Kraków i okolice:) ->koleżanka:) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 17:27   #4501
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Nie miałam takiego zabiegu, ale coś takiego robią u małych dzieci niekiedy, więc nie będzie źle

Ja się cieszę, że wyrwałam wszystkie ósemki, bo teraz mam spokój i wcale nie było to takie straszne jak wszyscy piszą/mówią. Koleżanka wyrwała naraz 4 (w jednym zabiegu) i po 3 dniach już normalnie mówiła/jadła
Dziękii, musi się udać, bo mam na nich 'haka' Fajnie, że przywiozłaś książkę, bo akurat skończyłam czytać wypożyczone
Ja w pewnym momencie przestałam czytać fora z opiniami PO zabiegu, bo to nie miało sensu. Jeść to akurat bałam się przez parę dni i zachowałam dietę miękką, ale z mówieniem nie miałam żadnych problemów. Tylko śmiesznie, bo znieczulenie przeszło mi też na język i pierwsze 2h strasznie sepleniłam i akurat wtedy musiała zadzwonić rekruterka, by umówić się na wywiad kompetencyjny
Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Wracam do całek teraz ^^ wieczorem planuję iść na Django, zobaczymy co z tego wyjdzie!
Django ma wysokie opinie na Filmwebie, daj znać jak Ci się podobało. Ja bym się przeszła na Sugar men. Ostatnio byłam na Poradniku Pozytywnego Myślenia i bardzo polecam.

Prowadzicie może swoje konta na Filmwebie? ;>

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Okaże się jak przeczytam Hellyeaho poleca, więc mam nadzieję, że zostanę wielką optymistką

Gdzie kupiłaś? Ja planuje zacząć biegać jak się ociepli, a moje zwykłe adidasy już totalnie się rozpadły
Aa co ustaliłaś z tym wf-em?
Odczuwam w tym momencie presję, że jeśli nie będzie pozytywnych efektów, to wszystko na mnie ;D ciężkie życie psychologa
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 17:57   #4502
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Ja w pewnym momencie przestałam czytać fora z opiniami PO zabiegu, bo to nie miało sensu. Jeść to akurat bałam się przez parę dni i zachowałam dietę miękką, ale z mówieniem nie miałam żadnych problemów. Tylko śmiesznie, bo znieczulenie przeszło mi też na język i pierwsze 2h strasznie sepleniłam i akurat wtedy musiała zadzwonić rekruterka, by umówić się na wywiad kompetencyjny

Django ma wysokie opinie na Filmwebie, daj znać jak Ci się podobało. Ja bym się przeszła na Sugar men. Ostatnio byłam na Poradniku Pozytywnego Myślenia i bardzo polecam.

Prowadzicie może swoje konta na Filmwebie? ;>


Odczuwam w tym momencie presję, że jeśli nie będzie pozytywnych efektów, to wszystko na mnie ;D ciężkie życie psychologa
To miała wyczucie z telefonem ja nie miałam problemów z mówieniem, a przez 5 dni jadłam tylko jogurty, zupki itp

Mam konto na filmwebie, ale nie używam go jakoś specjalnie - nie dodaje recenzji, komentuje rzadko, głównie oceniam filmy/seriale.
Ten 'sugar man' bardzo ciekawy, w ogóle o nim nie słyszałam wcześniej

Oh ciężki ten Twój los- nawet jeszcze nie masz dyplomu w ręce, a już ta presja
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/



Edytowane przez Seline16
Czas edycji: 2013-02-26 o 17:59
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 18:36   #4503
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość

Django ma wysokie opinie na Filmwebie, daj znać jak Ci się podobało. Ja bym się przeszła na Sugar men. Ostatnio byłam na Poradniku Pozytywnego Myślenia i bardzo polecam.

Prowadzicie może swoje konta na Filmwebie? ;>
Idę w czwartek na Sugar Mana ostatnio byłam na Drogówce, ten film strasznie zrył mi psychikę.

Tak A na last.fm ktoś ma ;>?

