Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-03, 11:54   #3241
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Moim zdaniem miękkie. Usztywniany zapiętek IMG_0789.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:57   #3242
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Fajne. Rzuć link proszę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:58   #3243
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

https://www.zara.com/pl/pl/share/ten...il&v1=68365961


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 12:58   #3244
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie ostatnio kupiłam te geoxy sandały. Skończyły w śmietniku. Niestety hamowanie czubkiem buta. Teraz chciałabym porządne na jesień. Bo ma już snikersy z minnie z hm i trampki z zary.

u nas to samo było z geoxami, tylko ze to były snickersy
Potem kupilam drugie i jest podzial na buty na wyjscie i na podworko. Sandaly tez miala eleganckie i do piaskownicy.

Śniegowcow ani Emu nie kupuje, na jesien/zime chce kupic w takim stylu jak rok temu - z lekkim ociepleniem z polaru.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 19:13   #3245
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
https://www.zara.com/pl/pl/share/ten...il&v1=68365961


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję, ale my potrzebujemy 28.
27 Anastazja ma teraz.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
u nas to samo było z geoxami, tylko ze to były snickersy
Potem kupilam drugie i jest podzial na buty na wyjscie i na podworko. Sandaly tez miala eleganckie i do piaskownicy.

Śniegowcow ani Emu nie kupuje, na jesien/zime chce kupic w takim stylu jak rok temu - z lekkim ociepleniem z polaru.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie mi się przypomniało, że mamy takie trapery z hm
Z myszką minnie. Tylko chyba twarde.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 08:48   #3246
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny co polecacie kupić z instrumentów ? Pani wczoraj mi pow , że Anastazja bardzo dobrze czuje rytm. Wyróżnia się na tle grupy. Żebym pomyślała o szkole muzycznej bo ma talent. No i mam jej kupić instrument. Cymbalki? Pianino czy ukulele? Xzora Ty chyba masz pianino z janoda. Fajne?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 17:00   #3247
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie kupić z instrumentów ? Pani wczoraj mi pow , że Anastazja bardzo dobrze czuje rytm. Wyróżnia się na tle grupy. Żebym pomyślała o szkole muzycznej bo ma talent. No i mam jej kupić instrument. Cymbalki? Pianino czy ukulele? Xzora Ty chyba masz pianino z janoda. Fajne?

my mamy keyboard Yamaha. Trochę pograła, ale ostatnio nie używa.
Wlasnie musze sie zabrac za naukę, zeby ją zaangazowac do grania. np uczylysmy sie babyshark grać i happy birthday. Jak dla mnie, to na keyboard jeszcze za wczesnie.

Klaudia bardzo lubi marakasy, ma tez tamburyn, ale mniej uzywa. Cymbaly jakos w ogole jej nie interesowaly.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 20:08   #3248
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
my mamy keyboard Yamaha. Trochę pograła, ale ostatnio nie używa.
Wlasnie musze sie zabrac za naukę, zeby ją zaangazowac do grania. np uczylysmy sie babyshark grać i happy birthday. Jak dla mnie, to na keyboard jeszcze za wczesnie.

Klaudia bardzo lubi marakasy, ma tez tamburyn, ale mniej uzywa. Cymbaly jakos w ogole jej nie interesowaly.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Keyboard miała moja siostra. W podstawówce chodzilysmy na lekcje gry na pianinie. Ja przestałam bo Pani mi kazała obcinać paznokcie
Ona grała na 2 ręce.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 21:24   #3249
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Amelka wróciła dzisiaj z przedszkola z katarem To sobie pochodziła

Morelle, Amelka miała tylko tamburyn i cymbałki, ale ona nie interesuje się tego typu zabawkami. Ja bym poszła w pianino

