Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-19, 09:52   #691
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

ja wlasnie wrocilam, wiec nie da rady :-(

widze go na allegro, wiec moze tam sobie kup
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 10:07   #692
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

W DM kosztuje prawie 9e, na allegro masz niewiele drożej
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 16:20   #693
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Myślałam że będzie się opłacało. No nic dziękuję
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 08:30   #694
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Uzylam juz kilka razy ten peeling enzymatyczny w pudrze z Kneipp – skora jest taka gladka i mila w dotyku… Super produkt, a sklad taki krociutki bez calej tablicy mendelejewa.
Po peelingach enzymatycznych czasami powstawaly u mnie male uszkodzenia skory, a tutaj delikatne dzialanie dla skory i jedwabisty efekt. Uzylam chyba szesc razy juz.
Dziekuje za polecenie i polecam dalej !

Wiele osob zachwyca sie zelami pod prysznic ISANA lub tymi z DM. Moim zdaniem strasznie wysuszaja skore. Moze i pchna cudownie i maja ladne opakowanie, a ceny kusza, ale po kilku latach stosowania niszcza skore.
Tez macie takie odczucia?

Edytowane przez emenyx
Czas edycji: 2016-05-23 o 09:55
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 08:54   #695
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Wiele osob zachwyca sie zelami pod prysznic ISANA lub tymi z DM. Moim zdaniem strasznie wysuszaja skore. Moze i pchna cudownie i maja ladne opakowanie, a ceny kusza, ale po kilku latach stosowania niszcza skore.
Tez macie takie odczucia?

Jak najbardziej
Nawet nie po kilku latach stosowania, u mnie juz po kilku razach

W miesiacach zimowych uzywam mleczka do kapieli Babydream dla mam, uwielbiam ten zapach naprzemiennie z olejkiem pod prysznic Isana.
I czasami skusze sie wlasnie na jakis zapach zelu Isana czy Alterra i baaardzo szybko tego zaluje

Ostatnio uzywam zelu do kapieli Isana z serii Med, takiej czerwonej i musze powiedziec, ze jest naprawde ok. Znam tez mleczko do ciala z tej serii i polecam tylko troche brakuje mi w nim zapachu, no aleeeee...


Kusi mnie ten peeling enzymatyczny....





__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2016-05-23 o 08:55
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 09:35   #696
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Wg mnie żele Balea są dużo lepsze niż Isana a już o wiele wiele łagodniejsze niż wszystkie brandowe żele z drogerii. Używam tych żeli sporadycznie, dla zapachu i wrażeń. Na co dzień zazwyczaj myję się żelem intymnym Isana, czasem również mleczkiem dla mam babydream, olejkiem isany, a wczoraj kupiłam kremowy olejek alterry.
Z Balea mniej wysuszający bo bez sls jest żel for Kids - mają limiotowane serie z różnymi bohaterami, o różnych zapachach. Często kupuję ten żel na urlop, bo jest 2w1 i zastępuje mi na krótki czas szampon, a zapachy są takie wakacyjno owocowe.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 14:02   #697
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Hej dziewczyny podlaczam sie pod mazidlowy watek

Ostatnio uzywam olejku do mycia z Rituals i jestem zadowolona, nie wysusza mi skory i nie mam swedziawki okrutnej

Co polecicie dobrego po oczy?
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 12:21   #698
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

W tym tygodniu w Rossmannie 20% na pielegnacje Alterra.
Chcialam kupic szampon przeciwlupiezowy, ale doopa, juz go chyba wycofali z sortymentu.
Mydlo z webena spaprane tetrasodium. Wogole zauwazylam ze w niektore rodzaje znow wpakowali wiecej niz powinno w mydle byc. Szkoda :-(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 13:06   #699
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podlaczam sie pod mazidlowy watek

Ostatnio uzywam olejku do mycia z Rituals i jestem zadowolona, nie wysusza mi skory i nie mam swedziawki okrutnej

Co polecicie dobrego po oczy?

