Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-03, 12:47   #4951
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Super, kawał dziewczyny! Ja jakoś się boję poniedziałkowej wizyty, tzn mam jakiegoś stresa, że mlody będzie za mały i się będę martwić:/ Wogóle to kurcze bele, tylko mój gin mi wagi nie podaje?!? On wogóle mówi, że wagą się należy martwić od 34 tc, wczesniej wystarczy, żeby dzieć był w normie. Nie wiem, jakoś mi się to kupy nie trzyma.



Co do kombinezonu to nie wiem, pytałam tu kiedyś dziewczyn i pisały chyba, że taki cieńszy kombinezon+ten śpiwór i będzie ok. Ja chyba ten misiowy kliknę:
https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...g!297629293348!


Ja miałam podana wagę tylko raz na połówkowych, w czwartek idę to się spytam, ale tutaj poza tymi wielkimi usg nie podają jakoś dużo parametrów, wiec wątpię, żebym się coś dowiedziała.

Mam dwa misie, 56 i 62.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 13:20   #4952
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cześć dziewczyny. Na razie nie nadrabiam - zrobię to w sobotę dopiero, ale koniecznie chciałam się z wami podzielić fajnym wywiadem a propo naszych ostatnich dyskusji na temat nowej koncepcji zredukowanie ilości cc w PL:
https://mamadu.pl/143471,nowe-rekome...mysl-na-zmiany
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:01   #4953
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Midusia, dzięki za link!

Ja się chwalę że przesyłka z Dolce Sonno przyszła. Koszule są śliczne, cycki weszły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-09-03 o 14:04
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:05   #4954
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Midusia, dzięki za link!

Ja się chwalę że przesyłka z Dolce Sonno przyszła. Koszule są śliczne, cycki weszły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to dobra informacja. Ja kliknę w listopadzie, jak pewnie cała resztę która mi brakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:14   #4955
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny, a może podpowiecie mi czy i ewentualnie co dokupić jeszcze na 56? Załączam zdjęcie. Jestem rozdarta pomiędzy: trochę tego mało a: co jak on się w to nie zmieści?

Mój mąż miał 59 cm jak się urodził, a teściowa jest niemal mojego wzrostu, więc nie ratuję się już nadzieją że drobne kobiety rodzą drobne dzieci

Na zdjęciu 3x pajac , 3x body długie, 2x kaftanik i 4x półśpiochy.IMG_20190903_151021.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:18   #4956
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może podpowiecie mi czy i ewentualnie co dokupić jeszcze na 56? Załączam zdjęcie. Jestem rozdarta pomiędzy: trochę tego mało a: co jak on się w to nie zmieści?

Mój mąż miał 59 cm jak się urodził, a teściowa jest niemal mojego wzrostu, więc nie ratuję się już nadzieją że drobne kobiety rodzą drobne dzieci

Na zdjęciu 3x pajac , 3x body długie, 2x kaftanik i 4x półśpiochy.Załącznik 7689646

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Ja mam na obydwa rozmiary czyli 56 i 62 wszystkiego po 10 szt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:19   #4957
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Na razie nie nadrabiam - zrobię to w sobotę dopiero, ale koniecznie chciałam się z wami podzielić fajnym wywiadem a propo naszych ostatnich dyskusji na temat nowej koncepcji zredukowanie ilości cc w PL:
https://mamadu.pl/143471,nowe-rekome...mysl-na-zmiany
dorzuce do tego jeszcze to: https://www.youtube.com/watch?v=lfjmSrGRrPo
uprzedzam, ze nie sluchalam jeszcze bo jestem w pracy ale sam tytul

Co ciekawe, w UK cesarek prawie nie ma, bo kobiety nie boja sie rodzic naturalnie. A dlaczego nie boją to juz chyba oczywiste.
Moze żle ujelam, że nie ma. Sa ale zawsze jest to z koniecznosci. Nie ma rozkim naturalnie czy cc, bo sie nie boja rodzic naturalnie.

Edytowane przez lava_cake
Czas edycji: 2019-09-03 o 14:21
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 14:24   #4958
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja mam na obydwa rozmiary czyli 56 i 62 wszystkiego po 10 szt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Acha! To muszę jeszcze przejrzeć 62, to w takim razie chyba mam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:34   #4959
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może podpowiecie mi czy i ewentualnie co dokupić jeszcze na 56? Załączam zdjęcie. Jestem rozdarta pomiędzy: trochę tego mało a: co jak on się w to nie zmieści?