Co do butów, to ja raczej kupię coś porządnego na jesien. Juz sie przejechałam na sandałach z deichmanna, ktore kupiłam na szybko do piaskownicy, bo mi szkoda było primigi jej zakladac. Po czwartym wyjsciu przyszła bez podeszwy. A np w conversach non stop hulajnogą hamowała i nie są zdarte w ogóle. Nie mam upatrzonych jeszcze żadnych jesiennych. Tymkowi tez kupić muszę, bo ma tylko sandały z lata W ogole jemu to musze kupic nocnik, bo mi pokazuje pampersa przy kupie

Byłam dzisiaj na policji, bo wyobraźcie sobie, ze ktoś w marcu br. ukradł 47litrow benzyny na moich blachach. Auto inne, tylko tablice sie zgadzają. Masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 02:34   #3250
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja pamietam przed rozwiązaniem z Amelka jeździłam ponkomisariatach bo ukradli nam blachy na szczęście nikt ich nie wykorzystał ale całe zgłoszenie to śmiech na sali. Powiedziano nam ze możemy to zrobić w dowolnym miejscu bo wydarzenie miało miejsce w Warszawie a my mieszkamy poza na miejscu w domu okazało się ze nasz posterunek nie przyjmie zgłoszenia pojechaliśmy do Warszawy tak okazało się ze osoba która mogłaby przyjąć zgłoszenie jest na akcji z uwagi na mój stan dzwonili po innych komisariatach ale tam tez nie było osoby od tego. Odesłali nas i kazali przyjechać o 22 czyli za kilka godzin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 03:34 ---------- Poprzedni post napisano o 03:33 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Amelka wróciła dzisiaj z przedszkola z katarem To sobie pochodziła

Morelle, Amelka miała tylko tamburyn i cymbałki, ale ona nie interesuje się tego typu zabawkami. Ja bym poszła w pianino

Co do butów, to ja raczej kupię coś porządnego na jesien. Juz sie przejechałam na sandałach z deichmanna, ktore kupiłam na szybko do piaskownicy, bo mi szkoda było primigi jej zakladac. Po czwartym wyjsciu przyszła bez podeszwy. A np w conversach non stop hulajnogą hamowała i nie są zdarte w ogóle. Nie mam upatrzonych jeszcze żadnych jesiennych. Tymkowi tez kupić muszę, bo ma tylko sandały z lata W ogole jemu to musze kupic nocnik, bo mi pokazuje pampersa przy kupie

Byłam dzisiaj na policji, bo wyobraźcie sobie, ze ktoś w marcu br. ukradł 47litrow benzyny na moich blachach. Auto inne, tylko tablice sie zgadzają. Masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie martw się moja do przedszkola nie chodzi a ostatni tydzień wszystkie trzy byłyśmy zakatarzone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 08:08   #3251
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Amelka wróciła dzisiaj z przedszkola z katarem To sobie pochodziła

Morelle, Amelka miała tylko tamburyn i cymbałki, ale ona nie interesuje się tego typu zabawkami. Ja bym poszła w pianino

Co do butów, to ja raczej kupię coś porządnego na jesien. Juz sie przejechałam na sandałach z deichmanna, ktore kupiłam na szybko do piaskownicy, bo mi szkoda było primigi jej zakladac. Po czwartym wyjsciu przyszła bez podeszwy. A np w conversach non stop hulajnogą hamowała i nie są zdarte w ogóle. Nie mam upatrzonych jeszcze żadnych jesiennych. Tymkowi tez kupić muszę, bo ma tylko sandały z lata W ogole jemu to musze kupic nocnik, bo mi pokazuje pampersa przy kupie

Byłam dzisiaj na policji, bo wyobraźcie sobie, ze ktoś w marcu br. ukradł 47litrow benzyny na moich blachach. Auto inne, tylko tablice sie zgadzają. Masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

niezła akcja z tym kradzieżą paliwa. Wspolczuje, ze musieliscie sie tlumaczyc.
Zdrowia dla Amelki!