ja uzywam kremow z Alterra- moim zdaniem sa ok. szybko sie wchlaniaja, sa tanie. Wybieram te nawilzajace, bo jeszcze zmarszczek nie mam. Moim zdaniem calkiem ok. Nie wiem, czy jesli ktos juz ma zmarszczki, czy tez dzialaja, ale jesli chcesz tylko zapobiegawczo nawilzac, to mysle, ze sa ok. Mialam tez drozse kremy i nie wdizaialam roznicy, dlatego kupuje teraz alterre.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
W tym tygodniu w Rossmannie 20% na pielegnacje Alterra.
Chcialam kupic szampon przeciwlupiezowy, ale doopa, juz go chyba wycofali z sortymentu.
Mydlo z webena spaprane tetrasodium. Wogole zauwazylam ze w niektore rodzaje znow wpakowali wiecej niz powinno w mydle byc. Szkoda :-(

Monika jesli masz smarfona to zainstaluj sobie apke na telefon z rossmana. Co tydzien caly promocyjny asortyment ci sie w apce wyswietli , plus kupony rabatowe
Polecam
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:51   #700
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podlaczam sie pod mazidlowy watek

Ostatnio uzywam olejku do mycia z Rituals i jestem zadowolona, nie wysusza mi skory i nie mam swedziawki okrutnej

Co polecicie dobrego po oczy?
Ja także się podłączam, chociaż niemiecki rynek kosmetyczny raczej mnie nie zachwyca, ale coś tam udaje się wyszperać.

Pod oczy polecam dwie rzeczy:

Dr Grandel Eye Contour Cream & Mask KLIK. U mnie nadaje się tylko na noc, bo wałkuje mi się na nim korektor, więc kładę grubą warstwą jako maskę.

Cattier Anti-Aging Augenpflege Éclat de Rose KLIK.

Skusiłam się też na Pony Hütchen, mus do ciała i dwa małe dezodoranty. Czekam na paczkę. Po opisach producenta i blogerek spodziewam się lepszych doznań węchowych niż te serwowane przed drogeryjny eko-standard, których zapachy mogę w najlepszym wypadku nazwać "znośnymi".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 17:14   #701
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość

Monika jesli masz smarfona to zainstaluj sobie apke na telefon z rossmana. Co tydzien caly promocyjny asortyment ci sie w apce wyswietli , plus kupony rabatowe
Polecam
Sorry, dopiero tutaj zajrzalam.
ja jestem u nich zapisana na newslattera i dostaje wszystko na maila, ale zadko korzystam, bo ja u nich to tylko nature z pielegnacji kupuje( ale tez zadko bo jak mam wiecej rzeczy do kupienia np z Weleda to zamawiam tanij w aptece internetowej), szczotki do zebow babydream dla juniora i te soft co maja miekkie wlosie jak szczotka Meridol, nic dentystyczna tez ta soft i jedzenia z marki eco( robie zapasy np mleczka kokosowego bo tansze niz w bio sklepach). Kupowalam tez wkladki, ktorych teraz zadko uzywam i zastanawiam sie czy jak bede potrzebowala to kupic kolejne czy moze ze sklepu bio.

A bym zapomniala,wrocilam do filtrow chemicznych, wiec kupuje znow ich fluid SPF30, ale on ma taka smieszna cene, ze nie mam sensu robic zapasow na promocji.
Ogolem to przez te promocje ( jak jeszcze konwencjonalne kosmetyki kupowalam) mialam zawalone szafy. teraz juz nie bunkruje i choc nie zawsze kupie cos taniej, to mam wrazenie ze mniej kasy wydaje. Dlatego rozmyslam, zeby zrezygnowac z maila
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 10:08   #702
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Ja przegladam raz na jakis czas oferte Rossmanna. Intereuja mnie zwykle szampony, mydla, pasty do zebow. Wlasciwie takie rzeczy, ktore i tak regularnie kupuje i lepiej je kupic w promocji niz za pelna cena. Nie biore nigdy jakis wielkich ilosci, bo wiem, ze za miesiac czy dwa promocja sie powtorzy. Na szczescie nie naleze do tych kobiet co wychodza po papier toaletowy, a wracaja w kilkoma paletami, maskara i podkladem, bo akurat byly w promocji Dlatego jesli ktos jest asertywny, to mysle, ze to fajna opcja z applikacja.