Wczoraj zaczęłam semestr. To był ciężki powrót na uczelnię
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:06   #4504
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
. . .

Django ma wysokie opinie na Filmwebie, daj znać jak Ci się podobało. Ja bym się przeszła na Sugar men. Ostatnio byłam na Poradniku Pozytywnego Myślenia i bardzo polecam.

Prowadzicie może swoje konta na Filmwebie? ;>


Odczuwam w tym momencie presję, że jeśli nie będzie pozytywnych efektów, to wszystko na mnie ;D ciężkie życie psychologa
Django podobno super, brat mi mówił. Co do Poradnika Pozytywnego Myślenia niebawem zamierzam oglądnąć. Może w sobotę...

Hm... ja kontynuuje temat - może ożywimy troszkę wątek. Wrzucajcie tu może jakieś zdjęcia. Nie wiem... fryzur, ciuchów, makijaży które nam się podobają. Naszych fantastycznych zakupów, naszych motywacji
Cokolwiek co będzie można po komentować, obgadać
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:08   #4505
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Na last. fm nie mam Za to koleżanka mnie przekonuje do aplikacji deezer (chyba tak to się zwie) na fb ^^

Dziewczyny-- to czekam na opinie nt 'sugar man'

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

W ogóle to ja mam ostatnio fazę na Natalie Oreiro
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/



Edytowane przez Seline16
Czas edycji: 2013-02-26 o 19:11
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:32   #4506
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Na last. fm nie mam Za to koleżanka mnie przekonuje do aplikacji deezer (chyba tak to się zwie) na fb ^^

Dziewczyny-- to czekam na opinie nt 'sugar man'

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

W ogóle to ja mam ostatnio fazę na Natalie Oreiro
co to jest deezer? ja to się boję aplikacji fb'owych tzn że zaczną mi dodawać na tablicy jakieś przygłupie albo zboczone obrazki/filmiki/linki

ooo! Milagros
Natalia zawsze będzie dla mnie zbuntowanym aniołem
ps. odważny dekolt ;p
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:45   #4507
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Suzik Pokaż wiadomość
co to jest deezer? ja to się boję aplikacji fb'owych tzn że zaczną mi dodawać na tablicy jakieś przygłupie albo zboczone obrazki/filmiki/linki

ooo! Milagros
Natalia zawsze będzie dla mnie zbuntowanym aniołem
ps. odważny dekolt ;p
To aplikacja przypominająca mi last.fm- tworzy się swoje konto, na nim różne foldery tematyczne z muzyką, takie jakby listy przebojów Mnie to nie kręci, ale jak widzę to można złapać niezłą fazę

Oreiro mi się też głównie kojarzy z tym serialem, ale genialna była też w "Kachorra"-można się popłakać ze śmiechu

Tak z innej beczki- może któraś zna jakąś fajną, żywiołową serię ćwiczeń? Po 2 miesiącach chciałabym trochę urozmaicić, a nie mogę znaleźć nic innego poza tymi ostatnio popularnymi
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 21:01   #4508
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Suzik Pokaż wiadomość
Co prawda ja takiego nie miałam, choć mi proponowali. Obeszło się jednak ze zwykłym wyczyszczeniem okolic ząbka. Ale nie bój się przecież będziesz miała dzięki temu spokój raz, dwa i będzie z głowy
Tylko to zdrowy ząb i nie chca mi go wyrwać.

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Super! : ) a jakie studia kończyłaś, bo kompletnie mi z głowy wypadło?


Ja tam bym ósemkę wolała po prostu wyrwać, skoro i tak mieliby mi grzebać w dziąśle. Trudno je skutecznie domyć, psują się, sieją bakterie... ; )

Trzymam kciuki za Twoją batalię, Seline! I mam dla Ciebie książkę, żebyś się przed walką optymistycznie nastroiła :- )
Tak by chyba było najprościej, ale chirurg jest zdania, że nie ma sensu tego robić.

