Mamy majowe 2019 część 9 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-06, 19:40   #1291
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac az twoj lesny umysl zderzy sie z psim patrolem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ja się boję Hello Kitty i Krainy Lodu, mam ciary jak widzę ubranka z tymi wzorami :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:42   #1292
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac az twoj lesny umysl zderzy sie z psim patrolem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha 😂 😂 😂 padlam przy tym zdaniu hihi

Cześć,
Przeczytałam wszystko, ale nie mam chyba mocy na dłuższe wywody bo mnie mój dziec nadal nie oszczędza. Te zeby mnie wykończę. No szału dostaje. I on i ja. Noce są kiepskie nadal, choć w piątek spał do 4:30, ale potem zasnął dopiero o 9.

Dzięki Agadzie ♥ kupiliśmy taki gryzak w pepco do buzi i hitem jest też szczoteczka z masazerem na palec, jakby ktoś coś szukał.

Od piątku olewam jego spanie w dzień. W sensie czekam, aż sam padnie i nie zmuszam. Efekt taki, że ma 1-2 drzemki w dzień, ale gdzie padnie tam śpi 😁 On potrafi jednak zasnąć sam.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:42   #1293
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Moja córka zaczynała od jajek, później była Hejka tu Lenka, później etap zabawek promowanych przez dyskonty, był etap Minecrafta, a teraz... Teraz ogląda dziewczynki 12-13 letnie, które mówią o wszystkim i o niczym. Niby nic, a jednak strasznie drażniące.

Co do rodzinki.pl to ten mały Kacper jest strasznie przemądrzały, nie podoba mi się ten styl wychowania - takie nowoczesne - gdzie dziecko może wszystko i samo ma wyciągać konsekwencje.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Oni tam się wiecznie wydzieraja w tym domu.. Ona wiecznie drze jape a i tak jakimś cudem kochająca się rodzina...

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Wszystko w leśnym klimacie
Na Insta oglądam taką babeczkę z Białego, która robi torty, dodawała dziś instastory z leśnych chrzcin - wszystko było w klimacie leśnym.Od razu pomyslalam o Was. totalny czaaad
Piękny to klimat... Za czasów mego synka był to "Wild boy" taki trochę leśny a trochę indiańskie tipi
I się pochwalę tortem jak znajdę!
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Też się obawiam, my oboje ciągle z komórką :/



Jeśli któraś planuje na początek RD słoiczki to małe Bobovity są w Rossmannie w promocji 2+1

W ogóle szkoda mi bardzo że RD przypadnie w taki a nie inny okres, że dopiero za rok jej dam malinkę z krzaczka itd...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
U mnie są wciąż maliny, jak dobrze pójdzie do właśnie to będzie pierwszy owoc Helki tozto już za 3 tygodnie startujemy!!!!
Ale fakt. To mój główny minus i chyba jedyny tp na kwiecien/maj
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja już mam na oku zabawkę na zaś XD Jakoś nie przemawiają do mnie dinozaury, autkaZałącznik 7693695

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Piękne choć to na dalekie zaś... Albo mój glupitki bo nie ogarnia jescze. Jest wciąż na etapie 3cirgo oka


Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac az twoj lesny umysl zderzy sie z psim patrolem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahahhahahahaaha ahahahhaha ahahahhaha


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:42   #1294
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Jakie ładne te śpiworki. Mi się strasznie podoba taki biały w piwonii, no ale nie dla małego facecika. Skłaniam się ku temu białemu w leśne zwierzątka. Dzisiaj byliśmy na godzinnym spacerku w dzielnicy gdzie buduje się dużo nowych domów i nadal nie wiemy jaki chcemy kolor dachu.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:45   #1295
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

No i jak tak ostatnio czekałam,az zaśnie i byłam na spacerze to był taki zmęczony, że nawet nie jeknal hihi
Co za matka, eksperymentuje, bo co mi pozostało.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:45   #1296
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Moja będzie w komiksowym

