Chorobowe inspiracje cd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 14:02   #1
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378

Chorobowe inspiracje cd


Nadal chora ale juz troszke lepiej sie czuje. TŻ w praca a ja z nudow modze . DZiszejszy makijaz to polaczenie zlota z czerwienia.

Korektor bourjois
podklad bourjois
puder NYC
bronzer Rimmel (wogole nie widac na zdjeciach )
rozswietlacz Essence
Primer Potion Urban Decay
cien mocno rozswietlajacy Kiko
cienie zloty i czerwony BarryM
cien zloty (ciemniejszy) ArtDeco
zlota kredka (nie wiem jakiej firmy bo jest bardzo stara wiec sie starlo, ale chyba kiedys z jakas gazeta byla. Starosc jej nie sluzy bo zaraz po zrobieniu makijazu zaczelo mi sie zwijac w kacikach)
eyeliner Gosh
Tusz Volume Collagene
biala kredka Nature costam
blyszczyk Diamond Gloss Two Faced(usta mam spierzchniete i nic na nich dobrze nie wyglada)

No to oceniajcie ZDjecia w roznym oswietleniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4608.jpg (50,1 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4616.jpg (82,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4617.jpg (68,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4618.jpg (62,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4619.jpg (67,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4626.jpg (56,2 KB, 93 załadowań)
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 14:04   #2
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

I jeszcze pare zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4631.jpg (58,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4632.jpg (66,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4633.jpg (68,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4636.jpg (48,1 KB, 59 załadowań)
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 18:55   #3
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Rzucają sie w oczy pewne niedociągnięcia, ale pomysł i kolorystyka fantastyczna
No i te rzęsy ....
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:11   #4
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Do twarzy Ci w niebieskim, nawet bardzo .

A co do mejkapu - fajne zestawienie kolorów, są niedociągnięcia- np. wybrakowana zew.strona- ta górna część. O tutaj to widać- https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1227448963

pozdrawiam
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:38   #5
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Jak już mówiłam wieeeele razy, pięknie się prezentujesz w pomarańczowym kolorku, jednak żeby nie było nudno, to powiem, że we wszystkich neonowych, nasyconych kolorach super wyglądasz makijaż podoba mi się, jednak mogłaś trochę bardziej rozetrzeć tą czarną kreseczkę na dolnej powiece. Ale i tak mi się podoba, o

Taki mały off topic: na spierzchnięte usta polecam miód (najlepiej taki z własnego ula, nie ze sklepu, bo w nim się fajne grudki robią i z nich cudny peeling do ust jest ) i pomadkę Hydro Care z Nivea stosowałam wczoraj, efekty są wspaniałe
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 08:11   #6
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
Rzucają sie w oczy pewne niedociągnięcia, ale pomysł i kolorystyka fantastyczna
No i te rzęsy ....
DziekujeNiedociagni ecia zauwazylam dopiero na zdjeciach

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Do twarzy Ci w niebieskim, nawet bardzo .

A co do mejkapu - fajne zestawienie kolorów, są niedociągnięcia- np. wybrakowana zew.strona- ta górna część. O tutaj to widać- https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1227448963

pozdrawiam
Dzieki Wiem, ze sa niedociagniecia ale zobaczylam je dopiero na zdjeciach. Na poczatku za wysoko wyjechalam za bardzo tym czerwonym w gore a pozniej jak zmazalam i poprawilam to wydawalo sie ok, a jednak nie bylo. Kreska na dole "wlala"sie w moje zmarszczki hehehe, zreszta wogole ten eyeliner jest do d....y

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Jak już mówiłam wieeeele razy, pięknie się prezentujesz w pomarańczowym kolorku, jednak żeby nie było nudno, to powiem, że we wszystkich neonowych, nasyconych kolorach super wyglądasz makijaż podoba mi się, jednak mogłaś trochę bardziej rozetrzeć tą czarną kreseczkę na dolnej powiece. Ale i tak mi się podoba, o

Dzieki Kreska na dole "wlala"sie w moje zmarszczki hehehe, zreszta wogole ten eyeliner jest do d....y


