Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-22, 12:34   #1861
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, wspolczuje bardzo. Że też akurat teraz. Pij pij i jeszcze raz pij. Małe ilości, a często. Co do jedzenia, pamietam, że jak miałam jelitowkę to dobrze na mnie rosół działał, z tym, ze ja wtedy nie byłam w ciąży. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Anusia, wspominałaś coś, że Amelce piątki wychodzą. Mojej Amci też dopiero druga 5 idzie. Bardzo łagodnie przechodzi. Za to Tymkowi idą dolne jedynki i w nocy trochę marudzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-22, 13:47   #1862
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, wspolczuje bardzo. Że też akurat teraz. Pij pij i jeszcze raz pij. Małe ilości, a często. Co do jedzenia, pamietam, że jak miałam jelitowkę to dobrze na mnie rosół działał, z tym, ze ja wtedy nie byłam w ciąży. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Anusia, wspominałaś coś, że Amelce piątki wychodzą. Mojej Amci też dopiero druga 5 idzie. Bardzo łagodnie przechodzi. Za to Tymkowi idą dolne jedynki i w nocy trochę marudzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas z kazdym zebem byly jazdy a trzonowce to juz masakra. Pije i pije. Zrobilam rosol,zjadlam i czekam co dalej sie wydarzy.... Plan jest na swieta nastepujacy suchary rosol i woda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-22, 13:52   #1863
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia współczuję Elektrolity koniecznie pij, choć po pół łyżeczki, jeśli więcej nie wchodzi, ale za to często. Mam nadzieję, że szybko Was puści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Dziewczyny zdrowych i spokojnych Świąt dla Was, radosnego czasu z rodziną, niech nerwy i smutki trzymają się od Was z daleka. Wszystkiego dobrego na Święta!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-22, 14:04   #1864
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia zdrowia! Pij!

My nie mamy 5. B nie ma żadnych zębów.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-22, 14:05   #1865
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Zdrowych i spokojnych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CollageMaker_20191206_065317869.jpg (169,4 KB, 85 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-22, 15:32   #1866
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zdrowych i spokojnych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku


jakie fajne elfy!

Anusia - wspolczuje jelitowki. Ja dzien po wymiotach jadlabym pewnie chrubki kukurydziane
a ze nie moge kukurydzy, to zrobilam sobie placki z kaszy gryczanej niepalonej. Tez wafle ryzowe na taką sytuacje.
Dla mnie to najlepsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-22, 16:15   #1867
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Anusia współczuję Elektrolity koniecznie pij, choć po pół łyżeczki, jeśli więcej nie wchodzi, ale za to często. Mam nadzieję, że szybko Was puści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Dziewczyny zdrowych i spokojnych Świąt dla Was, radosnego czasu z rodziną, niech nerwy i smutki trzymają się od Was z daleka. Wszystkiego dobrego na Święta!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki sprawdze te co kupilam czy moga brac ciezarowki. Jest sukces nie zwrocilam rosolu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2019-12-22 o 16:17
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-22, 17:41   #1868
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej

Morelle jakie słodziaki! 🤩🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 09:00   #1869
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Kochane, zdrowych i spokojnych świat spędzonych w gronie najbliższych oraz samych wspaniałości w Nowym Roku

Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 10:10   #1870
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Kochane, zdrowych i spokojnych świat spędzonych w gronie najbliższych oraz samych wspaniałości w Nowym Roku

Załącznik 7701544


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


świetnie wyglądają! Amelka taka kochana siostrzyczka.

Klaudia caly poprzedni tydzien siedziala w domu, bo miala mega katar. Dopiero wczoraj po poludniu jej w miare ustał i dzisiaj pierwszy raz w zlobku po przerwie. Wczoraj tez po poludniu pojechalysmy do bawialni, bo juz ciezko bylo w domu wysiedziec.
W trakcie choroby stracila apetyt, na niewiele potraw miala ochote, glownie mleko piła.
Dzisiaj chce skorzystac z tego ze Klaudia w zlobku a ja mam wolne i jade na zakupy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Macie jakieś plany na Sylwestra?
My z mężem siedzimy w domu, a Klaudia idzie na bal do bawialni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 12:08   #1871
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos śliczności 🤩🤩 Słodkie foto!

