Kosmetyki Huda Kattan - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-20, 13:08   #91
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Nie chodzi o to ze ulepszaja....tylko o to ze jest niemal identyczna
Moim zdaniem powinni ja bardziej zmienic, zeby sie tak nie pokrywala z pierwsza- wtedy zapewne bym sie na nia skusila, a tak nie bede kupowac drugiej takiej samej palety tym bardziej ze pierwsza kosztowala ponad 300 zl.... Ja sie czuje nabita w butelke ze nie dosc ze "przeplacilam" to jeszcze mam "gorsza" wersje;

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 13:16   #92
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Dla mnie one sie róznią, i nie czuje sie nabita w butelke, tym bardziej, ze pierwsza kupowałam za sto parę zeta, bo za bon

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Zupełnie nie rozumiem co to za problem dla tłumu, że wypuściła nową wersję. Nie chcesz-nie kupuj. Raczej trzeba docenić firmy które ulepszają swoje produkty. Nawet Urban Decay po średnich opiniach co do Naked1 kolejne palety wypuszczał już lepszej jakości. I tu jestem świetnym przykładem, gdzie 1 mimo fajnych kolorów odsprzedałam, bo kiepsko mi się z nimi pracowało. Kupiłam 2 i jestem dużo bardziej zadowolona z jakości, chociaż i tak nie jest idealnie. Podobno 3 jest jeszcze lepsza, ale to już nie moje odcienie.



Pierwotnej wersji Rose Gold nie kupowałam, ale nowa już kliknięta Jeśli uznam, że mi nie pasuje to puszczę ją dalej w świat. A może okaże się, że jest nawet lepsza od Desert Dusk? Kto wie
No taki, ze zbyt podobne Ze zamiast tego mogła inna zrobić
Ja tam nie narzekam, bo paleta jest extra, roznić sie roznia jednak, a jakosciowo nowa to 200 razy lepsza od jedynki
I tak, masz racje, nikt nie zmusza ludzi do kupowania, zamiast sie zatem oburzać, to niech nie skupią sie na czyms innym

A co do Urban Decay to mam tak samo Jedynkę miałam 2 razy i dwa razy zbywałam Dwójke tylko raz, ale tez zbyłam, a trójke kocham i nie oddam Smoky i Heat tez mam i tez


Daj znac, jak dojdzie i sie pobawisz, co o niej sadzisz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:25   #93
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No taki, ze zbyt podobne Ze zamiast tego mogła inna zrobić
Ja tam nie narzekam, bo paleta jest extra, roznić sie roznia jednak, a jakosciowo nowa to 200 razy lepsza od jedynki
I tak, masz racje, nikt nie zmusza ludzi do kupowania, zamiast sie zatem oburzać, to niech nie skupią sie na czyms innym

A co do Urban Decay to mam tak samo Jedynkę miałam 2 razy i dwa razy zbywałam Dwójke tylko raz, ale tez zbyłam, a trójke kocham i nie oddam Smoky i Heat tez mam i tez


Daj znac, jak dojdzie i sie pobawisz, co o niej sadzisz

Jestem bardzo ciekawa jak ją ocenię i czy będą mi pasować kolory (nigdy na żywo nie widziałam). Ale myślę, że do moich zielonych oczu będzie fajnie pasowała.

Wracając do UD to Smoky też mam. Ale ostatnio rzadko z niej korzystam, bo przez problemy zdrowotne kiepsko wyglądam i takie dymne odcienie to podkreślają
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 17:35   #94
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa jak ją ocenię i czy będą mi pasować kolory (nigdy na żywo nie widziałam). Ale myślę, że do moich zielonych oczu będzie fajnie pasowała.