Mój mąż miał 59 cm jak się urodził, a teściowa jest niemal mojego wzrostu, więc nie ratuję się już nadzieją że drobne kobiety rodzą drobne dzieci

Na zdjęciu 3x pajac , 3x body długie, 2x kaftanik i 4x półśpiochy.Załącznik 7689646

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Na pewno dobrałabym body na krótki rękaw. ja do spania przewiduje zestaw body+pajac, a body na długi rękaw pod pajac to będzie za ciepło. Jeżeli planujesz te ubranka wziąć do szpitala (nie wiem czy szpital wam daje czy bierzesz swoje), to dobiłabym do 10 szt z każdej rzeczy, jeżeli nie bierzesz to bym skompletowała tak, żeby mieć po 5 szt wszystkiego oprócz kaftaników, bo dla mnie są zbędne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:35   #4960
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Voice moim zdaniem starczy na luzie! tzn ja bym wiecej nie dokupywala. No moze pajacykow i body

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:41   #4961
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Misiaq tardyferon jest na receptę, więc tak od ręki go nie kupisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam receptę na niego I kupię jak skończę to Szelazo bo przecież zbankrutować w tej ciąży można. Później mi zostają leki w szafkach a że ja nie lekowa to muszę wyrzucić po terminie. Ale to żelazo mi tak nie służy.. No toalety nie ma w ogóle Ciekawe jak ten Tardyferon bo on nie ma chyba dodatków w składzie jeśli dobrze doczytałam.
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Jutro 25+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś się zgubiłam w naszych tyg. Pamiętam, że któreś usg co miałyśmy w podobnym czasie to Twój mały był większy od mojej i jeszcze wtedy Ci pisałam, że pewnie większy bo chłopczyk. Ale wtedy mi się wydawało, że tygodniami jesteśmy tak samo . Może ja wtedy liczyłam sobie TP wg usg nie pamiętam już.. Ale tak można by to logicznie wytłumaczyć. Od jakiegoś czasu patrzę już tylko na OM bo mała dogoniła wagą. W każdym razie u mnie wg OM w 25t7d miała 840 g. Także możesz trafić z tymi 900 g. Daj znać

Z tym moim TP to w ogóle jest taki bałagan, że nawet lekarz powiedział że bliżej porodu usiądzie i przeanalizuje wszystkie usg bo mała dogoniła i wyliczymy nowy TP. Z OM mam 3 grudnia.
Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
RAFICZYCA, ale śliczny ten wełniany śpiworek co wstawiłaś az dodalam do obserwowanych, tez bym go chyba kupiła dzieki za link!
A tak podpytam, moze Ty wiesz, albo dziewczyny - czy kupujac taki śpiworek, kupujecie też kombinezon zimowy dla maluszka?
Jeśli kupujecie, to wrzucicie linki?



Misiaq, tak czytalam wczesniejsze posty, to faktycznie gin kaze Ci duzo brac tych suplementów.... niby lekarz wie co robi, ale wydaje mi sie ze troche przegiął... tez bym chyba ograniczyła... moj gin dzis powiedzial, ze nospy nie powinno sie brac tez za duzo, bo na dziecko wcale to dobrze nie wplywa, i mam brac tylko wtedy, kiedy czuje ze zaczyna mnie bolec brzuch.
A te "Szelazo" też mi przepisał dziś Na poczatku myslalam że zrobił błąd ortograficzny na recepcie, zamiast żelazo- szelazo hehe





Wiecie co, ja nie korzystam z zadnej apki, poprostu wchodze na wizaz przewaznie z poziomu telefonu I tak staram się co jakiś czas zaglądać, co tu się dzieje
Ale mialam dzis problem cos z wejsciem na ten wątek nie wiem czemu wyskakiwał mi błąd, dopiero za którymś razem moglam tu wejsć.... może stąd Ola u Ciebie problem z tymi powiadomieniami, moze cos na wizażu działają?


