Rossmann cz. XXVI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-26, 09:34   #1
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455

Rossmann cz. XXVI


Poprzednia część przekroczyła 5000 postów, pora na kolejną!


Podziel się z nami skanami najnowszej gazetki promocyjnej, jeśli nie ma jej jeszcze na Rossnecie.

Termin obowiązywania gazetki jest zazwyczaj podany na przedostatniej stronie u dołu gazetki.

Majowy Skarb-> http://www.rossnet.pl/skarb/e-wydanie,52015

Skarb jest bezpłatnym miesięcznikiem. Czasami jest wystawiony w miejscu na gazetki promocyjne, czasem jest dodawany do zakupów przy kasie.

Skrót CND - Cena Na Do widzenia (obniżona cena, zazwyczaj oznaczona zieloną plakietką, pojawia się kiedy wycofują jakiś produkt, zmieniają skład lub opakowanie).

Program Rossnę:
Dla osób mających dzieci (prawdziwe lub fikcyjne, bo w tym przypadku też można) Rossmann zaoferował przystąpienie do programu Rossnę!, gdzie za regularne zakupy produktów dla dzieci można uzyskać 3, 4 lub 5% rabatu. Więcej informacji na stronie programu.

Zestawienie swatchy:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...43&postcount=1

Promocja -49% na produkty do makijażu:
od 24.04 podkłady pudry róże bronzery i korektory do twarzy
od 30.04 cienie, tusze, kredki, eyelinery
od 6.05 do 11.05 szminki, kredki do ust, lakiery, odżywki

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Białystok:
Świętojańska: Eveline, Revlon, Sally Hansen, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Max Factor, Lovely, Wibo, Eris
Paderewskiego: L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Max Factor, Lovely, Wibo
Wysockiego: Eveline, Lovely, Wibo, Miss Sporty, Manhattan, Maybelline, Rimmel, Max Factor, Bourjois, L'oreal, Eris, Revlon, Sally Hansen

Bielsko-Biała:

11 listopada 10: Wibo, Miss Sporty, Rimmel, Maybelline, Astor, Max Factor, L'oreal
Michałowicza 12: Eveline, Irena Eris, Wibo, Lovely, Miss Sporty, Sally Hansen, Manhattan, Rimmel, Maybelline, Astor Bourjois, Max Factor, L'Oreal
Galeria Sfera (ul. Mostowa 5): Wibo, Lovely, Manhattan, Miss Sporty, Max Factor, Rimmel, Astor, Maybelline, Dr Irena Eris, Eveline, Sally Hansen, Borjouis, L`oreal, Revlon
Gemini Park (ul. Leszczyńska 20): Wibo, Lovely, Manhattan, Miss Sporty, Max Factor, Rimmel, Astor, Maybelline, Dr Irena Eris, Eveline, Sally Hansen, Borjouis, L`oreal, Revlon

Bytom:
Dworcowa 12: Lovely, Wibo, Manhattan, Rimmel, Maybelline, Astor, Bourjois, L`oreal, Max Factor
J. N. Jeziorańskiego (CH Plejada) : jak wyżej
pl. Kościuszki (CH Agora): Wibo, Lovely, Manhattan, Bourjois, Rimmel, Maybelline, Astor, L`oreal, Max Factor, Sally Hansen
Strzelców Bytomskich 96 (CH M1): Eveline, Wibo, Lovely, Rimmel, Maybelline, Bourjois, Astor, Max Factor, L`oreal
Gliwicka: Lovely, Wibo, Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, L`oreal

Elbląg:a
Brzozowa: Wibo, Lovely, Rimmel, Astor, Maybelline, L'Oreal
CH OGRODY: Revlon, Eris, L'Oreal, Maybelline, Astor, Rimmel, Manhattan, Bourjois, Wibo, Lovely, Bell Hypoallergenic, Eveline
Grunwaldzka: L'Oreal, Max Factor, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo
Hetmanska: Wibo, Lovely, Rimmel, Astor, Maybelline, L'Oreal