Jesli ktos jest zainteresowany, to obecnie Coral ma akcje, ze kupujac proszek do prania w plynie mozna dostac calkowita zaplacona sume spowrotem.
Tutaj szczegoly: https://www.coral.de/coralgratistesten/
rachunek mozna zeskanowac i podeslac online lub oryginalny poczta- wtedy rowniez cena znaczka zostanie zwrocona.

kiedys podobna akcja byla z Lenor i chyba always. Wiec jak ktos chce za darmo zrobic ok. 16 pran to mozna skorzystac. Akcja trwa do konca sierpnia i mozna tylko raz wziazc udzial. Proszek kosztuje cos ok. 4 EUR.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:47   #703
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Ja nie lubię niemieckiego Rossmana, zresztą na południu gdzie mieszkam więcej jest DMów i Müllerów. Do polskiego Rossa lubię zaglądać, jak jestem w kraju, zawsze coś fajnego znajdę, ale niemiecki ma dla mnie po prostu biedną ofertę, nie lubię tej ich napchanej alkoholem i gliceryną taniej ekologii.
Zdecydowanie wolę Müllera, gdzie jest większy wybór marek z różnych półek cenowych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:46   #704
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Kupilam w Rossmannie pierwszy raz mgielke do ciala Victoria secret- o zapachu sliwki i frezji. Super pachnie
Nie wiedzialam, ze Rossmann ma takie produkty.


Wracajac do mojego postu o proszku Coral- juz zwrocili mi pieniadze za zakup chyba 2 tygodnie to trwalo od wyslania im scanu paragonu do zwrotu pieniedzy
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 10:49   #705
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Dziewczyny, natknęłyście się może tutaj na farbę Revia?
Link: http://www.veronacosmetics.com/ofert...do-wlosow.html

Znalazłam raptem jedną aukcję na ebay, ale nie ma mojego odcienia, a sprzedający nie ma go także na stanie.

Domyślam się, że ta farba jest raczej niedostępna tutaj, ale może któraś z Was ją gdzieś widziała ?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 10:24   #706
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość

Wracajac do mojego postu o proszku Coral- juz zwrocili mi pieniadze za zakup chyba 2 tygodnie to trwalo od wyslania im scanu paragonu do zwrotu pieniedzy

Zostawiam link do strony,gdzie jest cala lista produktow,ktore biora udzial w cashback moze sie komus przyda

http://www.sparwelt.de/gutscheine/sp...ktionen-107742
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 09:00   #707
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Majka- dzieki za namiary

Czy ktos moze mi polecic jakies fajne serum tak do 30€. Nawilzajaco-odzywcze do skory mieszanej, nie musi byc przeciwzmarszczkowe. Sama nie wiem, co wybrac, bo tyle tego. Nie musi to tez byc produkt naturalny, po prostu serum ktore sie u was dobrze sprawdzilo. Sama nie wiem.. Jesli macie z jakis produktem dobre doswiadczenie, napiszczie prosze bede wdzieczna
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 09:42   #708
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Majka- dzieki za namiary

Czy ktos moze mi polecic jakies fajne serum tak do 30€. Nawilzajaco-odzywcze do skory mieszanej, nie musi byc przeciwzmarszczkowe. Sama nie wiem, co wybrac, bo tyle tego. Nie musi to tez byc produkt naturalny, po prostu serum ktore sie u was dobrze sprawdzilo. Sama nie wiem.. Jesli macie z jakis produktem dobre doswiadczenie, napiszczie prosze bede wdzieczna
Lubiłam Anti Stress Serum Declare KLIK, ale trzeba by szukać w internetowych sklepach, bo normalnie w Müllerze kosztowało 50 euro, a na amazonie widzę za 30 z małym hakiem.
Z tej marki mam też na oku Hydro Boost Duo Care Fluid KLIK, on jest właśnie do mieszanej cery, na focie zdjęcie składu. Jest trochę tańszy od serum, ale też stacjonarnie kosztuje ponad 30 euro, więc pozostają sklepy on-line.

