Pułapka - serial TVN - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-18, 12:26   #61
lavend
Raczkowanie
 
Avatar lavend
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 72
Dot.: Pułapka - serial TVN

Jak wrażenia po finałowym odcinku?



Ja przyznam, że cały ten odcinek oglądałam w napięciu, był naprawdę ciekawy. A podejrzeń co do bestii nabrałam dopiero w połowie odcinka.


Jak dla mnie, trochę za dużo było tych trupów w całym sezonie. Gdybyśmy je wyliczyli, wyszłoby z 20. Wg mnie to przesada, czyni to serial mało realistycznym. Rozumiem, że w prawdziwym życiu w takich sytuacjach ginie wiele osób, ale tu prawie każdemu bohaterowi zginął ktoś bliski. Przez to kolejne śmierci nie robiły już na mnie wrażenia.


Poza tym nie mam zastrzeżeń, dobrze się to oglądało. Ten sezon był na pewno lepszy niż pierwszy. No i wiadomo – liczę na kontynuację
__________________
61 -> 58 -> 54
lavend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 18:49   #62
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Pułapka - serial TVN

Cytat:
Napisane przez lavend Pokaż wiadomość
Jak wrażenia po finałowym odcinku?



Ja przyznam, że cały ten odcinek oglądałam w napięciu, był naprawdę ciekawy. A podejrzeń co do bestii nabrałam dopiero w połowie odcinka.


Jak dla mnie, trochę za dużo było tych trupów w całym sezonie. Gdybyśmy je wyliczyli, wyszłoby z 20. Wg mnie to przesada, czyni to serial mało realistycznym. Rozumiem, że w prawdziwym życiu w takich sytuacjach ginie wiele osób, ale tu prawie każdemu bohaterowi zginął ktoś bliski. Przez to kolejne śmierci nie robiły już na mnie wrażenia.


Poza tym nie mam zastrzeżeń, dobrze się to oglądało. Ten sezon był na pewno lepszy niż pierwszy. No i wiadomo â�� liczę na kontynuację
Dopiero niedawno obejrzałam Pułapkę (w sumie 2 sezony w tydzień) i zgadzam się co do ilości zabitych osób. Tam chyba co odcinek ktoś ginął?
Szczerze, zaskoczyło mnie, kto okazał się Bestią. Ale ogólnie serial na plus, tym bardziej, że ogolnie raczej nie przepadam za polskimi serialami.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-07 19:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.