Dobry fryzjer - Olsztyn - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 22:16   #121
dolij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja z czystym sumieniem polecam salon Glamour na Zatorzu, zwlaszcza pania Kasie. Chodze tam od 4 lat i zawsze wychodze zadowolona. Jezeli mowie, ze ma obciac centymetr, to tak jest. I nikomu innemu nie dalabym obciac wlosow. Pare lat temu fryzjerka na Nagorkach tak mnie sciela, ze w salonie fryzjerskim nie pokazywalam sie 2 lata.....Ale teraz wszystko jest ok
dolij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:34   #122
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Gdzie moglabym isc na dekoloryzacje i nakladanie farby braz? Znacie jakies dobre salony gdzie ten zabieg zostanie przeprowadzony w miare profesjonalnie tak ze nie zrobi mi z wlosow totalnego siana?
Nie chodzi mi o obciecie wlosow tylko zmiane koloru
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:38   #123
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Z czystym sumieniem moge Ci polecic salon Salsa w Tesco. Z tym, ze nei wiem jak tam z dekoloryzacja. Mi tam bardzo ladnie za kazdym razem farbuja wloski i scinaja
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:44   #124
kasia7890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Polecam salon Evolution na Dabrowszczakow. fryzjerkę Justynę albo Anię. Chodze od lat a co do cen to ja za ścięcie moich włosów takich średnich płacę 30 zł. pozdrawiam
kasia7890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:51   #125
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Czy w salonie Glamour trzeba sie duzo wczesniej umawiac na sciecie wlosow?W czwartek wracam do Polski i zalezaloby mi,zeby od razu w piatek rano isc do fryzjera.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:37   #126
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Chodzi o ten na Limanowskiego?
To radzialabym umowic sie wczesniej ze 2-3 dni. Bo tak jak przyjdziesz w piatek to moze nikt nie miec czasu
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:16   #127
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Tylko dopiero w czwartek bede mogla zadzwonic No nic bede probowac

EDIT: Dziewczyny czy posiada ktoras z Was aktualny numer do salonu Glamour?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam

Edytowane przez witch_18
Czas edycji: 2009-07-27 o 20:07
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 16:31   #128
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

0 89 526 13 31
taki numer tel znalazlam w internecie ale nie wiem czy jest prawdziwy/ aktualny
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 08:45   #129
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

jest w olsztynie jakiś fryzjer który używa kosmetyków Goldwell? lub jakiś innych kosmetyków "z wyższej pułki" ? i czy salony mają swoje strony internetowe?
Kolejne pytanie, czy jest jakiś fryzjer któremu pokażę zdjęcie jakiejś osoby i fryzjer bedzie potrafił ściąć tak samo?
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 08:55   #130
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Pewnei wyjdzie ze jestem upierdliwa, ale wlasnie w salonie Salsa w Tesco uzywaja tej marki kosmetykow. (o ile oczywiscie mnie pamiec nie myli)co do tego czy zetna Cie tak jak jest na zdjeciu to nie jestem pewna. Zawsze p. Wiloeta spelniala to co mi przyszlo do glowy, ale w momencie gdy ponosila mnie fanatazja mowila po prostu ze tak ladnie nie bedzie i dobierala mi cos odpowiedniejszego
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:24   #131
adusska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

p. Mariola która pracowała u Matrackich jest teraz w salonie na Kętrzyńskiego 5, w budynku Fitness Club Body Perfect.


a ja osobiście polecam p. Gosię Łukasik, ul. Wilczyńskiego 6, 663-123-844
Nigdy się nie zawiodłam
adusska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 13:41   #132
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

A moze ktoras z was moglaby polecic mi jakas dobra fryzjerke, ale nei od sciec tylko od ukladania wlosow? Wybierams i na wesele za dwe tygodnie i szukam kogos polecanego i oczywiscie w miare niedrogiego
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:17   #133
Kiaraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Nie będę oryginalna i polecę Matrackich - chodziłam do Kopernika.