Morelle- dzisiaj Klaudia wyjęła cymbałki i zaczęla spiewac i sobie grać na nich. A potem M grał na cymbałkach, a ona na keyboardzie i śpiewała. Takze te cymbalki nie takie złe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-05, 17:49   #3252
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dzięki dziewczyny

Emmos ale akcja!
Zdrowia !
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 21:41   #3253
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, to też niezle z tą kradzieżą. W naszym przypadku musiały byc podrobione, bo nam nikt nie ukradł. A pożyczać nikomu nie pożyczałam. Ostatnio mamy same akcje z samochodami

Dzięki dziewczyny. Amelka kataru juz nie ma, zaczęła kaszleć trochę, ale jest niezle. Za to Tymkowi już z nosa cieknie:/ Dla mnie połączenie propolisu, liposomalna wit. c i soku z czarnego bzu daje mega efekty. Tylko niestety Tymek jedynie propolis z tego zestawienia toleruje. Amelka całość bez problemu na szczęście wcina i wola wiecej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 07:54   #3254
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos - dobrze, ze udało się wykurować Amelkę. Ja tez stosowalam propolis, akurat wit c i czarnego bzu nie.

Jak wasze dzieci po tygodniu w przedszkolu?
Klaudia chętnie chodzi, lubi ciocie, ma koleżanki Igę i Lenę.
Jedynie brak drzemek powoduje ze ok 16.00 do 18.00 jest nie do wytrzymania i nic jej nie pasuje. Potem przechodzi kryzys, zasypia ok 19.30.
Dla mnie plus, bo mam wieczory dla siebie, co jest nie lada nowością.
Zaczęłam dzięki temu ćwiczyć w domu. Nauczyłam sie w końcu jak stać na głowie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 12:07   #3255
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Fajnie xzora!

Anastazja ok. Jeden dzień miała taki , że nie chciała iść do grupy zbiorczej rano. Tylko na górę. Do swoich Pań. Niestety grupa zbiorcza jest do 8 rano. Są tam inne Panie.
Prócz tego jest ok. Bawi się z dziećmi. Ale nie wiem czy z jakimś konkretnie dzieckiem.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 16:04   #3256
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Emmos - dobrze, ze udało się wykurować Amelkę. Ja tez stosowalam propolis, akurat wit c i czarnego bzu nie.

Jak wasze dzieci po tygodniu w przedszkolu?
Klaudia chętnie chodzi, lubi ciocie, ma koleżanki Igę i Lenę.
Jedynie brak drzemek powoduje ze ok 16.00 do 18.00 jest nie do wytrzymania i nic jej nie pasuje. Potem przechodzi kryzys, zasypia ok 19.30.
Dla mnie plus, bo mam wieczory dla siebie, co jest nie lada nowością.
Zaczęłam dzięki temu ćwiczyć w domu. Nauczyłam sie w końcu jak stać na głowie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maks jest chory po dwóch dniach i siedzi w domu. Ja umieram, bo robię wszystko w domu - mąż jest po operacji ortopedycznej.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 16:25   #3257
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Steve uuu współczuje, długo zapowiada się niedyspozycja męża??

U nas Ok, były dwa dni jojczenia ale ogólnie idzie sam, macha mi w oknie, panie mówią ze jest grzeczny, je, bawi się z innymi dziećmi. Ale ja w sumie nie zakładałam innej opcji bo w żłobku tez taki był. Kwestia przyzwyczajenia się do nowych pań ale to taki Cygan mały ze szybko ogarnął temat

Ja rosnę sobie, pracuję, ogólnie jest Ok. Mąż w wolnych chwilach kończy poddasze i mam nadzieje ze wyrobi się na listopad.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Xzora, zazdroszczę Bartek bez drzemek pada najwcześniej o 21 niekończąca się energia!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 18:07   #3258
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Moje obie chodzę spać nie wcześniej niż 21. Ala chodziłaby wcześniej ale ona musi mieć bezwględna ciszę a wiadomo jak to jest w praktyce z 3 latka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 19:52   #3259
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Steve uuu współczuje, długo zapowiada się niedyspozycja męża??