Poza tym nie mam innych typów, a złaziłam za nimi swego czasu drogerie, bo sera to mój podstawowy kosmetyk do twarzy. Niestety to co opisujesz jako "tyle tego" to dla mnie jedno i to samo, tylko ceny różne. Wszędzie jak nie oleje, to standard czyli alko+gliceryna+jakieś zielsko. Dlatego albo kupuję w PL albo zamawiam azjatyckie na ebayu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160201_17_06_25_Pro.jpg (155,5 KB, 3 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:08   #709
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Lubiłam Anti Stress Serum Declare KLIK, ale trzeba by szukać w internetowych sklepach, bo normalnie w Müllerze kosztowało 50 euro, a na amazonie widzę za 30 z małym hakiem.
Z tej marki mam też na oku Hydro Boost Duo Care Fluid KLIK, on jest właśnie do mieszanej cery, na focie zdjęcie składu. Jest trochę tańszy od serum, ale też stacjonarnie kosztuje ponad 30 euro, więc pozostają sklepy on-line.

Poza tym nie mam innych typów, a złaziłam za nimi swego czasu drogerie, bo sera to mój podstawowy kosmetyk do twarzy. Niestety to co opisujesz jako "tyle tego" to dla mnie jedno i to samo, tylko ceny różne. Wszędzie jak nie oleje, to standard czyli alko+gliceryna+jakieś zielsko. Dlatego albo kupuję w PL albo zamawiam azjatyckie na ebayu.
dokladnie, oferta bogata, ale nie wiadomo co jest dobre... wszedzie olejki araganowe itp. zastanawialam sie nad czyms z melita albo nuxe - te francuskie marki sa zazwyczaj calkiem dobre.

A co mozesz polecic z Polski? Niedlugo przyjezdza do mnie siostra to bym jeszcze zdazyla sobie zamowic i moglaby mi przywiezc
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 12:56   #710
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
dokladnie, oferta bogata, ale nie wiadomo co jest dobre... wszedzie olejki araganowe itp. zastanawialam sie nad czyms z melita albo nuxe - te francuskie marki sa zazwyczaj calkiem dobre.

A co mozesz polecic z Polski? Niedlugo przyjezdza do mnie siostra to bym jeszcze zdazyla sobie zamowic i moglaby mi przywiezc
Francuskie marki całkiem lubię. Zastanawiam się, jakim cudem Francuzi potrafią robić kosmetyki, które są eko, ale nie mają końskich dawek alkoholu i obowiązkowo ulepowatej gliceryny. Naprawdę, każde jedno niemieckie serum wodne jest kopią drugiego. Woda, alko, gliceryna i potem wyciągi, szczególnie sobie ostatnio granat upodobali. Tylko Alterra kosztuje 4 euro, Arya Laya 10, a Weleda 20.

Z polskich ser lubiłam i na pewno jeszcze kupię:
-Verona Skin Up - idealna konsystencja, nie za lekka, nie obciąża, nie ściąga, skóry, nie lepi się, ma dużo składników regenerujących, anti-age i nawilżaczy; dostępne w Hebe
-Charmine Rose, Ferulac HA Serum - ale dostępne tylko w necie

Do skóry w trakcie kuracji zdzierających albo bardzo podrażnionej DermoPharma: serum z kwasem traneksamowym, albo z czynnikiem wzrostu naskórka EGF. Działają świetnie jako S.O.S., ale na normalnej cerze będą pewnie "zwyczajne".

Teraz mam słynne serum LIQ CC z witaminą C, ale musiałam je zamówić w aptece, bo rzadko gdzie mają na stanie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:54   #711
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Hej

chcialam sie podzielic malymi odkryciami - szukalam peelingu enzymatycznego dostepnego stacjonarnie i poki co znalazlam dwa fajne.
Jeden w formie proszku, niestety dosc drogi, ale milo sie go uzywa - https://www.boerlind.com/de-de/produ...m-peeling.html
i drugi, juz w lepszej cenie, taki w kremie - https://www.biorio.de/Kosmetik-und-K...m-Peeling.html .



