Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-28, 13:02   #4981
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Dzwoniłam dzisiaj do przychodni w sprawie szczepieniu przeciw ospie i Pani od szczepień w przychodni mówi, że nic nie wie i nie było takiego przypadku i, że nie ma szczepionki. Więc chciałam zadzwonić do sanepidu ale powiedziała, że sama zadzwoni. Jacie widać jak są doinformowane ale by w gminie gdzie jest ponad 10 tys mieszkańców . Ja na prezent dla młodej chce coś drewnianego kupić i dostanie kulki do basenu. Teraz najbardziej lubi się bawić balonem z aliexpress .
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:11   #4982
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do przychodni w sprawie szczepieniu przeciw ospie i Pani od szczepień w przychodni mówi, że nic nie wie i nie było takiego przypadku i, że nie ma szczepionki. Więc chciałam zadzwonić do sanepidu ale powiedziała, że sama zadzwoni. Jacie widać jak są doinformowane ale by w gminie gdzie jest ponad 10 tys mieszkańców . Ja na prezent dla młodej chce coś drewnianego kupić i dostanie kulki do basenu. Teraz najbardziej lubi się bawić balonem z aliexpress .
Co za balon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:35   #4983
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Cay generalnie przeczytałam jeszcze w ciąży że potrzebne jest tylko formularz, oświadczenie od lekarza i wyciagi z US roku poprzedzającego, czyli 2016.
Na miejscu się okazało, że wyciągów nie chcą ale jak miałam stypendia to chcą papiery za to. Jako że tych papierów nie mam już dawno, to następnym razem jak tam poszłam to powiedziałam, że stypendiów nie było ale wtedy brakowało im jednej pieczątki od lekarza. Załatwiłam od lekarza, poszłam z papierami, to pani zapytała czy TŻ zmieniał może zatrudnienie w 2016. Głupia powiedziałam że tak, więc musiał dostarczyć świadectwo pracy poprzedniej i umowę z aneksami z nowej. Jak to dostarczył to pani jeszcze wymyśliła pity 11. No a jak pojechał z tym, to jeszcze inna pani powiedziała, że no ale jak to, dziecko się urodziło w grudniu, więc oprócz kompletu za 2016 to powinny być jeszcze papiery za styczen-pazdziernik 2017
Po czym popatrzyła w papiery i pyta TŻ skąd ja jestem (mam niepolskie nazwisko). TŻ się wkurzył i mówi, że z miejscowosci X. A ona pyta czy Pan Y to mój brat. TŻ potwierdził, po czym ona się zaśmiała i powiedziała, że w takim razie załatwimy bez tych papierów
Musi dobrze znać mojego brata skoro skojarzyła - mamy innych ojców i inne nazwiska.
A mam takie pytanie jeszcze - czy jest jakiś minimalny odstęp między WZW i bexsero?

Goszka to kiepsko. U nas ze wszystkich papierologii to pieniążki z PZU przyszły najszybciej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Orany, to faktycznie Cię przeczołgali JA na razie odbyłam bezsensowną wycieczkę do Urzędu Skarbowego po to zaświadczenie, po to, żeby się dowiedzieć, że jest niepotrzebne...


Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Nie mówię, że nie odpowiednie, niektóre rzeczy mnie zaskoczyły bo nie myślałam że już się nadadzą- jak lego duplo albo farbki

Ja od siebie dodać mogę z naszej listy- huśtawka, kuchnia drewniana, krzesełka i stolik do pokoju, z książek to kolejne książki pucio, z ulicy Czereśniowej

Ahhh i jeszcze bym chciała piosenki z filharmonii

Ja też kupiłam Duplo pod choinkę Zobaczymy, jak nie załapie, to będzie na później. Ale ogólnie to ona bardzo lubi się bawić klockami.


Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do przychodni w sprawie szczepieniu przeciw ospie i Pani od szczepień w przychodni mówi, że nic nie wie i nie było takiego przypadku i, że nie ma szczepionki. Więc chciałam zadzwonić do sanepidu ale powiedziała, że sama zadzwoni. Jacie widać jak są doinformowane ale by w gminie gdzie jest ponad 10 tys mieszkańców . Ja na prezent dla młodej chce coś drewnianego kupić i dostanie kulki do basenu. Teraz najbardziej lubi się bawić balonem z aliexpress .