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Nie miałam takiego zabiegu, ale coś takiego robią u małych dzieci niekiedy, więc nie będzie źle

Ja się cieszę, że wyrwałam wszystkie ósemki, bo teraz mam spokój i wcale nie było to takie straszne jak wszyscy piszą/mówią. Koleżanka wyrwała naraz 4 (w jednym zabiegu) i po 3 dniach już normalnie mówiła/jadła
Dziękii, musi się udać, bo mam na nich 'haka' Fajnie, że przywiozłaś książkę, bo akurat skończyłam czytać wypożyczone
Czyli powinno być ok.

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Fajnie masz z tą pracą
Z zębami Ci nie zazdroszczę - ósemki nie są przyjemne w wyrywaniu ;/


Heeej


Kupiłam sobie dzisiaj buty do fitnessu - musiałam kupić na wf takie, które nie rysują podłoża. Nie uwierzycie ile się nachodziłam zanim znalazłam takie, które nie wyglądały beznadziejnie! Ale w końcu się udało.
Wracam do całek teraz ^^ wieczorem planuję iść na Django, zobaczymy co z tego wyjdzie!
Wszystko fajnie tylko, że to w ramach stażu i płaca nie zbyt satysfakcjonująca.

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
To aplikacja przypominająca mi last.fm- tworzy się swoje konto, na nim różne foldery tematyczne z muzyką, takie jakby listy przebojów Mnie to nie kręci, ale jak widzę to można złapać niezłą fazę

Oreiro mi się też głównie kojarzy z tym serialem, ale genialna była też w "Kachorra"-można się popłakać ze śmiechu

Tak z innej beczki- może któraś zna jakąś fajną, żywiołową serię ćwiczeń? Po 2 miesiącach chciałabym trochę urozmaicić, a nie mogę znaleźć nic innego poza tymi ostatnio popularnymi
Seline powodzenia w walce z serwisem komputerowym.
A próbowałaś ćwiczeń z Mel B?

Powiem Wam, że od dziś nie boli mnie ta ósemka, delikatnie mi odsunęli to dziąsło i wyczyścili tam wszystko i jest ok, przynajmniej narazie, więc chyba póki co nie wybieram się na to przycinanie dziąsła.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:09   #4509
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Tylko to zdrowy ząb i nie chca mi go wyrwać.

Tak by chyba było najprościej, ale chirurg jest zdania, że nie ma sensu tego robić.

Wszystko fajnie tylko, że to w ramach stażu i płaca nie zbyt satysfakcjonująca.


Seline powodzenia w walce z serwisem komputerowym.
A próbowałaś ćwiczeń z Mel B?

Powiem Wam, że od dziś nie boli mnie ta ósemka, delikatnie mi odsunęli to dziąsło i wyczyścili tam wszystko i jest ok, przynajmniej narazie, więc chyba póki co nie wybieram się na to przycinanie dziąsła.
Powiem Ci, że ja wszystkie ósemki miałam zdrowe, ale po prostu mam za małą szczękę i nie wyszłyby mi bez wykrzywienia innych zębów. Chirurg też nie chciał do końca usuwać, przekonało go skierowanie od ortodonty.

Dobrze, że udało Ci się chociaż zdobyć staż Zawsze jakaś kasa się przyda i oczywiście doświadczenie.

Próbowałam ćw z Mel B, ale dla mnie zbyt monotonne.
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:10   #4510
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

kika17 źle to ujęłam. Miałam na myśli że jak muszą coś robić z zębem to niech zrobią i będziesz miała spokój, a jak to nie konieczne to nie ma co wyrywać czy też nacinać.
Wychodzi na to że miałam podobną sytuacje. Dziąsło mi nachodzi na zdrowego zęba i kiedyś zrobił się stan zapalny. Poszłam do dobrego dentysty, wyczyścił i powiedział, że powinno pomóc. W przeciwnym wypadku proponowałby tylko nacięcie (bo wyrywać nie było sensu). No i od tego czasu mam spokój. Aha i polecił mi płyn Listerin, bo czasem czegoś się nie doczyści szczoteczką. I powiem Ci że rewelacja z tym płynem. Jest straaasznie mocny, ale właśnie dzięki temu działa - polecam
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:19   #4511
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Ja też polecam ten płyn. Miałam go do przemywania rany po zabiegu i super działa.
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 23:50   #4512
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Spotkanie --> czwartek 17.25--> zbiórka Rossmann pod Bagatelą--> kierunek: drink

Kto się pisze?