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2016-08-19 o 07:56
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:42   #712
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Hej

chcialam sie podzielic malymi odkryciami - szukalam peelingu enzymatycznego dostepnego stacjonarnie i poki co znalazlam dwa fajne.
Jeden w formie proszku, niestety dosc drogi, ale milo sie go uzywa - https://www.boerlind.com/de-de/produ...m-peeling.html
i drugi, juz w lepszej cenie, taki w kremie - https://www.biorio.de/Kosmetik-und-K...m-Peeling.html .



Bardzo dobre opinie zbiera peeling enzymatyczny Kneippa KLIK. Nie próbowałam go, bo przy mojej wrażliwej cerze tylko gąbka konjac wchodzi w grę. Do tej serii bardzo mnie też zniechęcił tonik, który powinien być sprzedawany jako napój alkoholowy, a nie kosmetyk.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 09:08   #713
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Hej

chcialam sie podzielic malymi odkryciami - szukalam peelingu enzymatycznego dostepnego stacjonarnie i poki co znalazlam dwa fajne.
Jeden w formie proszku, niestety dosc drogi, ale milo sie go uzywa - https://www.boerlind.com/de-de/produ...m-peeling.html
i drugi, juz w lepszej cenie, taki w kremie - https://www.biorio.de/Kosmetik-und-K...m-Peeling.html .




A gdzie mozna dostać stacjonarnie ten peeling z ananasem? Cena rzeczywiście ok. Ja nadal używam kneippa i jestem bardzo zadowolona. Najpierw oczyszczam skore szczotka clarisonic a potem peeling 1-2 razy w tygodniu. Buzka bardzo mięciutkie na drugi dzień. Efekt pojawił sie po kilku uzyciach i kosztuje jakies 10€ - kupowałam na amazon
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 09:31   #714
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardzo dobre opinie zbiera peeling enzymatyczny Kneippa KLIK. Nie próbowałam go, bo przy mojej wrażliwej cerze tylko gąbka konjac wchodzi w grę. Do tej serii bardzo mnie też zniechęcił tonik, który powinien być sprzedawany jako napój alkoholowy, a nie kosmetyk.

Tez sie na niego czailam, ale nie znlalazlam nigdzie stacjonarnie...

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
A gdzie mozna dostać stacjonarnie ten peeling z ananasem? Cena rzeczywiście ok. Ja nadal używam kneippa i jestem bardzo zadowolona. Najpierw oczyszczam skore szczotka clarisonic a potem peeling 1-2 razy w tygodniu. Buzka bardzo mięciutkie na drugi dzień. Efekt pojawił sie po kilku uzyciach i kosztuje jakies 10€ - kupowałam na amazon

Kupilam w Reformhaus

A tak z ciekawosci - jakiego zelu uzywasz razem z Clarisonic?
Musze przyznac, ze ta szczoteczka to chyba jeden z najwiekszych moich kosmetycznych rozczarowan...kupilam, cieszylam sie jak dziki osiol a koniec koncow po paru uzyciach zastanawialam sie czy moze by jej nie sprzedac...w koncu nie sprzedalam, ale od ponad roku lezy...

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2016-08-22 o 09:33
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 12:04   #715
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Mam zel z avonu z biała herbata- nic specjalnego. A teraz kupiłam zel z tymiankiem z sylveco. A co ci nie pasuje w tej szczotce? Ja ja uwielbiam ma czasomierz i ładnie czyści skore, po użyciu jest super mieciutka. Nie używam cidziennie- tak co 2 dzień. Najlepsza końcówka to sensitive moim zdaniem.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 07:21   #716
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Mam zel z avonu z biała herbata- nic specjalnego. A teraz kupiłam zel z tymiankiem z sylveco. A co ci nie pasuje w tej szczotce? Ja ja uwielbiam ma czasomierz i ładnie czyści skore, po użyciu jest super mieciutka. Nie używam cidziennie- tak co 2 dzień. Najlepsza końcówka to sensitive moim zdaniem.

