O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-07, 15:42   #931
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Kasia, dziękuję, wszystko jest wporzadku wynegocjowała sobie termin porodu na sam początek września. Pracuje, teraz jest akurat sezon i ma najwięcej roboty ale robi to co lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 19:06   #932
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Kasia dobrze, ze rumien zginal, nigdy nie mielismy takiego objawu.
Starsza przechodzi jakis bunt, objawia sie mega placzliwoscia, jest uparta, wszystko musi byc po jej mysli, spedza cale dnie na zewnatrz i nie ma juz drzemek w dzien i to tez pewnie ma wplyw na to zachowanie ale niestety nie da rady jej uspac w dzien o ludzkiej porze, a sama by kimala 17-18 czyli o wiele za pozno. Ale sa tez pozytywy, jest bardzo rezolutna, wszystko lapie w mig, rozmawia z nami jak dorosly tzn pieknie wyraznie mowi i ma bardzo duzy zasob slow. Ruchowo tez super, przymierzamy sie do rowera na pedaly, chcialam za rok ale widze, ze juz jest gotowa bo na trojkolowcu jezdzi tylko ciezko jej idzie bo ma pedaly w przednim kole, a taki normalny rowerek po srodku. Jest tez bardzo towarzyska, lgnie do dzieci jak pszczola do miodu Coraz fajniej tez wchodzi w interakcje, skonczylo sie wieczne zabieranie zabawek i psocenie, jak ma fajnego kompana to super sie bawia. Malutką tez fajnie zabawia,a ta wpatrzona w siostre jak w obraz. Przy mnie nie jest taka spokojna jak przy M. :-D

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-06-07 o 19:07
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 14:36   #933
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Watek nam umiera
Szkoda tyle czasu razem, rzucam luzna propozycje utworzenia grupy zamknietej na fb, mam was prawie wszystkie w znajomych mozna by ogarnac. Z marcowkami i grudniowkami calkiem fajnie nam to funkcjonuje.
Oczywiscie nazwa jakas neutralna zeby nie bylo.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-06-13 o 14:37
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 15:02   #934
Karo 01
Zakorzenienie
 
Avatar Karo 01
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 983
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Ja jestem za, byłoby mi osobiście wygodniej zaglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
6 styczeń
11 luty
Karo 01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 15:14   #935
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

To ja chyba odpadam, bo nie mam żadnej z Was w znajomych...

I znów obawiam się swojej częstej nieobecności na grupie Fb, podobnie zresztą jak w przypadku grupy październikówek... Ja bywam gościem na Fb ogólnie, więc czasem cieżko mi nadrabiać i się udzielać. Tak to jest jak Fb wpisany jest częściowo w prace - zaczyna się go unikać i z radością można się nie logować... brzydal:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 16:00   #936
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

A ja nie mam fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 16:09   #937
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;84150616]A ja nie mam fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Załóż tylko dla nas jestem za

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 20:30   #938
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Ja też jestem za.
Kasia, a mogłybyśmy Cię znaleźć?
Aga, może załóż takie fikcyjne konto bez danych jeżeli nie chcesz mieć fb to jest wtedy jakieś rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 21:14   #939
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Monia, jeśli tylko będzie można dołączyć do grupy mimo że do tej pory się w znajomych nie miałyśmy, to na pewno się odezwę, by Cię/Was znaleźć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 21:32   #940
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Kasia,
U nas ogólnie nic nowego, jutro śmigam na jazdę, męża zostawiam z Klaudią i nakazem ugotowania obiadu... ciekawe czy będę jutro głodować🤣 wyjdzie w praniu. W piątek będę miała w końcu meble do łazienki, mieszkam tu już ponad rok i trzymanie chemii w misce pod blatem umywalkowym jest dość wkurzajace, tym bardziej przy mojej manii chowania wszystkiego żeby było jak najmniej rzeczy na widoku. Także odetchnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Może pochwalę się efektem pod warunkiem że będę zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 21:42   #941
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Monia, szerokiej drogi!
Pewnie, że chwal się mebelkami!! Koniecznie.