Dziewczyny, a ja już po wizycie dziś....U mnie dziś 27+1 tc. Pisalam Wam ostatnio, że mnie strasznie podbrzusze pobolewa, ale na szczescie z młodą wszystko dobrze szyjka tez ok- 4 cm.
Na te moje boke brzucha gin skwitował, że to jest problem siedzącej pracy, i tak naprawdę dla "zdrowego" czlowieka to jest obciążające, a dla kobiety w ciąży jest niestety bardziej odczuwalne... mówi że to nic groznego te moje skurcze, ale chciał mi dać zwolnienie na 4 tygodnie...a ja taka durna jestem, ze mam ciagle z tylu glowy ze musze pokonczyc w pracy troche rzeczy jeszcze, i poprosilan na kilka dni- dal narazie do konca tygodnia, ale wiem, że na następnej wizycie już wezmę takie "stałe" zwolnienie, bp faktcyznie jest ze mną coraz gorzej. Nie dość, że ten brzuch mnie ciągnie jak siedze przed kompem, to mam wrazenie ze glowa juz tak "nie pracuje" jak przed ciążą.... no nic, zobaczymy Narazie mam polegiwać, odpoczywać, i trochę spacerować.

Aha, a młoda waży prawie 1kg I wiecie co, chyba będzie Milenka
https://allegro.pl/oferta/kombinezon...YWIwZjAxOWY%3D
Ja mam ten.

Co do nospy to czytałam, że ona wcale nie jest taka obojętna. I owszem trzeba brać kiedy jest potrzeba. Ale ja serio nie widzę potrzeby narazie..
Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
PATI, a wiesz, że może dopisz Cały czas się bałam ją tak wprost nazywać, ale w sumie już skończony 27 tc, już nabieram coraz większego przekonania że wszystko będzie dobrze Więc jak możesz to pewnie, poproszę o dopisanie





RAFICZYCA, nie bój się wizyty... Będzie wszystko dobrze. A długą miałaś przerwę między USG?
Coi do podawania wagi przez gina- ja też zawsze dopytywałam już na koniec wizyty, a dzisiaj sam z siebie podał, może zanim dzieć waży 1 kg, to nie podają? Faktycznie ciekawe.

A ten kombinezon słodki zapisałam go sobie i ten śpiworek też bardzo pod rozwagę biorę
tylko wiecie co, totalnie nie wiem, jaki rozmiar brać Tak, żeby starczył na tą zimę...
Ja wiedziałam wagę już jak miała 204 g. Rafi a na opisie usg nie masz? Z tego co pamiętam ten Twój doktorek to był niezły gagatek, on Ci też robi usg?
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może podpowiecie mi czy i ewentualnie co dokupić jeszcze na 56? Załączam zdjęcie. Jestem rozdarta pomiędzy: trochę tego mało a: co jak on się w to nie zmieści?

Mój mąż miał 59 cm jak się urodził, a teściowa jest niemal mojego wzrostu, więc nie ratuję się już nadzieją że drobne kobiety rodzą drobne dzieci

Na zdjęciu 3x pajac , 3x body długie, 2x kaftanik i 4x półśpiochy.Załącznik 7689646

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja mam nie więcej albo tyle samo. Jestem w stanie ubrać dziecko w 8 gotowych kompletów np. body + połśpiochy to jeden komplet. A już sam pajac to drugi komplet. I zamierzam te ciuszki zajechać przez te pierwsze tygodnie zanim wejdzie w 62

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 14:56   #4962
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Super, dziękuję wam Do szpitala potrzebuję tylko na wyjście.


Właśnie obawiałam się o kaftaniki, ale wygląda na to że starczy ich. A krótkie body dostanę jeszcze od bratowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-09-03 o 16:31
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 15:05   #4963
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Mam receptę na niego I kupię jak skończę to Szelazo bo przecież zbankrutować w tej ciąży można. Później mi zostają leki w szafkach a że ja nie lekowa to muszę wyrzucić po terminie. Ale to żelazo mi tak nie służy.. No toalety nie ma w ogóle Ciekawe jak ten Tardyferon bo on nie ma chyba dodatków w składzie jeśli dobrze doczytałam. Jakoś się zgubiłam w naszych tyg. Pamiętam, że któreś usg co miałyśmy w podobnym czasie to Twój mały był większy od mojej i jeszcze wtedy Ci pisałam, że pewnie większy bo chłopczyk. Ale wtedy mi się wydawało, że tygodniami jesteśmy tak samo . Może ja wtedy liczyłam sobie TP wg usg nie pamiętam już.. Ale tak można by to logicznie wytłumaczyć. Od jakiegoś czasu patrzę już tylko na OM bo mała dogoniła wagą. W każdym razie u mnie wg OM w 25t7d miała 840 g. Także możesz trafić z tymi 900 g. Daj znać