Xzora my mieliśmy jechać na Sylwestra do teściów na Suwalszczyznę, ale od dłuższego czasu kot nam choruje i jeszcze nie wiemy czy będziemy mieli możliwość go zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 12:16   #1872
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt dla Was i Waszych rodzin
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-24, 09:15   #1873
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Kochane, dużo ciepła i spokoju, aby te Święta byly magiczne! Przede wszystkim zdrowia dla wszystkich maluchów, dużo cierpliwosci i siły dla Was i Tżetów, spełnienia marzeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-24, 12:06   #1874
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wesołych Świat kochane 🥰🥰🥰
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 08:56   #1875
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Kochane, zdrowych i spokojnych świat spędzonych w gronie najbliższych oraz samych wspaniałości w Nowym Roku

Załącznik 7701544


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jaki fajny mikołaj podobni są

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
świetnie wyglądają! Amelka taka kochana siostrzyczka.

Klaudia caly poprzedni tydzien siedziala w domu, bo miala mega katar. Dopiero wczoraj po poludniu jej w miare ustał i dzisiaj pierwszy raz w zlobku po przerwie. Wczoraj tez po poludniu pojechalysmy do bawialni, bo juz ciezko bylo w domu wysiedziec.
W trakcie choroby stracila apetyt, na niewiele potraw miala ochote, glownie mleko piła.
Dzisiaj chce skorzystac z tego ze Klaudia w zlobku a ja mam wolne i jade na zakupy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Macie jakieś plany na Sylwestra?
My z mężem siedzimy w domu, a Klaudia idzie na bal do bawialni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sama?

My mielismy siedzieć w domu , ale chrzestny B chce do nas przyjechać . Wiec zaprosilismy tez znajomych. Potem w święta okazało się ze tez kuzyn. No i wyszło nam 10 osób + 8 dzieci... wszyscy mają u nas spać.
Jeszcze nie wiem jak to ogarnę. ...

W wigilię był u nas lekarz. B ma tylko katar. Pestka zapalenie górnych dróg oddechowych. Nie idzie w pt do żłobka.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 09:56   #1876
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jaki fajny mikołaj podobni są

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------





Sama?



My mielismy siedzieć w domu , ale chrzestny B chce do nas przyjechać . Wiec zaprosilismy tez znajomych. Potem w święta okazało się ze tez kuzyn. No i wyszło nam 10 osób + 8 dzieci... wszyscy mają u nas spać.

Jeszcze nie wiem jak to ogarnę. ...



W wigilię był u nas lekarz. B ma tylko katar. Pestka zapalenie górnych dróg oddechowych. Nie idzie w pt do żłobka.


Pojdziemy z Klaudią na ten bal
Niezła impreza wam sie szykuje!

U nas poki co swieta intensywne. Klaudia wczoraj do 23.00 szalała z kuzynką. Kuzynka 2 lata starsza i to był pierwszy raz kiedy wspolnie sie bawily.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 10:05   #1877
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pojdziemy z Klaudią na ten bal
Niezła impreza wam sie szykuje!

U nas poki co swieta intensywne. Klaudia wczoraj do 23.00 szalała z kuzynką. Kuzynka 2 lata starsza i to był pierwszy raz kiedy wspolnie sie bawily.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas wigilia byla jak dotad naintensywniejsza. Wrocilismy po polnocy a jeszcze amelka musiala prezenty ogarnac. Ja bylam juz cieniem samej siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 10:53   #1878
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pojdziemy z Klaudią na ten bal
Niezła impreza wam sie szykuje!

U nas poki co swieta intensywne. Klaudia wczoraj do 23.00 szalała z kuzynką. Kuzynka 2 lata starsza i to był pierwszy raz kiedy wspolnie sie bawily.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie. 1 bal sylwestrowy Klaudii. Jak cenowo?

