Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-31, 20:11   #3391
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ojej, wspolczuje upadku i nieprzespanej nocy



dobra wiadomosc, kciuki za dalsze leczenie!

Moja noc na szczescie dzisiaj lepsza. Klaudia spala do 6.15 całą noc. Rano jednak przez ten stres (juz nawet tym niewyspaniem sie stresowalam) nie mialam energii i wypilam kawe. Za to wieczorem juz super sie czuje i chyba dalej pobudzona jestem.
Zrobilam dzisiaj trening. W pazdzierniku 19 razy cwiczylam, we wrzesniu 26 treningow. Takze 2 miesiace regularnej aktywnosci za mną. To był trening silowy, w listopadzie będę cwiczyć jogę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki

Podeslesz namiary na trening? Ja ostatnimi czasy ćwiczyłam ale przez ostatnie wydarzenia nie miałam siły. Teraz znów wracam na nogi i z chęcią bym sie poruszała i właśnie mam ochotę na jakieś treningi siłowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 07:42   #3392
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dzięki

Podeslesz namiary na trening? Ja ostatnimi czasy ćwiczyłam ale przez ostatnie wydarzenia nie miałam siły. Teraz znów wracam na nogi i z chęcią bym sie poruszała i właśnie mam ochotę na jakieś treningi siłowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie cwiczylam z filmikow, tylko sama z ciezarami. Inspiracją był ten trening na taśmach: https://youtu.be/3PrCie6lvY8
Teraz bede cwiczyc joge, a pozniej wlasnie z taśmami planuje trening.

A z kolei z yt poleca Heather Robertson - ona ma świetne treningi, właśnie takie bardziej siłowe, a nie cardio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 07:44   #3393
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie cwiczylam z filmikow, tylko sama z ciezarami. Inspiracją był ten trening na taśmach: https://youtu.be/3PrCie6lvY8
Teraz bede cwiczyc joge, a pozniej wlasnie z taśmami planuje trening.

A z kolei z yt poleca Heather Robertson - ona ma świetne treningi, właśnie takie bardziej siłowe, a nie cardio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Super bo ostatnio ćwiczyłam głównie interwały i już mi trochę się znudziły




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 10:18   #3394
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, brawo za treningi w domu! Super, serio. Ja jakos nie potrafię ćwiczyć w domu, miałam juz wiele podejść i szybko mi sie nudziło. Moj mąż natomiast jak tylko zamknięto siłownie to wzial sie za trendingI w domu i nie ma ze boli ćwiczy prawie każdego dnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 09:33   #3395
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Byłam dzisiaj w warsztacie. Na przeglądzie zaznaczyli mi ubytki lakieru na masce i drzwiach oraz brak jakiegos elementu przy przednim zderzaku z prawej strony.
Te ubytki lakieru są od kamykow, typowo eksploatacyjne, ubytek na drzwiach, bo ktos musial walnąć otwierając swoje o moje. Najgorsze z tym elementem przy przednim zderzaku. Okazało sie, ze zderzak pęknięty i cały do wymiany. Musiałam uszkodzić zjeżdżając z krawężnika, a ja na pewno nie wjezdzalam na zaden wysoki.

Opiekunka w Klaudii zlobku ma potwierdzonego Covida, wynik byl w poniedzialek. W poniedzialek pani dyrektor nie dodzwonila sie do sanepidu i we wtorek przedszkole bylo zamkniete. We wtorek udalo jej sie skontaktowac z sanepidem i pozwolili na prowadzenie zajec, takze w srode Klaudia juz byla w przedszkolu. Bałam sie, ze do konca tygodnia przedszkole bedzie zamkniete.

Polece wam mega legginsy do ćwiczeń - Lelosi. Są jak druga skóra - oddychajace, nic nie przeswitują, mega rozciagliwe ale tez jednoczesnie ladnie przylegają do ciał. Jestem zachwycona, a kupilam przypadkiem bo jedna dziewczyna szukala kogos do wspolnego zamowienia zeby skorzystac z promocji 3 za 2szt.