U nas Ok, były dwa dni jojczenia ale ogólnie idzie sam, macha mi w oknie, panie mówią ze jest grzeczny, je, bawi się z innymi dziećmi. Ale ja w sumie nie zakładałam innej opcji bo w żłobku tez taki był. Kwestia przyzwyczajenia się do nowych pań ale to taki Cygan mały ze szybko ogarnął temat

Ja rosnę sobie, pracuję, ogólnie jest Ok. Mąż w wolnych chwilach kończy poddasze i mam nadzieje ze wyrobi się na listopad.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Xzora, zazdroszczę Bartek bez drzemek pada najwcześniej o 21 niekończąca się energia!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż już 6 tygodni w gipsie ma za sobą. Jeszcze 3 w ortezie, a potem minimum 3 miesiące rehabilitacji...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-11, 11:27   #3260
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Steves - współczuje, to musi być bardzo ciezkie ogarnianie zarowno synka jak i Tż.

Aggs - a o której B wstaje? Klaudia zasnela wczoraj o 20.00 i wstala 6.20

Morelle - na którą godz zawozicie Pestke?
My zadeklarowaliamy od 8.00, M tak chcial. Ja wolalam od 7.30. Ona i tak rano wstaje i tak musze czekac do 7.50 zeby z nią pojechac. Do przedszkola mamy 5min. Do zlobka wyjezdzalismy 7.20-7.30.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 18:53   #3261
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Mąż już 6 tygodni w gipsie ma za sobą. Jeszcze 3 w ortezie, a potem minimum 3 miesiące rehabilitacji...

Łooooł! To niezły hardcore!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Steves - współczuje, to musi być bardzo ciezkie ogarnianie zarowno synka jak i Tż.

Aggs - a o której B wstaje? Klaudia zasnela wczoraj o 20.00 i wstala 6.20

Morelle - na którą godz zawozicie Pestke?
My zadeklarowaliamy od 8.00, M tak chcial. Ja wolalam od 7.30. Ona i tak rano wstaje i tak musze czekac do 7.50 zeby z nią pojechac. Do przedszkola mamy 5min. Do zlobka wyjezdzalismy 7.20-7.30.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak może pospać (weekend) to zazwyczaj do 8-8:30, w ciągu tygodnia muszę go budzić około 7:20.
Jak zadeklarowaliscie ze od 8 to nie można wcześniej? Czemu tak? Z uwagi na koronę?
U nas mamy czas do 8:30 żeby przywieźć dzieci bo wtedy jest śniadanko. Do szatni wchodzimy w maseczkach, może być maks 4 rodziców ale ogólnie luzik.
23 września ma przyjechać alpaka i królik angora



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 19:21   #3262
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Steves - współczuje, to musi być bardzo ciezkie ogarnianie zarowno synka jak i Tż.
Mamy jeszcze dwa psy, no i ja wzięłam część jego zleceń, więc jeszcze praca... Staję na rzęsach już. Jak Maks zachorował i nie spał część nocy, to myślałam, że się przewrócę. Na szczęście trochę mnie szef w pracy elektrolitami podratował.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 19:21   #3263
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wybacz ze dopiero teraz. Miałyśmy imprezę z diizzy. Potem tz urodziny.

Od pt B non stop 39 st. Zaraził nas wszystkich. Jemu juz dziś lepiej. Młoda na tylko katar, ale nie może iść przez to.

Ja 38st. Tz ponad 39st.

Koszmar jeszcze 2 dzieci do ogarnięcia. Dziś mieliśmy wizytę domową. Młoda jeśli będzie ok to w śr do przedszkola. Juz dziś chciała.



Pestka wstaje 5:30. O 6:30 -7 najpóźniej jest w przedszkolu. B 10 min później.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Nic nie widzę na tel. Rozjechal się cały wizaż.