U nas wigilia intensywnie. 24 osoby. 6 dzieci. Anastazja bawiła się z kuzynem rok starszym. Wrócilismy o północy. Wczoraj odpoczynek. Dziś powtórka. Fajnie bo widzę ze się nudzi w domu.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
U nas wigilia byla jak dotad naintensywniejsza. Wrocilismy po polnocy a jeszcze amelka musiala prezenty ogarnac. Ja bylam juz cieniem samej siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tylko część prezentów otworzylismy w wigilię. Połowę tz zawiózł od razu do domu. Nie zabralibyśmy się na raz ze wszystkim. Nawet nie wiem co B dostał. No i w domu są jeszcze nie otwarte prezenty dla dzieci od nas.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 07:33   #1879
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Fajnie. 1 bal sylwestrowy Klaudii. Jak cenowo?



U nas wigilia intensywnie. 24 osoby. 6 dzieci. Anastazja bawiła się z kuzynem rok starszym. Wrócilismy o północy. Wczoraj odpoczynek. Dziś powtórka. Fajnie bo widzę ze się nudzi w domu.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------





My tylko część prezentów otworzylismy w wigilię. Połowę tz zawiózł od razu do domu. Nie zabralibyśmy się na raz ze wszystkim. Nawet nie wiem co B dostał. No i w domu są jeszcze nie otwarte prezenty dla dzieci od nas.


cena balu 45zł
Klaudii tez sie nudzi w domu. I mi też.
To sporo musialo byc prezentow, skoro wszystkich nie daliscie rady otworzyc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 07:57   #1880
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
cena balu 45zł
Klaudii tez sie nudzi w domu. I mi też.
To sporo musialo byc prezentow, skoro wszystkich nie daliscie rady otworzyc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie. Tez bym skorzystała z takiego balu.

Od każdego po 1. Ale dużo osób. Tylko teściowa jak zawsze nic.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Zamówiłam dziś lekarza do kontroli. Czekam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 09:37   #1881
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, super z tym bałem. Ja bym się chyba bała że Wojtke nie będzie chciał zostać sam i Clay misterny plan... Wiadomo

Morele, mam nadzieję że po Nowym Roku w końcu wyzdrowiejecie. U nas też góra prezentów. Część zostawiliśmy u teściow bo się po prostu nie zabraliśmy

A jak Wasze Święta? Bo u nas intensywnie ale całkiem radośnie. W wigilię Wojtek zjadł dwie łyżki barszczu i jadł sam makaron od grzybowej cieszę się że spróbował barszczu w ogóle dostał te wszystkie prezenty to szaleństwo było. W pierwszy dzień świąt był bardzo zmęczony i nie chciał się zdrzemnąć więc dużo awantur ale też pięknie pierwszy raz bawił się z dziećmi z rodziny. Bawili się w chowanego w 4 dzieci i Wojtek mimo wielkiego zmęczenia latał jak nakręcony. Pokrzyżowało nam to trochę plany na wieczorne wyjście ze znajomymi ale za to spędziliśmy więcej czasu z rodziną. Najsokojniej było w drugi dzień świąt bo emocje już opadły
W ogóle cały czas gada. Buzia mu się nie zamyka. Jeszcze miesiąc temu kilka słów na krzyż a teraz całe zdania, wierszyki, piosenki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 15:09   #1882
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Pestycyda, super, że Wojtuś tak się pięknie rozgadał

Xzora, ekstra sprawa z tym balem. A czy chłopak Klaudii też bedzie? Na ktora godzinę macie ten bal?

Morelle, jak po wizycie?

