Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-21, 09:55   #1141
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez sznurperel Pokaż wiadomość
To ona nagrywa? Szok i niedowierzanie
O, moja lokalna "gwiazda"
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 09:59   #1142
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
To idź pisać o pędzlach na wątek pędzlowy:
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie



Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 256


Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII
Cytat:
Napisane przez posylwii
Nie pamiętam która z was pisała, że zamówiła te nowe pędzle od Zoevy rose golden i nie jest zadowolona? Można prosić o aktualizacje? Nadal jesteś nimi zawiedziona?

Ja mam, co prawda nie do mnie pytanie, ale mam zastrzeżenia do 2 pędzli, szczególnie do tego przeznaczonego do blendowania. Od początku był rozczochrany, włosie odstawało od nowości i jest dość szorstki. Zastanawiam się czy nie reklamować bo z dnia na dzień wygląda gorzej. Tylko nie wiem czy to możliwe?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

o swojej mieszanej cerze na wątek i cerach:
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie



Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 256


Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII
Cytat:
Napisane przez diabliczka66
Ktoras pytala o dobry puder. Ryżowy sypki z pierre rene fajny jest. Mi naprawde dobrze trzyma wszystko na ryjku. Nie bieli i jest wydajny.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka


Mam cerę mieszaną i niestety nie daje sobie z nią rady choć na początku efekt jest przyzwoity i naturalny :-(
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

o rozwodnionych pastach na odpowiednim wątku :
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie



Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 256


Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi
O właśnie - "kobiecy gust męża - też to pamiętam...


Dziołszki, właśnie wróciłam z biedry i wcinam z Wasą swoje pierwsze w życiu guacamole - koło sałat leżą łagodne i pikantne. Wzięłam pikantne. Ale pyszne!


Jadłam i niestety wypada słabo w porównaniu do pasty domowej produkcji. Moim zdaniem biedronkowe jest rozwodnione i mało maślane.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."



i na wątku o plastikowych pudełkach wrzuć to:
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie



Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 256


Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII
Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka
Oj chyba raczej płynnego to nie, chyba, że gęściejszy sos do sałatki w małej ilości ale to też nie wiem, wlałam wodę i przecieka... czyli płynnego nie.

mnie kusi ten na jogurt + ten okrągły na sałatki z widelecem + pojemniczkiem na sos




Straszny szit, nie kupuj. Kupiłam w zeszłym roku jak był na to szał w Biedrze. Pojemnik na sos się nie domykał, widelec nie trzymał się na miejscu i ogólnie - mało poręczne. Kupiłam też koleżankom i wszystkie orzekły,że beznadzieja.

Coś mi się porąbało z edycją posta ;/

__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."





co za hipokryzja.
jaki to ma sens takie licytowanie się gdzie co kto ma pisać?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:01   #1143
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Ja chodzę na hybrydę do kosmetyczki,ale też mnie kusi,żeby kupić sobie własny zestaw. Hybrydę można malować zwykłymi lakierami,więc to nie taki duży problem. Dla mnie to,że przez 2-3 tyg.nie muszę myśleć o paznokciach,jest wielką wygodą. Zwykłe lakiery trzymają mi się maksymalnie 4 dni,a z niepomalowanymi paznokciami nie umiem funkcjonować.
O, czuję się jeszcze bardziej skuszona! Nic się nie dzieje z hybrydą potraktowaną zmywaczem? Wystarczy wybrać ten bez acetonu, jak się domyślam? Przypuszczam, że zadowoliłabym moją Mamę, która nie ma takiej potrzeby zmieniania kolorów jak ja i wkurza się, jak jej lakier odpryskuje ;-).
Jak się mają Twoje paznokcie pod hybrydą? Nic się z nimi nie dzieje?
Swoją drogą spojrzałam na ceny i zdziwiłam się, bo lampa z Semilac kosztuje 85 zł, byłam pewna, że dużo więcej.


---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=iH_oqOvDmwY Nowa Radzka OOTD
i Szusz z vlogiem do kawy https://www.youtube.com/watch?v=t0BOYkrq23g

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

i CMB https://www.youtube.com/watch?v=wcpzpILYjdY
CMB całkiem ładnie wygląda
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:01   #1144
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
jaki to ma sens takie licytowanie się gdzie co kto ma pisać?


