Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-10, 13:25   #2611
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
z bocznymi



jak umiesz szyć to w razie potrzeby zrobisz maskę dla J
ja jak juz zamawialam z wysylką wolalam od razu kupic dla Klaudii i mam nadzieje, ze nigdy jej nie zalozy

Wczoraj w nocy dostałam krwawienia. Takze obylo sie bez szpitala. Nie rozumiem dlaczego ten pierwszy lekarz kazal mi jechac tak szybko. Az mnie to przeraza, ze we wtorek mialabym lyzeczkowanie kiedy 2 dni pozniej krwawienie pojawilo sie samoistnie.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pytam bo chce kupić taki rowerek ale te boczne kolka to takie „zło”tylko ze w koło dzieciaki w jej wieku tak jeżdżą ze aż mi jej szkoda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Sprzedałam 2 dni temu cybex. Eh żal trochę. W dodatku na spacery po pustkowiu był super. Ten to jest badziew.

Taki urok lekkich wózków jedynie do galerii i z powrotem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 13:29   #2612
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Sprzedałam 2 dni temu cybex. Eh żal trochę. W dodatku na spacery po pustkowiu był super. Ten to jest badziew.
gratuluje sprzedaży!
na spacery po polach nosidlo jest fajne. Nie myslalas o zakupie?

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Pytam bo chce kupić taki rowerek ale te boczne kolka to takie „zło”tylko ze w koło dzieciaki w jej wieku tak jeżdżą ze aż mi jej szkoda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------




Taki urok lekkich wózków jedynie do galerii i z powrotem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


czemu boczne kolka to zło?
jak ja bylam dzieckiem to normalne bylo, ze najpierw na 4 potem na 2. Na 2 nauczylam sie jezdzic jak mialam 4 lata, wiec Klaudia niech teraz jezdzi na 4 a za rok odkrecimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 13:43   #2613
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
gratuluje sprzedaży!
na spacery po polach nosidlo jest fajne. Nie myslalas o zakupie?





czemu boczne kolka to zło?
jak ja bylam dzieckiem to normalne bylo, ze najpierw na 4 potem na 2. Na 2 nauczylam sie jezdzic jak mialam 4 lata, wiec Klaudia niech teraz jezdzi na 4 a za rok odkrecimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gdzieś czytałam ze dziecko zwykle jest przechylone na jedna stronę czy coś i to zle wpływa na rozwój. Generalnie kupię tez z bocznymi bo tak jak piszesz no nie wyobrażam sobie inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 19:12   #2614
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
z bocznymi



jak umiesz szyć to w razie potrzeby zrobisz maskę dla J
ja jak juz zamawialam z wysylką wolalam od razu kupic dla Klaudii i mam nadzieje, ze nigdy jej nie zalozy

Wczoraj w nocy dostałam krwawienia. Takze obylo sie bez szpitala. Nie rozumiem dlaczego ten pierwszy lekarz kazal mi jechac tak szybko. Az mnie to przeraza, ze we wtorek mialabym lyzeczkowanie kiedy 2 dni pozniej krwawienie pojawilo sie samoistnie.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie. W razie czego uszyje.

Dobrze ze się samo ruszyło jednak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 08:50   #2615
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora dobrze, że obyło się bez szpitala. Mam nadzieję, że dobrze się czujesz!

Dziewczyny wszystkiego dobrego na Święta dla Was i Waszych rodzin!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 14:23   #2616
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Xzora dobrze, że obyło się bez szpitala. Mam nadzieję, że dobrze się czujesz!

Dziewczyny wszystkiego dobrego na Święta dla Was i Waszych rodzin!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czuję się ok, dziękuję.

Również życzę wam wszystkiego dobrego z okazji świąt!
Przyszło mi zamówienie z grami i Na Jagody nie przysłali. Napisali, ze doślą pozniej... Poki co Pucio Gdzie to Położyć bez zachwytu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 14:58   #2617
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
gratuluje sprzedaży!
na spacery po polach nosidlo jest fajne. Nie myslalas o zakupie?





czemu boczne kolka to zło?
jak ja bylam dzieckiem to normalne bylo, ze najpierw na 4 potem na 2. Na 2 nauczylam sie jezdzic jak mialam 4 lata, wiec Klaudia niech teraz jezdzi na 4 a za rok odkrecimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Za ciężki jest. On musi wszystko widzieć. Nogi na suficie. Nie da się włożyć w nosiło. To dziecko ma taki temperament , że Pestka to przy nim oaza spokoju.