Wracając do UD to Smoky też mam. Ale ostatnio rzadko z niej korzystam, bo przez problemy zdrowotne kiepsko wyglądam i takie dymne odcienie to podkreślają
Ja lubie kolorystkę Rose Gold, jednak patrzac na makijaze na yt to pasuje chyba większosci

Ale jeslibym miała z tych 3 UD wybierac jedna, to byłaby zdecydowanie Heat
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 17:42   #95
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Hej, jakieś opinie jak sprawdzają się paletki essentials na bardzo problematycznych powiekach? Przygotowuję się żeby się szarpnąć na jakąś pierwszą droższą paletkę, ale nie chcę wtopić kasy. Zastanawiam się jeszcze nad smashbox cover shot.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:52   #96
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Malkontenci znajda sie zawsze i wszędzie
Swego czasu była jazda po palecie ABH Subculture, ze sie pyli, ze szajs, etc i było robienie dziury pedzelkiem w cieniu by udowodnic jak sie pyli. Dla mnie to idiotyzm, bo przy malowaniu leciutko sie dotyka cienia i tak, ja z nia nie mam zadnych problemów.
Myslę, ze ludzie za duzo w pupie maja i stad nagonki
A Hudzie się oberwało za to ze jaki sens wypuszczac drugi raz taka sama palete, tylko w zmienionej nieco formule i wersji, no bo pierwsza nie była taka, jaka Huda Kattan chciała zeby wtedy była, ale firme nie było na to w tamtym czasie stac
Czy ja dobrze rozumiem, że Hudę nie było stać? Nie bardzo do mnie trafia taki argument, zwłaszcza, że produkcja cieni nie jest aż taka droga, o czym mówiła Hania digitalgirl w recenzji jedynki, a że akurat ona swoje cienie robi i sprzedaje więc domniemywam, że ma o tym większe pojęcie niż my. Samo wykonanie kartonika, też pozostawało wiele do życzenia. Moim zdaniem to jednak zawyżyła cenę i leciała na swoim wielomilionowym fejmie z insta. Mnie to ani grzeje ani ziębi, ale nie raz firmy wprowadzały do stałej kolekcji coś co było limitką, albo robiły unowocześnioną lepszą wersję kosmetyku. Czasami warto się wstrzymać, poczekać na recenzje po dłuższym używaniu, albo jak minie pierwszy szał to jakąś zniżkę złapać, no albo nowszą lepszą wersję
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:09   #97
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze rozumiem, że Hudę nie było stać? Nie bardzo do mnie trafia taki argument, zwłaszcza, że produkcja cieni nie jest aż taka droga, o czym mówiła Hania digitalgirl w recenzji jedynki, a że akurat ona swoje cienie robi i sprzedaje więc domniemywam, że ma o tym większe pojęcie niż my. Samo wykonanie kartonika, też pozostawało wiele do życzenia. Moim zdaniem to jednak zawyżyła cenę i leciała na swoim wielomilionowym fejmie z insta. Mnie to ani grzeje ani ziębi, ale nie raz firmy wprowadzały do stałej kolekcji coś co było limitką, albo robiły unowocześnioną lepszą wersję kosmetyku. Czasami warto się wstrzymać, poczekać na recenzje po dłuższym używaniu, albo jak minie pierwszy szał to jakąś zniżkę złapać, no albo nowszą lepszą wersję
E tam Pierwszą wersję mam i używam cały czas, nie czuję się oszukana, że jest kolejna - po prostu jej nie kupię, bo po co mi dwie tak podobne? A Huda to myslę, że wypuściła Remastered nie dlatego, "że jej nie było stać" (od lat jest miliarderką, no bez żartów), tylko dlatego, że jest ambitna - za dużo było krytyki pierwszej. No to postanowiła udowodnić światu (i sobie pewnie głównie), że potrafi jeszcze lepiej i uczy się na błędach. Brawa dla niej.
Co tam Remastered - nowe małe Obsessions są już w Sepho! To są dopiero perełki
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 10:26   #98
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze rozumiem, że Hudę nie było stać? Nie bardzo do mnie trafia taki argument, zwłaszcza, że produkcja cieni nie jest aż taka droga, o czym mówiła Hania digitalgirl w recenzji jedynki, a że akurat ona swoje cienie robi i sprzedaje więc domniemywam, że ma o tym większe pojęcie niż my. Samo wykonanie kartonika, też pozostawało wiele do życzenia. Moim zdaniem to jednak zawyżyła cenę i leciała na swoim wielomilionowym fejmie z insta. Mnie to ani grzeje ani ziębi, ale nie raz firmy wprowadzały do stałej kolekcji coś co było limitką, albo robiły unowocześnioną lepszą wersję kosmetyku. Czasami warto się wstrzymać, poczekać na recenzje po dłuższym używaniu, albo jak minie pierwszy szał to jakąś zniżkę złapać, no albo nowszą lepszą wersję
Tak się tłumaczyli - ze pierwsza wersja nie była taka jaka chcieli. Wiec dopiero druga jest ta, co im się marzyło zrobić. Nie wnikam w szczegóły
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:32   #99
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Dzis do mnie przyszła druga wersja i jest super. Na szybko zmacałam, ale cienie jak masełko