Widzę konkrety Jak mi nic nie wypadnie to wpadnę
Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn zainteresowanych językami - fajna inicjatywa, bezpłatne szkolenia : ) http://www.facebook.com/pages/Szkole...16563598412103 dzisiaj ruszają zapisy i jak sądzę będzie to walka podobna do tych toczonych z usosem- kto pierwszy, ten lepszy.
Dzięki za info, odświeżałam co 2 sekundy to może się uda
Cytat:
Napisane przez Suzik Pokaż wiadomość

[/COLOR]O raaaaany, Dziewczyny !!! Dzwonili do mnie ws stażu !!!
Ale jestem szczęśliwa !!!
Oj będziemy oblewać w czwartek ja w takim razie piszę się na spotkanie na 99,9%
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dzisiaj buty do fitnessu - musiałam kupić na wf takie, które nie rysują podłoża. Nie uwierzycie ile się nachodziłam zanim znalazłam takie, które nie wyglądały beznadziejnie! Ale w końcu się udało.
Wracam do całek teraz ^^ wieczorem planuję iść na Django, zobaczymy co z tego wyjdzie!
Właśnie, właśnie- co znalazłaś

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Idę w czwartek na Sugar Mana ostatnio byłam na Drogówce, ten film strasznie zrył mi psychikę.

Tak A na last.fm ktoś ma ;>?

Wczoraj zaczęłam semestr. To był ciężki powrót na uczelnię
Ej, znowu nie będziesz

Mamy, ale w sumie mam Cię czy nie, nie wiem, swego czasu wymieniałyśmy się na wcześniejszym wątku

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Na last. fm nie mam Za to koleżanka mnie przekonuje do aplikacji deezer (chyba tak to się zwie) na fb ^^
Zamiast tego polecam Spotify, ostatnio zaczęli działalność na polskim rynku.
Coś jak last.fm przed wprowadzeniem opłat- wszelkie radia dla danego wykonawcy do woli

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2013-02-26 o 23:51
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 08:39   #4513
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Na last. fm nie mam Za to koleżanka mnie przekonuje do aplikacji deezer (chyba tak to się zwie) na fb ^^

Dziewczyny-- to czekam na opinie nt 'sugar man'

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

W ogóle to ja mam ostatnio fazę na Natalie Oreiro
Może na Dzień Kobiet uda mi się delikatnie wyperswadować jakieś zaproszenie do kina na Sugar Mena ;- )

Pamiętam jak pod koniec podstawówki miałyśmy fazę z koleżankami na N. Oreiro. Miałam jej oryginalną płytę (!), w ten sposób świeciłam w towarzystwie, pożyczając ją koleżankom do przegrania ;- ) poza tym zbieranie wycinków z gazet, magazynów... Druga taką fazę miałam już tylko na Avril Lavigne : D

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Widzę konkrety Jak mi nic nie wypadnie to wpadnę

Dzięki za info, odświeżałam co 2 sekundy to może się uda

Wpadaj, wpadaj!
Na jakie języki się zapisałaś? Ja na podstawowy niemiecki i rosyjski <3 jestem outsiderem, bo pewnie większość osób wybrała hiszpański i włoski ;- )