Przy tym jest grzeczny i umie się sam bawić pół dnia. Dziś on się bawił sam. Ona sama. Tańczyła przed lustrem. Śpiewała i bawiła się w księżniczkę cocoline hehehe ubrała sobie sukienkę. Koronę. Mówię idź pokaż się tacie.
Popatrzyła na mnie wymownie : mamo przeciez nie mam bucików cocoliny haha padłam

W każdym razie zrobiłam dziś żurek. Koszyczek. Mieszankę świąteczna. Salatke. Upieklam piernik. Kiełbasę. Jeszcze kotlety na obiad. Pierwszy raz robie sama święta.


Dziewczyny zycze wam zdrowych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa 🐑🐣🐔
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-11, 17:24   #2618
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Za ciężki jest. On musi wszystko widzieć. Nogi na suficie. Nie da się włożyć w nosiło. To dziecko ma taki temperament , że Pestka to przy nim oaza spokoju.



Przy tym jest grzeczny i umie się sam bawić pół dnia. Dziś on się bawił sam. Ona sama. Tańczyła przed lustrem. Śpiewała i bawiła się w księżniczkę cocoline hehehe ubrała sobie sukienkę. Koronę. Mówię idź pokaż się tacie.

Popatrzyła na mnie wymownie : mamo przeciez nie mam bucików cocoliny haha padłam



W każdym razie zrobiłam dziś żurek. Koszyczek. Mieszankę świąteczna. Salatke. Upieklam piernik. Kiełbasę. Jeszcze kotlety na obiad. Pierwszy raz robie sama święta.





Dziewczyny zycze wam zdrowych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa


ech, zazdroszcze tych samodzielnych zabaw twoich dzieci
u mnie jak Klaudia 10min sie sama bawi to jest wow, przy czym ja nie mogę nic robić.

Brawa za przygotowanie jedzenia. Ja poki co zrobilam faszerowane jajka i dwa zjadlam. Z robienia ciasta zrezygnuje, bo M przywiózł dużo od tesciowej. Barszcz tez od tesciowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 17:34   #2619
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ech, zazdroszcze tych samodzielnych zabaw twoich dzieci
u mnie jak Klaudia 10min sie sama bawi to jest wow, przy czym ja nie mogę nic robić.

Brawa za przygotowanie jedzenia. Ja poki co zrobilam faszerowane jajka i dwa zjadlam. Z robienia ciasta zrezygnuje, bo M przywiózł dużo od tesciowej. Barszcz tez od tesciowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My zrobiliśmy wczoraj babkę a dziś ja zjedliśmy bo mąż przywiózł od mojej mamy ciasto a ze byliśmy na głodzie to na coś paść musiało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 19:05   #2620
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny wszystkiego najlepszego na te święta, zdrowia przede wszystkim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 20:29   #2621
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ech, zazdroszcze tych samodzielnych zabaw twoich dzieci
u mnie jak Klaudia 10min sie sama bawi to jest wow, przy czym ja nie mogę nic robić.

Brawa za przygotowanie jedzenia. Ja poki co zrobilam faszerowane jajka i dwa zjadlam. Z robienia ciasta zrezygnuje, bo M przywiózł dużo od tesciowej. Barszcz tez od tesciowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Eh za to Pestka jest bardzo nieśmiała do innych dzieci. Niby chce się bawić a jak do tego dochodzi to się boi.

Dzisiejszy dzień jest jakiś pechowy. Anastazja wywrocila się na spacerze. Rozbiła kolano. Biegla za latawcem. Nie zauwazyla kamienia. Dziura w spodniach. Borys przewrócił się 30 min temu na macie. Stracił równowagę. Uderzył głową w drewniana zabawkę. Nad skronia. Miał wgniecenie w skórze. Wyszła sliwa. Posmarowalam maścią na stłuczenia. Oko mu się zrobiło czerwone. Koło teczowki naczynka. Zastanawiałam się czy na sor jechać. Napisałam do tej mojej lekarki z luxmed. Wysłałam zdjęcie. Pow ze sor jest wspólny. Żeby obserwować. To normalna reakcja oka na takie uderzenie. On zachowuje się normalnie. Poszedł teraz spać. Oszaleje. Poplakalam się z nerwów
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-11, 20:43   #2622
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Eh za to Pestka jest bardzo nieśmiała do innych dzieci. Niby chce się bawić a jak do tego dochodzi to się boi.