W ogóle dziś zamotalam Helenitke na plecsch!! Mom power

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:49   #1297
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Moja będzie w komiksowym

W ogóle dziś zamotalam Helenitke na plecsch!! Mom power

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 19:53   #1298
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Sq, ja to podziwiam Ciebie i wszystkie dziewczyny, które motają. Dla mnie to jest czarna magia.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:53   #1299
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

U nas na chacie takie zasady, że dzieci w tygodniu nie mają tv, tabletów, telefonów w celach rozrywkowych. Syn trochę oszukuje, wiadomo jednak telefon ma na stałe i go nie upilnuje. Ostatnio go namierzyłam jak coś oglądał, a ten mi mówi, że przecież zakaz jest na youtuba, a on ogląda na insta. Także ten... No musieliśmy doprecyzować nasz regulamin
A na te Hejki tu Lenki i inne otwieracze zabawek to patrzeć nie mogę. Tu jest zakaz nawet w weekend
A mój ojciec, telemaniak, który musi mieć tv w każdym pokoju. Serio! Nawet na działce letniskowej ma 4 sztuki jeden zapasowy jest nawet w garażu... No to on uważa, że te moje dzieci są takie biedne, odcięte od rozrywki. A jak przyjdziemy do nich i Olka odpali sobie jeden z jego smart tv i wiadomo że obsługuje się nim bez problemu to dziadek normalnie pęka z dumy to jest miejsce, gdzie tv chodzi non stop, nawet jak nikt nie ogląda. I to jest dopiero dramat.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 19:56   #1300
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87229155]No i jak tak ostatnio czekałam,az zaśnie i byłam na spacerze to był taki zmęczony, że nawet nie jeknal hihi

Co za matka, eksperymentuje, bo co mi pozostało.[/QUOTE]Eksperymentowanie zamień na "poznaję swoje dziecko i uczę się go" mamo Dasz radę kobieto! Kazik np. jak zmęczony, a nie może w dzień zasnąć na drzemkę to gdy za wcześnie próbuje go uśpac to denerwuje się bardzo

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Sq, ja to podziwiam Ciebie i wszystkie dziewczyny, które motają. Dla mnie to jest czarna magia.
Dla mnie też. Porównywalny stopnień magii jak sudoku

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 20:01   #1301
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Oni tam się wiecznie wydzieraja w tym domu.. Ona wiecznie drze jape a i tak jakimś cudem kochająca się rodzina...



Piękny to klimat... Za czasów mego synka był to "Wild boy" taki trochę leśny a trochę indiańskie tipi
I się pochwalę tortem jak znajdę!


U mnie są wciąż maliny, jak dobrze pójdzie do właśnie to będzie pierwszy owoc Helki tozto już za 3 tygodnie startujemy!!!!
Ale fakt. To mój główny minus i chyba jedyny tp na kwiecien/maj


Piękne choć to na dalekie zaś... Albo mój glupitki bo nie ogarnia jescze. Jest wciąż na etapie 3cirgo oka




