Ośrodki Spa w Polsce - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 02:15   #31
Lady Vanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
podczepię się pod ten wątek, może ktoś coś poleci. Ja zastanawiam się nad tymi:
http://www.spalarnia.com.pl/
Jeżeli masz na uwadze pobyt dłuższy niż jeden dzień, to niestety, ale musisz sobie załatwić miejsca noclegowe - hotel jest nadal nieczynny, choć niby miał być od 9. stycznia br.
Nie korzystałam z żadnych zabiegów SPA, ale bywałam na basenie.
Przy wejściu (czyt. w recepcji) otrzymujesz szlafrok i ręcznik. Jak nie masz klapek, to dostaniesz jeszcze takie szmaciane "klapki", ale te niestety szybciuteńko się drą, no i przemakają... jak dla mnie - baaardzo niemiłe i nieestetyczne wrażenie. Szatnia mała/ciasna - 34 szafki. W dni powszednie basen zajęty do godz. 20, gdyż odbywają się różne zajęcia typu aquaaerobic, nauka pływania, itp. Basen mały - krótki i wąski. Brodzik dla maluchów - OK. Sauna parowa też mała - na swobodne przebywanie mieszczą się 3 osoby... czwarta, to już się robi ciasno, zwłaszcza że jest takie jedno miejsce, które tak parzy po nogach, że praktycznie jedna osoba musi stać, gdy pozostałe trzy siedzą. Obsługa niestety nie dba o stan aromatów - na 4 pobyty tylko raz udało nam się trafić na jakiś (eukaliptusowy). Jacuzzi na 5 osób. Żeby dostać się do suchej sauny, trzeba wyjść z szatni, przejść przez korytarz ( do którego mają dostęp ludzie w "normalnych" ciuchach) i w jakimś tam innym pomieszczeniu jest ta sauna (nie byłam, bo nie lubię suchej, ale mój TŻ był i był tym zdegustowany... ponoć też ciasno).
Podsumowując: obsługa w recepcji miła, "obiekty" ciasne/małe w sam raz na wynajęcie dla 4, 5-cio osobowej grupki, ale nie słyszałam o takiej możliwości.
Acha - barek... oferuje kawę, herbatę, wino (mają specjalną chłodnię), piwo, soki, ale żadnych izotonicznych... i świeże z pomarańczy lub grapefruitów... tylko, że często brakuje tych owoców...
W mojej skali 0-10 daję 3. No dobra... niech będzie 4, ale to już tak oooogromnie naciągane.

Czy ktoś coś wie na poniższy temat?:
http://www.manorhouse.pl/pobyty_palac.html

Lady Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:53   #32
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Podobno w Białce Tatrzańskiej sa jakieś i to z wodami termalnymi i w Karpaczu też chyba jakiś ośrodek spory. Kojarzycie coś z tego?
Na pewno jest w Bukowinie, otworzyli pod koniec 2008go roku. Jest tam kilka basenów termalnych, duży ośrodek. Tu linka http://www.termabukowina.pl/

W Zakopcu na Antałówce oczywiście też jest. http://www.aquapark.zakopane.pl/

W jakiejś wsi w gminie Szaflary - http://www.termypodhalanskie.pl/

W Białce ma coś być, ale czy jest już to nie wiem. Planowali otwarcie na lata 2009 - 2010. Szukałam, nie znalazłam, więc chyba jeszcze nie ma.

Mają też być jakieś baseniki oparte na źródłach solankowych w Porębie Wielkiej (okolice Limanowej), ale chyba też w trakcie realizacji dopiero.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:57
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:59   #33
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
SPA w Gdańsku