Ja wlasnie czekam na wizytę u gin, więc mam chwilę. U nas święta tez ok. Amelka jak są jakiekolwiek dzieci w pobliżu (nawet takie, ktorych w ogole nie zna) to zapomina, że ma rodziców. Tym razem tez tak było. Jednego dnia bylismy u ciotki, u ktorej jestesmy raz w roku i Amelka dosłownie z drzwi weszła prosto do pokoju, w ktorym były dzieci. Po jakichś 2h przyszła do mnie zapytac gdzie jest jej woda. Dzieci były w wieku od 8 do 12 lat, a ona wszystkich ustawiała, Ty masz siedzieć tutaj, Ty masz teraz śpiewać Tymek natomiast to anioł przesiedział nam na kolanach i gaworzył sobie. Nawet nie zamruczał skarbek mały. Natomiast w drugi dzien świat nie było juz tak spokojnie, bo Tymek wpadł mi w bezdech podczas płaczu, kiedy to zmęczony wpakował sobie do ust 3/4 smoczka razem z tym plastikiem. Zrobił sie siny. Na szczęście pionizacja i dmuchnięcie natychmiast pomogło. Dobrze, ze to nie moje pierwsze dziecko, bo bym pewnie juz miała zawał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 16:26   #1883
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Pestycyda, super, że Wojtuś tak się pięknie rozgadał

Xzora, ekstra sprawa z tym balem. A czy chłopak Klaudii też bedzie? Na ktora godzinę macie ten bal?

Morelle, jak po wizycie?

Ja wlasnie czekam na wizytę u gin, więc mam chwilę. U nas święta tez ok. Amelka jak są jakiekolwiek dzieci w pobliżu (nawet takie, ktorych w ogole nie zna) to zapomina, że ma rodziców. Tym razem tez tak było. Jednego dnia bylismy u ciotki, u ktorej jestesmy raz w roku i Amelka dosłownie z drzwi weszła prosto do pokoju, w ktorym były dzieci. Po jakichś 2h przyszła do mnie zapytac gdzie jest jej woda. Dzieci były w wieku od 8 do 12 lat, a ona wszystkich ustawiała, Ty masz siedzieć tutaj, Ty masz teraz śpiewać Tymek natomiast to anioł przesiedział nam na kolanach i gaworzył sobie. Nawet nie zamruczał skarbek mały. Natomiast w drugi dzien świat nie było juz tak spokojnie, bo Tymek wpadł mi w bezdech podczas płaczu, kiedy to zmęczony wpakował sobie do ust 3/4 smoczka razem z tym plastikiem. Zrobił sie siny. Na szczęście pionizacja i dmuchnięcie natychmiast pomogło. Dobrze, ze to nie moje pierwsze dziecko, bo bym pewnie juz miała zawał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie przypominaj mi o tych akcjach typu bezdech itd. Nie wiem ale mam wrazenie ze odwyklam juz od tego typu rzeczy i na sama mysl robi mi sie slabo.... Codziennie mysle sobie jak to jest z noworodkiem.... kurde to trzeba zupelnie inaczej jak z dwulatkiem.... Mam nadzieje ze wyjdzie to samo po porodzie bo czuje sie bardziej zielona jak przed Amelka.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 20:13   #1884
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Hello u nas już lepiej. Lekarz był w wigilię i w pt. Pestka dalej syrop i inhalacje. Walczymy żeby nie było zapalenia oskrzeli.

Dopiero wróciliśmy do domu 4h temu. Fajnie było. Całe święta z rodziną. Pestka to też dyrektorka. Nie rób tego. Czy tamtego. I jeszcze śmiesznie trzyma się pod boki.
Niby jestem zmęczona, ale odpoczelam od niej. Dzieci bawiły się same. W berka. Balonami itd. Borys jest dalej bezobslugowy. Czolgal i turlal się po dywanie. Normalnie zjadłam itd.
No i wracaliśmy do mamy to szybko szli spać. Prócz wigilii.
Pestka dalej nie ma drzemek w ciągu dnia. Wiec taki intensywny dzień jest super.
Dziś dopiero złożyliśmy domek dla lalek.

Anusia Ty dałaś do zabawy meble? Bo tz mówi żeby jej schować na później.