Ahahhahahahaaha ahahahhaha ahahahhaha


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
U mnie też są ale teraz jakieś przymrozki mają być... No i wątpię żeby jeszcze miesiąc dotrwały
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
U nas na chacie takie zasady, że dzieci w tygodniu nie mają tv, tabletów, telefonów w celach rozrywkowych. Syn trochę oszukuje, wiadomo jednak telefon ma na stałe i go nie upilnuje. Ostatnio go namierzyłam jak coś oglądał, a ten mi mówi, że przecież zakaz jest na youtuba, a on ogląda na insta. Także ten... No musieliśmy doprecyzować nasz regulamin
A na te Hejki tu Lenki i inne otwieracze zabawek to patrzeć nie mogę. Tu jest zakaz nawet w weekend
A mój ojciec, telemaniak, który musi mieć tv w każdym pokoju. Serio! Nawet na działce letniskowej ma 4 sztuki jeden zapasowy jest nawet w garażu... No to on uważa, że te moje dzieci są takie biedne, odcięte od rozrywki. A jak przyjdziemy do nich i Olka odpali sobie jeden z jego smart tv i wiadomo że obsługuje się nim bez problemu to dziadek normalnie pęka z dumy to jest miejsce, gdzie tv chodzi non stop, nawet jak nikt nie ogląda. I to jest dopiero dramat.
U nas TŻ jest taki telewizyjny, wkurza mnie to bo jak tylko wejdzie do salonu to włącza, nawet jak nie ogląda U mnie w domu włączało się tv celem obejrzenia czegoś konkretnego i koniec, a jak byli goście to mowy nie było żeby leciał. U niego w domu non stop włączony i nawet jak ktoś przyszedł...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 20:03   #1302
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac az twoj lesny umysl zderzy sie z psim patrolem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
🤣🤣🤣[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87229145]Haha padlam przy tym zdaniu hihi

Cześć,
Przeczytałam wszystko, ale nie mam chyba mocy na dłuższe wywody bo mnie mój dziec nadal nie oszczędza. Te zeby mnie wykończę. No szału dostaje. I on i ja. Noce są kiepskie nadal, choć w piątek spał do 4:30, ale potem zasnął dopiero o 9.

Dzięki Agadzie kupiliśmy taki gryzak w pepco do buzi i hitem jest też szczoteczka z masazerem na palec, jakby ktoś coś szukał.

Od piątku olewam jego spanie w dzień. W sensie czekam, aż sam padnie i nie zmuszam. Efekt taki, że ma 1-2 drzemki w dzień, ale gdzie padnie tam śpi On potrafi jednak zasnąć sam.[/QUOTE]Najważniejszy jest efekt. Mój np usypia tylko przy cycku i w wózku/foteliku. Dziś np. zasnął dopiero w kościele na ogłoszeniach.
Potem byliśmy na targach mamaville. Kupiłam kombinezon taki przejściowy, książeczkę po angielsku i gryzaka. Potem obiad u rodziców. Dzień udany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 20:33   #1303
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Nooooooo wieeeeem. Patrz na to:

Z Lublina laska robi takie... ale leśny klimat zostawiam na roczekZałącznik 7693696

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Kto to? Daj namiary.
Chociaż chrzciny robimy u Mazurów a oni już chyba mają swojego cukiernika.
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Jakie ładne te śpiworki. Mi się strasznie podoba taki biały w piwonii, no ale nie dla małego facecika. Skłaniam się ku temu białemu w leśne zwierzątka. Dzisiaj byliśmy na godzinnym spacerku w dzielnicy gdzie buduje się dużo nowych domów i nadal nie wiemy jaki chcemy kolor dachu.
Antracyt. Bierzcie antracyt.

Laski a te śpiworki to takie niezbędne są?
W co "pod nie" będziecie ubierały dzieci?
Nie wystarczy na zimę kombinezon i kocyk? Serio, myślałam że mi styknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 20:40   #1304
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Yammy sweets.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 20:49   #1305
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Kto to? Daj namiary.
Chociaż chrzciny robimy u Mazurów a oni już chyba mają swojego cukiernika. Antracyt. Bierzcie antracyt.

Laski a te śpiworki to takie niezbędne są?
W co "pod nie" będziecie ubierały dzieci?
Nie wystarczy na zimę kombinezon i kocyk? Serio, myślałam że mi styknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy niezbędny. Ja mało będę chodzić z wózkiem zima. Podoba mi się plus na ewentualnych spacerach dużo cieplej jak ktoś nie jest mobilny, to uważam śpiworek za must have.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 20:55   #1306
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Te śpiworki super Też nadadza sie na sanki pod spód to myślę rajstopki, spodnie, body na dlugi, sweter/bluza i kurtka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 21:16   #1307
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Mmm a ja myślałam że do takiego śpiworka to właśnie lżej można ubrać. Ja kupuję bo mi się spodobał, jeszcze parę dni temu nie planowałam zakupu, także Wasza wina. Aaa i chyba ten dach weźmiemy antracyt.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 21:33   #1308
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Kto to? Daj namiary.
Chociaż chrzciny robimy u Mazurów a oni już chyba mają swojego cukiernika. Antracyt. Bierzcie antracyt.

