Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-03, 09:26   #3481
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jej Wasze to już Pannice a moja nie wiem gdzie ja ubierać w 104 już ma rybaczki a w pasie luz blues masakra. Aczkolwiek ostatnio w pepco kupiłam na 110 długie i o dziwo wąskie w pasie Straszny mam problem z jej ubiorem ale tak to jest jak się wazy 15.5 kg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:29   #3482
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja dopiero niedawno zaczęłam zakładać Bartkowi 98 ale teraz coś wystrzelił bo widzę ze robią się za małe (albo za mocno susze w suszarce ). Mam problem ze spodniami bo chude to takie i większość mu wisi 🥴


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:31   #3483
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No u mnie tak samo. Kupiłam pięciopak legginsów w hm w zeszłym roku. Do dziś zaduze i nie wiem czy nawet za dwa lata będą na nią dobre w pasie , No ale te to jakieś wybitne mi się trafiły bo nie widziałam dotąd tak dużego 104


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 16:43   #3484
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U nas odwrotnie - wiekszosc ubranek za wąskie, legginsy w wiekszosci firm za wąskie w pasie
Moja mama kupiła jej sukienkę w Reserved 110 i musiała wymienić na 116.
K waży 19kg i ma ok 104cm wzrostu.
Dietę preferuje białkową - lubi kotlety, tofu, jajka, krewetki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 16:49   #3485
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Lipcówki 2017 cz. 14

Reserved ma ogólnie mała rozmiarówkę
U nas tez 104 plus minus ale chuda po tatusiu

No to niezle

Byłam ostatnio na spacerze z sąsiadka i jej dziewczynami i w pewnym momencie jej zjechała rowerkiem na pobocze i nie mogła wyjechać a ze byłam obok to mówię wyciągnę ja ... a tu zonk mówię kurde co ze mną nie tak nie mam siły a ta znajoma do mnie nie martw się ona wazy 22 kg plus rowerek No to chyba aż tak zle ze mną nie jest


Jak święta ?

Ja korzystam z relaksu. Mąż zabrał dziewuszki na spacer a ja leżę ... piękne święta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2021-04-04 o 16:51
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 14:18   #3486
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Reserved ma ogólnie mała rozmiarówkę
U nas tez 104 plus minus ale chuda po tatusiu

No to niezle

Byłam ostatnio na spacerze z sąsiadka i jej dziewczynami i w pewnym momencie jej zjechała rowerkiem na pobocze i nie mogła wyjechać a ze byłam obok to mówię wyciągnę ja ... a tu zonk mówię kurde co ze mną nie tak nie mam siły a ta znajoma do mnie nie martw się ona wazy 22 kg plus rowerek No to chyba aż tak zle ze mną nie jest


Jak święta ?

Ja korzystam z relaksu. Mąż zabrał dziewuszki na spacer a ja leżę ... piękne święta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Korzystaj u nas straszny wiatr dzisiaj
Wczoraj rano pojechaliśmy do babci - siedzenie przy stole do 17tej. W przerwie byłam na spacerze, z Klaudią poszłyśmy do drugiej babci. 9tys krokow zrobilam wiec bez tragedii. Trochę jogę wczoraj ćwiczyłam, ale krotko bo mnie od rana głowa bolała.

Dzisiaj na 13tą pojechalismy do drugiej babci. Był wegański obiad i mamy dwa ciasta z batatów
Wieczorem jestem umówiona z sąsiadką na spacer.
W ramach relaksu piję dzisiaj prosseco