Taki mały off topic: na spierzchnięte usta polecam miód (najlepiej taki z własnego ula, nie ze sklepu, bo w nim się fajne grudki robią i z nich cudny peeling do ust jest ) i pomadkę Hydro Care z Nivea stosowałam wczoraj, efekty są wspaniałe
Dzieki Kreska na dole "wlala"sie w moje zmarszczki hehehe, zreszta wogole ten eyeliner jest do d....y. Zakupie z pewnoscia skoro tak polecasz, z miodem trudniej bedzie ale zobaczymy co sie da zrobic.
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 11:05   #7
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Asiu,nie jest źle,poprawiłaś cieniowanie,aczkolwiek są małe niedociągnięcia( zewnętrzny kącik).Dla mnie w makijażu jest za dużo czerwonego,ja bym się pobawiła tak,aby powstały trzy kolorki,ten złoty przechodziłby w ten pomarańcz, który dałas na dolnej powiece, a zewnętrzne kąciki tym czerwonym.Tak samo dolną powiekę.Pozdrawiam
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2008-11-24 o 11:07
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 12:18   #8
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Asiu,nie jest źle,poprawiłaś cieniowanie,aczkolwiek są małe niedociągnięcia( zewnętrzny kącik).Dla mnie w makijażu jest za dużo czerwonego,ja bym się pobawiła tak,aby powstały trzy kolorki,ten złoty przechodziłby w ten pomarańcz, który dałas na dolnej powiece, a zewnętrzne kąciki tym czerwonym.Tak samo dolną powiekę.Pozdrawiam

Dzieki Basiu, ten wybrakowny kacik zauwazylam dopiero na zdjeciach. Pomaranczowego cienia wogole nie uzywalam, tylko dwa odcienie zlota i czerwien. Moze powinnam byla wiecej ciemnego zlota w srodek miedzy czerwony a zloty dac to by sie tak zrobilo jak na dole. Mialam kolejny pomysl na makijaz ale jakos juz wczoraj nie chcialo mi sie robic, jakas mnie wena naszla hehehe. Ale jak bede miala czas to sprobuje jeszcze zrobic to co wymyslilam. Buziaki
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:17   #9
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Cytat:
Napisane przez siwak Pokaż wiadomość
Dzieki Basiu, ten wybrakowny kacik zauwazylam dopiero na zdjeciach. Pomaranczowego cienia wogole nie uzywalam, tylko dwa odcienie zlota i czerwien. Moze powinnam byla wiecej ciemnego zlota w srodek miedzy czerwony a zloty dac to by sie tak zrobilo jak na dole. Mialam kolejny pomysl na makijaz ale jakos juz wczoraj nie chcialo mi sie robic, jakas mnie wena naszla hehehe. Ale jak bede miala czas to sprobuje jeszcze zrobic to co wymyslilam. Buziaki
ten pośrodku cień na dolnej powiece pod pomarańcz mi się widzi,myślę, że jakbyś zrobiła tak z tym złotem ciemnym posrodku wyszłoby super.Czekam na kolejny mejkapik,ja tez coś postaram się nowego wymyslec
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 17:07   #10
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

a ja niestety muszę napisać że mi się nie podoba ten kolor jakby pogrąża oko, coś mi w nim nie pasuje, mimo promiennego uśmiechu on sprawia że oczy wyglądają na zmęczone. Inne makijaże mi się bardziej podobały
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 08:36   #11
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
a ja niestety muszę napisać że mi się nie podoba ten kolor jakby pogrąża oko, coś mi w nim nie pasuje, mimo promiennego uśmiechu on sprawia że oczy wyglądają na zmęczone. Inne makijaże mi się bardziej podobały
No właśnie to samo miałam napisać, że wyglądasz na zmęczoną... Kolory ładne a niedociągnięcia już dziewczyny wytknęły ...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 08:39   #12
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
a ja niestety muszę napisać że mi się nie podoba ten kolor jakby pogrąża oko, coś mi w nim nie pasuje, mimo promiennego uśmiechu on sprawia że oczy wyglądają na zmęczone. Inne makijaże mi się bardziej podobały
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
No właśnie to samo miałam napisać, że wyglądasz na zmęczoną... Kolory ładne a niedociągnięcia już dziewczyny wytknęły ...
Nie da sie ukryc ze bylam zmeczona mimo ze czulam sie lepiej. To takie zabawy moje makijazem bo sie nudzilam w domu
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 01:07   #13
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Chorobowe inspiracje cd

laska nie nie nieeee wiesz zresztą :P nie pasuje ci ten kolor albo mi sie na oczy rzuciło nie kcem takiej cie nooo
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.