Laski a te śpiworki to takie niezbędne są?
W co "pod nie" będziecie ubierały dzieci?
Nie wystarczy na zimę kombinezon i kocyk? Serio, myślałam że mi styknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak bedzie ponizej zera to moj chodzil w kombinezonei i spiworku
spiowrek dla mnie jest praktyczniejszy.
plus grzeje od spodu jednak spaerowka to kawalek jakeijs dykty tylko...dupka marznie

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

do gondoli mozna lzej ale w spaerowce ten spiworek do nosa ciekzo dociagnac, wiec zazwyczaj w polowie klatki sie konczy wiec imho tak samo trzeba ubrac...plsu pamietac ze dziecko sie wyciaga z wozka wiec nadal musi byc cieplo

ale jak komus sie chce to mozna na kocach jechac

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Sq, ja to podziwiam Ciebie i wszystkie dziewczyny, które motają. Dla mnie to jest czarna magia.
wprawy troche
ale hajs taki idzie przepuscic ze masakra...

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
U nas na chacie takie zasady, że dzieci w tygodniu nie mają tv, tabletów, telefonów w celach rozrywkowych. Syn trochę oszukuje, wiadomo jednak telefon ma na stałe i go nie upilnuje. Ostatnio go namierzyłam jak coś oglądał, a ten mi mówi, że przecież zakaz jest na youtuba, a on ogląda na insta. Także ten... No musieliśmy doprecyzować nasz regulamin
A na te Hejki tu Lenki i inne otwieracze zabawek to patrzeć nie mogę. Tu jest zakaz nawet w weekend
A mój ojciec, telemaniak, który musi mieć tv w każdym pokoju. Serio! Nawet na działce letniskowej ma 4 sztuki jeden zapasowy jest nawet w garażu... No to on uważa, że te moje dzieci są takie biedne, odcięte od rozrywki. A jak przyjdziemy do nich i Olka odpali sobie jeden z jego smart tv i wiadomo że obsługuje się nim bez problemu to dziadek normalnie pęka z dumy to jest miejsce, gdzie tv chodzi non stop, nawet jak nikt nie ogląda. I to jest dopiero dramat.
o to mnie bawi. duma starszego pokolenia ze dzieci potrafia uzywac elektroniki ...



zamowilam gadzety do RD
mial byc piekny sliniak elodie na start ale moje wybrane wzory sa niedostepne... to bedzie jednorozec ze skiphopa a co!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 21:40   #1309
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Moja będzie w komiksowym

W ogóle dziś zamotalam Helenitke na plecsch!! Mom power

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Hej ja też dzisiaj plecak wiazalam Ale byłam z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 22:08   #1310
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
U mnie też są ale teraz jakieś przymrozki mają być... No i wątpię żeby jeszcze miesiąc dotrwałyU nas TŻ jest taki telewizyjny, wkurza mnie to bo jak tylko wejdzie do salonu to włącza, nawet jak nie ogląda U mnie w domu włączało się tv celem obejrzenia czegoś konkretnego i koniec, a jak byli goście to mowy nie było żeby leciał. U niego w domu non stop włączony i nawet jak ktoś przyszedł...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Zawsze mnie to drażniło że leci tv u kogoś jak są goście, dla mnie to jest zwyczajnie dziwne. U teściowej często jest włączone na zasadzie żeby coś grało, i to dość głośno, niestety mój tż przez to jest przyzwyczajony do głośnego słuchania i wiecznie muszę prosić żeby ściszył. Tv nie mamy i oby tak zostało, teściowa już gada że szkodzę dziecku ciszą xd