Gorlice:
Piłsudskiego 2-4/3 Maja: Wibo, Miss Sporty, Maybelline, Rimmel, Astor, L'oreal

Grudziądz:

CH Alfa: Eveline, Revlon, Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Sally Hansen, Rimmel, Maybelline, Max Factor, L'oreal, Bourjois, Eris
Pasaż Wiślany: Eveline, Revlon, Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Sally Hansen, Rimmel, Maybelline, Max Factor, L'oreal, Bourjois, Eris
Unia Park: Eveline, Wibo, Lovely, Manhattan, Sally Hansen, Maybelline, Rimmel, L'oreal, Max Factor, Bourjois, Astor, Miss Sporty.

Konin:

Paderewskiego 8 (Galeria nad jeziorem): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris

Kraków:

Bora-Komorowskiego 37 (CH Krokus): Bell Hypoallergenic, Eris, eveline, wibo, lovely, manhattan, maybelline, rimmel, bourjois, astor, max factor, l' oreal, revlon, sally hansen, miss sporty
Stojałowskiego 6 (Galeria Dekada): eveline, wibo, lovely, miss sporty, manhattan, rimmel, maybelline, bourjois, astor, l' oreal, max factor, revlon, sally hansen, dr irena eris
Puszkarska 9 (CH Bonarka): eveline, wibo, lovely, manhattan, maybelline, rimmel, bourjois, astor, max factor, l' oreal, revlon, sally hansen, miss sporty

Krosno
Lewakowskiego 31: Lovely, Wibo, Miss Sporty, Manhattan, Sally Hansen, Maybelline, Rimmel, Astor, Bourjois, Max Factor, L'oreal
Wojska Polskiego 11: Lovely, Wibo, Miss Sporty, Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, L'oreal

Lublin:
(Ogród Saski): Eveline, Max Factor, L'oreal, Bourjois, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Wibo, Lovely
Olimp: Wibo, Lovely, Eveline, Manhattan, Max Factor, Astor, Bourjois, Loreal, Rimmel, Miss Sporty, Eveline
Krakowskie Przedmieście przy Grand Hotelu - Max Factor, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Wibo
Lipowa 13 (CH Plaza) Eveline, Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Maybelline, Rimmel, Astor, Borjouis, Max Factor, L`oreal, Revlon, Sally Hansen, Dr Irena Eris
Godebskiego 1: Wibo, Lovely, Miss Sporty, Rimmel, Maybelline, Max Factor, Astor, Loreal
Krakowskie Przedmieście 58: Wibo, Lovely, Eveline, Manhattan, Max Factor, Astor, Bourjois, Loreal, Rimmel, Miss Sporty, Eveline
Łomża:
Zawadzka 38 (Galeria Veneda)- jest szafa Revlon, Eveline, Sally hansen, Bourjous oraz wszytskie podstawowe takie jak Rimmel, maybeline, atsor, wibo itp
Piłsudskiego (Galeria Stokrotka) - są wszystkie podstawe oraz szafa Sally Hansen

Łódź
Karskiego 5 (CH Manufaktura): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris, Essence, Catrice, Collistar, Make Up Factory, Bell Hypoallergenic
Kilińskiego 296 (przy Kauflandzie): Eveline, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo,
Kolumny 6/36 (Carrefour): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris, Bell Hypoallergenic
Lutomierska 144: L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Max Factor, Lovely, Wibo, Miss Sporty
Pabianicka 245 (Port Łódź): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris
Piłsudskiego 15/23 (Galeria Łódzka): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris
Piotrkowska 95 (Saspol): Eveline, Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Sally Hansen, Rimmel, Maybelline, Astor, Bourjois, Max Factor, L'oreal.
Piotrkowska 183/187: L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Max Factor, Lovely, Wibo, Miss Sporty
Przybyszewskiego 176 (Carrefour): Bell, Eveline, Maybelline, Wibo, Lovely, Rimmel, Maybelline, Eris, Astor, L'Oreal
Tamka 3: L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Max Factor, Lovely, Wibo, Miss Sporty
Tatrzańska 42/44: Wibo, Miss Sporty, Lovely, Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, L'oreal
Widzewska 22 (Tesco): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris

Nowy Sącz:

pl. Dąbrowskiego 4 (koło PKSu): Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Max Factor
Jagiellońska 6: Eveline, Revlon, Sally Hansen, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris, Max Factor
Lwowska 60: Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Mx Factor
Prażmowskiego 11 (CH Trzy Korony):Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Max Factor

Opole:
Kołłątaja/1-go Maja: Loreal, Max Factor, Astor, Maybelline, Rimmel, Miss Sporty, Wibo, Lovely.