Jakie ośrodki SPA w Gdańsku mogłybyście polecić? Chcę za jakiś czas spędzić w takim miejscu 2 dni, ale zupełnie nie wiem co wybrać. Nigdy nie byłam w takim miejscu, do tego nie jestem z Trójmiasta (ale wybieram tę okolicę, bo mam dość blisko). Jedną z istotnych rzeczy są rozsądne ceny - czyli poprostu niewygórowane, bo wiadomo, że i tak trochę trzeba na to odłożyć. Fajnie, gdyby było łatwo tam trafić. Dobrze, gdyby była możliwość noclegu. Proszę o jakieś wskazówki!!! Jakie ośrodki znacie na wybrzeżu?
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 00:14   #34
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: SPA w Gdańsku

ja byłam tutaj, z tym że to Gdynia zabiegi super, a propo hotelu byliśmy trochę zawiedzeni, ale to dlatego, że był tam wtedy remont... niemniej jednak zabiegi super
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:35   #35
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: SPA w Gdańsku

A w jakim konkretnie hotelu byłaś?
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:27   #36
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: SPA w Gdańsku

Podbijam wątek!
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:46   #37
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Spa w Polsce

Uważacie, że warto robić sobie jakies zabiegi w SPA? Np. masaże albo cos na cellulitis itp? Warto? Zastanawiam się, bo jednak trochę to kosztuje...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 23:38   #38
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Spa w Polsce

podbijam watek

chce sie wybrac z mama do hotelu spa, lokalizacja w zasadzie jest malo istotna, ale sklanialabym sie ku morzu, alezy mi zeby cena byla przystepna
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 00:07   #39
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Spa w Polsce

Pod koniec września wybieram się z TŻem albo do Bukowiny albo do Szaflar, jeszcze nie zdecydowaliśmy. W każdym razie, po powrocie na pewno opiszę wrażenia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 19:15   #40
mmmysia
Przyczajenie
 
Avatar mmmysia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 29
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Kormoran w Rowach koło Słupska.Byłam już trzy razy i na pewno zawitam tam jeszcze nie raz
Latem byłam w Zakopanem w Antałówce,było super ale SPA tam marne
mmmysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 15:34   #41
progresywna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 63
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Jejku, Rowy?
Byłam tam kiedyś przez tydzień na urlopie, ale nie byłam zachwycona tym pobytem. Może dlatego, że ograniczaliśmy się z moim chłopakiem do wylegiwania na plaży i jedzenia smażonej rybki
Nauczona jednak tym doświadczeniem przyszły urlop będę planowała z większą uwagą. Tyle się teraz mówi o salonach spa.
Znajoma poleciła mi Primavera SPA w Jastrzębiej Górze i przyznać muszę, że bogactwo ich oferty mnie zainteresowało.
Tak jak nie planuję wakacji z półrocznym wyprzedzeniem tak w Primaverze chyba co najmniej weekend zarezerwuje
progresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 16:01   #42
bakub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ma ktoś może ochotę wypełnić ankietę potrzebną mi do pracy licencjackiej na temat Spa i Wellness i gab. kosmetycznych, chętnych proszę o pozostawienia maila na moim gg 11412844 będę bardzo bardzo wdzięczna.
bakub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 22:52   #43
klaryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Polecam Hotel Spa Ossa koło Rawy Mazowieckiej. Dość nowy hotel, basen ze zjeżdżalnią, kilka saun, 2 jacuzzi, fajne masaże. Jedzenie też dobre. Niestety w okolicy nie ma nic specjalnego, więc pobyt ograniczał się do hotelu - raczej na krótkie, romantyczne wypady
klaryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 11:51   #44
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja zdecydowanie polecam http://www.azzun.pl/main

Cudowny klimat. Ja byłam w grudniu i to był super termin bo hotel gościł może z trzy, dwie pary
Klimat super, idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Cicho, spokojnie, niezwykła dbałość obsługi o klimat w hotelu. Nastrojowe wnętrza, po prostu niezwykły klimat.
Basen, sauna- dostępne w dowolnej chwili.
Jedzenie po prostu pyszne i świetnie podane. I profesjonalna obsługa.
I oczywiście zabiegi.. polecam zabiegi w Hammam i Rasul.