Dzisiejszy dzień jest jakiś pechowy. Anastazja wywrocila się na spacerze. Rozbiła kolano. Biegla za latawcem. Nie zauwazyla kamienia. Dziura w spodniach. Borys przewrócił się 30 min temu na macie. Stracił równowagę. Uderzył głową w drewniana zabawkę. Nad skronia. Miał wgniecenie w skórze. Wyszła sliwa. Posmarowalam maścią na stłuczenia. Oko mu się zrobiło czerwone. Koło teczowki naczynka. Zastanawiałam się czy na sor jechać. Napisałam do tej mojej lekarki z luxmed. Wysłałam zdjęcie. Pow ze sor jest wspólny. Żeby obserwować. To normalna reakcja oka na takie uderzenie. On zachowuje się normalnie. Poszedł teraz spać. Oszaleje. Poplakalam się z nerwów


ojej, wspolczuje upadku Pestki i Borysa. Ja bym obserwowała B, niestety teraz SOR to nie jest bezpieczna opcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 21:05   #2623
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Taptalk mi nie wysyła powiadomień coś więc przepraszam za nieobecność.

Morele, współczuję upadków dzieci. Mam nadzieję że poza siniakami nic złego się nie wydarzy. Gratuluję sprzedaży Cybexa. Co do spanie to pewnie taki etap jakich wiele i w końcu Pestce przejdzie. Wojtek zazwyczaj nie przychodził tylko płakał co mnie doprowadzało już do szału. Potem chwilkę przychodził sam, potem znowu wył... Teraz kiedy jest zdrowy a sytuacja stabilną to przesypia nam noce o dziwo tfu tfu...

Xzora, przepraszam że nie odpisałam o poronieniu. Mój lekarz w ogóle był na urlopie więc trochę byłam na siebie skazana ale ja też nie miałam do końca potwierdzone że nic z tego nie będzie... Nie powiedział mi tego ani na pierwszym, ani na drugim USG tak dosadnie. Kazał jeszcze iść na betę, potem on poszedł na urlop a ja po becie już się domyśliłam że ciąża nie rozwija się prawidłowo. Potem umówiłam się prywatnie do iinnego lekarza i akurat w dniu wizyty poroniłam
Cieszę się że u Ciebie już po wszystkim. Po tej całej kwarantannie weźmiemy się do roboty i jeszcze jak to w Lipcowkach będziemy parą z brzuchem

Anusia, mam nadzieję że Ali się jeszcze odmieni trzymaj się tam! Brawo za odpieluchowanie Amelki!!

My jakoś żyjemy powolutku. Tż do tej pory był na pracy zdalnej niestety od przysLego tygodnia wraca do dyżurów co drugi dzień:/ jego dyrektor poszedł sobie na urlop a ludziom kazał do pracy przychodzić. Martwi mnie to strasznie.
Wymykamy się co drugi, trzeci dzień do lasu na zadupie gdzieś żeby Wojtek się wybiegał bo korby w tym boloku można dostać.

Zdrowych, spokojnych Świąt Wam życzę!

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-12, 08:41   #2624
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Taptalk mi nie wysyła powiadomień coś więc przepraszam za nieobecność.

Morele, współczuję upadków dzieci. Mam nadzieję że poza siniakami nic złego się nie wydarzy. Gratuluję sprzedaży Cybexa. Co do spanie to pewnie taki etap jakich wiele i w końcu Pestce przejdzie. Wojtek zazwyczaj nie przychodził tylko płakał co mnie doprowadzało już do szału. Potem chwilkę przychodził sam, potem znowu wył... Teraz kiedy jest zdrowy a sytuacja stabilną to przesypia nam noce o dziwo tfu tfu...