U mnie tyle nowego, że od niedzieli walczę z potwornym bólem ucha i momentami mam aż 39,1 stopni gorączki. Dzisiaj byłam u laryngologa. Dowiedziałam sie ze mam zablokowaną trąbkę słuchową i opuchnięty bębenek. A wszystko to z powodu zalegającej wydzieliny, prawdopodobnie z przedawnionego kataru, a to zablokowanie to prawdopodobnie przez to ze mam... UWAGA: tak krzywą przegrodę nosową, że kwalifikuje sie z miejsca na blok operacyjny. Wada prawdopodobnie od urodzenia, wykryta po 30stce, świetnie! Nigdy jednak problemów nie miałam... Idę z problemem i uchem, a dowiaduje sie o nosie... Na ból niestety środki przeciwbólowe mogą nie pomagać. Wydzielina musi zejść, mam spray do ucha, nosa, plus na zatoki aby wszystko poluzować. No i mam ćwiczenia robić. Zebrać powietrze, zatkać ręką nos i próbować wypchać powietrze. To ćwiczenie pokazało ze ucho sie nie odblokowuje...

Jak to mówią: jak nie urok to sr....aczka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2018-06-13 o 21:43
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 21:58   #942
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Kasia, no to nieźle, najważniejsze że problem został znaleziony, współczuję bóli, mam nadzieję że szybko przejdzie. Ja się męczyłam od dwóch tygodni z alergia jak co roku z resztą, kilka dni temu wkurzyłam się i poszłam do alergologa prywatnie, już od pierwszej tabletki jak ręką odjął, zupełnie inna jakość życia mogłam to już zrobić x lat temu... Niewiem na co liczyłam, chyba że samo przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Dziewczyny, kupujecie coś swoim Tz-tom na Dzień Taty w imieniu waszych pociech? Ja nie mam pomysłu... To nie fair bo facetom zawsze łatwiej w tej kwestii kupią kwiatki i z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 22:06   #943
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Kasia no jasne, ze tak! Przeciez piszesz z nami juz dlugo Do reszty dziewczyn, ktore juz malo pisza lub wcale tez mozna skrobnac, tu i tak wszystko umiera :-/
Na marcowkach kilka dziewczyn tez nie mialo fejsa i zalozyly jakies fikcyjne byle by byly
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 22:16   #944
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Kasia no jasne, ze tak! Przeciez piszesz z nami juz dlugo Do reszty dziewczyn, ktore juz malo pisza lub wcale tez mozna skrobnac, tu i tak wszystko umiera :-/

Dzięki Kasiu! Z drugiej strony fajnie będzie Was trochę inaczej widzieć, tak bardziej personalnie.

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupujecie coś swoim Tz-tom na Dzień Taty w imieniu waszych pociech? Ja nie mam pomysłu... To nie fair bo facetom zawsze łatwiej w tej kwestii kupią kwiatki i z głowy

Monika, z alergią to rzeczywiście kiepska sprawa, ale właśnie słyszałam, że teraz są takie środki że człowiek zapomina, że jet alergikiem.

Ja wyhaczyłam promo w moim ulubionym Yves Roche na zapach + żel pod prysznic dla faceta i wykorzystałam okazje. Dokupiłam jeszcze koszule, bo u mojego męża ich nigdy za wiele, plus kubek zmieniający napis związany z ojcem pod wpływem ciepłego napoju. Kubek dlatego, że mój mamusiowy bardzo mu się podoba.

Z innych jeszcze przygód. Prasowałam wczoraj i zagapiłam się na młodego. Odkładałam żelazko na deskę i zamiast na deskę położyłam go w powietrzu i rąbnęło na podłogę. Rozwaliła się obudowa i kabelek jakiś wyskoczył. 🤨Muszę ogarnąć temat i kupić nowe, bo z małym turystycznym to się umacham niemiłosiernie prasując cokolwiek.





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2018-06-13 o 22:17
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 06:06   #945
Karo 01
Zakorzenienie
 
Avatar Karo 01
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 983
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Polecam stacje z Philipsa nienawidziłam prasowac, serio! Aż żelazka nie zmieniłam

U mnie też alergia na całego, ale ja na lekach bo bez tego ani bym z domu nie wyszła

My mieliśmy odwołana operacje Stasia. Wczoraj zadzwonili z nowym terminem.. Za kilka dni się pakujemy. Szczerze mówiąc jestem zes...

A tak to co.. Nic specjalnego.. Zbieram się na paznokcie właśnie, jutro fryzjer a w niedziele chrzciny aa i zrobiłam sobie jakiś czas temu brwii i już nie wyglądam jak po chemi bez makijażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
6 styczeń
11 luty
Karo 01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 06:36   #946
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Na kiedy nowy termin zabiegu?
Kciuki, będzie wszytko dobrze, zobaczysz!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 10:14   #947
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Ja dziś idę na drugi etap rozmowy o pracę, nie wiem czy robie dobrze, czy nie zamienię marchewki na kijek. No ale teraz trochę nam się utargi zepsuja, bo otwiera nam się konkurencja i nie wiem jak to dalej będzie z zarobkami.