Nie licytuje się. Offtopy na szaro i wszystko w porządku a jeśli ktoś chce coś zmieniać to niech najpierw zacznie od siebie.
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:09   #1145
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
O, czuję się jeszcze bardziej skuszona! Nic się nie dzieje z hybrydą potraktowaną zmywaczem? Wystarczy wybrać ten bez acetonu, jak się domyślam? Przypuszczam, że zadowoliłabym moją Mamę, która nie ma takiej potrzeby zmieniania kolorów jak ja i wkurza się, jak jej lakier odpryskuje ;-).
Jak się mają Twoje paznokcie pod hybrydą? Nic się z nimi nie dzieje?
Swoją drogą spojrzałam na ceny i zdziwiłam się, bo lampa z Semilac kosztuje 85 zł, byłam pewna, że dużo więcej.


---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------


CMB całkiem ładnie wygląda

Tak zmywacz bez acetonu i wszystko jest ok. Póki co z paznokciami jest wszystko w porządku. Moja kosmetyczka jest delikatna tzn.nie matowi mojej płytki przesadnie,a z tego,co czytałam właśnie to może powodować osłabienie paznokci. Ja chodzę na hybrydę od pół roku,moja mama jakoś ponad dwa lata i też nic się nie dzieje złego. A co do lamp to u mojej kosmetyczki są takie najzwyklejsze lampy po 30-40 zł na allegro
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:48   #1146
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Nowe filmiki rosyjskojęzycznych youtuberke

Estonianna kosmetyczny zbiór


Alice Parr Makijaż inspirowany Kendal Jenner


InglotRussia moje nowe odkrycie rosyjskojęzyczny kanał inglota


Limfina zimowy urlop w Egipcie


TheKateClapp wesołe piątki


Osia kosmetyczne zakupy


---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Nie licytuje się. Offtopy na szaro i wszystko w porządku a jeśli ktoś chce coś zmieniać to niech najpierw zacznie od siebie.

Wiosna się zaczyna uśmiechnij się i olej czasem niektóre sprawy a może osoby

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

piękne oczy ma ta youtuberka
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:10   #1147
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
CMB całkiem ładnie wygląda
Od kilku filmików widzę znaczną poprawę w jej wyglądzie Włosy bardziej uniesione, z objętością, brwi jakby delikatniejsze. Wygląda bardzo ładnie i świeżo.
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 11:13   #1148
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Od kilku filmików widzę znaczną poprawę w jej wyglądzie Włosy bardziej uniesione, z objętością, brwi jakby delikatniejsze. Wygląda bardzo ładnie i świeżo.
Włosy robią chyba największą różnicę . Nie ma już tego przylizu, który wyglądał, jakby był tłusty, włosy wydają się teraz puszyste. Sama mam niewiele włosów i wiem, jakim problemem jest dodanie im objętości, ale u Basi brak tej objętości wyjątkowo rzucał się w oczy.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:15   #1149
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość


Kornela i jej wystajacy tylek haha
Ona chyba odstającego tyłka nie widziala...
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:28   #1150
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dodajmy do tego całkiem spory udział typu zima i typ ciepły staje się deficytowym. Nie wiem, która juciuberka jako pierwsza zaczęła piać o tym 'nada się absolutnie dla każdego', ale poszłooo i każda to powtarza jak mantrę, bezrefleksyjnie.
rozbawił mnie kiedyś tekst FlorenceB o tym o nadaniu "zdrowego żółtego kolorytu cerze" i wytwory RLM, że na różową cerę koniecznie żółty podkład.
ja zim nie widzę zbyt wiele niestety, a szkoda, szczególnie na yt by się przydały...
no i ciemne oraz kontrastowe zimy mają jednak lekką domieszkę ciepła co bywa poroblematyczne. Ja potrzebuję różowych z wyraźnym niebieskim pigmentem i jest masakra zawsze.