Z tym moim TP to w ogóle jest taki bałagan, że nawet lekarz powiedział że bliżej porodu usiądzie i przeanalizuje wszystkie usg bo mała dogoniła i wyliczymy nowy TP. Z OM mam 3 grudnia. https://allegro.pl/oferta/kombinezon...YWIwZjAxOWY%3D
Ja mam ten.

Co do nospy to czytałam, że ona wcale nie jest taka obojętna. I owszem trzeba brać kiedy jest potrzeba. Ale ja serio nie widzę potrzeby narazie.. Ja wiedziałam wagę już jak miała 204 g. Rafi a na opisie usg nie masz? Z tego co pamiętam ten Twój doktorek to był niezły gagatek, on Ci też robi usg? Ja mam nie więcej albo tyle samo. Jestem w stanie ubrać dziecko w 8 gotowych kompletów np. body + połśpiochy to jeden komplet. A już sam pajac to drugi komplet. I zamierzam te ciuszki zajechać przez te pierwsze tygodnie zanim wejdzie w 62

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jeden i ten sam TP od początku ciazy. Wahał się jeden dzien miedzy 12tym a 13tym wyglada na to ze zaszlam w ciaze idealnie w 14dc bo cykle mialam 28dniowe. I wg OM i wg USG mam tak samo.
Z Leo mialam bałagan, roznica 10 dni byla. Stresu mialam , ze hoho. A urodzilam wg terminu USG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 16:06   #4964
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Mam receptę na niego I kupię jak skończę to Szelazo bo przecież zbankrutować w tej ciąży można. Później mi zostają leki w szafkach a że ja nie lekowa to muszę wyrzucić po terminie. Ale to żelazo mi tak nie służy.. No toalety nie ma w ogóle Ciekawe jak ten Tardyferon bo on nie ma chyba dodatków w składzie jeśli dobrze doczytałam. Jakoś się zgubiłam w naszych tyg. Pamiętam, że któreś usg co miałyśmy w podobnym czasie to Twój mały był większy od mojej i jeszcze wtedy Ci pisałam, że pewnie większy bo chłopczyk. Ale wtedy mi się wydawało, że tygodniami jesteśmy tak samo . Może ja wtedy liczyłam sobie TP wg usg nie pamiętam już.. Ale tak można by to logicznie wytłumaczyć. Od jakiegoś czasu patrzę już tylko na OM bo mała dogoniła wagą. W każdym razie u mnie wg OM w 25t7d miała 840 g. Także możesz trafić z tymi 900 g. Daj znać

Z tym moim TP to w ogóle jest taki bałagan, że nawet lekarz powiedział że bliżej porodu usiądzie i przeanalizuje wszystkie usg bo mała dogoniła i wyliczymy nowy TP. Z OM mam 3 grudnia. https://allegro.pl/oferta/kombinezon...YWIwZjAxOWY%3D
Ja mam ten.

Co do nospy to czytałam, że ona wcale nie jest taka obojętna. I owszem trzeba brać kiedy jest potrzeba. Ale ja serio nie widzę potrzeby narazie.. Ja wiedziałam wagę już jak miała 204 g. Rafi a na opisie usg nie masz? Z tego co pamiętam ten Twój doktorek to był niezły gagatek, on Ci też robi usg? Ja mam nie więcej albo tyle samo. Jestem w stanie ubrać dziecko w 8 gotowych kompletów np. body + połśpiochy to jeden komplet. A już sam pajac to drugi komplet. I zamierzam te ciuszki zajechać przez te pierwsze tygodnie zanim wejdzie w 62

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę tardyferon i nie jest tak źle ale coś mi się średnio przyswaja, więc prawdopodobnie gin mi będzie zmieniać na coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 17:04   #4965
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