Ostrów Wielkopolski:

Kolejowa: Eris, Revlon, Sally Hansen, Eveline, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Bell Hypoallergenic
Wrocławska: Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo
Raszkowska: Eveline, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo
Galeria Ostrovia: Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Bell Hypoallergenic

Puławy:

Carrefour: Wibo, Lovely, Manhattan, Max Factor, Astor, L'oreal, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty
Centralna: Wibo, Lovely, Manhattan, Max Factor, Astor, L'oreal, Bourjois, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty

Rzeszów:

Piłsudskiego 44 (Galeria Rzeszów): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Max Factor, Lovely, Wibo, Eris.
Lisa Kuli 19 (Galeria Grafika): Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Max Factor, Lovely, Wibo.
Krakowska 20 (Galeria Nowy Świat): Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Max Factor, Lovely, Wibo.

Sandomierz:
Galeria Stokrotka: Wibo, Lovely, Manhattan, Max Factor, Astor, Loreal, Rimmel, Miss Sporty
Sucha Beskidzka: Wibo, Lovely, Manhattan, Rimmel, Max Factor, Maybelline, Astor, Miss Sporty, Bourjois

Szczecin:
Zawadzkiego 143 (rynek Zawadzkiego): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Bourjois, Rimmel, Maybelline, Max Factor, Astor, L'Oreal Paris
Witkiewicza 41 (przy osiedlu Przyjaźni oraz Kaliny): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Rimmel, Maybelline, Astor, Bourjois, Max Factor, L'Oreal Paris
Bohaterów Warszawy 42 (Turzyn): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Bourjois, Max Factor, Rimmel, Maybelline, Astor, L'Oreal Paris, Sally Hansen
Niepodległości 36 (Kaskada): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Rimmel, Maybelline, Bourjois, Astor, Max Factor, L'Oreal Paris, Sally Hansen
Wyzwolenia 5: Wibo, Miss Sporty, Rimmel, Maybelline, Astor, L'Oreal

Tczew:
Dąbrowskiego 12 (Stare Kino): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Maybelline, Rimmel, Astor, Bourjois
Pomorska 1 (Galeria Kociewska): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Maybelline, Rimmel, Astor, Bourjois, Eveline, Sally Hansen, Revlon, Eris
Żwirki 40 (obok Manhattanu): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Maybelline, Rimmel, Astor

Wadowice: Wibo, Lovely, Manhattan, Rimmel, Max Factor, Maybelline, Astor, Miss Sporty

Wałbrzych:
1 Maja 64 (Galeria Victoria): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Rimmel, Maybelline, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, L'oreal
Słowackiego 7: Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Rimmel, Maybelline, Max Factor, Bourjois, L'oreal

Warszawa:
KEN 85 (Pasaż Stokłosy): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris
Annopol 2 (Factory Annopol): Eveline, Revlon, Sally Hansen, Max Factor, Bourjois, Manhattan, L'oreal, Astor, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty, Lovely, Wibo, Eris
Stawki 2A: L'oreal, Bourjois, Maybelline, Astor, Rimmel, Manhattan, Max Factor, Miss Sporty, Lovely, Wibo

Wołomin:
Wileńska 51: Eveline, Lovely, Miss Sporty, Wibo, Manhattan, Maybelline, Rimmel, Astor, Bourjois, Max Factor, L'oreal