---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Hania xs jest sławna. Dzisiaj jakaś dziewczyna w rossie powiedziała mi, że jestem podobna do Hani. nie wiem czy to moja talia xs, czy może przesadziłam z br(ą/on)zerem, bo serio się zastanawiam jak ktoś czarnowłosy, z niebieskimi oczami i cerą, którą da się wykonturować Revlonem CS 110 może być w czyiś oczach podobny do Hani.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Ona chyba odstającego tyłka nie widziala...
czekam z niecierpliwością aż więcej kobiet zrozumie, że nie musi mieć wystającego tyłka/wąskiej talii, by być sexy/mieć atracyjną sylwetkę. Żeby nie było czekam też aż grupa tyłkowo-taliowa zrozumie, że nie musi mieć długich nóg.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:29   #1151
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Mnie się on po każdym następnym vlogu wydaje się coraz bardziej prymitywny. Może mam inne poczucie humoru, ale machanie pizza przed obiektywem mnie nie bawi.
Widziałam jakieś 2 vlogi szusz i niestety odnoszę podobne wrażenie nie wnikam w to czy i wystarczająco kompetentnym jest pracownikiem ani nie analizuję jego związku z szusz. ot taka miniocena jego zachowania

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
śmiejesz się na poważnie?
przecież to naprawdę od tego zależy. cera palaczki będzie zawsze poszarzała. A lwia część postarzających przemieszczeń na twarzy rozbija się o tkankę tłuszczową. Nieliczne osoby z niedowagą będą miały to szczęście, że nie ubędzie im z policzków i spod oczu, ale to bardziej wyjątki potwierdzające regułę. u kajmanowej bardzo to widać szczególnie pod oczami.
wygrałam geny. yeah!


Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Batony Pinas to moja zasługa, nie ma za co
w moich biedronkach nie ma tych batonów

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Roseplum raczej argumentów ci brak. A tak na marginesie, zachowujesz się jakbyś zjadła wszystkie rozumy, znasz się na wszystkim, a jeżeli chodzi o dietetykę to walisz takie podstawowe błędy, że ręce opadają. A i nie zamierzam kontynuować dalej tego tematu, więc nie odpisuj
że tak internetowo pojadę: +1


Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Też uległam magii wizażu i pobiegłam po rozświetlacz wibo. Jednak jest trochę za żółty dla mnie, nie aż tak, jak golden lights MUR. Zabrałam też wibo silver lights ( tak chwyciłam pierwszy z brzegu, nie wiedziałam, że jest też gold wersja), miałam go dziś na policzkach i zakochałam się, cudooo. Uwielbiam go. Polecam wszystkim, dla których wibo jest zbyt ciepłe
wrzuciłabyś zdjęcie obydwu zeswatchowanych razem?
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 11:34   #1152
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę wywalić wszystkie (znaczy nie do kosza, oddać potrzebującym ) i kupić zestaw do hybryd.



http://jawo2008.pl
Ja tak zrobie. Co z tego ze mam duzo pieknych kolorow jak na moich paznokciach zaraz musi cos odprysnac Skutek jest taki ze ich nie uzywam tylko nudziakow

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
O, czuję się jeszcze bardziej skuszona! Nic się nie dzieje z hybrydą potraktowaną zmywaczem? Wystarczy wybrać ten bez acetonu, jak się domyślam? Przypuszczam, że zadowoliłabym moją Mamę, która nie ma takiej potrzeby zmieniania kolorów jak ja i wkurza się, jak jej lakier odpryskuje ;-).
Jak się mają Twoje paznokcie pod hybrydą? Nic się z nimi nie dzieje?
Swoją drogą spojrzałam na ceny i zdziwiłam się, bo lampa z Semilac kosztuje 85 zł, byłam pewna, że dużo więcej.


