Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 19:52   #241
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja bym wziela 3 - z racji tego ze ma duzy do pudru, jeden mniejszy i dwa do rozu (jeden sciety i jeden okragly) dlatego ze jednak przydaje sie miec dwa do pudru. Jeden do zwyklego jeden do brązującego.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:03   #242
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja bym wziela 3 - z racji tego ze ma duzy do pudru, jeden mniejszy i dwa do rozu (jeden sciety i jeden okragly) dlatego ze jednak przydaje sie miec dwa do pudru. Jeden do zwyklego jeden do brązującego.
No i ten ma ładniejsze włosie, tzn. nie takie rude. Czasami jestem przesadną estetką, ale to tylko czasami.
Ktoś ma może ten zestaw?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:17   #243
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Po wejściu na ten wątek ogłupiałam.

Zastanawiam się nad
1
2
3

Skłaniałabym się ku 2/3

Standardowe pytanie - co powinien ten zestaw posiadać, a co możesz odpuścić? No i czy masz jakieś szczególne wymagania co do rodzaju włosia / koloru etui / koloru pędzli itp. itd. ?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:21   #244
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Standardowe pytanie - co powinien ten zestaw posiadać, a co możesz odpuścić? No i czy masz jakieś szczególne wymagania co do rodzaju włosia / koloru etui / koloru pędzli itp. itd. ?
Estetyka? Po prostu mają być jednolite i ładne, porządnie wykonane. Włosie jak najmniej drapiące, miękkie i łatwe w obsłudze. Odpuścić mogę większość cudownych pędzelków (wystarczą podstawowe do nakładania, cieniowania) do malowania oczu bo maluję je bardzo rzadko.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:43   #245
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Estetyka? Po prostu mają być jednolite i ładne, porządnie wykonane. Włosie jak najmniej drapiące, miękkie i łatwe w obsłudze. Odpuścić mogę większość cudownych pędzelków (wystarczą podstawowe do nakładania, cieniowania) do malowania oczu bo maluję je bardzo rzadko.
To może taki Ci wystarczy http://www.allegro.pl/item201910133_...bol_kucyk.html Ja właśnie go mam i sobie chwalę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:51   #246
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To może taki Ci wystarczy http://www.allegro.pl/item201910133_...bol_kucyk.html Ja właśnie go mam i sobie chwalę
Ale pędzle do pudrów z http://www.allegro.pl/item204091296_...s_promocj.html tego zestawu podobają mi się bardziej. Zobaczymy jak będzie z funduszami w przyszłym tygodniu. Chyba jedak kupię ten większy zestaw. Już zleciłam bratu (bo swojego konta nie posiadam, zakupy robię sporadycznie).

edit: Już zamówione. Nie mogę się ich doczekać.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:06   #247
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale pędzle do pudrów z http://www.allegro.pl/item204091296_...s_promocj.html tego zestawu podobają mi się bardziej. Zobaczymy jak będzie z funduszami w przyszłym tygodniu. Chyba jedak kupię ten większy zestaw. Już zleciłam bratu (bo swojego konta nie posiadam, zakupy robię sporadycznie).

edit: Już zamówione. Nie mogę się ich doczekać.
Szybka jesteś. Ja to z pół roku dumałam nad wyborem, ale w sumie dobrze się stało, bo teraz te komplety są znacznie tańsze
Czekamy na relację
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 21:10   #248
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Szybka jesteś. Ja to z pół roku dumałam nad wyborem, ale w sumie dobrze się stało, bo teraz te komplety są znacznie tańsze
Czekamy na relację
Wiedziałam że jeśli będę dłużej gdybać i przeglądać to na nic się nie zdecyduję. Komplet mi się spodobał, cena pasowała i pozostało tylko czekać na przesyłkę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:59   #249
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja mam prawie identyczny tylko mam wachlarz zamiast jumbo (no i inne trzonki i etui ale to juz taki detal, pedzle do pudru mam biale z czarna kepka, taka "kreska" od skuwki do 2/3 wlosia) - jak dla mnie sa super jesli chodzi o dlugosc wlosia - sa urozmaicone, niektore ladnie pocieniowane, co ulatwia prace np z sypancami.

tak jak sie zastanawiam dalej to kocham moje pedzelki, pomine ze troche wloski wychodza czasami ^^
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 22:10   #250
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Wiedziałam że jeśli będę dłużej gdybać i przeglądać to na nic się nie zdecyduję. Komplet mi się spodobał, cena pasowała i pozostało tylko czekać na przesyłkę.
fajny komplet wybrałaś, dużo pędzelków do cieni, jest w czym wybierać, i też masz siedem gratis jak i ja dostałam
też szybko podejmuję decyzję jak mi na czymś zależy

tak kuszą mnie te pędzle, żeby spróbować innych ale po co mi powtarzać kilka takich samych...ehh

editt: a widziałyście na alegro takie etui? ja pierwsze widzęhttp://www.allegro.pl/item203241077_...y_kosmet_.html
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 22:25   #251
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A w czym się jego boskość dokładniej objawia Jakie cuda czyni
przede wszystkim jak sie nimi maluje odczuwam nieziemska przyjemnosc a to wielki plus...hehe...prawie usypiam

nie no ogolnie pedzelki chyba jak narazie najlepsze jakie mialam


sobol, kucyk pony i kuna to jest to

musze sobie jeszcze tylko dokupic ukosny do henny
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 23:00   #252
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Dziewczyny jak się mają te pedzle do pudru, największe z zestawów do pędzla XXL Sephory? Mogłaby mi któraś z Was porównać je pod względem przede wszytkim wielkości, i miękkości włosia?