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 12:35   #3487
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jak tam dziewczyny, jest radość przed poniedziałkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 14:30   #3488
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U mnie radość połączona z przerażeniem. Nie mam pojęcia jak ja ubierać a to tego sama nie umie założyć siwieje na myśl jak sobie poradzi czy nie dostanie histerii. Fakt jest taki ze jestem tak masakrycznie zmęczona ze teraz dopiero widzę różnice jak miałam jedno dziecko a dwoje Z Amelka sama było wszystko do ogarnięcia a teraz to istny przypadek. Jak z jedna dobrze pójdzie to Ale na 2 latka wyślę do żłobka bo serio mój poziom frustracji osiągnął zenit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 21:50   #3489
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
U mnie radość połączona z przerażeniem. Nie mam pojęcia jak ja ubierać a to tego sama nie umie założyć siwieje na myśl jak sobie poradzi czy nie dostanie histerii. Fakt jest taki ze jestem tak masakrycznie zmęczona ze teraz dopiero widzę różnice jak miałam jedno dziecko a dwoje Z Amelka sama było wszystko do ogarnięcia a teraz to istny przypadek. Jak z jedna dobrze pójdzie to Ale na 2 latka wyślę do żłobka bo serio mój poziom frustracji osiągnął zenit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anusia tylko spokój może Cię uratować Ja też mam mniej cierpliwości przy drugim dziecku. Jak miałam tylko Amelkę to moja cierpliwość była na medal serio. Teraz sama łapię się na tym, że kiedyś bym tak nie krzyknęła na przykład. Co do przerażenia to zupelnie normalna matczyna reakcja, chyba rzadko która matka nie stresuje się przed pierwszym pójściem dziecka do przedszkola. Amelka na pewno sobie poradzi i wszystkiego się nauczy. Spokojnie.
Ja to się śmieje, że przy jednym dziecku to miałam wakacje. Jeszcze Amcia to była spokojna, a Tymiś to niestety diabeł wcielony. Nie usiedzi na swoim chudym tyłku nawet sekundy, niestety ani książka ani bajka nie interesują go. Ale najgorsze i tak jest to, że jest bardzo nieufny wobec ludzi, jak widzi kogoś w czarnej maseczce to płacze... Pandemia nie pomaga mu w rozwoju.

U mnie w ogóle pastrach ostatnio w rodzinie. Byliśmy na święta u mojej mamy i teściowej. Do mojej mamy też mój brat przyjechał. Kilka dni później brata mala córcia dostała gorączki, brat zrobił test bo w pracy wiadomo co, no i korona im wyszła. On bezobjawowy totalnie, a malutka gorączkowała 3 dni wysoko. Zarazili też teściów brata, my przenieśliśmy mojej tesciowej prawdopodobnie, chociaż sami mamy jes,cze przeciwciała. Tylko moja mama się uchowała jak dotad. Ma sa kra.

Anusia czy Tobie pamięć nie szwankuje po koronie? Mnie strasznie Ja zawsze pamięć miałam znakomita. A teraz ciągle się łapie na głupotach. Wypijam np kolagen i za chwilę myślę czy już piłam. Sprawdzam w koszu czy jest butelka. Albo torebkę na ławce zostawilam. Ciągle coś. W życiu tak nie miałam. Ja daty urodzin i imienin koleżankę z podstawówki pamiętam, a teraz takie rzeczy mnie spotykają, że się za głowę łapie:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Aaa co do ubioru to ja stawiam na wygodę. Najczęściej zakladam Amelce legginsy i bluzke bawełniana. Do tej pory na długi rękaw, ale pewnie niedługo na krotki będę ją do sali puszczała. Czasem rajstopy i sukienka, ale też zawsze wygodna bawełniana. W szatni ma worek i po kilka sztuk różnych ubrań na przebranie. Często mają w przedszkolu dzień czegoś tam to wtedy stroje ją zgodnie z tematyką, np Walentynki Czerwony, dzień wiosny kwiaty itp. Rzadko ma jeansy, zresztą u nas na tablicy informacyjnej jest taka rozpiska jak dzieci powinny być ubrane, np jest prośba o wiązanie włosów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 05:55   #3490
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U mnie e rodzinie tez korona sieje żniwa nawet jeden wujek zmarł ale był cukrzykiem i w starszym wieku.

No mam problemy z pamięcią, tak się zastanawiam czy to ze zmęczenia czy to właśnie jakiś odczyn pocovidowy czy z siedzenia w domu cofam się w rozwoju No nie wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 11:50   #3491
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Przykro mi z powodu wujka Anusia.