W listopadzie cwicze joge. Super jest w niej to ze moge dopasowac trening do poziomu swojej energii. W pn byla mega intensywna i wymagajaca power joga, a wczoraj nie mialam w ogole sily i zrobilam 20min spokojnej yin yogi przed snem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 18:12   #3396
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Hej dziewczyny - nie mam czasu na wizaż. Znalazłam pracę i staram się odnaleźć w nowej rzeczywistości.
4:45 pobudka. Muszę zrezygnować z moderacji. Bo nie mam jak tego połączyć.
Praca fajna, ambitna, aczkolwiek nie jest płatna tyle co chciałam. Także pracuje i wysyłam cv dalej. Zobaczymy. Nie wiem sama czy chce zmieniać bo stanowisko fajne, rozwojowe, atmosfera, godziny, lokalizacja. Tylko wynagrodzenie mniejsze niż sobie wymarzyłam

B dalej złote dziecka. A jęczybuła. Nie dajemy już oboje z nią rady. Bez jęczenia dzień stracony.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 08:35   #3397
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - nie mam czasu na wizaż. Znalazłam pracę i staram się odnaleźć w nowej rzeczywistości.
4:45 pobudka. Muszę zrezygnować z moderacji. Bo nie mam jak tego połączyć.
Praca fajna, ambitna, aczkolwiek nie jest płatna tyle co chciałam. Także pracuje i wysyłam cv dalej. Zobaczymy. Nie wiem sama czy chce zmieniać bo stanowisko fajne, rozwojowe, atmosfera, godziny, lokalizacja. Tylko wynagrodzenie mniejsze niż sobie wymarzyłam

B dalej złote dziecka. A jęczybuła. Nie dajemy już oboje z nią rady. Bez jęczenia dzień stracony.

Gratulacje! Super, ze pracujesz, ze praca fajna, nabierasz doswiadczenia i kciuki, zeby wynagrodzenie było większe w tej czy innej organizacji!
w mojej branzy slysze, ze firmy oferują 30% mniejsze stawki niz rok temu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-18, 17:28   #3398
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziękuję
U mnie raczej stawki bez zmian.


Pani dzis w przedszkolu rozpływala się nad młodą. Jaka grzeczna i ułożona. Mąż się śmiał ze w domu za to daje popalić. Nie mogła uwierzyć. Dziś rano jak ją oddawałam to właśnie pomyślałam , że przekracza próg przedszkola i zmiana o 190 st.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 19:37   #3399
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

jaka tu cisza.
kupiłyście coś na black friday?

Ja zamówiłam kawę specialite, matę do jogi, spodnie dresowe, rajstopy wełniane (i bluzkę, bo do darmowej wysylki brakowalo, a w sumie tez chcialam), zimowe botki.

Mamy zdjęcia z sesji świątecznej. Takie sobie - w tamtym roku byliśmy bardziej zadowoleni. W tym roku miałam upatrzoną fotografkę i czekałam na info o sesji świątecznej. Nic nie było, więc napisałam wiadomość czy będzie organizować. Odpisała mi, ze juz nie ma terminow, wiec zapisałam się do innej, którą pamiętałam, ze ktoś polecał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

a i jeszcze legginsy do jogi zamówiłam. Mialam juz jedną parę i są tak genialne, ze w niczym innym nie cwiczę. Takze zamowilam jeszcze drugie granatowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 20:57   #3400
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja przepadlam w zarze ale od kiedy mam dwie dziewczyny to klikam jedna rzecz w dwóch rozmiarach i tak się kręci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 07:49   #3401
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja przepadlam w zarze ale od kiedy mam dwie dziewczyny to klikam jedna rzecz w dwóch rozmiarach i tak się kręci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

fajnie to wygląda jak siostry mają identyko zestawy
Ja do ubrań Klaudii bardzo funcjonalnie podchodzę - potrzebuje to kupuje, ma to nie zamawiam.
Teraz ma sporo ubrań, więc nic nie zamawiałam dla niej.
Na zapas nie zamawiam, jedynie jak cos kupuje to zeby nie było na styk tylko zeby miało nieco zapasu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 07:55   #3402
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
fajnie to wygląda jak siostry mają identyko zestawy
Ja do ubrań Klaudii bardzo funcjonalnie podchodzę - potrzebuje to kupuje, ma to nie zamawiam.
Teraz ma sporo ubrań, więc nic nie zamawiałam dla niej.
Na zapas nie zamawiam, jedynie jak cos kupuje to zeby nie było na styk tylko zeby miało nieco zapasu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tez nie zamawiam na zapas ale jakoś sie tak zbiegło z bf ze trzeba było coś tam dokupić. zara ma fajne leginsy te takie dzianinowe tego głównie mi brakowało na obecna pogodę . A z Ala to wiadomo moment wyrasta jak to niemowlak.
Sobie nic nie kupiłam bo po co i tak siedzę w domu a i w sumie nic mnie nie porwało. Kupiłam puchowke ale to przed bf


