Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 23:41   #2401
saipan
Wtajemniczenie

Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie, tutaj swiezego paczka ze swieca nie znajdziesz. Sa tzw. Donuty w foliach w sklepach-- przydatne miesiac badz 2 do spozycia Zreszta ich wyroby cukiernicze to tragedia generalnie, im wiecej cukru tym lepiaj....nie wiesz o jakim smaku jest tort/ciasto...jest po prostu przeslodzone na maksa. plus tluste masy maslane i jeszcze aby bylo smieszniej lubuja sie w kolorowych dekoracjach, czyli cukry barwione na niebiesko, zielono, fioletowo!!!

Ble. Nie dziwie się w takim razie ze ich nie jesz

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Te dwie na diecie dałyby się pokroić za pączka i kurę z rożna .Straszne! Trzeba Ci wysłać jakiś zestaw ratunkowy? Pączki, eklerki, ptysie, te sprawy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No dokładnie. Jak kiedyś polece na T. To wiem co Ci przywieźć

saipan jest teraz online   Odpowiedz cytując

Stary Wczoraj, 23:59   #2402
cansada
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Te dwie na diecie dałyby się pokroić za pączka i kurę z rożna .Straszne! Trzeba Ci wysłać jakiś zestaw ratunkowy? Pączki, eklerki, ptysie, te sprawy ?

no straszne , co ja mam zrobic bidusia! sama, wszystko sama musze robic.
a na marginesie to otylosc lokalnej ludnosci na ulicach widac gdzie sie nie obejrzysz, w dodatku coraz wiecej dzieci

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

D. ciekawy zestaw Biotherm na zime....krem do rak i balsam do ust.

https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...000083611.html
cansada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:03   #2403
korinka3
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość

Bardzo lubię owocowe zapachy. Nie wiem co Ty lubisz. Fajna jest brzoskwiniowa seria peach bellini, sweet pea, papaya sunset. Lubiłam tez see island cotton ale teraz jest tylko w wersji mgiełki.
Podoba mi się większość. Nie pamietam co jeszcze miałam. Ostatnio miałam bardzo ograniczony dostęp bo przestali prowadzić sprzedaż wysyłkową wiec czasem koleżankę prosiłam o zakupy albo jak któraś z nas w delegacje jechała do Warszawy to kupowaliśmy.

Te lotiony nie nawilżają jakos mocno. Jak ktoś ma bardzo sucha skore to mogą być za słabe. Dla mnie w lato są wystarczające. Zima lubię masełka. One tez bardzo mocno pachną. Mocniej od The Body Shop. Co akurat dla mnie jest zaleta bo mam słaby węch ale mojej jednej koleżance przeszkadzał ten zapach. Musisz przetestować na sobie.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Dzisiaj bolała mnie głowa i nie chciało mi przejść po tabletkach to stwierdziłam ze tylko paczki mogą mi pomoc a mam dwie wypasione pączkarnie obok pracy i zjadłam jednego i mi trochę przeszło

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Ale mi głupio było bo dwie koleżanki na diecie dąbrowskiej a ja paczki zżeram. Chciałam kupić kurczaka z rożna trzeciej koleżance bo miała deprechę ale te dwie na diecie mi zabroniły

Dziękuję. Za chwilę się zbieram. Dam znać co kupiłam mogę Ci kupić i wysłać jak byś chciała? Do 11 będę w Silesi

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: Dzisiaj o 09:35
korinka3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:12   #2404
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że nie zlecili w tym przypadku zupełnie bezinwazyjnego badania kału, które pomogłoby zróżnicować choroby
wychodze z zalozenia ze lepiej sie od razu przeleczyc
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:19   #2405
saipan
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Za chwilę się zbieram. Dam znać co kupiłam mogę Ci kupić i wysłać jak byś chciała? Do 11 będę w Silesi

Daj znać koniecznie
Dziękuje za propozycje ale w sumie do Silesii niedaleko wiec może podjade. Muszę tz naciągnąć na dofinansowanie bo ostatnio zdebetowalam konto.

saipan jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 11:46   #2406
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Obczajam kalendarz ushuaia na czerwiec i chociaż David guetta będzie
Chwała, że się wstrzymałam z kupnem biletów na ultra europe, bo przeliczyłam i urlopu by mi brakło, bo tu do końca roku też kilka dni firma narzuca.
Poza tym szukam teraz jakiegoś taniego auta na gaz więc kasa będzie potrzebna na bardziej przyziemne rzeczy.
Tata robi w naszej stolarni już łóżko dla nas i blat do łazienki pod umywalki. Ja jednak najbardziej nie mogę się doczekać stolika zalewanego żywicą
Oktawiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (3 użytkowników i 2 gości)
Angel_007, ftorek
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości