radę.
__________________
sylwiaa_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 11:29   #5
natdomagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiadomości: 15
Dot.: Dove odżywka bez spłukiwania

testuję ją juz od paru dni i muszę przyznać że spisuje się świetnie!!
włosy są miekkie, błyszczące, a przede wszystkim nie plączą się, nie łamią i nie wypadają hurtowo przy rozczesywaniu...

Na plus oczywiście rewelacyjny dozownik, który rozpyla delikatną mgiełkę produktu a nie ogomne strugi...
natdomagala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:20   #6
ikra79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dove odżywka bez spłukiwania

Użyłam dzisiaj pierwszy raz odżywki bez spłukiwania i na razie nie wiele mogę o niej powiedzieć ale od razu mogę stwierdzić, że widać sporą różnicę w rozczesywaniu włosów Mam cienkie włosy i rozczesanie ich zawsze jest katorgą Po rozpyleniu odżywki różnica jest znaczna
A zapach... zapach... no cóż, siedzę przed komputerem, piszę opinię i nie mogę przestać wąchać włosów
__________________


Wybieram grupę Black!


ikra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 15:12   #7
kwiat_wanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dove odżywka bez spłukiwania

A mi niestety ta odżywka nie pasuje. Użyłam jej co prawda dopiero raz ale nie pomogła mi w rozczesaniu włosów, a nawet było jeszcze gorzej, włosy się puszą, niby są miękkie i pachnące, nawet się ładnie błyszczą, ale chyba jednak to nie jest odżywka dla mnie. Zobaczę jak się będzie sprawować po kilku razach. Może to nie wina odżywki a maski.. muszę spróbować z maską której zwykle używałam.
kwiat_wanilii jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-25 16:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.