Xzora a nie możesz pomimo deklaracji odwozić na inna? Bo u nas deklaracje nie mają znaczenia.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 19:33   #3264
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

A ze tak zapytam... jak u Was wyglada sprawa z oddawaniem odbieraniem dziecka do przedszkola np jak musicie wsiąść ze sobą młodsze rodzeństwo ?

Bo u nas w związku z korona nie mogę oddać Amelki mając ze sobą Alicję
I problem... bo nie mam z kim zostawić Alicji

Czy wszystko musi być takie ... trudne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 19:58   #3265
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
A ze tak zapytam... jak u Was wyglada sprawa z oddawaniem odbieraniem dziecka do przedszkola np jak musicie wsiąść ze sobą młodsze rodzeństwo ?

Bo u nas w związku z korona nie mogę oddać Amelki mając ze sobą Alicję
I problem... bo nie mam z kim zostawić Alicji

Czy wszystko musi być takie ... trudne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie mogę wjechać wózkiem do szatni. Na rękach z B mogę wejść. Jest to duże utrudnienie. Zwłaszcza , że ją pierwsza oddajemy. Za to do żłobka mogę wjechać wózkiem. Do zeszłego tyg nie mogłam zostawiać wózka. Juz można. Decyduje kierownik placówki. Za dużo rodziców miało pretensje.

Czyli tz jak jedzie autem musi B wypinać z fotelika.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 20:07   #3266
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Beznadzieja


Szczególnie super z dzieckiem na ręku które nawet nie siedzi

Liczę na jakiś cud ze ten wirus zniknie ;(

Jeszcze niedaleko nad zamknęli przedszkole na 2 tyg bo wykryto u dziecka i to przypadkiem bo dziecko miało się zgłosić na jakiś tam zabieg do szpitala i przy okazji wykonania testu okazało się za ma wirusa

Zgłupieć idzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 20:28   #3267
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U nas etap rd ... ehh ciezko wszystko przezywać od nowa szczególnie jak ma się same niejadki w domu
Ala je wszystko oczami a jak kawałek trafi do jej podniebienia to ma odruch wymiotny mam nadzieje ze to minie



IMG_0916.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 20:46   #3268
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, u nas było info, że z dzieckiem wchodzi do szatni jedna osoba. Nawet nie próbowałam zabierać Tymka.
Co do jedzenia, Tymek potrafi nie jesc nic przez 10 godzin w ciagu dnia. Za to w nocy budzi sie na butle co 3-4h. Skończył 14 miesiecy, a ja nie przespałam w tym czasie nawet jednej nocy.

Słodkie te Twoje dziewczyny

Amelka w dni przedszkolne pada około 20. Wstaje po 7. W przedszkolu jest w godzinach mniej wiecej 8:30-15.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 20:54   #3269
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, u nas było info, że z dzieckiem wchodzi do szatni jedna osoba. Nawet nie próbowałam zabierać Tymka.
Co do jedzenia, Tymek potrafi nie jesc nic przez 10 godzin w ciagu dnia. Za to w nocy budzi sie na butle co 3-4h. Skończył 14 miesiecy, a ja nie przespałam w tym czasie nawet jednej nocy.

Słodkie te Twoje dziewczyny

Amelka w dni przedszkolne pada około 20. Wstaje po 7. W przedszkolu jest w godzinach mniej wiecej 8:30-15.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na ten moment darowalismy sobie przedszkole zaduzo argumentów na nie No i przede wszystkim nie mam z kim zostawiać Alicji



Moje to mlekopije -obie. Butelek wciągną ile się da a do stałych posiłków porażka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Emmos kiedy planujesz come back do pracy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 21:07   #3270
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, wzięłam rok wychowawczego. Z urlopem wychodzi mi tak, że we wrześniu 2021 powinnam wrócić. Jak nic się nie wydarzy to pewnie tak się stanie.

Morelle, zdrowia dla całej Waszej 4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Co do covidu, obecnie choruje na niego mojego tż chrzestny ze swoją partnerką, a inny kuzyn już z tego wyszedł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.