Czy miesiączka boli? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.

Notka

Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo zapytać.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 09:35   #1
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22

Czy miesiączka boli?


W czasie miesiączki odczuwacie ból w podbrzuszu? Bolą Was plecy, a może w ogóle nie odczuwacie dyskomfortu? Jakie są Wasze doświadczenia? Z czym Waszym zdaniem można te doznania porównać? Otwieramy ten wątek, abyście mogły podzielić się własnymi doświadczeniami i sposobami na radzenie sobie z bólem miesiączkowym.
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:18   #2
malwinatoja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czy miesiączka boli?

Ja jestem podczas tego czasu całkowicie wyłączona z życia. Lekarz powiedział, że może po urodzenie pierwszego dziecka to przejdzie. Jak do tej pory mocny przeciwbólowy i leżenie w łóżku.
malwinatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:53   #3
agnieszka0908
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: Czy miesiączka boli?

Ja miałam problemy z nieregularną miesiączką i tak co 2-3 miesiąc dostawałam silne bóle. Lekarze własnie też mi mówili gdy urodzisz dziecko to na pewno minie. Lecz niestety urodziłam już dwoje dzieci i nic z tego. Dalej jest jak jest. Po prostu taki organizm, tam przynajmniej mi się wydaje.
agnieszka0908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 13:54   #4
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomości: 220
Dot.: Czy miesiączka boli?

mam totalną masakrę. nie mogę żyć normalnie. bóle, płacze - wszystko nie do zniesienia
emillyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 22:27   #5
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: Czy miesiączka boli?

Boli. Pomaga ibuprom, spasmolina, w późniejszych dniach - jak już nie chcę brać leków - kieliszek albo dwa wina.
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:40   #6
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Czy miesiączka boli?

Jestem w tym niewielkim procencie szczęśliwych dziewczyn, które właściwie w ogóle nie mają dolegliwości Przed samym okresem trochę poboli, ale nie jest to ból, który by mnie unieruchamiał. Żadnych bólów pleców, ani piersi. Czasem kiedy ból brzucha nie pozwala mi się skupić, a robię coś naprawdę ważnego, biorę nospę. Albo piję kakao
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 18:08   #7
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Czy miesiączka boli?

Mnie też nie boli. Czasem troooochę, głównie przed okresem albo w pierwszym dniu, ale to raczej jest taki dyskomfort, a nie ból. Nigdy nie były mi potrzebne tabletki ani żadne inne środki łagodzenia bólu. Ból pleców, piersi i wszelkie inne dolegliwości też mnie nie dotyczą.
Chyba też mam szczęście.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 15:37   #8
Amelia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: Czy miesiączka boli?

Często przed okresem zdarza mi się, że boli mnie w krzyżu albo czuję mocne zmęczenie mimo ze niewiele robie. A gdy juz przychodzi miesiaczka to w pierwszy dzien umieram z bólu. Nie ma zmiłuj i bez tabletek sie nie obędzie. Z kazdym kolejnym dniem jest coraz lepiej ale pierwsze dni są masakryczne..
Amelia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 14:38   #9
pastelpink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Czy miesiączka boli?

Kurczę, dziewczyny, strasznie wam współczuję. Mam 18 lat i totalnie bezbolesne miesiączki - nigdy nie czułam nawet bólu podbrzusza. Gdy nie prowadziłam kalendarza (polecam apkę My Cycles), okres zawsze pojawiał się z zaskoczenia
Jedyne co mnie denerwuje to zbieranie się wody w organizmie, ale jeśli zależy mi na dobrym wyglądzie i szybkiemu "pozbyciu" się tych dodatkowych dwóch-trzech kilogramów wody, łykam Hydrominium
pastelpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 22:06   #10
Stitch
Przyczajenie
 
Avatar Stitch
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy miesiączka boli?

Boli i to bardzo, ale zwykle przez pierwszy dzień. Tabletka przeciwbólowa i ciepły termofor na podbrzusze nieco pomagają
Stitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:07   #11
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Czy miesiączka boli?

Cytat:
Napisane przez pastelpink Pokaż wiadomość
Kurczę, dziewczyny, strasznie wam współczuję. Mam 18 lat i totalnie bezbolesne miesiączki - nigdy nie czułam nawet bólu podbrzusza. Gdy nie prowadziłam kalendarza (polecam apkę My Cycles), okres zawsze pojawiał się z zaskoczenia
Jedyne co mnie denerwuje to zbieranie się wody w organizmie, ale jeśli zależy mi na dobrym wyglądzie i szybkiemu "pozbyciu" się tych dodatkowych dwóch-trzech kilogramów wody, łykam Hydrominium
Zazdroszczę. Jak byłam młodsza to co miesiąc trafiałam do szpitala, albo karetka do mnie przyjeżdżała. Raz z jednego szpitala musieli mnie zawieźć do powiatowego szpitala, bo nie dawali sobie rady, tam też zresztą nie dali. Okropne wspomnienia.
Najlepsze jest to, że nie mogłam się doczekać pierwszego okresu , i jak go dostałam to poszłam jakby nigdy nic do szkoły. W późniejszych latach niestety mając okres musiałam zostawać w domu. Wszystko to przeszło z miesiąca na miesiąc. Teraz też odczuwam bóle, ale mam leki na receptę i ogólnie jeśli mogę wstać z łóżka to jest bardzo dobrze.
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 14:08   #12
merlin75
Przyczajenie
 
Avatar merlin75
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy miesiączka boli?

Mnie właśnie często w ogóle nie boli...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
merlin75 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 15:08:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.