Moja kolezanka kupila zestaw lampe z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami i chyba z 5 albo 7 lakierami za 130zl
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:35   #1153
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja tak zrobie. Co z tego ze mam duzo pieknych kolorow jak na moich paznokciach zaraz musi cos odprysnac Skutek jest taki ze ich nie uzywam tylko nudziakow
U mnie skutek taki, że przestałam malować paznokcie parę miesięcy temu, bo zmywanie ich, przemalowywanie co parę dni i pilnowanie, czy czasem nie odprysły to nie na moje nerwy. Szkoda mi czasu na takie zabawy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:39   #1154
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
w moich biedronkach nie ma tych batonów
w moich też. Bywają megic starsy, za to Maltesers zastałam tylko raz i w dodatku jedno opakowanie. Całe poszły do dekoracji tortu i już potem ich nie zastałam
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:40   #1155
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Widzę tu jakies objawienie dla mnie, hybryde da sie malowac normalnymi lakierami ,serio?
Nie musialabym wyrzucac swojej kolekcji ;-) bo tez w kwietniu chcialam zamawiac zestaw do hybrydy. Na wiosne/lato jeszcze szybciej musze zmieniac kolor, nie mam na to czasu. ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:40   #1156
lilianna_vivianna
Raczkowanie
 
Avatar lilianna_vivianna
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Szusz z nowym vlogiem - koszulkę o takim kroju i makijaż już gdzieś widziałam
Nie nadążam z komentowaniem, więc napiszę tutaj o jej Tomku we vlogach. Mnie akurat to drażni, takie niby sprzeczki na pokaz. Wydaje mi się, że szusz nie jest w tym prawdziwa. Tak jak dzisiaj powiedziała, że ma w dupie, co piszą hejterzy. Już to gdzieś czytałam
Ktoś pisał, że nudne ma filmiki ostatnio, vlog jak jedzą pizzę itp. Moim zdaniem brak jej już pomysłów i teraz będzie bardzo odważna w wyrażaniu swojej opinii, coraz bardziej kontrowersyjna i będzie mówić właśnie, że ma w dupie, że komuś się nie podobają np jej cycki i ustawienie kamery, bo to się jej widzom podoba. Jest kontrowersja, jest oglądalność
lilianna_vivianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:40   #1157
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Nie licytuje się. Offtopy na szaro i wszystko w porządku a jeśli ktoś chce coś zmieniać to niech najpierw zacznie od siebie.
Obiecuję, że się zmienię


https://www.youtube.com/watch?v=NKi1dhejM6o Nowy filmik Kasi N.

Nie wiem czy już wklejana, bo na telefonie nie widzę miniaturek wszystkich linków.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:43   #1158
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

a ja nie umiem malować sobie paznokci lakiery mam tylko 4 sztuki. Ostatnio zazwyczaj paznokcie maluje mi tż, a jak nie to mam tylko odżywkę.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:44   #1159
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
rozbawił mnie kiedyś tekst FlorenceB o tym o nadaniu "zdrowego żółtego kolorytu cerze" i wytwory RLM, że na różową cerę koniecznie żółty podkład.
ja zim nie widzę zbyt wiele niestety, a szkoda, szczególnie na yt by się przydały...
no i ciemne oraz kontrastowe zimy mają jednak lekką domieszkę ciepła co bywa poroblematyczne. Ja potrzebuję różowych z wyraźnym niebieskim pigmentem i jest masakra zawsze.


---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Hania xs jest sławna. Dzisiaj jakaś dziewczyna w rossie powiedziała mi, że jestem podobna do Hani. nie wiem czy to moja talia xs, czy może przesadziłam z br(ą/on)zerem, bo serio się zastanawiam jak ktoś czarnowłosy, z niebieskimi oczami i cerą, którą da się wykonturować Revlonem CS 110 może być w czyiś oczach podobny do Hani.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------


czekam z niecierpliwością aż więcej kobiet zrozumie, że nie musi mieć wystającego tyłka/wąskiej talii, by być sexy/mieć atracyjną sylwetkę. Żeby nie było czekam też aż grupa tyłkowo-taliowa zrozumie, że nie musi mieć długich nóg.
Ale to o mnie czy o Korneli? bo ja sie z Tobą zgadzam w 100%, tylko zdziwilam sie bo nigdy nie powiedzialabym ze tylek Korneli jest odstający
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 11:44   #1160
lilianna_vivianna
Raczkowanie
 