Wrocław:
Graniczna (Futura Park: Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Bourjois, Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, Sally Hansen, Revlon, Eris, Eveline, Essence, Catrice
Hallera 52 (CH Borek) Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan. Bourjois, Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, Loreal, Eris
Krakowska: Eveline, Wibo, Lovely, Miss Sporty, Rimmel, Maybelline, Max Factor, Catrice, Eris, L'oreal, Bourjois, Manhattan, Revlon, Astor
Widna: Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Bourjois, Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, Sally Hansen, Eveline
Renoma (Świdnicka 40): Wibo, Lovely, Miss Sporty, Manhattan, Bourjois, Maybelline, Rimmel, Astor, Max Factor, Sally Hansen, Revlon, Eris, Eveline

Zamość:

M. Reja 21 Lovely, Wibo, Miss Sporty, Rimmel, Maybelline, Max Factor, L'oreal, Astor
Przemysłowa 10 Lovely, Wibo, Miss Sporty, Rimmel, Manhattan Maybelline, Max Factor, Bourjois, L'oreal, Astor
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA

Edytowane przez Inspire
Czas edycji: 2015-04-28 o 09:16
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:37   #2
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Melduję się

Wysłane znad wiadra kawy
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:39   #3
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Poszłam jedynie po rozświetlacz z wibo i co of kors nie było, a byłam w rossie na zadaniu....
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:39   #4
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Jestem i ja
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:42   #5
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVI



Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Tak Was czytam i czytam, i coraz bardziej mam chec na ten korektor z wibo a mialam kupic tylko to co potrzebne
a ja chyba chcę rozświetlacz i nie wiem który...

może gdzieś jeszcze znajdę ten hit z wibo

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Hehe, zawsze tak jest mnie tez kusi cc bell a mialam nie kupowac zadnych podkładów Jedyna nadzieja to ze go nie znajde

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Moje zakupy poki co :
1. Wibo diamond illuminator ok 5zl
2. Roz catrice 080 -nieplanowany- ok 7zl
3. Wibo korektor -ok 7zl

To chyba nie tak źle
pamiętam Twoje zakupy z poprzednich promo
na razie nie jest źle, ale promocja kończy się 10 maja
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:43   #6
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Rossmann cz. XXVI

No moze ten hit sie jeszcze gdzies znajdzie ja sie przejde dzisiaj, bo mam rossa po drodze do pip
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:45   #7
agnieszka3012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Czy słyszałyście, że w ostatnim tygodniu promocji oprócz szminek, błyszczyków i lakierów ma też obowiązywać promocja na pielęgnację? Powiedziała mi tak Pani przy kasie, ale nie wiedziała dokładnie, na które produkty będzie się łapać promocja. Jeśli już ktoś o tym pisał to przepraszam, ale teraz jest tu szał na forum i nie jestem w stanie czytać wszystkiego na bieżąco.
agnieszka3012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 09:51   #8
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez agnieszka3012 Pokaż wiadomość
Czy słyszałyście, że w ostatnim tygodniu promocji oprócz szminek, błyszczyków i lakierów ma też obowiązywać promocja na pielęgnację? Powiedziała mi tak Pani przy kasie, ale nie wiedziała dokładnie, na które produkty będzie się łapać promocja. Jeśli już ktoś o tym pisał to przepraszam, ale teraz jest tu szał na forum i nie jestem w stanie czytać wszystkiego na bieżąco.
Masz na myśli pielęgnację paznokci? Mają się łapać odżywki do paznokci i inne cuda. Nie słyszałam nic o ogólnej pielęgnacji, ale lista produktów na tydzień pomadkowo-lakierowy będzie dodana przez Rossmanna, więc zobaczymy.
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:51   #9
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez agnieszka3012 Pokaż wiadomość
Czy słyszałyście, że w ostatnim tygodniu promocji oprócz szminek, błyszczyków i lakierów ma też obowiązywać promocja na pielęgnację? Powiedziała mi tak Pani przy kasie, ale nie wiedziała dokładnie, na które produkty będzie się łapać promocja. Jeśli już ktoś o tym pisał to przepraszam, ale teraz jest tu szał na forum i nie jestem w stanie czytać wszystkiego na bieżąco.
Moze demakijaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:51   #10
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Melduję się