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 22:26   #1311
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Hej ja też dzisiaj plecak wiazalam Ale byłam z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!!!
Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to drażniło że leci tv u kogoś jak są goście, dla mnie to jest zwyczajnie dziwne. U teściowej często jest włączone na zasadzie żeby coś grało, i to dość głośno, niestety mój tż przez to jest przyzwyczajony do głośnego słuchania i wiecznie muszę prosić żeby ściszył. Tv nie mamy i oby tak zostało, teściowa już gada że szkodzę dziecku ciszą xd

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 22:52   #1312
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87229145]Haha padlam przy tym zdaniu hihi

Cześć,
Przeczytałam wszystko, ale nie mam chyba mocy na dłuższe wywody bo mnie mój dziec nadal nie oszczędza. Te zeby mnie wykończę. No szału dostaje. I on i ja. Noce są kiepskie nadal, choć w piątek spał do 4:30, ale potem zasnął dopiero o 9.

Dzięki Agadzie kupiliśmy taki gryzak w pepco do buzi i hitem jest też szczoteczka z masazerem na palec, jakby ktoś coś szukał.

Od piątku olewam jego spanie w dzień. W sensie czekam, aż sam padnie i nie zmuszam. Efekt taki, że ma 1-2 drzemki w dzień, ale gdzie padnie tam śpi On potrafi jednak zasnąć sam.[/QUOTE]Nie ma za co mam jeszcze jeden, zapomniałam Ci wysłać, to jutro puszcze ok?[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87229155]No i jak tak ostatnio czekałam,az zaśnie i byłam na spacerze to był taki zmęczony, że nawet nie jeknal hihi
Co za matka, eksperymentuje, bo co mi pozostało.[/QUOTE]Jesteś super matka, naprawdę!
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Moja będzie w komiksowym

W ogóle dziś zamotalam Helenitke na plecsch!! Mom power

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wow!!
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Eksperymentowanie zamień na "poznaję swoje dziecko i uczę się go" mamo Dasz radę kobieto! Kazik np. jak zmęczony, a nie może w dzień zasnąć na drzemkę to gdy za wcześnie próbuje go uśpac to denerwuje się bardzo

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Dla mnie też. Porównywalny stopnień magii jak sudoku

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Też nie umiem sudoku ani chusty
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
U mnie też są ale teraz jakieś przymrozki mają być... No i wątpię żeby jeszcze miesiąc dotrwałyU nas TŻ jest taki telewizyjny, wkurza mnie to bo jak tylko wejdzie do salonu to włącza, nawet jak nie ogląda U mnie w domu włączało się tv celem obejrzenia czegoś konkretnego i koniec, a jak byli goście to mowy nie było żeby leciał. U niego w domu non stop włączony i nawet jak ktoś przyszedł...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Mój to samo. Generalnie mam tak że nie lubię ciszy w domu ale zdecydowanie bardziej wolę włączyć radio. W tv i tak rzadko co leci interesującego dla mnie. A jak chce obejrzeć cos konkretnego to mam kompa a na nim filmy i netflixa tudzież iple albo player. Ale radio to must have dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 04:23   #1313
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

jak bedzie ponizej zera to moj chodzil w kombinezonei i spiworku

spiowrek dla mnie jest praktyczniejszy.

plus grzeje od spodu jednak spaerowka to kawalek jakeijs dykty tylko...dupka marznie

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

do gondoli mozna lzej ale w spaerowce ten spiworek do nosa ciekzo dociagnac, wiec zazwyczaj w polowie klatki sie konczy wiec imho tak samo trzeba ubrac...plsu pamietac ze dziecko sie wyciaga z wozka wiec nadal musi byc cieplo

ale jak komus sie chce to mozna na kocach jechac

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------





wprawy troche

ale hajs taki idzie przepuscic ze masakra...