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 11:24   #3403
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja tez nie zamawiam na zapas ale jakoś sie tak zbiegło z bf ze trzeba było coś tam dokupić. zara ma fajne leginsy te takie dzianinowe tego głównie mi brakowało na obecna pogodę . A z Ala to wiadomo moment wyrasta jak to niemowlak.
Sobie nic nie kupiłam bo po co i tak siedzę w domu a i w sumie nic mnie nie porwało. Kupiłam puchowke ale to przed bf


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ciepłe te legginsy?
Klaudia ma z lidla 4szt z ociepleniem, jedne z ociepleniem z sinsay jegginsy (bo legginsy tam są za wąskie na nią). Tylko te z sinsay są za niskie, brzuch ma wierzchu.
Chetnie bym kupiła jakieś cieplejsze legginsy dla niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

A dla siebie do siedzenia w domu dresy.
Ja zamówiłam takie:

https://basiclo.com/product/joggery-...podnie-kobieta

Teraz zaluje, ze bluzy nie zamowilam. Jakos tak do total black look nie bylam przekonana, ale moze jednak.
Najwyzej domowie, zobacze jak jakosc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 12:43   #3404
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja właściwie to nie zaszalałam. Kończyłam wyprawkę apteczno kosmetyczno pościelową ale miałam już wcześniej wszystko w koszyku i w sumie żadnych promocji się nie trafiło. Ciuchów mam mnóstwo i dla Bartka i dla Olki także odpuściłam. Chociaż nie, na indigo była promocja 3+2 na lakiery to wzięłam z mama na spółkę

Tez jesteśmy po sesji świąteczno rodzinno ciążowej tyle zdjęć ze ciężko było wybrać i chyba jedno dokupimy nadprogramowo. Jestem zadowolona i pójdę do niej tez na sesje noworodkową. Stwierdziłam ze to ostatnia ciąża i ostatni bobasek wiec trzeba jakoś uwiecznić na zdjęciach nawet mąż jakoś to przetrwał


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 15:11   #3405
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ciepłe te legginsy?
Klaudia ma z lidla 4szt z ociepleniem, jedne z ociepleniem z sinsay jegginsy (bo legginsy tam są za wąskie na nią). Tylko te z sinsay są za niskie, brzuch ma wierzchu.
Chetnie bym kupiła jakieś cieplejsze legginsy dla niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

A dla siebie do siedzenia w domu dresy.
Ja zamówiłam takie:

https://basiclo.com/product/joggery-...podnie-kobieta

Teraz zaluje, ze bluzy nie zamowilam. Jakos tak do total black look nie bylam przekonana, ale moze jednak.
Najwyzej domowie, zobacze jak jakosc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tam Ci znać czy warto jak przyjdą we wtorek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 18:36   #3406
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia - jak te legginsy?
do mnie przyszła mata - przyczepnosc bez porownania do starej. Rajstopy i spodnie dresowe jeszcze nie doszly. Rajstopy idą ze Szwecji, ale spodnie to dziwne ze tyle sie czeka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Dzisiaj M przyniósł z przedszkola list do swietego Mikolaja Klaudii i chce duzy domek dla lalek. Zdzwiwilam sie, bo domek juz ma. Jak dopytalam to chce domek Peppa Pig.
Coś takiego znalazlam:

https://allegro.pl/oferta/swinka-pep...ppy-9908396638


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 20:42   #3407
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Kurde pisałam post i myślałam ze się dodał

Kupiłam te

W kwiatki dosyć cienkie i mega wielkie

https://www.zara.com/pl/pl/share/leg...il&v1=59246759

Z myszka

Bardzo milutkie takie dresowe super

https://www.zara.com/pl/pl/share/leg...il&v1=62791299

Bardzo ciepłe i milutkie

https://www.zara.com/pl/pl/share/spo...il&v1=63533522

Tylko ze na bf ceny były po 27 zł ale wiadomo zaraz %%%

Rozmiarówka loteria


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 08:41   #3408
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Kurde pisałam post i myślałam ze się dodał