Ale jakiego przypadku nie mieli. Szczepienia na ospę?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:43   #4984
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Co do prezentów trochę na wyrost, kupiłam siostry synkowi na roczek puzzle dźwiękowe melissy. Drogie to, ale wg mnie fajne. Siostra na początku sama wkladala puzel do otworu a zwierzątko wydawało dźwięk. Teraz maly próbuje.

Moja duplo wkłada do buzi, zarówno klocki jak i ludziki. U nas jeszcze nie ten czas. Za to syn uwielbia, więc mu kupuje potem córa odziedziczy. Nic się nie zmarnuje.

Dzięki dziewczyny, w końcu się doczekałam

A tak ogólnie, Dajmy naszym dzieciom możliwość jak największej swobody przy zabawie, rozwijanie motoryki dużej. Wspinanie, wchodzenie w tunele, schodzenie, turllanie. Dzięki temu kształtuje się motoryka mala. Czyli lepienie, gniecienie, itp. Oczywiiscie im strasze to zwiqzne z tym rozne zabawy. A co najciekawsze motoryka mala odpowiedzialna jest również za rozwój mowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 13:58   #4985
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Goszka ja z PZU dostalam pienidze za urodzenie w przeciągu 3 dni.

Zori gratuluje zabka, w koncu!


Myslalam nad Duplo, ale moj syn jest ciagle na etapie rzucania wszystkim albo wkładania do buzi, wiec nie wydaje mi sie, zeby ogarnal klocki.
Jedynie chce mu kupic kredki, ktore zaklada sie na paluszek.

Nie załamujcie mnie z tymi pojedynczymi drzemkami. Moj dzisiaj mial juz dwie i pewnie za godzine pojdzie na trzecia, ale w standardzie u nas sa dwie drzemki po 1-1,5h jedna.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 14:22   #4986
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

TŻ tak jak fiołek dostał od ręki niemal pieniądze z PZU, ja z uczelni 2 tys chyba w 2 tygodnie. A becikowe załatwiania na 11 miesięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 15:37   #4987
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dziewczyny, a które zestawy duplo kupujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 16:23   #4988
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Nie mam pojęcia co kupić Twixom na roczek i na gwiazdkę... Zastanawiam się czy jakieś zabawki czy pchacze, no nie wiem. Póki co mam pomysł na mikołajki - zabawka do kąpieli i książeczki.

Nikopoia, pochwalisz się w klubie zdjęciami? Nasza sesja za dwa tygodnie

Trzeba nowy wątek założyć. Podejmie się któraś? Jakby co ja mogę to zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 17:59   #4989
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej, staram się być na bierzaco ale nigdy nie pamiętam co mam komu odpisać, bo co zacznę odpisywać, to coś się dzieje i muszę odłożyć telefon.... W każdym razie:

- Klusek jest puszczalski Oczywiście uda mu się ustac na nóżkach może kilka senkund, ale zawsze to już coś. Łazi po chalupie z krzeslem albo pufa. Byle lazic. Czekam do grudnia bo dostanie pchacz od moich rodziców. Maja juz kupiony z Ikea.

- co do pieluchy, to akurat paradowal po domu tylko w pampersie bo go przebieralam. Poszłam do kuchni po coś tam, wracam po niego a tu niespodzianka

- mam już prawie wszystkie prezenty na święta, więc super się cieszę.

- być może, zobaczyny jak się potoczy sytuacja, będę miała na sprzedaż 2 kartony po 96sztuk Pampers Pants, już rozmiar 5. Udało mi się ostatnio dorwać próbki pantsow nr 4 i młody odparzyl tylek dość mocno. I nie wiem czy to kwestia Pampers Pants nr 4 czy czegos innego. Spróbuję jeszcze raz, na razie zuzyje do końca Dada. Zobaczymy.
Maz kupił ostatnio na Black Fridy na allegro 2 kartony już ten większy rozmiar i nie wiem czy w ogóle będziemy je używać.

- Klocki Duplo kupilam oststnio dzieki Wam w rossmannie. Wzięłam 2 zestawy. Taki mały z autobusem dostanie na Mikołajki a duży, gdzie są tylko klocki pod choinkę. Pewnie na razie nie ogarnie w ogóle o co chodzi ale będzie miał na później najwyżej.
Młody też wszystko pcha do buzi non stop. Poza tym slini się jak buldog więc nie wiem czy mu gdzieś znowu zęby nie idą.