Emmos dziękuję ze list jak dajesz Ami to? Pestka z wodą nie chciała wypić.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

A i Emmos współczuję sytuacji! Dobrze ze wszystko ok
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 21:29   #1885
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hello u nas już lepiej. Lekarz był w wigilię i w pt. Pestka dalej syrop i inhalacje. Walczymy żeby nie było zapalenia oskrzeli.

Dopiero wróciliśmy do domu 4h temu. Fajnie było. Całe święta z rodziną. Pestka to też dyrektorka. Nie rób tego. Czy tamtego. I jeszcze śmiesznie trzyma się pod boki.
Niby jestem zmęczona, ale odpoczelam od niej. Dzieci bawiły się same. W berka. Balonami itd. Borys jest dalej bezobslugowy. Czolgal i turlal się po dywanie. Normalnie zjadłam itd.
No i wracaliśmy do mamy to szybko szli spać. Prócz wigilii.
Pestka dalej nie ma drzemek w ciągu dnia. Wiec taki intensywny dzień jest super.
Dziś dopiero złożyliśmy domek dla lalek.

Anusia Ty dałaś do zabawy meble? Bo tz mówi żeby jej schować na później.

Emmos dziękuję ze list jak dajesz Ami to? Pestka z wodą nie chciała wypić.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

A i Emmos współczuję sytuacji! Dobrze ze wszystko ok
Wszystko dalam odrazu. A jakie ma argumenty za tym by dac je pozniej?Ze pogubi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 09:50   #1886
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Zepsuje czy coś. No i odnośnie sylwestra. A tu akurat ma rację
Musze pochować buciki dla barbie. Małe puzzle itd
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 11:19   #1887
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Nie przypominaj mi o tych akcjach typu bezdech itd. Nie wiem ale mam wrazenie ze odwyklam juz od tego typu rzeczy i na sama mysl robi mi sie slabo.... Codziennie mysle sobie jak to jest z noworodkiem.... kurde to trzeba zupelnie inaczej jak z dwulatkiem.... Mam nadzieje ze wyjdzie to samo po porodzie bo czuje sie bardziej zielona jak przed Amelka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przyjdzie samo zobaczysz. Amelka nie miała bezdechu nigdy, wiec też mnie ta sytuacja zaskoczyła, ale zachowałam zimną krew i byłam bardzo opanowana. Uświadomiłam sobie tylko, że Tymek niby tak grzeczniutki, potrafi bawic sie jedną zabawką 2h, ale uważać na niego muszę bardziej.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hello u nas już lepiej. Lekarz był w wigilię i w pt. Pestka dalej syrop i inhalacje. Walczymy żeby nie było zapalenia oskrzeli.

Dopiero wróciliśmy do domu 4h temu. Fajnie było. Całe święta z rodziną. Pestka to też dyrektorka. Nie rób tego. Czy tamtego. I jeszcze śmiesznie trzyma się pod boki.
Niby jestem zmęczona, ale odpoczelam od niej. Dzieci bawiły się same. W berka. Balonami itd. Borys jest dalej bezobslugowy. Czolgal i turlal się po dywanie. Normalnie zjadłam itd.
No i wracaliśmy do mamy to szybko szli spać. Prócz wigilii.
Pestka dalej nie ma drzemek w ciągu dnia. Wiec taki intensywny dzień jest super.
Dziś dopiero złożyliśmy domek dla lalek.

Anusia Ty dałaś do zabawy meble? Bo tz mówi żeby jej schować na później.

Emmos dziękuję ze list jak dajesz Ami to? Pestka z wodą nie chciała wypić.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

A i Emmos współczuję sytuacji! Dobrze ze wszystko ok

Ciesze się, że macie sie lepiej. Nie wiem czy dochodzą Ci PW, bo 2 razy przed świetami pisałam Ci, że daję tą wit. z sokiem, tak około 1/3 szklanki. Pomarańczowym lub jabłkowym. Raz dziennie Amelce, w chorobie lub jak coś się zaczyna.