Mialam czekac, ale wchodzi na nią 20% rabat z vipów, więc się skusiłam, bo lepiej chyba i tak nie bedzie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 14:07   #100
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
E tam Pierwszą wersję mam i używam cały czas, nie czuję się oszukana, że jest kolejna - po prostu jej nie kupię, bo po co mi dwie tak podobne? A Huda to myslę, że wypuściła Remastered nie dlatego, "że jej nie było stać" (od lat jest miliarderką, no bez żartów), tylko dlatego, że jest ambitna - za dużo było krytyki pierwszej. No to postanowiła udowodnić światu (i sobie pewnie głównie), że potrafi jeszcze lepiej i uczy się na błędach. Brawa dla niej.
Co tam Remastered - nowe małe Obsessions są już w Sepho! To są dopiero perełki
Jak Ci pasuje to super. Też myślę że dlatego, bo przecież ten pierwszy rząd trzeba było paluchem nakładać, a nie każdej yutuberce/isntagirl to odpowiada przeca Jakbym miała kupować to ta nowsze zdecydowanie ładniej się prezentuje No i też tańsza od tamtej.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak się tłumaczyli - ze pierwsza wersja nie była taka jaka chcieli. Wiec dopiero druga jest ta, co im się marzyło zrobić. Nie wnikam w szczegóły
Ale po co wypuszczać coś niedopracowanego? Takie tłumaczenia to raczej w niekorzystnym świetle ją stawiają.Te osoby co odkładały kasę i kupiły pierwszą, bo chciały mieć coś ekstra, nagle się dowiadują, że nie byłą ekstra, bo teraz jest taka jak być powinna. Jak dla mnie może wypuszczać tyle wersji ile ma ochotę, ale lepiej już bez tłumaczenia.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 14:20   #101
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ale po co wypuszczać coś niedopracowanego? Takie tłumaczenia to raczej w niekorzystnym świetle ją stawiają.Te osoby co odkładały kasę i kupiły pierwszą, bo chciały mieć coś ekstra, nagle się dowiadują, że nie byłą ekstra, bo teraz jest taka jak być powinna. Jak dla mnie może wypuszczać tyle wersji ile ma ochotę, ale lepiej już bez tłumaczenia.
Pytanie nie do mnie
Dlatego było oburzenie w necie, że Huda nabija kabze na tym samym w sumie i robiać klientów w balona
Ja jestem zadowolona z obu wersji, wiec nie będe narzekać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 14:32   #102
Ewla383
Przyczajenie
 
Avatar Ewla383
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Muszę chyba spróbować..
Ewla383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 17:41   #103
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie
Dlatego było oburzenie w necie, że Huda nabija kabze na tym samym w sumie i robiać klientów w balona
Ja jestem zadowolona z obu wersji, wiec nie będe narzekać