A z nowości, to nie mieszkam już u teściowej, plan jest taki że jeśli nowa praca wypali i będą dobre pieniądze to po okresie próbnym będziemy szukać działki pod budowę i będziemy się starać o kredyt do końca życia...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 17:31   #948
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Ana jak po rozmowie?
O, wynieśliście się od teściowej?

My też sie za działką rozglądamy, mąż ma ambitny plan, by za 2 lata dom stał...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 19:01   #949
Agatka8787
Zadomowienie
 
Avatar Agatka8787
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 509
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Halo halo odzywam się i ja 😀 mi też byłaby łatwiej pisać na fb.

Maja zakończenie zerówki ma w poniedziałek ehh wierzyć się nie chce że do szkoły od września🙈🙉

Niki rozrabia, mówi w końcu coraz więcej, miał trzecie zapalenie ucha od stycznia. I tak jakoś leci
Agatka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 19:50   #950
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Ana jak po rozmowie?
O, wynieśliście się od teściowej?

My też sie za działką rozglądamy, mąż ma ambitny plan, by za 2 lata dom stał...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas byłoby fajnie jakby następne Boże Narodzenie było u siebie. Ale jeśli dostaniemy kredyt to będzie prosta sprawa, bo będzie najważniejsze, czyli kasa.
Cytat:
Napisane przez Agatka8787 Pokaż wiadomość
Halo halo odzywam się i ja mi też byłaby łatwiej pisać na fb.

Maja zakończenie zerówki ma w poniedziałek ehh wierzyć się nie chce że do szkoły od września

Niki rozrabia, mówi w końcu coraz więcej, miał trzecie zapalenie ucha od stycznia. I tak jakoś leci
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 21:04   #951
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Zalozylam grupe, dodalam wszystkie, ktore mam na fb, zaraz wysle priv pozostalym.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 13:34   #952
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Zalozylam grupe, dodalam wszystkie, ktore mam na fb, zaraz wysle priv pozostalym.

Zerknij na pw, nie mogę namierzyć grupy. Zostawiłam ci swoje dane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 05:36   #953
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Hej! Aga, Aneta
Sfrustrowana_87 zamknieta25 dziewczyny co u was?
U nas jak w kalejdoskopie, raz lepiej raz gorzej, bunt raz daje mniej popalic raz mocniej. Mala jakis skok ma, ciagle wisi, a jak nie wisi to placze, czyli normalnie jak to niemowlak
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 22:30   #954
Ifona1985
Raczkowanie
 
Avatar Ifona1985
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De Gie
Wiadomości: 111
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Hej! Tu Clio . Ja straciłam swoje hasło i juz wcale tu nie zaglądam. Dziś coś mnie tak naszło :p jestem chętna na grupę na Fejsie aż musiałam odgrzebać jakiś stary login żeby móc coś napisać :p tak w skrócie to u nas wszystko ok. Młody jest cudownym chłopcem , rośnie jak na drożdżach i czekamy na braciszka, który urodzi się we wrześniu pozdrowienia!

Lelowa wyśle ci namiary na mnie i jak możesz to podeślij zaproszenie do grupy.
__________________
29.06.2009 - Pani Magister Inżynier

22.12.2007
- my http://www.suwaczek.pl/cache/d8c035e598.png


szukam pracy
Ifona1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 15:36   #955
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: O tych na świecie i o tych w brzuszkach - spędzamy czas na pogaduszkach cz.4.

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Hej! Aga, Aneta
Sfrustrowana_87 zamknieta25 dziewczyny co u was?
U nas jak w kalejdoskopie, raz lepiej raz gorzej, bunt raz daje mniej popalic raz mocniej. Mala jakis skok ma, ciagle wisi, a jak nie wisi to placze, czyli normalnie jak to niemowlak
Hej
Dawno mnie nie było. Ale najpierw obrona pracy, potem zawirowania zdrowotne no i do tego mój prawie 2 latek hipeeaktywny. Heh. Chętnie dołączę do grupy na fb to więcej opowiem bo widzę ze juz tu nie bywacie. Napisałam Ci wiadomość na priv.
A co u Was dziewczyny? Jak przezylyscie buty dzieci? Bo mój to czasem przechodzi samego siebie.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-22 16:36:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.