Natomiast od kilku lat chodzę do Akademii Fryzjerstwa do p. Adama ( na 27.08 mam umówioną wizytę )
Dobra jest tez p. Dorota ( i tańsza )
Kiaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:32   #134
LiLieNNetH
Przyczajenie
 
Avatar LiLieNNetH
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 3
GG do LiLieNNetH
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

szczerze NIE POLECAM p. ANETY Z KANCIAPY NA KANTA 46!!! MIALAM PIEKNE, DLUGIE WLOSY (LISTOPAD 2008). KOBIETA( RZEKOMA JEDYNA STYLISTKA FRYZUR W OLSZTYNIE) STWIERDZILA, ZE ODSWIEZY MI FRYZURE, NADA JEJ EFEKT GESTOSCI (BO SAMA MAM WLOSY RACZEJ CIENKE, NIE MYLIC Z "RZADKIE"). WYSTOPNIOWALA JE TAK, ZE NA CZUBKU WLOSY MIALAM WLOSY DLUGOSCI 4CM, ZROBILA MI TAKIE CZAPY DO RAMIENIA (POTWORNOSC) I DOLOZYLA DO CALOKSZTALTU GRZYWKE! DO TEJ PORY PLUJE SOBIE W BRODE, ZE DALAM SIE NABRAC NA JEJ UROJONY TALENT FRYZJERSKI. WLOSOW NIE MOZNA BYLO NA POCZATKU ANI ZEBRAC W KUCYK, ANI PODPIAC SPINKAMI, CHYBA ZE CHCE SIE MIEC KOSZYK Z TYCH SPINEK NA GLOWIE, FRYZURA NIE TRZYMALA SIE W OGOLE, PO 1 MYCIU KAZDY KOSMYK POSZEDL W SWOJA STRONE I NIE MOGLAM PRZYWROCIC EFEKTU WYJSCIOWEGO.

NIE POLECAM TEZ FRYZJEREK Z AKADEMII FRYZJERSTWA ADAMA PRZYBYSZA. OWSZEM, OBLSUGA MILA, ALE NIEKOMPETENTNA, SAM PAN ADAM NIE ROBI NIC PROCZ CZYTANIA GAZET I RZEKOMEGO CZEKANIA NA KLIENTKE). PRZYSZLAM Z PYTANIEM: CZY NA MOIM ZLOTYM BLONDZIE WYJDZIE PLATYNA. FRYZJERKA (BLONDYNKA, NIECO PRZY SOBIE, LADNA) ZAWOLALA P. ADAMA, BY ON OCENIL. A ON ZE OCZYWISCIE, PRZECIEZ MA PANI SWOJE JASNE WLOSKI ITP ITD....WIEC OK, ALE CZY TEN KOLOR BEDZIE MI PASOWAL, ZEBY NIE WYSZLA TANDETA Z RYNKU...ALEZ OCZYWISCIE, MA PANI TAKA NATURALNA DELIKATNA URODE TYPOWEJ BLONDYNKI...I WSZYLA MI "PLATYNA"...NA KONCACH. DO POLOWY WLOSOW MIALAM RUDO ZOLTE PLAMY, CO ZOBACZYLAM W SWIETLE DZIENNYM I POSZLAM ZLOZYC REKLAMACJE... USLYSZALAM, ZE ONI PRZECIEZ NIE BRALI ODPOWIEDZIALNOSCI, ZA TO JAK FARBA PODZIALA NA MOJE WLOSY, ZE ONE WCALE NIE SA ZOLTE, I ZE TA PLATYNA TO ZRESZTA W OGOLE MI NIE PASUJE... ZROBIONO MI REFLEKSY I TYLE. NIE MUSZE WSPOMINAC, ZE FRYZJERKA JUZ NIE BYLA TAKA MILA JAK DZIEN WCZESNIEJ I NIE ZAPROPONOWANO MI JUZ KAWY JAK INNYM KLIENTKOM... PAL LICHO ICH KAWE, ALE 180ZL ZA ZOLTY NA WLOSACH TO PRZESADA, BO TO MOGE ZROBIC SAMA W DOMU I TO ZA 20 ZL.!!!