My ostatnio w ogóle mamy pecha. Dziś mąż wracał z Darłówka rano, sarna wybiegła mu na drogę, nowe auto rozwalone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-17, 12:06   #3492
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Kurczę nie ciekawie

Z darlowka o ile dobrze pamietam to się takimi bocznymi drogami jechało w sensie dużo takich terenów leśnych przez małe miejscowości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 15:13   #3493
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
U mnie radość połączona z przerażeniem. Nie mam pojęcia jak ja ubierać a to tego sama nie umie założyć siwieje na myśl jak sobie poradzi czy nie dostanie histerii. Fakt jest taki ze jestem tak masakrycznie zmęczona ze teraz dopiero widzę różnice jak miałam jedno dziecko a dwoje Z Amelka sama było wszystko do ogarnięcia a teraz to istny przypadek. Jak z jedna dobrze pójdzie to Ale na 2 latka wyślę do żłobka bo serio mój poziom frustracji osiągnął zenit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kciuki za łagodną adaptację!
Najlepiej założyć legginsy + tshirt z długim rękawem jak chłodno i z krótkim jak ciepło + rozpinana bluza
To w teorii, bo w praktyce to Klaudia chodzi codziennie w szarej spodniczce + rajstopki (czasem + legginsy). Dzisiaj miałam problem zeby pozwoliła mi tą spódniczkę uprać, na szczescie udalo się zamienić na różową.
Włosów zwykle nie chce wiązać.
Klaudia w tamten poniedziałek wróciła do przedszkola. Nie daliśmy dłużej rady brac urlopow, prac zdalnych i angazować babć niz te 2 tygodnie i skorzystałam z tego ze jestem pracownikiem firmy zajmujacej sie lecznictwem.

Balam sie jak bedzie, bo poza nią tylko 7 dzieci chodziło, a po 2-tygodniowej przerwie nie była chętna na powrot. Na szczescie było ok, od 1 dnia zakolegowała się z Adą ze starszaków.

Ja to w ogóle Cię podziwiam za to siedzenie w domu z dwójką, jak ja jestem wdzieczna za złobki i przedszkola! Zlobek Klaudii był super, a przedszkole wymiata.

Współczuje śmierci wujka.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu wujka Anusia.

My ostatnio w ogóle mamy pecha. Dziś mąż wracał z Darłówka rano, sarna wybiegła mu na drogę, nowe auto rozwalone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej, współczuję kolizji!
A jak mieszkanie nad morzem? Jest już wykończone?

Emmos - ja nie miałam covidu a mam zamglenia covidowe mniej wiecej od urodzin Klaudii
W ten poniedzialek mialam masakre - zero koncentracji, 3x wolniej wszystko robiłam. Na szczescie udało mi się dojść dlaczego.
W niedziele byłysmy z Klaudią u mojej kolezanki i o 16.00 a potem o 20.00 wypiłam herbate zieloną.
Herbata zawiera kofeine ktora neutralizuje sie w ciagu 8 godzin. Niby spałam (a przynajmniej nie pamietam zebym miala problem z zasnieciem albo zebym sie wybudzala) ale ten sen z kofeiną w organizmie był płytki i sie obudziłam otępiała.
Teraz mam zasade ze kawe i herbate pije max do 14-15.00.
No i druga kwestia ze ja nie mam nieprzerwanego snu bo Klaudia sie wybudza w nocy i z nią dosypiam do rana. Niby to nie jest jakos mocno uciążliwe, ale jednak jakosc snu nie jest tak dobra.

Współczuje zachorowań w rodzinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 15:20   #3494
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wiesz co przy Amelce siedzenie z nią w domu było jakoś naturalne ze chciałam poświęcać jej 100% uwagi i nie było problemu jak pojawiła się Alicja już powoli zaczęłam się wypalać a na ten moment wypaliłam się w 100%

Teraz wchodzę w tryb ze chciałabym jednak zrobić coś dla siebie

Kurczę kupiłam Amelce conversy okazyjnie ale sznurowane kupiłam tez sznurówki takie bez wiązania ale widzę ze ciezko jej założyć te buty ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 12:53   #3495
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Wiesz co przy Amelce siedzenie z nią w domu było jakoś naturalne ze chciałam poświęcać jej 100% uwagi i nie było problemu jak pojawiła się Alicja już powoli zaczęłam się wypalać a na ten moment wypaliłam się w 100%

Teraz wchodzę w tryb ze chciałabym jednak zrobić coś dla siebie

Kurczę kupiłam Amelce conversy okazyjnie ale sznurowane kupiłam tez sznurówki takie bez wiązania ale widzę ze ciezko jej założyć te buty ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie wiedzialam, ze mozna kupić sznurówki bez sznurowania
Klaudia ma szeroką stopę wiec tylko łatwo wkładalne buty kupuje, panie w przedszkolu chcą też takie zeby dziecko same potrafiło założyć.