Kupiłam te

W kwiatki dosyć cienkie i mega wielkie

https://www.zara.com/pl/pl/share/leg...il&v1=59246759

Z myszka

Bardzo milutkie takie dresowe super

https://www.zara.com/pl/pl/share/leg...il&v1=62791299

Bardzo ciepłe i milutkie

https://www.zara.com/pl/pl/share/spo...il&v1=63533522

Tylko ze na bf ceny były po 27 zł ale wiadomo zaraz %%%

Rozmiarówka loteria


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dzięki. te ostatnie by byly pewnie najlepsze na mrozy. Tylko juz z tych jasnych 110 nie ma, są z brązowych.
Zobaczymy na przecenach...
W lidlu bywają takie lekko ocieplane. One są fajne, bo mają wysoki stan. Kupilam jej 3 pary 110/116, bo te 98/104 juz troche przymałe na nią. Tamte za dlugie, ale zle nie wygladają, ta dlugosc sie rozchodzi na nogach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 08:44   #3409
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
dzięki. te ostatnie by byly pewnie najlepsze na mrozy. Tylko juz z tych jasnych 110 nie ma, są z brązowych.
Zobaczymy na przecenach...
W lidlu bywają takie lekko ocieplane. One są fajne, bo mają wysoki stan. Kupilam jej 3 pary 110/116, bo te 98/104 juz troche przymałe na nią. Tamte za dlugie, ale zle nie wygladają, ta dlugosc sie rozchodzi na nogach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oni dokładają ciagle

Ja mam problem z rozmiarami dla Amelki . Jest dość szczupła i wszystko jej lata w pasie żeby było dopasowane to z hm musiałabym jej wsiąść chyba 98 jedynie w żarze ubrania ładnie na niej wyglądają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-03, 11:37   #3410
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny macie jakies pomysły na prezenty pod choinkę dla lipcowych dzieci?

U mnie taki kryzys w związku, że straciłam ochotę na cokolwiek. Raczej zakończy sie rozwodem.

Ja nie moge trafic w doły dla Ami w zarze. Albo za małe albo za wielkie. Za to gory są super, ciagle jej coś dokupuje.

W hm czasem sa legginsy z takim meszkiem, u nas sie sprawdzają obecnie.

Amelka od wrzesnia była 3 razy juz chora. Ostatni raz zakończyło sie zapaleniem ucha niestety. Przedszkole super. W poniedziałek ma występ bożonarodzeniowy, bedzie sama śpiewać pierwsza zwrotkę „dzisiaj w Betlejem” przez mikrofon, przed kamera Gdzie sie podziala moja mala dziewczynka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 11:59   #3411
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Fajne fajne są w hm ale mówię nie na moja chidzine

A z tymi dołami z zary to serio jakaś loteria. Alicji kupiłam 86 gdzie jeszcze 74 nosi i niewiele jest różnicy

Emmos chyba żartujesz z tym rozwodem ...


Ja muszę zrobić sobie badania jestem nie do życia ... dzień w dzień tak boli mnie głowa jak Coś zrobię minimalnie szybciej to potrafi mi się zrobić słabo a dziś nie byłam rano wstanie wstać z łóżka tak byłam śpiąca. Jak wstałam to jeszcze z pół godziny oczy mi się zamykały i ziewałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 20:51   #3412
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, koniecznie idz na badania.

Z Zary takie w kratkę jedynie ma Amelka fajne, ale to spodnie, nie leggi. A wiesz mi te z hm wydają sie dość wąskie wlasnie, ale moze na mojej Amelce tylko tak

Tymek ma teraz taka fazę jak Amelka kiedys. Jak tylko widzi moj telefon to od razu buczy, zeby mu dac. I klepie tam gdzie popadnie. Nie moge normalnie telefonu tknąć przez cały dzień, wyjsc tez mało wychodze, deprechy dostaję...
W ogole nienawidzę tej pory roku. Teraz byłam kilka dni sama z dziecmi. Wożenie Ami do przedszkola w towarzystwie Tymka, skrobanie szyb, to całe ubieranie, rozbieranie, stres, zeby nie wymiotowali, szczegolnie on z tylu sam, koszmar jakis. Jak wchodziłam do domu to musiałam sie umyć i przebrać, bo byłam cała mokra. Chyba musze wystrzelić sie w kosmos na teoche, bo dzieje sie ze mna cos niedobrego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 21:31   #3413
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ze mną tez się coś dzieje niedobrego i mówię tu serio. Chyba zadlugo jestem już w domu. Tez bardzo mało wychodzę mam wrażenie ze siada mi psychika.