POLECAM ZA TO P. GOSIE ŁUKASIK Z SALONU NAPRZECIWKO PIZZERII ROMY. KOBIETA JEST SWIETNA I NIGDY NIE ZROBI TGO, CZEGO NIE CHCESZ!

Edytowane przez LiLieNNetH
Czas edycji: 2009-08-10 o 10:36
LiLieNNetH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:03   #135
Kiaraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Cytat:
Napisane przez LiLieNNetH Pokaż wiadomość
NIE POLECAM TEZ FRYZJEREK Z AKADEMII FRYZJERSTWA ADAMA PRZYBYSZA. OWSZEM, OBLSUGA MILA, ALE NIEKOMPETENTNA, SAM PAN ADAM NIE ROBI NIC PROCZ CZYTANIA GAZET I RZEKOMEGO CZEKANIA NA KLIENTKE). PRZYSZLAM Z PYTANIEM: CZY NA MOIM ZLOTYM BLONDZIE WYJDZIE PLATYNA. FRYZJERKA (BLONDYNKA, NIECO PRZY SOBIE, LADNA) ZAWOLALA P. ADAMA, BY ON OCENIL. A ON ZE OCZYWISCIE, PRZECIEZ MA PANI SWOJE JASNE WLOSKI ITP ITD....WIEC OK, ALE CZY TEN KOLOR BEDZIE MI PASOWAL, ZEBY NIE WYSZLA TANDETA Z RYNKU...ALEZ OCZYWISCIE, MA PANI TAKA NATURALNA DELIKATNA URODE TYPOWEJ BLONDYNKI...I WSZYLA MI "PLATYNA"...NA KONCACH. DO POLOWY WLOSOW MIALAM RUDO ZOLTE PLAMY, CO ZOBACZYLAM W SWIETLE DZIENNYM I POSZLAM ZLOZYC REKLAMACJE... USLYSZALAM, ZE ONI PRZECIEZ NIE BRALI ODPOWIEDZIALNOSCI, ZA TO JAK FARBA PODZIALA NA MOJE WLOSY, ZE ONE WCALE NIE SA ZOLTE, I ZE TA PLATYNA TO ZRESZTA W OGOLE MI NIE PASUJE... ZROBIONO MI REFLEKSY I TYLE. NIE MUSZE WSPOMINAC, ZE FRYZJERKA JUZ NIE BYLA TAKA MILA JAK DZIEN WCZESNIEJ I NIE ZAPROPONOWANO MI JUZ KAWY JAK INNYM KLIENTKOM... PAL LICHO ICH KAWE, ALE 180ZL ZA ZOLTY NA WLOSACH TO PRZESADA, BO TO MOGE ZROBIC SAMA W DOMU I TO ZA 20 ZL.!!!

od lat korzystam z usług p. Adama polecam!!!!
p. Dorota również jest super
Kiaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:39   #136
duszyczka90
Przyczajenie
 
Avatar duszyczka90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja nie polecam salonu w realu!!! Pani,która farbowała mi tam włoski miała zupełnie inna wizję niż ja i tylko zniszczyła mi fryzurkę źle dobranym kolorem

Wiecie może,w którym salonie Matrackich ścina Andrzej?

W pt jestem umówiona do Szymona Wilczaka,więc napiszę Wam jak było
duszyczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 08:38   #137
duszyczka90
Przyczajenie
 
Avatar duszyczka90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Możecie mi polecić jakiś salon w Olsztynie, w którym pracują na farbach welli?
duszyczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:48   #138
veira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:29
veira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:02   #139
mrowek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja mogę polecić salon fryzur "Expert" na ul. 1 Maja. Długo szukałam dobrego
fryzjera. Wszystkie Panie, które tam pracują ładnie obcinają, koloryzują włosy.
Potrafią dobrać coś ładnego do twarzy. Ja jestem bardzo zadowolona. Za obcięcie,
położenie koloru i zrobienie pasemek na długich włosach zapłaciłam 160 zł.
Uważam, że efekt jest tego wart.
mrowek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 13:48   #140
Adrienn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Czesc Dziewczyny,