Kupiłam jej w tym roku w ccc adidaski pumy na rzepy i po kilku dniach ta rzep odpadła. Musiałam reklamować i czekam az naprawią. Minus ze w Lublinie wszystkie CC zamkniete i pojechalam do salonu 20km od lublina.
Chcialam jej jeszcze jakies drugie kupic adidaski i w ccc ani martens sport nic nie było.
Kiedy w koncu te centra handlowe otworzą?...

Jak Amelka w przedszkolu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 12:58   #3496
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wczoraj była tylko na 2,5 h bo tak ustaliśmy ze rozruchowo to była smutna ze po nią tak wcześnie przyjechałam. A dziś musiałam ja zawieść już o 7.30 bo nie mogła wysiedzieć do 8 i będzie tak do 15. Jestem bardzo zadowolona i ona tez widać. Jak w domu nic nie je to tam je za dwoje. Panie są mega pomocne powiedziały ze jak coś to pomogą czy z butami czy z czymś innym bo ja oczywiście sobie wyobrażałam ze pewnie zostawia ja tam na pastwę losu ale tak nie jest. Mamy adidasy na rzepy ale te conversy widać ze są o wiele wygodniejsze No i ma buty jak mama a to tu chyba najważniejsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 20:46   #3497
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Wczoraj była tylko na 2,5 h bo tak ustaliśmy ze rozruchowo to była smutna ze po nią tak wcześnie przyjechałam. A dziś musiałam ja zawieść już o 7.30 bo nie mogła wysiedzieć do 8 i będzie tak do 15. Jestem bardzo zadowolona i ona tez widać. Jak w domu nic nie je to tam je za dwoje. Panie są mega pomocne powiedziały ze jak coś to pomogą czy z butami czy z czymś innym bo ja oczywiście sobie wyobrażałam ze pewnie zostawia ja tam na pastwę losu ale tak nie jest. Mamy adidasy na rzepy ale te conversy widać ze są o wiele wygodniejsze No i ma buty jak mama a to tu chyba najważniejsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wow, to super ze tak bezproblemowo poszło
no i tak, to ze buty jak mama najważniejsze

Dzisiaj dowiedzialam sie, ze Decathlon czynny, muszę jej kupić drugą parę, ale to w czwartek bo jutro raczej nie dam rady. Przez to ze te Pumy na reklamacji to Klaudia chodzi w przy małych butach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 08:14   #3498
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Apropo sznurówek polecam nawet sama u siebie używam. One są elastyczne raz je „montujesz” i potem tylko wkładasz buty super sprawa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 13:24   #3499
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Kciuki za łagodną adaptację!
Najlepiej założyć legginsy + tshirt z długim rękawem jak chłodno i z krótkim jak ciepło + rozpinana bluza
To w teorii, bo w praktyce to Klaudia chodzi codziennie w szarej spodniczce + rajstopki (czasem + legginsy). Dzisiaj miałam problem zeby pozwoliła mi tą spódniczkę uprać, na szczescie udalo się zamienić na różową.
Włosów zwykle nie chce wiązać.
Klaudia w tamten poniedziałek wróciła do przedszkola. Nie daliśmy dłużej rady brac urlopow, prac zdalnych i angazować babć niz te 2 tygodnie i skorzystałam z tego ze jestem pracownikiem firmy zajmujacej sie lecznictwem.

Balam sie jak bedzie, bo poza nią tylko 7 dzieci chodziło, a po 2-tygodniowej przerwie nie była chętna na powrot. Na szczescie było ok, od 1 dnia zakolegowała się z Adą ze starszaków.

Ja to w ogóle Cię podziwiam za to siedzenie w domu z dwójką, jak ja jestem wdzieczna za złobki i przedszkola! Zlobek Klaudii był super, a przedszkole wymiata.