No właśnie mi też się średnio przyswaja... Biorę tardyferon i biofer, a wyniki dalej lecą w dół :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 18:14   #4966
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny polecacie jakieś konkretnej firmy te podkłady poporodowe? na liście na 1 stronie są np.Hartmann, faktycznie dobre są? czy nie ma znaczenia jakie kupię?
w ogóle głupie pytanie, ale które teraz podpaski są w miarę ok? bo już chyba z 15 lat nie używałam
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 18:30   #4967
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie jakieś konkretnej firmy te podkłady poporodowe? na liście na 1 stronie są np.Hartmann, faktycznie dobre są? czy nie ma znaczenia jakie kupię?
w ogóle głupie pytanie, ale które teraz podpaski są w miarę ok? bo już chyba z 15 lat nie używałam
Z podpasek jak dla mnie tylko Bella perfecta z taką powłoka bawełnianą, bo wszystkie te alwaysy, naturella itp. z taką jakby gumową powłoka mnie strasznie odparzały i obcierały w pachwinach. Moje ulubione to Bella perfecta ultra rose, ale zazwyczaj używałam tamponów, więc może któraś będzie bardziej obeznana

Podkłady kupiłam z canpol, ale nie wiem jak się sprawdzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 18:36   #4968
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Z podpasek jak dla mnie tylko Bella perfecta z taką powłoka bawełnianą, bo wszystkie te alwaysy, naturella itp. z taką jakby gumową powłoka mnie strasznie odparzały i obcierały w pachwinach. Moje ulubione to Bella perfecta ultra rose, ale zazwyczaj używałam tamponów, więc może któraś będzie bardziej obeznana

Podkłady kupiłam z canpol, ale nie wiem jak się sprawdzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja siostra używała Bella mama i ja chyba tez je kupię. Ja podpasek też raczej nie używałam więc się nie wypowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 19:31   #4969
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

To chyba Ty Ivi pisałaś że masz koszule doctor nap i że przepłaciłaś? Wyobraź sobie że te koszule z które mi przyszły mają metki doctor nap. Właśnie to zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-09-03 o 20:44
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 19:48   #4970
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
To chyba Ty Ivi pisałaś że masz koszule doctor nap i że przep) aciłaś? Wyobraź sobie że te koszule z które mi przyszły mają metki doctor nap. Właśnie to zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

To chyba Ty Ivi pisałaś że masz koszule doctor nap i że przepłaciłaś? Wyobraź sobie że te koszule z które mi przyszły mają metki doctor nap. Właśnie to zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak, ja pisałam bo ja za dwie na szykownamama.pl zapłaciłam 150 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 19:54   #4971
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie jakieś konkretnej firmy te podkłady poporodowe? na liście na 1 stronie są np.Hartmann, faktycznie dobre są? czy nie ma znaczenia jakie kupię?
w ogóle głupie pytanie, ale które teraz podpaski są w miarę ok? bo już chyba z 15 lat nie używałam
Myślę, że coś co się zakrwawi i wyrzucisz do kosza nie ma znaczenia jakiej firmy będzie Ja też poszłam w canpola cały zestaw podkładów. Plus podpaski nocne takie długie.
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Z podpasek jak dla mnie tylko Bella perfecta z taką powłoka bawełnianą, bo wszystkie te alwaysy, naturella itp. z taką jakby gumową powłoka mnie strasznie odparzały i obcierały w pachwinach. Moje ulubione to Bella perfecta ultra rose, ale zazwyczaj używałam tamponów, więc może któraś będzie bardziej obeznana

Podkłady kupiłam z canpol, ale nie wiem jak się sprawdzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te bella perfecta ultra rose są też moimi ulubionymi. Na pierwsze dni często kupowałam nocne dłuższe, są bardziej komfortowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 20:23   #4972
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

A te podkłady z canpol czy bella mama to typu podpaska- Pielucha sa, a takie żeby na nich leżeć chyba tez potrzeba tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 20:42   #4973
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
A te podkłady z canpol czy bella mama to typu podpaska- Pielucha sa, a takie żeby na nich leżeć chyba tez potrzeba tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak. To typu podpaska. Te podkłady poporodowe 90x60 akurat biorę Canpol. O takie jak poniżej.

https://www.blizejciebie.pl/podklady...xoCOkkQAvD_BwE

https://allegro.pl/oferta/canpol-jed...BoC0agQAvD_BwE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 21:59   #4974
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Mnie najbardziej odpowiadały podkłady Bella Mama, na później jakieś podpaski z Belli, ale nie pamiętam które konkretnie. Wszystkie nowocześniejsze podpaski jak dla mnie nie nadają się na gojące się krocze.