Ami bawi się mebelkami, bo domek nie jest skręcony jeszcze. Nie rozumiem o co chodzi z tymi mebelkami. Bo jaka to zabawa bez mebli? Chociaz u nas hit po świętach to market i Tymka żółwik. Tym żółwiem to i ja jestem zachwycona. A market od mojego brata tez jest super, zajmuje masę miejsca, ale te teksty Ami „karta biedronki jest?” czy „grosik bede winna” to jest czad oczywiscie wszystko to szkoła mojego brata



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 12:11   #1888
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość

Ami bawi się mebelkami, bo domek nie jest skręcony jeszcze. Nie rozumiem o co chodzi z tymi mebelkami. Bo jaka to zabawa bez mebli? Chociaz u nas hit po świętach to market i Tymka żółwik. Tym żółwiem to i ja jestem zachwycona. A market od mojego brata tez jest super, zajmuje masę miejsca, ale te teksty Ami „karta biedronki jest?” czy „grosik bede winna” to jest czad oczywiscie wszystko to szkoła mojego brata Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niezłe teksty!
bal jest o 17.00, my tam bedziemy z Klaudią, bo i tak nie mamy planow. A z mamą chlopaka Klaudii nie rozmawialam czy mają jakies plany. Moze jak ją kiedys spotkam w szatni (bo ja rzadko Klaudie odbieram) to zapytam czy gdzies wychodza popoludniami, zeby sie razem pobawily.

Wspolczuje akcji z bezdechem. Dobrze, ze zachowalas zimną krew









Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 12:43   #1889
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Przyjdzie samo zobaczysz. Amelka nie miała bezdechu nigdy, wiec też mnie ta sytuacja zaskoczyła, ale zachowałam zimną krew i byłam bardzo opanowana. Uświadomiłam sobie tylko, że Tymek niby tak grzeczniutki, potrafi bawic sie jedną zabawką 2h, ale uważać na niego muszę bardziej.




Ciesze się, że macie sie lepiej. Nie wiem czy dochodzą Ci PW, bo 2 razy przed świetami pisałam Ci, że daję tą wit. z sokiem, tak około 1/3 szklanki. Pomarańczowym lub jabłkowym. Raz dziennie Amelce, w chorobie lub jak coś się zaczyna.

Ami bawi się mebelkami, bo domek nie jest skręcony jeszcze. Nie rozumiem o co chodzi z tymi mebelkami. Bo jaka to zabawa bez mebli? Chociaz u nas hit po świętach to market i Tymka żółwik. Tym żółwiem to i ja jestem zachwycona. A market od mojego brata tez jest super, zajmuje masę miejsca, ale te teksty Ami „karta biedronki jest?” czy „grosik bede winna” to jest czad oczywiscie wszystko to szkoła mojego brata



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha dobre teksty. Ja kupiłam market na dzień dziecka. Ale chyba dam na kolejny. Tak żeby B mógł się też bawić. Musi część zabawek wyjechać bo nie mam już gdzie tego postawić. Teraz dostaną teatrzyk

Musiała mi się skrzynka zapchac. Dzięki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 22:56   #1890
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, to udanego balu dla księżniczki Klaudii

Morelle, no wlasnie miejsce Teatrzyk też mam w planach, bo to na serio super sprawa. Teraz jeszcze Tymek dostał taki mercedes jeździk i Ami ciagle nim jezdzi. Ona tez dostala druga hulajnogę, ale nawet tego nie rozpakowałam. Nie mam pojecia czego sie pozbyć z dotychczasowych zabawek, bo jednak Amelka co jakiś czas to tych starych tez wraca.

Dzisiaj ruszyliśmy z rd, Tymek wcale nie chciał marchewki jesc. Bardziej sie ubrudził niż pojadł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

A w ogole to marzy mi się jeszcze dla Ami jakaś piękna pozytywka. Taka, którą będzie pamiętać całe życie Wiem, sentymentalna jestem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.