o to mnie bawi. duma starszego pokolenia ze dzieci potrafia uzywac elektroniki ...







zamowilam gadzety do RD

mial byc piekny sliniak elodie na start ale moje wybrane wzory sa niedostepne... to bedzie jednorozec ze skiphopa a co!
Patrz na to <3Screenshot_20191007-052219.jpgScreenshot_20190921-144404.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 04:25   #1314
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Nie ma za co mam jeszcze jeden, zapomniałam Ci wysłać, to jutro puszcze ok?Jesteś super matka, naprawdę! Wow!!Też nie umiem sudoku ani chusty
Mój to samo. Generalnie mam tak że nie lubię ciszy w domu ale zdecydowanie bardziej wolę włączyć radio. W tv i tak rzadko co leci interesującego dla mnie. A jak chce obejrzeć cos konkretnego to mam kompa a na nim filmy i netflixa tudzież iple albo player. Ale radio to must have dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do sudoku to mi już słabo gdy widzę jak ktoś rozwiązuje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 04:26   #1315
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

0 stopni na zewnątrz...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 05:26   #1316
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

U mnie -2...
Wrrr co za beznadziejna noc

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 06:00   #1317
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Mój ojciec ma wiecznie włączony telewizor. Wiecznie. nawet w wigilię wytrzyma max. Godzinę bez tv. Mama ani ja tak nie mamy, u mnie zwykle tv w ogóle jest nie włączany, dopiero wieczorem jak tż wraca.

Słyszałam, że film "Joker" niesamowity, chyba mamę zapytam czy Staśka nam popilnuje w piątek i skoczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 06:55   #1318
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ja w śpiworek nie będę inwestować, ewentualnie poszukam czegoś na olx. Nie wiem czy mi bedzie chciała jeździć w spacerówce, a nawet jeśli to za dużo w zimę i tak nie pojeździmy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 07:24   #1319
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to drażniło że leci tv u kogoś jak są goście, dla mnie to jest zwyczajnie dziwne. U teściowej często jest włączone na zasadzie żeby coś grało, i to dość głośno, niestety mój tż przez to jest przyzwyczajony do głośnego słuchania i wiecznie muszę prosić żeby ściszył. Tv nie mamy i oby tak zostało, teściowa już gada że szkodzę dziecku ciszą xd

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Mam to samo. Tzn bardzo nie drażni jak idę do kogoś z wizytą, a tam w tle ciągle tv. Nie rozumiem czegoś takiego. No ale ani ja ani TŻ nie jesteśmy bardzo "telewizyjni". W nowym domu też tv raczej nie będzie. A na pewno nie na początku, bo zwyczajnie szkoda mi będzie kasy. U mnie tv to produkt ostatniej potrzeby.

Dzień dobry z rana. U nas przymrozek. Brrrr. Ale za to piękne słońce wyszło. I w ciągu dnia zapewne będzie ciepło.
Ola w nocy spoko chyba. Wiem że położyłam się przed 22 a chyba pierwsze karmienie po 1 było. Przewijałam ja na śpiocha, ale to ja byłam spiochem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 07:45   #1320
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Kurde laski załamałyścje mnie informacją, że pod śpiworek kurtkę będę musiała zakładać ostatnio kupiłam Stefkowi kurtkę nexta na olxie i raz mu ją założyłam i w myślach nowe przekleństwa wymyślałam. Ja nie wiem czy ta kurtka jakoś słabo uszyta, czy mój syn ma za grube rączki czy matkę kalekę, co kurtki mu nie potrafi założyć ale spociłam się przy tym jak mysz, on się rozpłakał a ja stwierdziłam, że jak przyjdzie śpiworek to kurtka ląduje na OLXIe.
I teraz jaką kurtkę mam mu kupić na zimę abyśmy oboje przy tym nie płakali i się nie pocili jak będę ją zakładać?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 12:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.