Nie, ze mi jakos mocno nie pasuje tylko po prostu tyle sie nasluchalam o tej roznicy po umyciu i czekalam na ten efekt Wow! Umylam twarz i...no spoko, ale nic specjalnego od lat uzywam szmatki muslinowej do twarzy i efekt jest naprawde bardzo porownywalny a cena, miejsce potrzebne do przechowywania, porecznosc itd. juz nie bardzo Takze niestety...majac wybor miedzy szczoteczka a szmatka, ta druga wygrywa.
A z koncowek mam 3 - sensitive, normalna i kaszmirowa. Jesli lubisz sensitive to mysle, ze z tej kaszmirowej bylabys nawet bardziej zadowolona
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2016-08-30 o 07:22
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 09:39   #717
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Nie, ze mi jakos mocno nie pasuje tylko po prostu tyle sie nasluchalam o tej roznicy po umyciu i czekalam na ten efekt Wow! Umylam twarz i...no spoko, ale nic specjalnego od lat uzywam szmatki muslinowej do twarzy i efekt jest naprawde bardzo porownywalny a cena, miejsce potrzebne do przechowywania, porecznosc itd. juz nie bardzo Takze niestety...majac wybor miedzy szczoteczka a szmatka, ta druga wygrywa.
Dla mnie z kolei ścierka muślinowa to narzędzie tortur. Szczotek tym bardziej boję się próbować i z akcesoriów pozostaję tylko przy gąbce konjac.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 11:29   #718
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Zanim kupiłam szczotkę miałam konjAc i była super. Buźka mięciutka, gładka. Jedyny minus to jej suszenie. O ile, w zimie fajnie mi schla na kaloryferze, to w okresie niegrzewczym, nie wysychają. A wiadomo, ze mokra gąbka to rój dla bakterii etc. Dlatego przerzuciłam sie na szczotkę. Z konjAc byłam bardzo zadowolona i przekonałam sie , ze używam jej regularnie i dlatego szczotkę tez bede regularnie używać. Efekty po jednej i drugiej sa porównywalne. Jakby nie było problemem z suszeniem konjAc to pewnie bym przy niej została.

Muszę sie przyjrzeć tej końcówce kaszmirowego na Clarisonic nie wiedziałam, ze taka wypuścili.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 11:56   #719
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Zanim kupiłam szczotkę miałam konjAc i była super. Buźka mięciutka, gładka. Jedyny minus to jej suszenie. O ile, w zimie fajnie mi schla na kaloryferze, to w okresie niegrzewczym, nie wysychają. A wiadomo, ze mokra gąbka to rój dla bakterii etc. Dlatego przerzuciłam sie na szczotkę. Z konjAc byłam bardzo zadowolona i przekonałam sie , ze używam jej regularnie i dlatego szczotkę tez bede regularnie używać. Efekty po jednej i drugiej sa porównywalne. Jakby nie było problemem z suszeniem konjAc to pewnie bym przy niej została.
Producent zaleca używanie koniaczka zdaje się tylko 3 miesiące. Ja go latem wywieszam najczęściej z praniem na dwór, przy słonecznj pogodzie nie mam większych problemów z suszeniem. Mam teraz wersję zieloną z DM oraz zahomikowany węglowy z Missha. Miałam też do ciała z Rossmana, ale wolę go jednak do twarzy, gdzie mam o wiele wrażliwszą skórę i wszelkie peelingi lub ścierki robią mi krzywdę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 12:57   #720
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)

Dziewczyny mieszkające w Niemczech: czy DM ma jakąś gazetkę promocyjną? czy jest dostępna online? bo nie widzę. Czy jak mają jakieś ceny promocyjne to tylko dla osób z kartą?
Tż tydzień w DE więc chcę wykorzystać
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 07:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.