Xzora, przepraszam że nie odpisałam o poronieniu. Mój lekarz w ogóle był na urlopie więc trochę byłam na siebie skazana ale ja też nie miałam do końca potwierdzone że nic z tego nie będzie... Nie powiedział mi tego ani na pierwszym, ani na drugim USG tak dosadnie. Kazał jeszcze iść na betę, potem on poszedł na urlop a ja po becie już się domyśliłam że ciąża nie rozwija się prawidłowo. Potem umówiłam się prywatnie do iinnego lekarza i akurat w dniu wizyty poroniłam
Cieszę się że u Ciebie już po wszystkim. Po tej całej kwarantannie weźmiemy się do roboty i jeszcze jak to w Lipcowkach będziemy parą z brzuchem

Anusia, mam nadzieję że Ali się jeszcze odmieni trzymaj się tam! Brawo za odpieluchowanie Amelki!!

My jakoś żyjemy powolutku. Tż do tej pory był na pracy zdalnej niestety od przysLego tygodnia wraca do dyżurów co drugi dzień:/ jego dyrektor poszedł sobie na urlop a ludziom kazał do pracy przychodzić. Martwi mnie to strasznie.
Wymykamy się co drugi, trzeci dzień do lasu na zadupie gdzieś żeby Wojtek się wybiegał bo korby w tym boloku można dostać.

Zdrowych, spokojnych Świąt Wam życzę!

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


wspolczuje, ze akurat lekarz miał urlop i skazana byłas na siebie. Teraz przekonałam się, jak mega ważne jest na jakiego lekarza się trafi, co powie.
A powiedz mi jeszcze, po poronieniu byłas na kontroli? Zapomnialam na tej teleporadzie zapytac o to.
W ogole wczorajsza noc byla koszmarna. Bol brzucha był straszny. Na szczescie jak ibuprofen zadzialal to dalam rade jako tako zasnąć.
No i dobrze, ze wam sie udaje wymykac do lasu. Powietrze i ruch jest bardzo wazny teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-12, 10:45   #2625
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, na kontrolę musisz iść koniecznie bo czasami się do końca nie oczyści i trzeba a mimo wszystko łyżeczkowac:/ lepiej sprawdzić. Ja poroniłam dokładnie w dniu kontroli. Kontrola była po 20 więc już na USG było widać że wszystko ładnie oczyszczone i nie kazała mi więcej przychodzić.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-12, 14:56   #2626
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, na kontrolę musisz iść koniecznie bo czasami się do końca nie oczyści i trzeba a mimo wszystko łyżeczkowac:/ lepiej sprawdzić. Ja poroniłam dokładnie w dniu kontroli. Kontrola była po 20 więc już na USG było widać że wszystko ładnie oczyszczone i nie kazała mi więcej przychodzić.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


dzięki, moglam od razu wziasc skierowanie na usg i nie pomyślałam chcialam zamowic jeszcze raz teleporadę i okazalo sie, ze zdjeli już tą usługę z abonamentu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 19:12   #2627
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

O kurcze ale nie fajnie. Oby udało się umówić na usg.

Z B wszystko ok ufff
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 08:40   #2628
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
O kurcze ale nie fajnie. Oby udało się umówić na usg.

Z B wszystko ok ufff

Umówić sie da, tylko ze musze jeszcze wizyte ginekologiczną wczesniej umowic tylko zeby skierowanie dostac. na szczescie znalazlam termin w poniedzialek, ze w ten sam dzien w tej samej lokalizacjj mam porade i usg, wiec tyle dobrze, ze nie bede musiala 2x jechac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 08:45   #2629
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jak wasze swieta?
Moje nawet fajnie, przydaly mi sie takie spokojne dni, gdzie nie trzeba bylo sie spieszyc.
Sniadanie wielkanocne wyszlo smaczne, obiad tez. W pn juz nic nie przygotowywalam, jedlismy to co bylo w lodowce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 15:50   #2630
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U mnie ok. Wszystko robiłam sama i fajnie wyszło. Ubrani byliśmy odswietnie stół tez. W p była tylko brzydka pogoda, ale też się lalismy woda. Skype był w ndz.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 15:57   #2631
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Hej


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Chyba też bym się nie zdecydowała.
Czyli widzę że dziewczyny to księżniczki my mamy największą fiksacje na Psi Patrol. Booooze jak ja żałuję że mu kupiłam majtki z tymi psami. A kupiłam je wcześniej zanim w ogóle tą bajkę oglądaliśmy, po prostu stwierdziłam ze może go do zachęci do odpieluchowania. Teraz jest wrzask rano jak wszystkie gatki z PP są w praniu.
Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
U nas też są ulubione majtki - z Mikołajem
Ale nic nie robię bo ja śpię dalej w świątecznej piżamie
Wojtek ogląda Psi Patrol? Myślałam, że to dla starszaków. Fajne?



Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość

U nas psi patrol na topie cały czas plus masa innych bajek - głównie długometrażowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona wysiedzi na całej długometrażowej?
Młody jeszcze żadnych nie ogląda, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że chociaż 10 minut by wytrzymał.
A nam się już marzy kino z nim

Xzora dobrze, że wszystko samo ruszyło.


Emmos co u Was?


Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Pytam bo chce kupić taki rowerek ale te boczne kolka to takie „zło”tylko ze w koło dzieciaki w jej wieku tak jeżdżą ze aż mi jej szkoda.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A Amelka jeździ na biegowym? Bo jak tak to rzeczywiście bez sensu taki z bocznymi kółkami... Dziecko się wtedy cofnie, bo na biegowym musi łapać równowagę, a na czterokołowym już nie.
Ja zamierzam młodego przesadzić z biegowego na dwukołowy z pedałami. Trzy-czterolatki po biegówkach łapią wtedy błyskawicznie.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Jak wasze swieta?
Moje nawet fajnie, przydaly mi sie takie spokojne dni, gdzie nie trzeba bylo sie spieszyc.
Sniadanie wielkanocne wyszlo smaczne, obiad tez. W pn juz nic nie przygotowywalam, jedlismy to co bylo w lodowce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas nietypowo, ale całkiem fajnie.
Zwykle te święta takie na wariata, z objazdem po rodzinie, a w tym roku na spokojnie.

Edytowane przez calineczka3
Czas edycji: 2020-04-14 o 15:59
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:43   #2632
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Calineczka, Psi Patrol już dla takich naszych dzieci może być. Jest bez przemocy, o pomaganiu w trudnych sytuacjach ale jest też dosyć krzykliwy, kolorowy. Jakbym drugi raz wiedziała to chyba bym nie pozwoliła ale to że względu na swój spokój psychiczny bardziej bo te awantury o to że chce czerwone skarpetki bo jest Marshalem to mnie wykańczają.
Na Netflixie jest super bajka Puffin Rock. Taka pluszowa i spokojna. Ja sama to oglądam. Młody też lubi ale PP wygrywa

U nas święta spokojne i leniwe

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:54   #2633
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Hej



U nas też są ulubione majtki - z Mikołajem
Ale nic nie robię bo ja śpię dalej w świątecznej piżamie
Wojtek ogląda Psi Patrol? Myślałam, że to dla starszaków. Fajne?




Ona wysiedzi na całej długometrażowej?
Młody jeszcze żadnych nie ogląda, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że chociaż 10 minut by wytrzymał.
A nam się już marzy kino z nim

Xzora dobrze, że wszystko samo ruszyło.


Emmos co u Was?



A Amelka jeździ na biegowym? Bo jak tak to rzeczywiście bez sensu taki z bocznymi kółkami... Dziecko się wtedy cofnie, bo na biegowym musi łapać równowagę, a na czterokołowym już nie.
Ja zamierzam młodego przesadzić z biegowego na dwukołowy z pedałami. Trzy-czterolatki po biegówkach łapią wtedy błyskawicznie.


U nas nietypowo, ale całkiem fajnie.
Zwykle te święta takie na wariata, z objazdem po rodzinie, a w tym roku na spokojnie.