Z góry gracjas
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 09:27   #253
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Pakosta raczej nie ma szans na tak pekate pedzle w allegrowych zestawach. Wiekszosc ich duzych pedzli ma rozmiar ok 4x4,5 cm. Dla porownania "grubosz" Donegal ma 5x6,5 cm, tak jak Sephora XL mniej-wiecej.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 09:33   #254
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Mogli by skonstruować jakiś zestaw bez pędzli do pudru i różu Same do cieni, różne różniste - skośne, proste, języczki, kropki, ehhh

Czy włosie sobola jest takie bardziej gładkie jakby? Mam jakiś pędzelek o barwie złotawej, jak sobol na Allegro, i w ogóle mi się go cienie nie trzymają, taki jest śliski...
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:00   #255
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

z sobola są takie, gładziutkie i śliskie, ja za bardzo porównania nie mam do innych więc jak dla mnie się dobrze nakłada nimi cienie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:06   #256
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

jak dla mnie tez sobolkiem sie fajnie naklada

pedzel do pudru w moim zestawie ma 5cm..nie narzekam
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:33   #257
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Mogli by skonstruować jakiś zestaw bez pędzli do pudru i różu Same do cieni, różne różniste - skośne, proste, języczki, kropki, ehhh
oj tak w zasadzie ja potrzebuję tylko skośny do różu z tych większych , poza tym interesują mnie właśnie różne do cieni.
Pomarzyć tylko można
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 15:24   #258
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się mają te pedzle do pudru, największe z zestawów do pędzla XXL Sephory? Mogłaby mi któraś z Was porównać je pod względem przede wszytkim wielkości, i miękkości włosia?

Z góry gracjas
Nijak się mają. Mój największy pędzel do pudru z zestawu jest mniejszy nawet od zwykłego do pudru z Sephory, o XXL już nie wspominając. No i do tego jest spłaszczony
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 14:30   #259
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Mam pytanko do was. Stalo sie cos niedobrego z kilkoma moimi pedzelkami do cieni
Zaczne od poczatku. Mylam dzis pedzle i tu opisze metode bo chyba robie to inaczej niz wiekszosc-metoda malarska(eh to przyzwyczajenie). Najpierw wlewam do sloika troche wody z szamponem i wstawiam tam pedzle na kilka minut zeby odmokly, pozniej pod bioerzaca woda je plucze/ewentualnie domywam. Pozniej odzywka i splukiwanie.
Ale dzis po odsaczeniu wody zauwazylam ze mam pekniecia na farbie pokrywajacej raczke jednego malego pedzelka do cieni i to dosc znaczne!! popatzylam na inne i zobaczylam pojedyncze kreski.

Jak dla mnie to wyglada jakby od srodka (tam gdzie jest skowka) dostala sie woda i drewno pecznialo od srodka i farba przez to pekala

Pytanie: czy moze byc to wina tego jak myje pedzle?? i co z tym fantem poczac
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 14:42   #260
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Mam pytanko do was. Stalo sie cos niedobrego z kilkoma moimi pedzelkami do cieni
Zaczne od poczatku. Mylam dzis pedzle i tu opisze metode bo chyba robie to inaczej niz wiekszosc-metoda malarska(eh to przyzwyczajenie). Najpierw wlewam do sloika troche wody z szamponem i wstawiam tam pedzle na kilka minut zeby odmokly, pozniej pod bioerzaca woda je plucze/ewentualnie domywam. Pozniej odzywka i splukiwanie.
Ale dzis po odsaczeniu wody zauwazylam ze mam pekniecia na farbie pokrywajacej raczke jednego malego pedzelka do cieni i to dosc znaczne!! popatzylam na inne i zobaczylam pojedyncze kreski.