Możecie mi powiedzieć coś więcej o szminkach Eveline Aqua Platinium? Uwzięłam się na nie i bardzo chce mi się sprawić taką jedną. Jest jedno ale. Nie znam nawet gamy kolorystycznej Znajdę tam jakiegoś naturalnego różowego nudziaka bez drobin wszelakich?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:57   #11
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Widziałyście? Ciekawe czy będzie fajna http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...0278,3370,5545
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 09:59   #12
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXVI

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51179743]Melduję się

Możecie mi powiedzieć coś więcej o szminkach Eveline Aqua Platinium? Uwzięłam się na nie i bardzo chce mi się sprawić taką jedną. Jest jedno ale. Nie znam nawet gamy kolorystycznej Znajdę tam jakiegoś naturalnego różowego nudziaka bez drobin wszelakich?[/QUOTE]
Mnie one nie powaliły ani kolorami ani wyglądem na ustach Może jakiś nudziak jest, ale nie rzucił mi się w oczy. Jest za to jakaś limitowanka z Eveline ale jeszcze nie obczaiłam kolorów.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:00   #13
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Moze demakijaz
Fajnie by było bo kończy mi sie garnier
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:01   #14
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Widziałyście? Ciekawe czy będzie fajna http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...0278,3370,5545
Ooo ciekawe
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:05   #15
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Widziałyście? Ciekawe czy będzie fajna http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...0278,3370,5545
Ja paluchów używam
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:06   #16
hieroglifka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 40
Dot.: Rossmann cz. XXVI

melduję się
hieroglifka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:09   #17
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Mam nadzieję,że pomadki ochronne też się będą wliczać
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:12   #18
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Rossmann cz. XXVI

jest u Was rimmel match perfection 010 - porcelain?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:13   #19
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Widziałyście? Ciekawe czy będzie fajna http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...0278,3370,5545
Znalazłam niemieckie recenzje, tłumacz kuleje, niewiele wiem.

Ponowię pytanie z poprzedniego wątku: poszukuję podkładu do cery tłustej dla mojej mamy, no i się zastanawiam, czy Revlon CS dobrze matuje i czy nie jest za ciężki jeśli rozprowadzamy palcami? Może Nearly Naked będzie lepszy? Opinie na KWC są różne, osoby z np. cerą suchą piszą, że nie polecają dla tłustej, a niektóre osoby z tłustą że to dla nich cudowne podkłady.
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 10:16   #20
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja paluchów używam

Na mnie jakoś dziwnie wygląda podkład nałożony paluchami teraz używam gąbki z vipery- dostałam ją gratis do kosmetyków i jest bardzo fajna taka troszkę twarda a nie tak miękka jak beauty blender
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:26   #21
dzoana240
Raczkowanie
 
Avatar dzoana240
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 54
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez pastdaylight Pokaż wiadomość
Znalazłam niemieckie recenzje, tłumacz kuleje, niewiele wiem.

Ponowię pytanie z poprzedniego wątku: poszukuję podkładu do cery tłustej dla mojej mamy, no i się zastanawiam, czy Revlon CS dobrze matuje i czy nie jest za ciężki jeśli rozprowadzamy palcami? Może Nearly Naked będzie lepszy? Opinie na KWC są różne, osoby z np. cerą suchą piszą, że nie polecają dla tłustej, a niektóre osoby z tłustą że to dla nich cudowne podkłady.
Ja mam cerę mieszaną, przetestowałam podkłady chyba wszystkie możliwe i tylko Revlon jest dla mnie KWC, matuje, nie ściera się, nie znika z twarzy. Nie raz musiałam mieć pełny makijaż w upał (taka praca) i Revlon trzymał się kilkanaście godz, aż do demakijażu
Nakładam tylko palcami
dzoana240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:32   #22
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez dzoana240 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną, przetestowałam podkłady chyba wszystkie możliwe i tylko Revlon jest dla mnie KWC, matuje, nie ściera się, nie znika z twarzy. Nie raz musiałam mieć pełny makijaż w upał (taka praca) i Revlon trzymał się kilkanaście godz, aż do demakijażu
Nakładam tylko palcami
O to właśnie chodzi mojej mamie. Spróbuję również sama, od dawna mnie kusi. Dziękuję.
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:38   #23
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez pastdaylight Pokaż wiadomość
Znalazłam niemieckie recenzje, tłumacz kuleje, niewiele wiem.