Umie jeździć ale widać ze nie sprawia jej to przyjemności...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 17:09   #2634
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, Psi Patrol już dla takich naszych dzieci może być. Jest bez przemocy, o pomaganiu w trudnych sytuacjach ale jest też dosyć krzykliwy, kolorowy. Jakbym drugi raz wiedziała to chyba bym nie pozwoliła ale to że względu na swój spokój psychiczny bardziej bo te awantury o to że chce czerwone skarpetki bo jest Marshalem to mnie wykańczają.
Na Netflixie jest super bajka Puffin Rock. Taka pluszowa i spokojna. Ja sama to oglądam. Młody też lubi ale PP wygrywa

U nas święta spokojne i leniwe

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Muszę najpierw chyba sama oglądac bajki
Ja się własnie boję tego szału na ubrania. Majtki mogą być, ale ubrań bajkowych nie znoszę
O PR słyszałam, ale nie mam netflixa, na youtube chyba nie ma.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Umie jeździć ale widać ze nie sprawia jej to przyjemności...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie chcesz spróbować dwukołowego już teraz jak jeździ pewnie?
Znajomej syn przesiadł się na normalny jak miał 2,5 roku :O
Czterokołowego byłoby mi żal teraz jak jeździ na biegówce.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 17:50   #2635
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora święta fajnie, kameralnie we czwórkę. Zjedliśmy uroczyste śniadanie w niedzielę i w poniedziałek. Tylko transmisje Mszy nam nie wyszły. Chciałam żebyśmy wzięli udział w Wigilii Paschalnej online w Wielką Sobotę, ale wieczorem robiliśmy dopiero potrawy, bo cały dzień spędziłam na balkonie sadząc warzywa i owoce

Morelle cieszę się, że z oczkiem B. już lepiej!

Calineczka tak, Łucja jest bardzo filmowa, obejrzała już multum tego. Nie ma problemu żeby obejrzeć z nią film familijny czy spokojny w stylu "Tajemniczy ogród". No nie jest to coś, czym można się chwalić, ale cóż, w tak małym mieszkaniu ciężko ją odesparować od Lili. Na szczęście nie siedzi odmóżdżona, zadaje pytania w trakcie i żywo reaguje, bardzo dużo rozumie i pamięta, nie raz o czymś opowiada po dłuższym czasie albo dopytuje o coś, kojarzy mocno historie i postaci, nie miesza jej się to, więc jest to takie oglądanie ze zrozumieniem. No i nie jest strachliwa, nie boi się "złych" charakterów, które zawsze się gdzieś przewijają. Ma swoje ulubione historie. Lila jak miała 3 lata i szła do przedszkola nie znała nawet Świnki Peppy o innych bajkach nie wspominając Psi Patrol, Dorę, Klub przyjaciół myszki Miki poznała mając ponad 4 lata, bo dzieci w przedszkolu się w to bawiły Też mi się marzyły wtedy wspólne seanse filmowe rodzinne w przyszłości No ale teraz Łucja ogląda z nami wszystko równo, np. długometrażowe Disneya, robimy sobie takie rodzinne seanse. W normalnych czasach starałam się, żebyśmy oglądali jeden film w weekend i żeby dziewczyny nie oglądały wtedy bajek na tygodniu. Podczas chorób wchodziły już bajki krótkometrażowe do inhalacji itd. No ale teraz często coś włączamy, bo jesteśmy w domu non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 18:35   #2636
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Polecam fajny francuski film mrowki. Pestka oglądała 3 dni temu. Bardzo jej się podobał. Jest bez dialogów. Tylko dzwieki. Łąka i robaczki. Byla bardzo przejęta ze biedronka zgubiła się mamusi
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 18:51   #2637
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle masz na myśli z serii Minuscule? 🤩 https://m.media-amazon.com/images/M/...zMTY@._V1_.jpg
To u nas też był szał na to, uwielbiamy, świetne są Łucja nawet miała na torcie z okazji 2 urodzin owady z tej animacji, ulepiłam jej z masy cukrowej Tylko my oglądaliśmy serial, jest na HBO GO 🤩 ale film chyba też dziewczyny widziały (1 część). Chrząszczyki kojarzą mi się z jelitówką, bo zaczęliśmy je oglądać leżąc bez siły całą rodziną z powodu jelitówki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:07   #2638
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Tak dokładnie ta. My mieliśmy na jakiejś platformie. Po 12 latach kupiliśmy tv. Przyszedł 2 dni temu. Narazie bolą mnie od niego oczy.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:52   #2639
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 14

Fajnie, ze wasze swieta udane mimo ze w domu.

Klaudia ostatnio zaczela ogladac bajki z yt, glownie Peppa Pig i Kajtuś.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:55   #2640
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Oj tak kajtus u nas tez grany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.