Współczuje śmierci wujka.




Ojej, współczuję kolizji!
A jak mieszkanie nad morzem? Jest już wykończone?

Emmos - ja nie miałam covidu a mam zamglenia covidowe mniej wiecej od urodzin Klaudii
W ten poniedzialek mialam masakre - zero koncentracji, 3x wolniej wszystko robiłam. Na szczescie udało mi się dojść dlaczego.
W niedziele byłysmy z Klaudią u mojej kolezanki i o 16.00 a potem o 20.00 wypiłam herbate zieloną.
Herbata zawiera kofeine ktora neutralizuje sie w ciagu 8 godzin. Niby spałam (a przynajmniej nie pamietam zebym miala problem z zasnieciem albo zebym sie wybudzala) ale ten sen z kofeiną w organizmie był płytki i sie obudziłam otępiała.
Teraz mam zasade ze kawe i herbate pije max do 14-15.00.
No i druga kwestia ze ja nie mam nieprzerwanego snu bo Klaudia sie wybudza w nocy i z nią dosypiam do rana. Niby to nie jest jakos mocno uciążliwe, ale jednak jakosc snu nie jest tak dobra.

Współczuje zachorowań w rodzinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze to napisałaś. Ja też jestem wdzięczna za takie instytucje jak przedszkole. W poniedziałek jakby ktoś na mnie spojrzał to pomyślałby zapewne, że coś że mną nie tak bo normalnie z bananem w podskokach niemalże wracałam do domu po odstawieniu Amci

Spróbuję odstawić herbatę wieczorem. Fakt piję jej dość sporo, z tym że zawsze piłam.

Jeśli chodzi o mieszkanie to zostało umeblowanie. W ogóle wykańczanie to była jedna wielka masakra. Ciągle problemy, wadliwe materiały, dlugie oczekiwanie na kolejne. Kurierzy porażka. Hotele zamknięte, więc czasem jak coś miało dojść danego dnia i nie doszło to tz nie miał gdzie spać.. Raz kurier zostawił paczkę pod budynkiem, bo domofon jeszcze nie był podłączony...A zadzwonić za ciężko mu było...Przeciąga się to bardzo bardzo.
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Wiesz co przy Amelce siedzenie z nią w domu było jakoś naturalne ze chciałam poświęcać jej 100% uwagi i nie było problemu jak pojawiła się Alicja już powoli zaczęłam się wypalać a na ten moment wypaliłam się w 100%

Teraz wchodzę w tryb ze chciałabym jednak zrobić coś dla siebie

Kurczę kupiłam Amelce conversy okazyjnie ale sznurowane kupiłam tez sznurówki takie bez wiązania ale widzę ze ciezko jej założyć te buty ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też miałam kiedyś taki czas. Teraz jest lepiej, ale mam takie postanowienie, że cokolwiek by się działo to każdego dnia muszę zrobić coś dla siebie. Nie musi to być coś wielkiego, chociaż jakas maseczka na twarz, ale codziennie. Trochę mi to pomogło. I wiosna też działa na mnie optymistycznie, chociaż ta pogoda jak dotąd pozostawia wiele do życzenia.
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie wiedzialam, ze mozna kupić sznurówki bez sznurowania
Klaudia ma szeroką stopę wiec tylko łatwo wkładalne buty kupuje, panie w przedszkolu chcą też takie zeby dziecko same potrafiło założyć.

Kupiłam jej w tym roku w ccc adidaski pumy na rzepy i po kilku dniach ta rzep odpadła. Musiałam reklamować i czekam az naprawią. Minus ze w Lublinie wszystkie CC zamkniete i pojechalam do salonu 20km od lublina.
Chcialam jej jeszcze jakies drugie kupic adidaski i w ccc ani martens sport nic nie było.
Kiedy w koncu te centra handlowe otworzą?...