Czuję wiosnę, dziewczyny! Nie mogę się doczekać pierwszego wiosennego wypadu na rolki na bulwary wiślane!
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:05   #4514
Milka_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Django ma wysokie opinie na Filmwebie, daj znać jak Ci się podobało. Ja bym się przeszła na Sugar men. Ostatnio byłam na Poradniku Pozytywnego Myślenia i bardzo polecam.
ja oglądałam Django i nie dziwię się dlaczego Dr Schultz otrzymał Oskara film bardzo mi się podobał, choć był bardzo brutalny i w pewnych momentach źle mi się go oglądało. Na szczęście fabułę okraszała mi piękna mowa Dr Schultza

W weekend zrobiliśmy sobie z Tż małe kino z playtubem i puściliśmy właśnie "Poradnik Pozytywnego Myślenia" - tytuł nie kłamie, z tego filmu biją takie pozytywne emocje, że nawet teraz na samą myśl się uśmiecham

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Wczoraj zaczęłam semestr. To był ciężki powrót na uczelnię
ja dzisiaj wracam na uczelnie, i to jeszcze na takie nuuuudne ćwiczenia, ale na szczęście tylko 2 godz

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość

[/COLOR]W ogóle to ja mam ostatnio fazę na Natalie Oreiro
w liceum do theme ze "Zbuntowanego Anioła" kumpel uczył mnie kroków do samby i to było by na tyle mojej przygody z Oreiro ale całkiem ładna z niej kobieta.

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Może na Dzień Kobiet uda mi się delikatnie wyperswadować jakieś zaproszenie do kina na Sugar Mena ;- )

Na jakie języki się zapisałaś? Ja na podstawowy niemiecki i rosyjski <3 jestem outsiderem, bo pewnie większość osób wybrała hiszpański i włoski ;- )

Czuję wiosnę, dziewczyny! Nie mogę się doczekać pierwszego wiosennego wypadu na rolki na bulwary wiślane!
ooo, zapomniałam że już za tydzień dzień kobiet
Kurcze, w takich chwilach żałuje, że nie mam Fb o i chyba jestem przewidywalna ale zapisałabym się na hiszpański z chęcią.

ja ją słyszę, bo za oknem ptaki ćwierkają a mówiąc o ptakach, mój Tż obudził mnie dziś rano przed wyjściem i mówi: "patrz jaką akcję ratunkową mamy za oknem" - no i okazało się, że na osiedlu znalazł się ... łabędź ( ale skąd i jak to ja nie mam pojęcia..), i panowie ze straży miejskiej robili mu obstawę
__________________

Milka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:10   #4515
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
.. .

Pamiętam jak pod koniec podstawówki miałyśmy fazę z koleżankami na N. Oreiro. Miałam jej oryginalną płytę (!), w ten sposób świeciłam w towarzystwie, pożyczając ją koleżankom do przegrania ;- ) poza tym zbieranie wycinków z gazet, magazynów... Druga taką fazę miałam już tylko na Avril Lavigne : D

. . .

Czuję wiosnę, dziewczyny! Nie mogę się doczekać pierwszego wiosennego wypadu na rolki na bulwary wiślane!
To ja taką fazę miałam na Spice Girls cały zeszyt wycinków, artykułów, plakaty ale to były czasy

jeździsz na rolkach?? Ja kupiłam 2 lata temu i do tej pory nie mogę się zmotywować :| chciałam jeździć na błoniach i nic. Może w tym roku spróbuje na bulwarach, przy wiśle może przyjemniej się jeździ
No i biegać planuje. Tak że... byle do wiosny!!
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:30   #4516
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja wszystkie ósemki miałam zdrowe, ale po prostu mam za małą szczękę i nie wyszłyby mi bez wykrzywienia innych zębów. Chirurg też nie chciał do końca usuwać, przekonało go skierowanie od ortodonty.

Dobrze, że udało Ci się chociaż zdobyć staż Zawsze jakaś kasa się przyda i oczywiście doświadczenie.

Próbowałam ćw z Mel B, ale dla mnie zbyt monotonne.
Szczękę też mam wąską, ale pamiętam, że dawno temu miałam wyrywane jakieś zęby, żeby mi potem krzywe nie wychodziły no i nosiłam aparat ortodontyczny stały przez 2-3 lata.
To niestety innych ćwiczeń już nie znam.