Mam nadzieje, ze mi pozecie w wyborze dobrego fryzjera Z calym przekonaniem moge polecic w/w salon "Glamour" (p. Marzenka) na ul. Limanowskiego. Jest niedrogi, obsluga mila a i klientki sa zadowolone Bylam u nich 3 razy i teraz chcialabym skorzystac z uslug innego fryzjera. Zainteresowana jestem balejazem i fajna, modna grzywka. Wlosy mam dlugie i nie zamierzam ich scinac, podciecie koncowek na pewno. Slyszalam wiele roznych opini o Matrackich, Zimnym, o Alku i prawde piszac jestem troszke zdezorientowana. ktorego wybrac. Zastanawiam sie nad Salonem (Matracki) przy Empiku. Dajcie znac czy warto tam pojsc? Kto tam dobrze scina grzywki,maluje i modeluje? Kogo mozecie polecic?

Z gory dzieki za wszelkie inforamcje pozdrawiam
Adrienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:20   #141
celashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja jak już wcześniej wspominałam- nie ma o nim dobrego zdania. Jedyne co jest prawdą - to to, że jest tani. Czasem udało mu się farbowanie ale pożniej to juz na glowie bylo tylko siano. Farbuje farbami Artego- bardzo szybko sie zmywaja i wysuszaja wlosy. Nie polecam

Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2009-12-14 o 19:21 Powód: usuwam odnośnik do posta usuniętego za reklamę fryzjera
celashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 04:11   #142
elag7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Hej,

co do farbowania włosów - kiedyś rozjaśniałam - świetna jest p.Basia na p. Tadeusza. Dostałam namiar od koleżanki z pracy, bo miała śliczny baleyage (który jest teraz podobno niemodny). Moje włosy po zabiegu wyglądały bardzo naturalnie, efekt był świetny. Teraz już nie rozjaśniam, ale jakies 1,5 roku temu cena ze strzyżeniem wynosiła około 110-120 zł, także uważam że niedrogo. Co do samego strzyżenia to było ok, ale lepsza była p.Marzenka u Matrackich na starówce, niestety dużo droższa. Jeszcze mogę polecić p.Sylwię z salonu Keune, około 40 zł za samo strzyżenie.

Byłam u tych osób widząc wcześniej "efekty" u moich koleżanek i rzeczywiście się nie zawiodłam, choć zauważyłam też, że każdy fryzjer ma dni "lepsze" i "gorsze" i tak naprawdę nigdy nie mam pewności, że tym razem będzie dobrze. Tym bardziej, że mam włosy bardzo trudne do strzyżenia, cieniutkie i całkowicie proste. "Zwykły" fryzjer nie daje im rady... cały czas czekam na jakieś objawienie
elag7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:33   #143
martunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Salon Fryzjerski "Esa" Żurawskiego 1A, farbowałam sie tam,robiłampasemka,baleja ż i za kazdym razem byłam zadowolona
martunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:55   #144
klaudynkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