Ponowię pytanie z poprzedniego wątku: poszukuję podkładu do cery tłustej dla mojej mamy, no i się zastanawiam, czy Revlon CS dobrze matuje i czy nie jest za ciężki jeśli rozprowadzamy palcami? Może Nearly Naked będzie lepszy? Opinie na KWC są różne, osoby z np. cerą suchą piszą, że nie polecają dla tłustej, a niektóre osoby z tłustą że to dla nich cudowne podkłady.
Na pewno Nearly Naked się nie sprawdzi u osoby z tłustą cerą! Nie kupuj go Ja mam cerę czasami normalną a czasami suchą i po 2h się świecę, pomijam że ten podkład włazi mi w pory i jest bardzo nietrwały, znika po 5h. Niech nikt go nie kupuje :P Ja nie wiem czemu na youtubie jest zachwalany (ekhem maxineczka). Dla mnie to jeden z najgorszych podkładów. Choć pamiętam, że pierwszy raz jak go użyłam to mi się podobał, dopóki nie zniknął z twarzy. I to nie ma znaczenia czym nałożę, czym przypudruję, czy też jaki krem/żel mam pod spodem. Jeszcze odcień Shell mi ciemnieje więc no nie polecam Dziewczyny, nie polecam

U mnie najdłużej mat trzyma Maybelline Affinitone. Ja wciąż nie znalazłam swojego ideału jeśli chodzi o podkład, ale ten jest dość dobry. Zimą często nasuwam też szalik na twarz i nos (wiem, nie powinno się tak robić:P) i on jako jedyny się nie ścierał z twarzy jak tak robiłam. Ale nie stosowałam nigdy podkładów typowo matujących, więc nie mam porównania. Bo Revlon Colorstay też używałam ten do cery suchej i normalnej. Loreal True Match też ma matowe wykończenie (i podobną konsystencję), ale moim zdaniem jest gorszy od Affinitone'a bo się ściera bardzo łatwo i znika.

Czy ktoś dobry mógłby mi podrzucić link do zdjęcia tego korektora z wibo i cc z bell?

Edytowane przez teklaem
Czas edycji: 2015-04-26 o 10:41
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:46   #24
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Melduje się!
Mimo, że nie wypowiadam się za często
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:47   #25
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Na pewno Nearly Naked się nie sprawdzi u osoby z tłustą cerą! Nie kupuj go Ja mam cerę czasami normalną a czasami suchą i po 2h się świecę, pomijam że ten podkład włazi mi w pory i jest bardzo nietrwały, znika po 5h. Niech nikt go nie kupuje :P Ja nie wiem czemu na youtubie jest zachwalany (ekhem maxineczka). Dla mnie to jeden z najgorszych podkładów. Choć pamiętam, że pierwszy raz jak go użyłam to mi się podobał, dopóki nie zniknął z twarzy. I to nie ma znaczenia czym nałożę, czym przypudruję, czy też jaki krem/żel mam pod spodem. Jeszcze odcień Shell mi ciemnieje więc no nie polecam Dziewczyny, nie polecam

U mnie najdłużej mat trzyma Maybelline Affinitone. Ja wciąż nie znalazłam swojego ideału jeśli chodzi o podkład, ale ten jest dość dobry. Zimą często nasuwam też szalik na twarz i nos (wiem, nie powinno się tak robić:P) i on jako jedyny się nie ścierał z twarzy jak tak robiłam. Ale nie stosowałam nigdy podkładów typowo matujących, więc nie mam porównania. Bo Revlon Colorstay też używałam ten do cery suchej i normalnej. Loreal True Match też ma matowe wykończenie (i podobną konsystencję), ale moim zdaniem jest gorszy od Affinitone'a bo się ściera bardzo łatwo i znika.