Jak dla mnie to wyglada jakby od srodka (tam gdzie jest skowka) dostala sie woda i drewno pecznialo od srodka i farba przez to pekala

Pytanie: czy moze byc to wina tego jak myje pedzle?? i co z tym fantem poczac
Jeśli Ci to przeszkadza to może spróbuj zmyć farbę z rączek (rozpuszczalnikiem) i pomaluj od nowa?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 16:02   #261
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Edyt to nie jest wina mycia tylko jakosci pedzli. Drewno nie zostalo zaimpregnowane, wiec jakikolwiek kontakt z woda bedzie tylko pogarszal stan trzonkow. Moze przemysl sprawe i zainwestuj w spray do czyszczenia pedzli, tak zeby czyscic samo wlosie, bez koniecznosci "namaczania" w wodzie.
Dodatkowa uwaga, nie wstawiaj pedzli do sloika wlosiem do dolu, bo je znieksztalcisz. Nie musisz "odmaczac" wlosia, po prostu od razu je umyj.
I jeszcze jedno, nie nakladaj odzywki, wlosie traci przez to swoja elektrostatycznosc, staraj sie nie koltunic wlosia podczas mycia, to nie bedzie potrzebna zadna odzywka. Dobre pedzle powinny tylko po samym oczyszczeniu wrocic do swojego pierwotnego ksztaltu z zachowaniem oryginalnych wlasnosci, zadne dodatkowe atrakcje w postaci wygladzajacych mazidel nie sa im potrzebne. A jezeli tak... to niestety ale widocznie zakup nie byl udany.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 16:11   #262
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

A czy strzepywanie nadmiaru wody po umyciu może szkodzić pędzlom?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 16:17   #263
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Wrecz przeciwnie. nalezy strzepac nadmiar wody, najlepiej uderzajac trzonkiem o kant dloni i przekrecajac go po kazdym uderzeniu o cwierc obrotu zeby wlosie rownomiernie sie "rozlozylo". Potem kladziemy pedzle na reczniku papierowym albo chusteczce higienicznej i pozostawiamy do wyschniecia (tylko nie na sloncu!). Najlepiej polozyc pedzle na noc na parapecie i rano je zdjac juz suche i gotowe do ponownego uzycia. Wazne - nie wycieramy pedzli recznikiem, bo wlosie moze sie skoltunic, lepiej strzepac nadmiar wody.
Byl watek o tym jak czyscic pedzle, tam napisalam swoja metode i kilka innych wizazanek rowniez
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75308
Na tym watku tutaj sa zdjecia moich pedzli, najstarszy "grubosz" ma 6 lat i jak widac nic mu nie dolega.

Wczesniej ktos pytal o duze pedzle i ich odnosniki do Sephory. Wklejam swojego "grubosza" Donegala obok Sephory nr 1. Zdjecia niewyrazne, bo z cam ale daja pojecie o proporcjach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 080.jpg (13,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 082.jpg (11,9 KB, 14 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 18:00   #264
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Virl nie mylam ich tylko czekalam, zeby sie rozpuscily wszystkie resztki kosmetykow, a potem splukiwalam woda wlasnie zeby pedzli nie koltunic. Co do stawiania w dol to tego nie wiedzialam. Tak jak juz pisalam przyzwyczajenie z pracowni malarskiej wzielo gore

A z wlosiem wszystko jest ok, nic nie wypada, ani sie nie odksztauca- odzywka po to zeby ladnie pachnialy.

Ale chyba bede musiala zainwestowac w jakis srodek do mycia bez wody. Przeczytam uwaznie watek i cos zdecyduje.
Dziekuje za pomoc
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 08:49   #265
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Pędzelki już są. Przed chwilą odebrałam. Mina listonosza kiedy wybiegłam na podwórko w piżamie, związanych włosach i 2 ml świecącego się filtra na twarzy była hmmm... ciekawa

Pędzelki do pudrów są spore. Mają mięciutkie włosie. Pędzelki do malowania oczu będę musiała chyba sobie podpisać. A mini zestaw komuś sprezentuję. To tyle z pierwszych wrażeń.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 08:53   #266
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pędzelki już są. Przed chwilą odebrałam. Mina listonosza kiedy wybiegłam na podwórko w piżamie, związanych włosach i 2 ml świecącego się filtra na twarzy była hmmm... ciekawa

Pędzelki do pudrów są spore. Mają mięciutkie włosie. Pędzelki do malowania oczu będę musiała chyba sobie podpisać. A mini zestaw komuś sprezentuję. To tyle z pierwszych wrażeń.
szybko j dostałaś sama zastanawiałam się nad tym zestawem, ile w nim jest ściętych do cieni? Jeden czy dwa?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:10   #267
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
szybko j dostałaś sama zastanawiałam się nad tym zestawem, ile w nim jest ściętych do cieni? Jeden czy dwa?
Jeden i to taki dosyć mały. Przyglądałam się bacznie reszcie, każdy ma inaczej wyprofilowane włosie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:58   #268
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jeden i to taki dosyć mały. Przyglądałam się bacznie reszcie, każdy ma inaczej wyprofilowane włosie.
dziękuję za odpowiedź
Szkoda ze tylko jeden ech, chyba nie trafię wymarzonego zestawu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 12:16   #269
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź
Szkoda ze tylko jeden ech, chyba nie trafię wymarzonego zestawu
Zawsze można któryś samemu ściąć żyletką.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:08   #270
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

a ja mam sciety taki dosc duzy - chcialabym sobie dokupic mniejszy. Moze ja po prsotu trafilam z takim kompletem ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.