Ja mam zamiar tam wrócić!
Naprawdę polecam. Lokalizacja dziwna bo hotel jest schowany ale to dodatkowy plus bo jest tam bardzo spokojnie i cichutko..
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:25   #45
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Co do koleżanki szukającej info na temat manor house. Czy już tam byłaś? Bo chcemy się niedługo wybrać z mężem na weekend. Strona wygląda bosko, ale ciekawa jestem jak w realu?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:56   #46
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Polecam Grand Hotel Stamary **** w Zakopanem. Fajne maja SPA, a hotel też niezly... przepyszne jedzenie!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 16:51   #47
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

No ja niestety byłam tylko w jednym Więc nie znam się na porównaniach
Ale skocz może na którąś ze stron o ośrodkach spa ( np. wyspazdrowia.pl ) i poczytaj komentarze dotyczące poszczegółnych ośrodków. Może tam będzie ten, o który pytasz
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:09   #48
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

W Faltomie było na prawdę super. Atmosfera hotelu bardzo miła, tak samo jak obsługa Było niewielu ludzi, więc tym bardziej fajnie Ale chyba nie dłużej niż na weekend, bo okolica nie jest fajna. Przy głównej drodze jakiejś. Nam to nie przeszkadzao, bo mieliśmy wypełniony czas, ale wiadomo. Każdy lubi co innego

Zabiegi fajne, świat sauny super. Jaskinia solna też jest. Basen i zjeżdżalnie. Siłownia. Bilard, kręgle itp. Jest co robić
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 13:57   #49
milusia d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Jakie hotele Spa polecacie? Chodzi mi o ładne pokoje, basen, masaże, grotę solną w hotelu no i ładna okolica. Osobiście byłam w hotelu Malachit w Karpaczu i szczerze mogę go polecić, ale chętnie pojadę w inne miejsce.

Osobiście mogę polecić SPA w Zalesiu,,,,,jak dla mnie- mieszkanki Warszawy to naprawdę oderwanie od rzeczywistości..przede wszystkim spokój, cisza, bez pośpiechu....Jak ktoś ma dzieci to też będzie zadowolony, bo spokojnie może je zabrać ze sobą i również będą się dobrze bawiły...http://zalesiemazury.pl/

Edytowane przez milusia d
Czas edycji: 2011-01-03 o 14:23
milusia d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 17:41   #50
princesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 6
Dolina Charlotty

Mój ukochany zaproponował mi ostatnio trzydniowy pobyt w tym przepięknym spa. Niestety przeczytałam kilka negatywnych komentarzy... Był tam ktoś może.? Najbardziej interesuje mnie asortyment w pokojach i czy wart jest swojej ceny. Z góry dziękuję.
princesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:49   #51
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja rowniez polecam Faltom w Rumi. Znajomi zrobili nam taki prezent na slub - 5 dniowy pakiet Spa dla dwojga. Bylismy oboje z TZ zachwyceni. Lokalizacja rzeczywiscie nie za ciekawa, ale przeciez do hotelu sie nie jedzie ogladac widokow. A poza tym jechalismy samochodem, wiec miedzy zabiegami smigalismy sobie nad morze. Z zabiegow mnie najbardziej podobal sie masaz kamieniami, a TZ jakas kapsula Vichy. Ogolnie w pakiecie mielismy po dwa zabiegi dziennie, w tym samym czasie, zeby jedno sie nie nudzilo w pokoju. Jak jednego dnia chcielismy przelozyc zabiegi, to nie bylo zadnego problemu - pani z recepcji w dwie minuty zmienila nam grafik i po klopocie. Sniadania pyszne, kolacje tez, obsluga bardzo mila - nie mam absolutnie ZADNYCH zastrzezen i planuje kupic TZ w ramach niespodzianki weekend Spa - wspolny z okazji naszych urodzin. Wezmiemy ze soba nasze malenstwo i zobaczymy jak sie Faltom sprawdza jesli chodzi o male dzieci.
Aha - polecam rowniez zabieg Swiat Sauny - to jest osobne pomieszczenie z basenem solankowym, a nie te standardowe sauny przy basenie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 08:56   #52
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