Jak Amelka w przedszkolu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też kupuję na rzepy buty Amelce czy to do przedszkola czy na zewnątrz. Teraz wzięłam jej z Adidasa, bo są szerokie i widzę, że dobrze sobie radzi.
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Wczoraj była tylko na 2,5 h bo tak ustaliśmy ze rozruchowo to była smutna ze po nią tak wcześnie przyjechałam. A dziś musiałam ja zawieść już o 7.30 bo nie mogła wysiedzieć do 8 i będzie tak do 15. Jestem bardzo zadowolona i ona tez widać. Jak w domu nic nie je to tam je za dwoje. Panie są mega pomocne powiedziały ze jak coś to pomogą czy z butami czy z czymś innym bo ja oczywiście sobie wyobrażałam ze pewnie zostawia ja tam na pastwę losu ale tak nie jest. Mamy adidasy na rzepy ale te conversy widać ze są o wiele wygodniejsze No i ma buty jak mama a to tu chyba najważniejsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anusia, świetne wiadomosci! Pierwsze koty za płoty za Wami. Bardzo się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 15:15   #3500
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Lipcówki 2017 cz. 14

Ja to nie potrafię rozgryźć tej mojej pierworodnej. Za wcześnie ja odebrałam płacz za późno płacz, Pani dziś wzięła Ale na ręce żeby mnie odciążyć bo Amelka beczała to dostała histerii ze Pani zabrała jej Alusie
Boże ... co za dziecko ale Panie już ja rozgryzły ze jak nie ma ochoty na coś czy czegoś robić to chodzi nadąsana na cały świat. Wszystkie dzieci miały usiąść w kołku a moja nie bo nie ma ochoty Wczoraj była obrażona bo ona nie chce spacerować tylko chce iść na płac zabaw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 19:41   #3501
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja to nie potrafię rozgryźć tej mojej pierworodnej. Za wcześnie ja odebrałam płacz za późno płacz, Pani dziś wzięła Ale na ręce żeby mnie odciążyć bo Amelka beczała to dostała histerii ze Pani zabrała jej Alusie
Boże ... co za dziecko ale Panie już ja rozgryzły ze jak nie ma ochoty na coś czy czegoś robić to chodzi nadąsana na cały świat. Wszystkie dzieci miały usiąść w kołku a moja nie bo nie ma ochoty Wczoraj była obrażona bo ona nie chce spacerować tylko chce iść na płac zabaw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

u mnie to samo. Od kilku tygodni jest dramat z jej humorkami.

Dzisiaj kupiłam w Decathlonie buty sportowe dla niej (jedne na reklamacji, drugie za male ją obtarły, trzecie przymale trzewiki ale je akurat lubi). Z odległosci 4 metrow od nich powiedziala ze są brzydkie i żeby wyrzucic do kosza. A potem zaczęła nimi rzucac po podłodze.
W sobote jak były u nas babcie zrobilam zupę. Zapytalam czy chce - powiedziala ze samą.
Wiec nalałam jej samą zupę bez warzyw.
Siedzi nadąsana na sofie. Klaudusiu - co jest nie tak? Za mało. Wiec dolałam. Dalej siedzi nadąsana. Chcesz z chlebkiem? Tak. To pokroiłam chleb do miski. Dalej nie je. Dlaczego? bo juz wszyscy zjedli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 14:30   #3502
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny współczuję humorków. U nas ostatnio względny spokój, ale pewnie do czasu. Chociaż ogólnie uważam, że Amelka zepsuła się trochę przy Tymku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 10:30   #3503
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuję humorków. U nas ostatnio względny spokój, ale pewnie do czasu. Chociaż ogólnie uważam, że Amelka zepsuła się trochę przy Tymku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja mam nadzieje ze u nas sie w koncu polepszy... zaczęło się po tej 2-tygodniowej przerwie od przedszkola
Klaudia bardzo dużą uwagę przywiązuje do wyglądu i ma swój styl. Np do spodnicy i rajstop naklada legginsy i je podciąga do kolan zeby było widać rajstopy
lubi byc elegancka. dzisiaj przed wyjsciem do przedszkola pomalowala sobie kredką paznokcie i włożyła we włosy 14 spinek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 10:40   #3504
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora to już jest wyższy poziom mody
My ostatnio siedzieliśmy trochę nad morzem to Amelka codziennie pytała kiedy wróci do przedszkola do swojej przyjaciółki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 10:41   #3505
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