Ja też Mi sie w sumie te nakladane paluchem cienie bardzo podobają i zadowolona jestem, że mam obie wersje
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 13:03   #104
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Rose Gold właśnie wpadła w moje łapki. I szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczona. Odcienie na żywo wyglądają znacznie...lepiej Nawet Maneater o którym po tym co widziałam na necie myślałam, że nie dam rady go użyć...na żywo wygląda całkiem akceptowalnie (oczywiście jako akcent, w dużej ilości raczej go nie użyję ). Kremowość cieni powaliła mnie na kolana. Razem z Desert Dusk - duet idealny.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 17:42   #105
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Rose Gold właśnie wpadła w moje łapki. I szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczona. Odcienie na żywo wyglądają znacznie...lepiej Nawet Maneater o którym po tym co widziałam na necie myślałam, że nie dam rady go użyć...na żywo wygląda całkiem akceptowalnie (oczywiście jako akcent, w dużej ilości raczej go nie użyję ). Kremowość cieni powaliła mnie na kolana. Razem z Desert Dusk - duet idealny.
No mówiłam
Miłego używania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 11:03   #106
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Zamówiłam Rose Gold. Za max 3 dni powinna wpaść w moje ręce!


EDIT: Przyszła. Jestem zachwycona. Jakościowo cienie wydają mi się lepsze niż w desert dusk, maty lepiej chwytają mi się powieki i blendują aczkolwiek nie jest to jakaś mocno znacząca różnica. Kolorystycznie na pewni znacznie bardziej mi odpowiada, dla każdego odcienia znajdę zastosowanie. Z błyskotek na razie użyłam jedną, bez żadnej bazy, po prostu nałożoną paluchem na matową powiekę i jest magia!

Edytowane przez Cytokina
Czas edycji: 2018-06-29 o 11:04
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 18:33   #107
Nika1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Zamawiałyście kiedyś ze strony hudy beauty?

Jeśli ktoś zamawiał to napiszcie proszę ile płaciłyście za wysyłkę do Polski, czy trzeba płacić cło i ile mniej więcej czeka się na paczkę?
Nika1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 07:57   #108
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zamawiałyście kiedyś ze strony hudy beauty?

Cytat:
Napisane przez Nika1919 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś zamawiał to napiszcie proszę ile płaciłyście za wysyłkę do Polski, czy trzeba płacić cło i ile mniej więcej czeka się na paczkę?
Zapraszam tutaj.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 10:59   #109
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zamawiałyście kiedyś ze strony hudy beauty?

Ja zamowilam raz ze strony Hudy. W BF, więc byly superrbaty. Przesyłkę mialam gratis (jest powyzej jakiejs kwoty), cła i Vatu zaplacilam jakies 90 zł, ale to za kazdym razem procentowo liczą od wartosci zakupów. Oplacalo sie i tak, nabylam masę rzeczy za polowę polskich cen mniej więcej.
Czekalam ok 2 tyg., ale zwykle ponoc czeka sie kilka dni tylko. Ja mialam pecha, bo trafilam w gorący okres wysylkowy po BF.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 19:10   #110
ilonanoga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Mam Desert Dusk - warm brown używam do smokey eyes i jestem zadowolona zdecydowanie poleciła bym te kosmetyki !
ilonanoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 17:26   #111
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Mam Desert Dusk. Zakup był czysto spontaniczny. Weszłam do sephory i jakoś tak pod wpływem dobrego humoru i emocji kupiłam.