Czy ktoś dobry mógłby mi podrzucić link do zdjęcia tego korektora z wibo i cc z bell?
BELL, Hipoallergiczny CC Cream;
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...m-make-up.html
WIBO, korektor rozświetlający Deluxe Brightener:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...rightener.html
Nearly Naked jest OK do cery suchej. Trwałość rzeczywiście słaba.
Kupowałan na ekobieca za 19,99zł

Bardzo mi przykro dziewczyny, ale moje recenzje znikły z KWC, bo były niezgodne z regulaminem - za krótko używałam tych kosmetyków . W sumie logiczne, ale mam pewne doświadczenie z kosmetykami i wiem jak produkt będzie się zachowywał po paru użyciach. Chyba nie będę wstawiać ponownie - recenzja była dość długa. Same oceńcie te produkty.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-26 o 10:59
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:50   #26
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Na pewno Nearly Naked się nie sprawdzi u osoby z tłustą cerą! Nie kupuj go Ja mam cerę czasami normalną a czasami suchą i po 2h się świecę, pomijam że ten podkład włazi mi w pory i jest bardzo nietrwały, znika po 5h. Niech nikt go nie kupuje :P Ja nie wiem czemu na youtubie jest zachwalany (ekhem maxineczka). Dla mnie to jeden z najgorszych podkładów. Choć pamiętam, że pierwszy raz jak go użyłam to mi się podobał, dopóki nie zniknął z twarzy. I to nie ma znaczenia czym nałożę, czym przypudruję, czy też jaki krem/żel mam pod spodem. Jeszcze odcień Shell mi ciemnieje więc no nie polecam Dziewczyny, nie polecam

U mnie najdłużej mat trzyma Maybelline Affinitone. Ja wciąż nie znalazłam swojego ideału jeśli chodzi o podkład, ale ten jest dość dobry. Zimą często nasuwam też szalik na twarz i nos (wiem, nie powinno się tak robić:P) i on jako jedyny się nie ścierał z twarzy jak tak robiłam. Ale nie stosowałam nigdy podkładów typowo matujących, więc nie mam porównania. Bo Revlon Colorstay też używałam ten do cery suchej i normalnej. Loreal True Match też ma matowe wykończenie (i podobną konsystencję), ale moim zdaniem jest gorszy od Affinitone'a bo się ściera bardzo łatwo i znika.
To dobrze, że mówisz, dziękuję. Affinitone się nie sprawdził.
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 10:50   #27
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hipoallergiczny CC Cream z Bell;
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...m-make-up.html
WIbo, korektor rozświetlający Deluxe Brightener:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...rightener.html
Nearly Naked jest OK do cery suchej. Trwałość rzeczywiście słaba.
Dziękuję baardzo
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 11:07   #28
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Rossmann cz. XXVI

hej Dziewczyny
działa wam link do nowego Skarbu? Mnie nie działa ani do nowego, ani do starego
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 11:09   #29
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez agnieszka3012 Pokaż wiadomość
Czy słyszałyście, że w ostatnim tygodniu promocji oprócz szminek, błyszczyków i lakierów ma też obowiązywać promocja na pielęgnację? Powiedziała mi tak Pani przy kasie, ale nie wiedziała dokładnie, na które produkty będzie się łapać promocja. Jeśli już ktoś o tym pisał to przepraszam, ale teraz jest tu szał na forum i nie jestem w stanie czytać wszystkiego na bieżąco.

Fajnie gdyby to była rawda kończy mi się mój matujący Nivea,więc od razu zakupiłabym ze dwa

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;51180495]hej Dziewczyny
działa wam link do nowego Skarbu? Mnie nie działa ani do nowego, ani do starego [/QUOTE]


Działa
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 11:11   #30
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXVI

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;51180495]hej Dziewczyny
działa wam link do nowego Skarbu? Mnie nie działa ani do nowego, ani do starego [/QUOTE]
działa
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.