A w ogóle to wczoraj zaszczepiłam sie pierwsza dawka i jestem z tego powodu bardzo zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 10:48   #3506
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Oo to super ja czekam jak będą szczepić u męża w zakładzie pracy to odrazu oboje się zaszczepimy. Teraz muszę nawiedzić endo bo coś tsh mi podskoczyło 3.7


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 11:50   #3507
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja mam tsh w normie, ale ogólnie mam doła, bo tyje bardzo. Najchętniej worek na siebie bym założyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 12:02   #3508
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No niby norma do 4.2 No ale wynik jest podwyższony. U mnie z waga tez nie najlepiej. Nie tyje ale nie mogę schudnąć miałam 4kg po ciążowe zostało mi dwa ale idzie jak krew z nosa . Muszę zrobić dokładniejsze badania tarczycy bo złe się czuje boli mnie głowa mam okropnie sucha skore.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 12:07   #3509
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja mam tsh w normie, ale ogólnie mam doła, bo tyje bardzo. Najchętniej worek na siebie bym założyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

u, wspolczuje masz jakis pomysl co mogloby pomoc?

Ja w listopadzie przytylam 1,5kg i nie schodzi. Tzn ostatnie dwa miesiace udalo mi sie zejsc z 56,7 na 56,1. Pomoglo mi jedzenie wiekszej ilosci warzyw i owocow (bo w zimie skandalicznie malo ich jadlam) i to, ze stosuje dlugie okno bez jedzenia pomiedzy ostatnim posilkiem a sniadaniem.
Chcialabym 54,5kg wazyc, ale tez bez glodzenia sie i caly czas liczę na to, ze samo zejdzie przy zdrowszym trybie życia
Ustawilam sobie limit na ten miesiac 3 dni ze slodyczami i 3 dni z alkoholem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No niby norma do 4.2 No ale wynik jest podwyższony. U mnie z waga tez nie najlepiej. Nie tyje ale nie mogę schudnąć miałam 4kg po ciążowe zostało mi dwa ale idzie jak krew z nosa . Muszę zrobić dokładniejsze badania tarczycy bo złe się czuje boli mnie głowa mam okropnie sucha skore.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

masz racje, zeby zrobic badania. Oby udalo ci się uregulowac organizm.
Ostatnio rozmawialam z kolezanką i jej wyszla jakas choroba tarczycy (nie pamietam nazwy) i wlasnie miala bóle głowy. Myslala ze to zatoki, a okazalo sie ze tarczyca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 12:13   #3510
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
u, wspolczuje masz jakis pomysl co mogloby pomoc?

Ja w listopadzie przytylam 1,5kg i nie schodzi. Tzn ostatnie dwa miesiace udalo mi sie zejsc z 56,7 na 56,1. Pomoglo mi jedzenie wiekszej ilosci warzyw i owocow (bo w zimie skandalicznie malo ich jadlam) i to, ze stosuje dlugie okno bez jedzenia pomiedzy ostatnim posilkiem a sniadaniem.
Chcialabym 54,5kg wazyc, ale tez bez glodzenia sie i caly czas liczę na to, ze samo zejdzie przy zdrowszym trybie życia
Ustawilam sobie limit na ten miesiac 3 dni ze slodyczami i 3 dni z alkoholem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------




masz racje, zeby zrobic badania. Oby udalo ci się uregulowac organizm.
Ostatnio rozmawialam z kolezanką i jej wyszla jakas choroba tarczycy (nie pamietam nazwy) i wlasnie miala bóle głowy. Myslala ze to zatoki, a okazalo sie ze tarczyca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No najpopularniejsze to hashimoto ale znam osoby z ostra niedoczynnością to szczerze mi trochę do nich daleko ... przede wszystkim przy tarczycy są niesamowite skoki wagi a u mnie stoi, albo zaburzone miesiączkowanie a u mnie jak w zegarku. Ale podwyższony wynik może wskazywać ze coś zaczyna się dziać wiec lepiej zapobiegać. Mój tryb życia nie jest tez najlepszy śpię ciągiem po 3 h to ciezko żeby głowa nie bolała codziennie wstaje jak na kacu a alkoholu nie spisywałam od 2 lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.