- co do drzemek, to Klusek w dzień praktycznie w ogóle nie śpi. Sporadycznie zdarzy mu się 1 drzemka. Więc coś za coś. Śpi w nocy , ale w dzień broi od rana do wieczora a ja powoli trace włosy i cierpliwość.

A teraz idę spędzić wieczór sama ze sobą. Dziecko już śpi i w końcu mogę usiąść na dupie i robic NIC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2018-11-28 o 18:04
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:14   #4990
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Moja ma że trzy drzemki aktualnie. Przez chorobę mamy totalnie rozwalony plan dnia. Zasypia na drzemkę koło 18-19. Czasem o 20. Potem szaleje do 1-2. Kosmos

Kaszel i katar nie przechodzą, czekam do piątku i jak coś to znow lekarz.

Ja chora - gardlo zawalone, katar okropny, 37 stopni. Czuję się i wyglądam jak kupa.

Mama miała dzisiaj jechać ale zostaje do niedzieli nie wiem jak bym dala rade sama.
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:05   #4991
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Bonjourbelle współczuję choroby, trzymajcie się! Chociaż tyle że masz pomoc.

Majaaaa a za ile chcesz sprzedać te pieluchy? Może bym od Ciebie kupiła jedno opakowanie, tylko muszę się upewnić że tz nie zamówił, bo miał chyba kupować

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Zori gratuluję ząbka. Mam nadzieję że teraz będzie spokojniejsza.

Cay dobrze że mówisz. To co zamiast tego zaświadczenia? Oświadczenie rodziców o dochodach?

Ksiegowa tez jestem ciekawa co za balon?

Lego mamy gdzies schowane po kuzynie, musze wyjac i zobaczyc czy ogarnie. Ale mysle ze za wczesnie. U nas stanęło na tym ze na Mikołaja dostanie spore prezenty od rodziny, ale będą to (chyba??) takie łączone mikolajowo-swiateczne. Wiec czesc ostatecznie będzie taka na przyszłość bardziej. Tak mi się wydaje. Ma dostac pociąg Bebo lub pociag szczeniaczka z Fisher Price, odkrywczy domek dumel, stolik edukacyjny TIMA toys, taki drewniany pociag z klockow z biedry, od nas chyba sie zdecyduje na basen z kulami, i jeszcze coś chrzestna ma kupić ale nie wiem co. No i ciągle zastanawiam się nad pchaczem, czy chce i czy jest sens u nas w mieszkaniu ( mamy 2 pokoje, siedzimy w jednym bo w sypialni nie ma miejsca). W sumie to kiepsko że nasze dzieci tak od razu po świętach mają urodziny, bo mała przerwa i nawet nie wiadomo co kupować żeby miało sens i żeby posłużyło.
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 20:12   #4992
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cay u nas chyba na stronie też nie było odnośnika, ale możesz złożyć tu: https://wnioski.mpips.gov.pl/ewniosk...trastVersion=0

Majaaaaa ufff, bo już myślałam, że był ubrany i potrafił mimo tego

bonjourbelle współczuję choróbska dobrze, że mama jeszcze Cię wspomoże, bo ciężko zajmować się samej w trakcie choroby zdrowym dzieckiem, a co dopiero chorym.
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:22   #4993
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

jawjola, jeśli oboje pracujecie na umowę o pracę to nic - mops podobno ma we wszystko wgląd, mogą ewentualnie chcieć ksero pit-11.

Ajtra, dziękuję

Ja jestem wyrodna matka, ale na roczek chyba nic kupować nie będę A rodzinę poproszę o $ na nowy fotelik
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:29   #4994
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez jawjola Pokaż wiadomość
Bonjourbelle współczuję choroby, trzymajcie się! Chociaż tyle że masz pomoc.

Majaaaa a za ile chcesz sprzedać te pieluchy? Może bym od Ciebie kupiła jedno opakowanie, tylko muszę się upewnić że tz nie zamówił, bo miał chyba kupować

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Zori gratuluję ząbka. Mam nadzieję że teraz będzie spokojniejsza.

Cay dobrze że mówisz. To co zamiast tego zaświadczenia? Oświadczenie rodziców o dochodach?

Ksiegowa tez jestem ciekawa co za balon?