Gdybym miała zaplanować zakup to bym jej nie kupiła. 300 zł za cienie?
Muszę powiedzieć, że ogólnie jestem z paletki zadowolona, używam jej naprzemiennie z Norviną od ABH. Są 2 czy 3 cienie, których nie używam wcale.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Czy któraś z was ma może te nowe cienie Matte Metal Melted?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 19:33   #112
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

[/COLOR]Czy któraś z was ma może te nowe cienie Matte Metal Melted?[/QUOTE]
Ja mam, dwa - beżowy i fiolet. Są ok, głównie maty, metalikami nie jestem zachwycona, nic nadzwyczajnego. Cienie w płynie od Stili znacznie lepsze wciąż.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 19:57   #113
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy któraś z was ma może te nowe cienie Matte Metal Melted?
Ja mam, dwa - beżowy i fiolet. Są ok, głównie maty, metalikami nie jestem zachwycona, nic nadzwyczajnego. Cienie w płynie od Stili znacznie lepsze wciąż.[/QUOTE]

Ok dzięki za opinie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 02:00   #114
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mam Desert Dusk. Zakup był czysto spontaniczny. Weszłam do sephory i jakoś tak pod wpływem dobrego humoru i emocji kupiłam.

Gdybym miała zaplanować zakup to bym jej nie kupiła. 300 zł za cienie?
Muszę powiedzieć, że ogólnie jestem z paletki zadowolona, używam jej naprzemiennie z Norviną od ABH. Są 2 czy 3 cienie, których nie używam wcale.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Czy któraś z was ma może te nowe cienie Matte Metal Melted?
Norvina jest piekna

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja mam, dwa - beżowy i fiolet. Są ok, głównie maty, metalikami nie jestem zachwycona, nic nadzwyczajnego. Cienie w płynie od Stili znacznie lepsze wciąż.
Uwielbiam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:06   #115
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

macie już krem do konturowania Tantour?
mam ochotę
używam chętnie sticka Fenty w kolorze Mocha - może sie wybiorę do Sephory porównać kolory i konsystencje... bo nie chciałabym sobie dublować produktów
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:13   #116
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Własnie wczoraj ogladając go na stronie Syfory zastanawiałam się, czy fajny by był czy nie do konturowania
Ale własnie wczesniej miałam ochotę na sticka Fenty, wiec sama nie wiem w co celować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:22   #117
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie wczoraj ogladając go na stronie Syfory zastanawiałam się, czy fajny by był czy nie do konturowania
Ale własnie wczesniej miałam ochotę na sticka Fenty, wiec sama nie wiem w co celować
Fenty bardzo fajny - nigdy nic kremowego nie miałam i uważałam kremowe brązowienie za strate czasu, ale efekt jest bardzo naturalny i moim zdaniem ładniejszy niż z samym brązerem w kamieniu
do tego Fenty jest bardzo wydajny... dlatego się zastanawiam czy dam rade zużyć oba - kremowe produkty jednak się szybciej psują niż w kamieniu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:29   #118
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Fenty bardzo fajny - nigdy nic kremowego nie miałam i uważałam kremowe brązowienie za strate czasu, ale efekt jest bardzo naturalny i moim zdaniem ładniejszy niż z samym brązerem w kamieniu
do tego Fenty jest bardzo wydajny... dlatego się zastanawiam czy dam rade zużyć oba - kremowe produkty jednak się szybciej psują niż w kamieniu
Ja miałam kremowe abh i zbyłam, stąd teraz się tak cackam z zakupem kremowych rzeczy
No jakby się miało tylko jeden bronzer to o zuzycie mozna by być spokojnym, nawet w przypadku kremowych rzeczy, ale przy większej ilości to mission impossible chyba ;-)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:44   #119
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Fenty fajny, kremowy, ale nie tłusty. Mam Amber, idealny szarobrąz. Te od Hudy testowałam i bardziej tłustawe mi się wydały, no i ciemniejsze. Light jest dość ciemnym brązem, choć się rozciera. Na pewno odcieni Hudy do wyboru mniej.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:46   #120
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Huda Kattan

Hehe, zdarzylo mi sie zuzyc killa produktow w kamieniu ( Lagune, Armaniego i Inglota) ale fakt- to trudne
Niestety nic poza Fenty nie mialam wiec nie pomoge Ci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-26 23:04:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.