O Faltomie wypowiadałam się w tym wątku już wcześniej, polecam zdecydowanie hotel Lubicz**** w Ustce. Byliśmy tam już kilka razy i zawsze bierzemy Pakiet Ty i Ja. Na dzień dobry dostajemy do pokoju dobre wino ( nie jest to jakiś kwas za 7 zł z Biedronki ). Wyżywienie jest super, w pakiecie mamy romantyczną kolację przy świecach, termin sami ustalamy i na kolacji są 2 menu do wyboru. Obsługa zarówno w recepcji, restauracji i Spa rewelacja. Zabiegi - zawsze dokupuję oprócz pakietu ponieważ uwielbiam masaże . Dodatkowo można zakupić kosmetyki Thalgo i Pierre Rene. Basen z biczami wodnymi, masażami itp itd, sauna parowa, fińska, podczerwień i grota solna otwarta cały dzień i można korzystać za darmo. Kiedyś był pub w którym były koncerty, teraz już niestety nie ma. Do morza jest kawałek drogi, ale wieczornym spacerek jest bardzo przyjemny. Obsługa profesjonalna jeśli chodzi o zabiegi, natomiast w restauracji bardzo dobrze zorientowany barman Problem tylko z parkingiem , mało miejsca i przed hotelem nie jest ogrodzony

Polecam również w Darłowie Hotel Lidia, blisko morza, profesjonalna obsługa, bardzo miły pan, który wykonuje zabieg ajurwedyjski, wyżywienie ( a jestem wybredna ) bardzo dobre, ogrodzony parking, duży basen, niestety grota solna tylko w pakiecie 45 min, popołudniami różne atrakcje w hotelu np trafiliśmy na pokaz słodyczy z fontanną czekolady , wieczorem można pograć w bilard, kręgle lub posłuchać w pubie miłej muzyki przy pysznych drinkach

Polecam zarówno Lubicz jak i Lidie, patrząc z perspektywy czasu i porównując z nimi Faltom to odstaje on od nich trochę

Aaaa dodam, bo to dla mnie ważne, że w Lubiczu i Lidii można mieć swój strój na zabiegach lub ich jednorazowe stringi, przed zabiegiem wystarczy powiedzieć, że zostaje się w swojej bieliznie.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2011-03-01 o 08:58
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:00   #53
werka17B
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Jest fajne SPA, ale nie całkiem nad morzem - ale faktycznie też w pięknej okolicy Chodzi mi dokładniej o ośrodek w Głęboczku Wielkim gdzie znajduje się i SPA i winiarnia i hotel oczywiście. Co może być niezwykle zachęcające to chyba przede wszystkim krajobrazy - przepiękne (na ich stronce można nawet sprawdzić) i jasna sprawa, zabiegi w SPA.
werka17B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 09:05   #54
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Dolina Charlotty

Cytat:
Napisane przez princesca Pokaż wiadomość
Mój ukochany zaproponował mi ostatnio trzydniowy pobyt w tym przepięknym spa. Niestety przeczytałam kilka negatywnych komentarzy... Był tam ktoś może.? Najbardziej interesuje mnie asortyment w pokojach i czy wart jest swojej ceny. Z góry dziękuję.
hihi a co? chcesz go ("asortyment") na koniec pobytu zabrać ze sobą do domu?
jadąc do SPA zainteresowałabym się raczej poziomem, skutecznością i zróżnicowaniem zabiegów, a nie tym, co w pokoju
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:06   #55
Rene75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Polecam Hotel AMAX w Mikołajkach.
W zeszły weekend byłyśmy tam z koleżanką i jest naprawdę genialnie!
Bardzo miły i profesjonalny personel SPA i całego hotelu, fajne klimatyczne wnętrza.
Bardzo fajne jacuzzi z widokiem na jezioro - coś niesamowitego, naprawdę tak się zrelaksowałyśmy, że nie chciało nam sie wracać do domu
Pyszne jedzenie w cenie pakietu SPA.
Naprawdę polecam!
Rene75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 07:56   #56
agatka_84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Kurcze w takim SPA na pewno musi być fajnie Aż się rozmarzyłam gdy przeglądałam w necie różne oferty. Na weekend majowy byłoby super pojechać nad morze do jakiegoś ośrodka. Mojemu sercu bliskie jest Władysławowo a z tych Spa, o których już mowa była w temacie widzę, że najbliżej stamtąd jest do Jastrzębiej do primavery. Nie wiem tylko czy mój chłopak zgodzi się na ten wyjazd Jest żołnierzem i raczej nie w głowie mu jakieś zabiegi w spa ;P Ale może uda mi się go w koncu przekonać
agatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:42   #57
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Agatko, ja Ci powiem tak - moj TZ nie jest wprawdzie zolnierzem, ale np. podnosil ciezary, wiec raczej tez nie nalezy do jakis takich ciapciusiow, co chetnie jezdza do Spa. Udalo mi sie go namowic, pojechalismy - dostal pakiet dla mezczyzn i wrocil zachwycony! Zamiast maseczek i ogorkow na oczy mial np. dodatkowe masaze, grube peelingi do ciala, jakies bicze wodne etc. Mowi, ze sie super zrelaksowal i na pewno tam wrocimy, wiec mysle, ze i Twoj znalazlby cos dla siebie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:27   #58
agatka_84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