Muszę jeszcze z Ala udać się do logopedy... bo troszkę złe układa język i być może dlatego mamy problem z jedzeniem pokarmów stałych. Wydawało mi się ze kwestie jedzeniowe to bardzo indywidualna sprawa wśród dzieci i być może nie jest jeszcze gotowa ... a tu mi fizjoterapeuta zwrócił uwagę hm.. masakra tak mi się nie chce latać po lekarzach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 22:22   #3414
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ze mną tez się coś dzieje niedobrego i mówię tu serio. Chyba zadlugo jestem już w domu. Tez bardzo mało wychodzę mam wrażenie ze siada mi psychika.

Muszę jeszcze z Ala udać się do logopedy... bo troszkę złe układa język i być może dlatego mamy problem z jedzeniem pokarmów stałych. Wydawało mi się ze kwestie jedzeniowe to bardzo indywidualna sprawa wśród dzieci i być może nie jest jeszcze gotowa ... a tu mi fizjoterapeuta zwrócił uwagę hm.. masakra tak mi się nie chce latać po lekarzach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co Ala Ci nie chce jesc? Moze lepiej wlasnie pojsc, bo bedziesz sie zamartwiać w domu, a okazać sie moze, ze niepotrzebnie.

A jak babcia Twoja?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Morelle, nie pogratulowałam Ci chyba nawet znalezienia pracy. Gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Xzora, domku dla peppy nie widziałam, ale w pepco jest centrum medyczne z peppa w bardO dobrej cenie jakby ktos chciał. Chyba 80zl z tego co pamietam. Takie samo widziałam jak jeszcze Ami miała fazę na peppe za ponad 150.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Aggs, torba to juz spakowana?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Xzora, dzięki. Muszę przyczaić się na legginsy ocieplane z lidla. Amelce kupiłam tam we wrzesniu spodnie dresowe takie cieplejsze w kwiatki i o ile nie przepadam za spodniami dresowymi dla niej to te akurat sa super i do wielu bluzek fajnie pasują.

Pytałaś o bf, ja kupiłam m.in. kolagen do picia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 01:22   #3415
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ala nie chce a nawet niepotrafi jeść stałych.
Z łyżeczki nawet nie zbierze a już więcej nie chce, odwraca się . Kawałki trochę chętniej ale nie umie gryźć tylko memla a jak tylko na więcej na języku to ma odruch wymiotny.
Pójdę ale muszę trochę nabrać sił.

A z babcia złe powykanczamy się wszyscy.
Ciagle nie możemy podjąć leczenia właściwego bo ciagle coś teraz jest w szpitalu z powodu zapalenia pęcherza tylko ze jest w takim stanie ze lekrzae boja się aby nie rozwinęła się sepsa.
Ogólnie nie chce mi się rozpisywać na temat tamtejszej służby zdrowia bo brak słów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 09:19   #3416
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia - przykro mi z powodu babci. Trzymam kciuki, zeby było lepiej.
Mysle, ze rzeczywiscie warto sie skonsultowac z tym językiem z logopedą z tego co piszesz.
Z legginsami mam odwrotny problem - na Klaudie wiekszosc jest za ciasnych w nogawkach i na brzuchu, stad glownie na te lidlowe poluje, jeszcze h&m, z gapa miala fajne.
Jak szukasz wąskich to sprobuj Sinsay - na Klaudie są za wąskie.