Cytat:
Napisane przez Suzik Pokaż wiadomość
kika17 źle to ujęłam. Miałam na myśli że jak muszą coś robić z zębem to niech zrobią i będziesz miała spokój, a jak to nie konieczne to nie ma co wyrywać czy też nacinać.
Wychodzi na to że miałam podobną sytuacje. Dziąsło mi nachodzi na zdrowego zęba i kiedyś zrobił się stan zapalny. Poszłam do dobrego dentysty, wyczyścił i powiedział, że powinno pomóc. W przeciwnym wypadku proponowałby tylko nacięcie (bo wyrywać nie było sensu). No i od tego czasu mam spokój. Aha i polecił mi płyn Listerin, bo czasem czegoś się nie doczyści szczoteczką. I powiem Ci że rewelacja z tym płynem. Jest straaasznie mocny, ale właśnie dzięki temu działa - polecam
No to mamy taką samą sytuację, od wczoraj kiedy mi tam poczyścili, nic mnie nie boli, moge normalnie jeść, bez uważania, żeby nie urazić dziąsła i wszystko jest ok, więc póki co do chirurga się nie wybieram, chyba że znów mnie zacznie boleć.

Byłam dzis w Biedronce i przypadkie trafiłam na serum/odżywkę do rzęs Eveline Advance Volumiere! Szukałam jej od miesiąca i nigdzie nie mogłam znaleźć, a ma świetnie opinie na KWC i dziewczyny na blogach ją zachwalają. Więc od dziś zaczynam testy
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:36   #4517
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Wpadaj, wpadaj!
Na jakie języki się zapisałaś? Ja na podstawowy niemiecki i rosyjski <3 jestem outsiderem, bo pewnie większość osób wybrała hiszpański i włoski ;- )

Czuję wiosnę, dziewczyny! Nie mogę się doczekać pierwszego wiosennego wypadu na rolki na bulwary wiślane!
Poszłam za tłumem i włoski, bo czuję, że z b2 zleciałam do a2
Zapisałabym się też na niemiecki, ale a) godziny są takie, że wiem, że nie chciałoby mi się specjalnie iść wieczorem (a włoski byłby akurat po moich zajęciach, więc raczej nie byłoby problemu z przejściem do innego pawilonu b) nauki 3 języków na raz to chyba bym już nie ogarnęła

Dopóki jest tak pochmurno to ja tam wiosny nie czuję, ale rolki
Can't wait
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:56   #4518
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Ja wiosny jeszcze też nie czuje...

A co płynów do płukania to też używam Listerine Zero, bo drażnił mnie ten alkoholowy smak. Ale mam też z polecenia dentysty płyn Eludril, co prawda do kupienia tylko w aptece, ale jest świetny, super działa na podrażnione, krwawiące dziąsła. Wczoraj też polecono mi pastę do zębów Elgydium, ma działanie antybakteryjne, dobra jest też dla podrażnionych i zaczerwienionych dziąseł, zapobiega próchnicy i odkładania się kamienia nazębnego, kupiłam ją wczoraj kosztuje 15 zł w aptece, ma też bardzo dobre opinie na KWC, od wczoraj jej używam, jest taka delikatna, ma taki łagodny smak, także też polecam

W sprawie jeszcze stażu, to i tak się bardzo ciesze, bo 1) zawsze jakieś pieniądze z tego będą, 2) będzie na zakupy , 3) będzie doświadzczenie, które wpisze sobie w CV i może dzięki temu potem mi będzie łatwiej znaleźć fajną pracę

Edytowane przez kika17
Czas edycji: 2013-02-27 o 12:03
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 12:35   #4519
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość

Dzięki za info, odświeżałam co 2 sekundy to może się uda

Ej, znowu nie będziesz

Mamy, ale w sumie mam Cię czy nie, nie wiem, swego czasu wymieniałyśmy się na wcześniejszym wątku