mimbi - już nad nim pracuję To znaczy powoli zaczyna się przekonywać do tego wyjazdu bo obydwoje lubimy morze Znalazłam też dla niego w ofercie fajne zabiegi I już nie mogę się doczekać wieczornych spacerów po plaży
agatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:26   #59
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez agatka_84 Pokaż wiadomość
mimbi - już nad nim pracuję To znaczy powoli zaczyna się przekonywać do tego wyjazdu bo obydwoje lubimy morze Znalazłam też dla niego w ofercie fajne zabiegi I już nie mogę się doczekać wieczornych spacerów po plaży
spokojnie dasz radę, ja nad moim też długo pracowałam, bo cały czas sądził, że SPA jest dla gejów, lalusiów itp itd. Po czym na naszą rocznicę ślubu powiedziałam, że byłby to dla mnie największy prezent taki wyjazd. No i zgodził się, ale wykupiliśmy pakiet w ktorym nie było żadnych maseczek, manicuru, pedicuru itp ( bo na to był uczulony i twierdzi, że to takie niemęskie ). W pakiecie otrzymał masaż całego ciała, masaż ajurwedyjski, masaż świecą, kąpiel piwną, jakiś zabieg na stres, relaks w grocie solnej, saune, i basen non stop, wieczorkiem kolacja przy świecach z dobrym winem, czasami kręgle zależy co ośrodek proponuje, nad morzem spacery itp no i przekonał się. Teraz co roku jeździmy w różne miejsca do różnych SPA i próbujemy zawsze czegoś nowego, ostatnio nawet przekonał się do maseczek ale na razie oczyszczających i relaksujących. Faceci tacy już są, jeszcze nie spróbowali a już twierdzą, że to nie dla nich, że to takie niemęskie. A jak się rozluźnią, odstresują, koło nich zaczną Panie latać i dopieszczać to od razu zmieniają zdanie

Życzę przyjemnego wypoczynku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:45   #60
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Jeśli chodzi o uzdrowiska, to polecam swój region, czyli Dolny Śląsk, gdzie obecnie ruszyła akcja promocyjna Uzdrowiskowy Dolny Śląsk. Nie dość, że mamy piękne góry, zamki, pałace i pohitlerowskie sztolnie... to jeszcze cudowny mikroklimat i wody mineralne o właściwościach leczniczych, jak i borowiny. Obecnie piszę pracę magisterską o ofercie uzdrowisk Szczawno i Jedlina Zdrój (Ziemia Wałbrzyska). W ujęciu ogólnym prócz klasycznego lecznictwa, rozwijają się na Dolnym Śląsku oferty w kierunku fitness, wczasy odchudzające i odmładzające , no i oferta rekreacyjna.

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2011-04-02 o 19:47
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 17:31:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.