Avatar lilianna_vivianna
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez SALIX
Ja mam ochotę wywalić wszystkie (znaczy nie do kosza, oddać potrzebującym ) i kupić zestaw do hybryd.
ja polecam, kupuj. Jedyne co może Ci przeszkadzać, to jak rośnie szybko płytka, pojawia się odrost. Miałam gelish, teraz semilac. Jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie byłam w salonie na hybrydach, pierwszy raz był ciężki, ale potem już spoko. Nie wiem, co to odpryśnięte paznokcie, chyba, że się spieszę i robię niedokładnie, czasem coś się zetrze.
lilianna_vivianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:48   #1161
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez lilianna_vivianna Pokaż wiadomość
Szusz z nowym vlogiem - koszulkę o takim kroju i makijaż już gdzieś widziałam
Nie nadążam z komentowaniem, więc napiszę tutaj o jej Tomku we vlogach. Mnie akurat to drażni, takie niby sprzeczki na pokaz. Wydaje mi się, że szusz nie jest w tym prawdziwa. Tak jak dzisiaj powiedziała, że ma w dupie, co piszą hejterzy. Już to gdzieś czytałam
Ktoś pisał, że nudne ma filmiki ostatnio, vlog jak jedzą pizzę itp. Moim zdaniem brak jej już pomysłów i teraz będzie bardzo odważna w wyrażaniu swojej opinii, coraz bardziej kontrowersyjna i będzie mówić właśnie, że ma w dupie, że komuś się nie podobają np jej cycki i ustawienie kamery, bo to się jej widzom podoba. Jest kontrowersja, jest oglądalność
Ja też widziałam koszulkę o takim kroju - mnóstwo ich w Zarze i H&M wisiało, jak ostatnio byłam

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
a ja nie umiem malować sobie paznokci lakiery mam tylko 4 sztuki. Ostatnio zazwyczaj paznokcie maluje mi tż, a jak nie to mam tylko odżywkę.
To chyba kwestia wprawy. Zaczynałam regularne malowanie w 1 LO, czyli 6 lat temu i od tamtej pory wyćwiczyłam "warsztat" . Na początku w ogóle mi nie wychodziło, miałam ochotę wszystko zmywać, teraz robię to prawie mechanicznie ;-) )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:52   #1162
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
w moich też. Bywają megic starsy, za to Maltesers zastałam tylko raz i w dodatku jedno opakowanie. Całe poszły do dekoracji tortu i już potem ich nie zastałam
ej włacha, mam pytanie.
Są u was te różnosmakowe fasolki na wagę? I inne żelki na wagę? Bo ja dzis byłam w jakiejś przypadkowej biedrze i byłam w szoku, bo u mnie nigdzie nie widzialam.

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-03-21 o 11:53
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:56   #1163
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Ale to o mnie czy o Korneli? bo ja sie z Tobą zgadzam w 100%, tylko zdziwilam sie bo nigdy nie powiedzialabym ze tylek Korneli jest odstający
o Korneli i ogólnie o kobietach. Wydaje mi się, że gdyby odstający tyłek nie był był czymś mile widzianym, to by nie doszła do takich wniosków niezależnie od tego jak jest. Panna Joanna mówiła kiedyś w filmiku, ze ma figurę klepsydry

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ej włacha, mam pytanie.
Są u was te różnosmakowe fasolki na wagę? I inne żelki na wagę? Bo ja dzis byłam w jakiejś przypadkowej biedrze i byłam w szoku, bo u mnie nigdzie nie widzialam.
są od niedawna. Może do Ciebie jeszcze nie dotarły, bo u mnie coraz więcej słodyczy na wagę i wszystko od niedawna
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:56   #1164
Arissable
Raczkowanie
 
Avatar Arissable
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Poczułam się trochę wywołana do tablicy. Po pierwsze-koty są bezwzględnymi mięsożercami i jeśli ktoś robi z kota wegetarianina, to rzeczywiście dobrze pod kopułą nie ma. Natomiast psy są mięsożercami względnymi i teoretycznie taka dieta u nich przejdzie, aczkolwiek nie zalecałabym. Jeśli chodzi o zalecenia weterynarza to obstawiam, że pies miał problem typu niewydolność nerek, wtedy trzeba ograniczyć ilość spożywanego białka, aby dać nerkom trochę "odpocząć". Strasznie nie lubię, kiedy ktoś nawala na wetów zamiast ich zapytać dlaczego zalecenia są takie a nie inne (nie piję tutaj do nikogo z forum, ale naspotykałam się takich osób i mnie denerwują )
Zgadzam się.
Mój pies jest uczulony na każdy rodzaj mięsa ( miał robione testy alergiczne) i takie przypadki się zdarzają. Alergia jest tak mocna,że np. po mięsie wołowym pies ma wstrząsy anafilaktyczny. Przez to,że musimy trzymać się ściśle diety nauczyłam się żywienia takiego psa i mimo nie spożywania mięsa mój B. jest dobrze zbudowany, ma energię na zabawę itd.