Edit: używałam Bella normal i Bella Nova.

Edytowane przez biedro87
Czas edycji: 2019-09-03 o 22:02
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 22:26   #4975
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej wieczorem. Bylam na pazurach i tak mi sie podobaja, ze az je wrzuce 🤣
Taaaka mialam ochotę na takie jesienne juz 🥰Screenshot_20190903-231948_Facebook.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 04:42   #4976
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hej wieczorem. Bylam na pazurach i tak mi sie podobaja, ze az je wrzuce 🤣
Taaaka mialam ochotę na takie jesienne juz 🥰Załącznik 7689712

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładne ja mam jeszcze ostatnie letnie następnym razem będą już jesienne

Nie wiem jak Ty Pati, ale ja np muszę mieć wzór chociaż na jednym paznokciu. W jednym kolorze nie lubię

A mam takie aktualnie:IMG_20190830_195702_337-800x600.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 06:18   #4977
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Super paznokcie! Ja może przez weekend przysiądę, ale jak znam siebie to pewnie będzie śpiączka :p

Ja wczoraj byłam z koleżanka nad jeziorem i było tak pięknie:

IMG_2885.jpg

Trochę się zasiedzialysmy do zmroku i chyba niestety szukali tam jakiegoś topielca pełno policji przyjechało i świecili latarkami. Mam nadzieje, ze nie pójdzie fama, ze to ja jestem tym topielcem, bo już tylko moje auto było na parkingu a ono jest dosyc specyficznie obklejone i nikt inny takiego nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 06:24   #4978
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej ☕️


Byliśmy wczoraj na tej szkole rodzenia, pierwsze zajęcia bez szału. W zasadzie niczego się nie dowiedziałam. Gadała o psychice a ciąży. Poród porównała do dobrego seksu, że kobieta po nim wygląda tak samo no chyba jednak nie, z tego co widziałam zdjęcia koleżanek po porodzie pokazała tylko jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy.

Byłam w szoku bo dziewczyna z terminem na połowę października dopiero zaczyna myśleć o wyprawce chyba ja jestem jakaś nadgorliwa bo większość już mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 06:33   #4979
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej


Byliśmy wczoraj na tej szkole rodzenia, pierwsze zajęcia bez szału. W zasadzie niczego się nie dowiedziałam. Gadała o psychice a ciąży. Poród porównała do dobrego seksu, że kobieta po nim wygląda tak samo no chyba jednak nie, z tego co widziałam zdjęcia koleżanek po porodzie pokazała tylko jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy.

Byłam w szoku bo dziewczyna z terminem na połowę października dopiero zaczyna myśleć o wyprawce chyba ja jestem jakaś nadgorliwa bo większość już mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widocznie jej się nie spieszy

Może dostanie część rzeczy od innych i dokupi co potrzebne.

My się dziś witamy w 24+0. Już bliżej jak dalej cofam to co pisałam ostatnio że mój syn się leniwy zrobił wczoraj aktywny taki że nadrobił za te 3 dni spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 06:45   #4980
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Widocznie jej się nie spieszy

Może dostanie część rzeczy od innych i dokupi co potrzebne.

My się dziś witamy w 24+0. Już bliżej jak dalej cofam to co pisałam ostatnio że mój syn się leniwy zrobił wczoraj aktywny taki że nadrobił za te 3 dni spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Chyba nie bo przyszła do szkoły rodzenia, żeby dowiedzieć się co trzeba kupić


Zdziwiło mnie też, że w skrypcie jaki dostaliśmy jest napisane, że do łóżeczka trzeba kupić ochraniacze na szczebelki, żeby dzieci nie uderzały się główką. Wszędzie się trąbi, żeby tego nie używać bo zwiększa ryzyko śmierci łóżeczkowej
Babka, która to prowadzi stwierdziła, że ludzie oszaleli z kupowaniem fotelików znanych i przetestowanych marek wg niej wystarczy jakikolwiek do przewiezienia dziecka. Trochę mam mieszane uczucia teraz do szpitala na Żelaznej skoro prowadzą SR ich położne i takie rzeczy gadają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.