Lego mamy gdzies schowane po kuzynie, musze wyjac i zobaczyc czy ogarnie. Ale mysle ze za wczesnie. U nas stanęło na tym ze na Mikołaja dostanie spore prezenty od rodziny, ale będą to (chyba??) takie łączone mikolajowo-swiateczne. Wiec czesc ostatecznie będzie taka na przyszłość bardziej. Tak mi się wydaje. Ma dostac pociąg Bebo lub pociag szczeniaczka z Fisher Price, odkrywczy domek dumel, stolik edukacyjny TIMA toys, taki drewniany pociag z klockow z biedry, od nas chyba sie zdecyduje na basen z kulami, i jeszcze coś chrzestna ma kupić ale nie wiem co. No i ciągle zastanawiam się nad pchaczem, czy chce i czy jest sens u nas w mieszkaniu ( mamy 2 pokoje, siedzimy w jednym bo w sypialni nie ma miejsca). W sumie to kiepsko że nasze dzieci tak od razu po świętach mają urodziny, bo mała przerwa i nawet nie wiadomo co kupować żeby miało sens i żeby posłużyło.
Będę o Tobie pamiętać, nie ma sprawy. Poczekam jeszcze aż przejdziemy na rozmiar 5, przetestujemy i zobaczymy jak Kluskowy tylek. W razie czego to drugie pudło Ci odsprzedam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:36   #4995
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Zdrówka chorującym!

Mój młody na roczek od nas dostanie tablicę manipulacyjną. Na święta miał dostać dźwig z klockami z ikei, ale męża brat nas ubiegł i to dostanie od niego, więc muszę coś innego wymyślić. Teściowa wiem, że kupiła rowerek lidlowy. Od mego brata już dostał na urodziny robota Bebo. Poza tym chcę jeszcze dla niego megabloksy, jakiś sorter i może matę wodną do malowania, ale to myślę, że bardziej przyszłościowo. I fajne te z dumel są zabawki, domek, arka noego albo traktorek, więc może coś z tego.

Cytat:
Napisane przez jawjola Pokaż wiadomość
W sumie to kiepsko że nasze dzieci tak od razu po świętach mają urodziny, bo mała przerwa i nawet nie wiadomo co kupować żeby miało sens i żeby posłużyło.
Też nad tym ubolewam. Tym bardziej że u nas urodziny nawet nie zaraz po świętach, a w trakcie....
I jeszcze dzieci mego brata mają urodziny tuż przed świętami, więc jest na raz milion prezentów.


Wybaczcie, że się więcej do niczego nie odniosę. Moje dziecko ostatnio wykańcza mnie nerwowo. Non stop piski, płacze, marudzenie, nerwy... wredne to to się zrobiło niemiłosiernie. Jak mu czegoś zabronię/zabiorę/zamknę przed nosem to płacz jest okrutny, krzyk i tupanie nogami. I tak milion razy dziennie.
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:40   #4996
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Dziewczyny, założyłam nowy wątek, czekam na zatwierdzenie.


Bonjourbelle, biedna jesteś. Dobrze, że Twoja mama dłużej zostaje. Wracajcie szybko do zdrowia


Twixy obudziły mi się po pół godzinie snu. Dopiero niedawno padli, ciekawe na jak długo. Staram się żeby w ciągu dnia mieli dwie drzemki, ale róznie to wychodzi. Dzisiaj mieli jedną i już o 18 było marudzenie.
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 21:06   #4997
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Fiolek, jawjola dzięki

Bonjourbelle zdrówka dla małej i dla Ciebie.

U nas na roczek wstępnie mial być wozek dla lalek, ale nie będzie nic Chyba ze zamówię te puzzle dźwiękowe. A rodzina w większości daje kasę, więc kupimy pewnie fotelik.
Pod choinkę kupiliśmy traktor dumel i książeczkę dzwiekowa. A co rodzina kupi? Nie mam pojęcia. Nie mam też jakiś wymagan. Ogólnie córka ma większość zabawek po synu. A i tak ostatnio najfajniejsze sa spinacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 21:31   #4998
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Bonjour zdrowia! Jakie szczęście w nieszczęściu zze mama jest
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 09:53   #4999
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dzięki dziewczyny dziś już jest trochę lepiej. Nocka też lepsza. Tylko znów się przestawiła na późne zasypianie.
Muszę znów nad tym popracować. Za tydzień mamy innych gości na kilka dni i nie widzi mi się siedzenie z dzieckiem po nocach
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 10:07   #5000
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Zapraszamy do nowej części wątku 😊😊 Dzięki Amparo 😘
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1262095
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 18:39   #5001
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

zapraszam do nowej części
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 19:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.