Niech jasne też będzie to,że absolutnie nie popieram robienia z kota wegana czy psa na siłe bez np. zaleceń weta.

Poza tym witam

Edytowane przez Arissable
Czas edycji: 2015-03-21 o 12:04
Arissable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:57   #1165
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez lilianna_vivianna Pokaż wiadomość
ja polecam, kupuj. Jedyne co może Ci przeszkadzać, to jak rośnie szybko płytka, pojawia się odrost. Miałam gelish, teraz semilac. Jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie byłam w salonie na hybrydach, pierwszy raz był ciężki, ale potem już spoko. Nie wiem, co to odpryśnięte paznokcie, chyba, że się spieszę i robię niedokładnie, czasem coś się zetrze.
No właśnie moje paznokcie rosną dość szybko, ale i tak, jeśli wytrzymają nienaruszone przez tydzień, nie będę się musiała stresować czy coś odpryśnie jak np. otwieram puszkę albo gdzieś wyjadę, to dla mnie super. Widziałam zestaw baza+lakier+top z lampą led Semilaca na allegro, chyba sobie w kwietniu zamówię.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:00   #1166
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
To chyba kwestia wprawy. Zaczynałam regularne malowanie w 1 LO, czyli 6 lat temu i od tamtej pory wyćwiczyłam "warsztat" . Na początku w ogóle mi nie wychodziło, miałam ochotę wszystko zmywać, teraz robię to prawie mechanicznie ;-) )
Moje pierwsze próby to z 12 lat tematu. Chociaż fakt, przez większość życia nie malowałam, miałam parę zrywów "nauczę się!!!". Jak mam pomocnik z essence i taki korektor ze zmywaczem to od bidy pomaluję, ale trwa to ponad godzinę
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:02   #1167
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
Moje pierwsze próby to z 12 lat tematu. Chociaż fakt, przez większość życia nie malowałam, miałam parę zrywów "nauczę się!!!". Jak mam pomocnik z essence i taki korektor ze zmywaczem to od bidy pomaluję, ale trwa to ponad godzinę
Ja o połowę krócej, ale od tamtej pory mam 90% czasu pomalowane paznokcie, był okres, kiedy zmieniałam kolor codziennie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:03   #1168
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Arissable Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Mój pies jest uczulony na każdy rodzaj mięsa ( miał robione testy alergiczne) i takie przypadki się zdarzają. Alergia jest tak mocna,że np. po mięsie wołowym pies ma wstrząsy anafilaktyczny. Przez to,że musimy trzymać się ściśle diety nauczyłam się żywienia takiego psa i mimo nie spożywania mięsa mój B. jest dobrze zbudowany, ma energię na zabawę itd.

Niech jasne też będzie to,że absolutnie nie popieram robienia z kota wegana czy psa na siłe bez np. zaleceń weta.

Poza tym witam

biedny
Dałam kkiedyś swoim psom wegańską karmę (dostałam w sklepie próbki). Nie jadły nic półtora dnia, tak im przypadła do gustu
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:05   #1169
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No właśnie moje paznokcie rosną dość szybko, ale i tak, jeśli wytrzymają nienaruszone przez tydzień, nie będę się musiała stresować czy coś odpryśnie jak np. otwieram puszkę albo gdzieś wyjadę, to dla mnie super. Widziałam zestaw baza+lakier+top z lampą led Semilaca na allegro, chyba sobie w kwietniu zamówię.

I po zakupach i sprzątaniu są w stanie nienaruszonym,a tak zawsze coś mi odpryskiwało,łamało się. Naprawdę nieziemska wygoda
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:06   #1170
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

kateleahh Festival/ Coachella Inspired Makeup Look 2015


__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 18:04:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.