Zamiast tego polecam Spotify, ostatnio zaczęli działalność na polskim rynku.
Coś jak last.fm przed wprowadzeniem opłat- wszelkie radia dla danego wykonawcy do woli
Nie wiem jakim cudem, ale przegapiłam to info o szkoleniach

Wiem, przepraszam, ale ta godzina kompletnie mi nie odpowiada

No właśnie, ja Ciebie chyba nie mam


No, to krótka przerwa na obiad i wracam na uczelnię - zajęcia od 15 do 20
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 19:03   #4520
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Milka_90 Pokaż wiadomość
W weekend zrobiliśmy sobie z Tż małe kino z playtubem i puściliśmy właśnie "Poradnik Pozytywnego Myślenia" - tytuł nie kłamie, z tego filmu biją takie pozytywne emocje, że nawet teraz na samą myśl się uśmiecham


Cytat:
Napisane przez Milka_90 Pokaż wiadomość
Kurcze, w takich chwilach żałuje, że nie mam Fb o i chyba jestem przewidywalna ale zapisałabym się na hiszpański z chęcią.
Ja też długo się wzbraniałam przed Facebookiem, czasem siedziałam i karmiłam rybki w aplikacji akwarium na koncie chłopaka i na tym się moja aktywność kończyła, aż w końcu jeden z uczelnianych projektów zmusił mnie do założenia Facebooka i poprowadzenia Fan Page'a na zaliczenie ^^ I powiem Ci, że Facebook mocno wciąga. Dla mnie przede wszystkim ważna jest codzienna dawka niusów (postów) branżowych stron, które polubiłam.


Cytat:
Napisane przez Suzik Pokaż wiadomość
To ja taką fazę miałam na Spice Girls cały zeszyt wycinków, artykułów, plakaty ale to były czasy

jeździsz na rolkach?? Ja kupiłam 2 lata temu i do tej pory nie mogę się zmotywować :| chciałam jeździć na błoniach i nic. Może w tym roku spróbuje na bulwarach, przy wiśle może przyjemniej się jeździ
No i biegać planuje. Tak że... byle do wiosny!!
Tak, jeżdżę. Mieszkam rzut kamieniem od bulwarów, więc szkoda nie wykorzystywać takiego sąsiedztwa. Poza tym rolki są dobre na pupę ^^

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Poszłam za tłumem i włoski, bo czuję, że z b2 zleciałam do a2
Zapisałabym się też na niemiecki, ale a) godziny są takie, że wiem, że nie chciałoby mi się specjalnie iść wieczorem (a włoski byłby akurat po moich zajęciach, więc raczej nie byłoby problemu z przejściem do innego pawilonu b) nauki 3 języków na raz to chyba bym już nie ogarnęła

Dopóki jest tak pochmurno to ja tam wiosny nie czuję, ale rolki
Can't wait
Ciekawe czy uda nam się gdzieś wkręcić ;- )
Gdzie będziesz śmigać?

Chrzest bojowy, 7h na uczelni! Ale mam fajne zajęcia, a zwłaszcza bardzo fajnego pana prowadzącego na ostatnich zajęciach
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:52   #4521
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość

Pamiętam jak pod koniec podstawówki miałyśmy fazę z koleżankami na N. Oreiro. Miałam jej oryginalną płytę (!), w ten sposób świeciłam w towarzystwie, pożyczając ją koleżankom do przegrania ;- ) poza tym zbieranie wycinków z gazet, magazynów... Druga taką fazę miałam już tylko na Avril Lavigne : D

Czuję wiosnę, dziewczyny! Nie mogę się doczekać pierwszego wiosennego wypadu na rolki na bulwary wiślane!
Ja też miałam taką fazę

Ja też chcę wiosnę

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość

Ja też długo się wzbraniałam przed Facebookiem, czasem siedziałam i karmiłam rybki w aplikacji akwarium na koncie chłopaka i na tym się moja aktywność kończyła, aż w końcu jeden z uczelnianych projektów zmusił mnie do założenia Facebooka i poprowadzenia Fan Page'a na zaliczenie ^^ I powiem Ci, że Facebook mocno wciąga. Dla mnie przede wszystkim ważna jest codzienna dawka niusów (postów) branżowych stron, które polubiłam.