w tym tygodniu miałam wątpliwą przyjemność odwiedzić salon fryzjerski Salsa w Olsztynie w Tesco. Poszłam pofarbować sobie włosy na blond, wybrałam z panią fryzjerką odcień, nałożyła rozjaśniacz na odrosty, potem farbę, po umyciu włosów siadam przed lustrem a ja mam ŻÓŁTE włosy!! pani z uśmiechem na twarzy do mnie mówi że wyszedł miodowy blond, ja na to że to nie jest żaden miodowy blond tylko żółty kolor a miał być popielaty blond, więc pani stwierdziła że poprawi , po nałożeniu jakiegoś specyfiku na włosy musiała mi cały czas masować włosy bo paliło to diabelstwo jak cholera, umyła mi potem włosy i znowu siadam do lustra a tam wciąż mam żółte włosy. Więc jakaś inna pani zaproponowała mi że za usługę nic nie zapłacę, zresztą musiałabym być chyba niedorozwinięta aby zapłacić za zniszczenie włosów i pofarbowanie ich na żółto. Także pani zaproponowała abym przyszła następnego dnia do drugiego salonu sieci i tam szefowa także za darmo poprawi mi moje włosy. Więc przychodzę następnego dnia do drugiego salonu tam fryzjerki nie wiedziały że mam przyjść, szefowej nie było. Zadzwoniły do niej żeby się zapytać o szczegóły. I okazało się że to nie szefowa poprawi mi moje kurczakowe włosy tylko fryzjerka i jeżeli efekt będzie poprawny to mam zapłacić za usługę!!!!! Powiedziałam że ja w tym okropnym salonie nie zostawię ani złotówki i pójdę gdzieś indziej. Nie dosyć że zniszczyły mi włosy które są w dotyku jak siano to jeszcze żądały kasy za naprawienie ich błędu!
Więc jeżeli któraś z was wybiera się do tego salonu to bardzo odradzam, ja strasznie żałuje że się tam wybrałam
klaudynkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 22:50   #145
Pinakoladka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Polecam Pania Krysię!!! Pani Krysua ma mały salon na ul. Kopernika 28. Bardzo elegancki w srodku i pełna kultura. Co najważniejsze cennik usług oraz Pani Krysia, ktora ma przecudne wyczucie klientki jej gustu i stylu, dobierze wlosy do kazdej!!! Nazywa sie salon Inspiracje czy jakos tak jest to przy Rondzie Bema . POLECAM. POszlam do niej chcac mega zmiany. Mialam dlugie blond wlosy wyszlam z ciemnymi krotkimi, ale tak bosko scietymi... juz bylam ponownie u Pani Krysi i po raqz kolejny wyszlam dumna z tego co mam na glowie!!! Ceny przystepne
Pinakoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:54   #146
bobalurinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Ja tam chodze do salonu Urszula na Iwaszkiewicza 36 i zawsze jestem zadowolona włoski farbuje farbami bez amoniaku firmy Wella lub Matrix, Pani Ula potrafi doradzić fajną fryzurkę i zrobi tak jak zechcesz a nie jak w innych salonach zawsze ścinali mnie za krótko i do tego jest tanio. Teraz ide do niej na farbowanie i upinanie włosków na imprezę karnawałową, to jest nr tel. do salonu moze się komuś przyda 504157584.
bobalurinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 14:42   #147
oola87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

ojj ja też miałam wiele przygód z fryzjerami to fakt... aż w końcu znalazłam to czego potrzebowałam. FRYZJERNIA na ul. Warszawskiej moim zdaniem jest najlepszym salonem fryzjerskim chodze tam juz długi czas i ani razu sie nie zawiodłam i jeszcze do tego ceny są zadowalająco niskie !
oola87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:45   #148
nati1123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Witam
od pewnego czasu maluje wlosy na blond , byłam juz 4 razy u Fryzjerów jednak nadal nie mam takiego koloru jaki bym chciala dwa razy byłam w planetHair w centrum HB na jarotach jednak....po tej wizycie stwierdziałm że już nigdy nie będę obcinała włosów miałam długie włoski a po ścięciu (miała być prosta fryzurka) wyglądam jak jakis ,,Paź królowej" a kolor zmył się po paru myciach teraz są słomkowato -żółte ( Gdzie w Olsztynie znajdę specjalistę do Blond włosów??
nati1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:51   #149
elag7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Nati polecam Ci panią Basię - ul.Pana Tadeusza, tel. 89 533-49-88, bardzo ładnie rozjaśnia włosy na farbie Matrix. A teraz kup sobie fioletowy szampon (np. Joanna, Shwarzkopf) albo płukankę, żebyś miała bardziej popielaty kolor.
elag7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:19   #150
ewelinapaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

ja wam powiem gdzie nie chodzić napewno nigdy się już nie wybiorę do salonu fryzjerskiego point. Poprosiłam żeby mnie obcieli jak paullę zaniosłam zdjęcie i tyle mojego. Włosy mi oberżneli na 1 cm tylko grzywke zostawili ok 2 cm nie miałam nic wspólnego z fryzurą na zdjęciu dobrze,że nie farbowałam bo pewnie bym wyszła w zielonych włosach. Nie polecam szczerze. Nie zapłaciłam za obcięcie i powiedział że opisze w internecie.szkoda że zdjęcia nie można dodać bo bym wam pokazała.
ewelinapaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.