Co do braku energii - miałam to samo. Na pewno warto poziom wit D zrobic i żelazo + herrytana. Bierzesz w ogole wit D i dobry magnez?Jeszcze suplementacje pierzgą polecam albo pyłkiem pszczelim.
U siebie podejrzewam winowajcą jest niedobor wit D i magnezu. Chociaz juz nawet niedoczynnosc tarczycy mi po glowie zaczela chodzic..
Ja suplementow nie moge brac bo jestem na kuracji przeciwpasozytniczej. Dzisiaj mam wizyte u zielarki i zobaczymy co dalej.
No, ale wracajac do tego - wróciła mi energia, pozbyłam się otępienia odkąd zaczęłam pić yerba mate i gojnik. Takze polecam. W ogole gojnik ma tyle niesamowitych wlasciwosci az jestem w szoku.

Emmos - bardzo mi przykro z powodu kryzysu w zwiazku.
Domyslam sie, ze nieprzespane noce, siedzenie w domu, dwojka maluchow nie ułatwiają. Moze warto popracować z psychiką, stresem...? Psychoterapeuta? Medytacja?
Mi bardzo pomogła medytacja. Jest taka książka 10% więcej, generalnie autor uwaza, ze w zyciu jest o te 10% szczęśliwszy dzieki medytacji i ja sie pod tym podpisuje rękami i nogami.
w poniedzialek kupilam roczny abonament na headspace - bodajze do 5.12 jest znizka 30% i na rok ok 200 zł kosztuje z tą zniżką.
Mnie medytacja uratowala w maju- sierpniu, kolezanka dała mi dostep do headspace. Potem on mi sie skonczyl, medytowalam sama i jakis taki regres sie pojawił w tej mojej medytacji. Na yt są rozne prowadzone medytacje, ale krotkie, nie dawaly mi tego co headspace. Dlatego zdecydowalam sie kupic dostep.
A i na instagramie (pamietam, ze masz) jest @madalena_yoga i ona prowadzi medytacje prowadzone. Mozesz tam sprobowac.
W ogole wczoraj i dzisiaj jakos tak sama sie do siebie usmiecham i to jest wlasnie dzieki medytacji. Potrafimy sie dzieki niej zdystansowac od problemow, nie wchodzic w nie tak całym sobą...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 19:50   #3417
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Byłam dziś z Ala u logopedy i faktycznie mamy problem. Język nieaktywny. W dodatku wędzidełko jest trochę krótkie i tu jestem trochę zła bo oglądało ja x osób neurologopeda kilku doradców laktacyjnych i wszyscy jednogłośnie mówili ze jest w porządku. Mamy wyrobić u niej nawyk gryzienia bo go nie ma i aktywować język na to mamy 3 miesiące jak nie pomoże to mamy iść na podcięcie ale tutaj raczej praktyka.

Z ciekawostek jedzenie jakie mam jej podawać to w postaci płynnej nie kawałki nie papki tylko zadkie zupy. Z takich wiadomych to masaże. Szkoda tu ze nie używa smoczka bo w jej przypadku byłby przydatny. Jeśli chodzi o picie to tylko zwykły kubek żadne słomki nawet doida nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 08:03   #3418
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

jak wrazenia po Mikołaju?
Klaudia z lalki zadowolona, tylko teraz ma duzo obowiązkow, bo dwa dzidziusie ogarnąć to nie jest łatwa sprawa. Lalkę (dziewczynka) nazwała Felik.

Dzisiaj podekscytowana poszła do przedszkola, bo ma byc Mikołaj. Nie wiem jeszcze co będzie tam prezentem, oby nie słodycze.
W zlobku dostawali puzzle czuczu ktorymi do tej pory chetnie sie bawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 08:29   #3419
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Hehe słodycze zmora dzieciństwa


Amelka dostała od nas lalkę maszy i jak widać nie odstępuje jej na krok bo przecież Alicja może jej zabrać IMG_1280.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 13:17   #3420
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Hehe słodycze zmora dzieciństwa


Amelka dostała od nas lalkę maszy i jak widać nie odstępuje jej na krok bo przecież Alicja może jej zabrać Załącznik 7735415


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jakie fajne mikołajkowe dziewczyny
Klaudia nie zna Maszy jeszcze, w niedzielę zamówiłam jej kilka ksiązek w tym Maszę, to jej poczytam i poszukamy na yt

Emmos - zapomnialam napisać, że Amelka jest niesamowita z tymi występami w przedszkolu, odpowidzialne zadania jej tam panie dają. Klaudia chetnie spiewa i tańczy, ale tylko w grupie razem z innymi dziećmi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.