Chrzest bojowy, 7h na uczelni! Ale mam fajne zajęcia, a zwłaszcza bardzo fajnego pana prowadzącego na ostatnich zajęciach
Ja miałam podobnie z fb. Założyłam dopiero jak szłam na studia, bo wszystko u mnie załatwia się przez niego.. Jednak przyznam, że wciąga i jest wygodny do kontaktu ze znajomymi, których np dawno nie widziałam i fajnie było odświeżyć kontakt
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:29   #4522
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Śniło mi się, że nikt dzisiaj nie przyszedł na spotkanie o 17! Ale będziecie, prawda?
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 09:19   #4523
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Nie mam konta na filmwebie
Z Django nie wypaliło niestety. Muszę się wybrać kiedy indziej!

Kto jeździ tu na rolkach? Robi się coraz cieplej, pora wyciągnąć sprzęt z szafy i śmigać!
Wczoraj miałam wf. Z nowym prowadzącym. Przystojny, ale cholera z niego - godzinna rozgrzewka. Takie mam dzisiaj zakwasy jak nigdy Ale cieszę się, może kondycję wyrobię bardziej.
szkoda że przegapiłam facebookowy wyścig po kursy językowe



Dziewczyny, to o której dzisiaj? Ja kończę zajęcia o 16:30 i mogę być potem w każdej chwili No i gdzie się spotykamy? Bagatela? Galeria?
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 09:39   #4524
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Byłabym za tym, że tak jak podała Seline na początku, 17.25 (no dobra 17.30 ) pod Rossmannem, Bagatela

Ja na rolkach i patrząc za okno to mam ochotę już teraz iść
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 12:32   #4525
Milka_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Dziewczyny ja niestety wypisuje się z dzisiejszego spotkania
miłego spotkania Wam życzę
ps. świetna pogoda dzisiaj, wreszcie wiosna
__________________


Edytowane przez Milka_90
Czas edycji: 2014-03-28 o 07:49
Milka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:02   #4526
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Śniło mi się, że nikt dzisiaj nie przyszedł na spotkanie o 17! Ale będziecie, prawda?
Wow jaki sen Ja będę, ale totalnie nie wiem o której.. Niech któraś z osób mających mój nr napisze mi tylko gdzie poszłyście
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:38   #4527
vladia
Raczkowanie
 
Avatar vladia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

ja jestem w trybie biegająco-załatwiającym, ale postaram się wyrobić do 17.20
vladia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:03   #4528
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

mogłaby mi któraś z Was dać nr tel na priv? Postaram się być na spotkaniu dziś, aczkolwiek wolę być w kontakcie.
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:04   #4529
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Ah dziś wreszcie poczułam wiosne! Takie piękne słońce
No i pierwszy raz mogłam iść bez rękawiczek i mi było ciepło, a ja zmarzluch jestem, tzn rece mi bardzo marzną zawsze.

Okazało się, że staż będzie dopiero od 1 kwietnia, tak na Prima Aprilis, najpierw troche byłam rozczarowana, ale teraz zaczynam widzieć w tym plusy, mam nadzieje że niedługo będzie następne spotkanie, bo dziś nie dam rade przybyć.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:32   #4530
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Pogoda jest cudowna. Mam nadzieję, że nie zepsuje już jej powrót zimy!

Milka_90 i kika17, szkoda bardzo, bo dzisiaj jest szansa, że będzie nas całkiem zgrabna grupka. Wg rozkładu mój tramwaj będzie pod bagatelą o 17 30, będę trzymać telefon pod ręką, jako glowny sekretarz numerów, więc piszcie/dzwońcie, a jakoś się rozpoznamy ;D;D
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-21 00:57:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.