Chłopak poznany przez internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-03, 07:02   #1
Bezuczuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 7

Chłopak poznany przez internet


Parę miesięcy temu poznałam przez internet chłopaka, fajnie się nam pisało dlatego postanowiliśmy się spotkać.On ma już auto więc przyjechał do mnie, tak jak planowaliśmy poszliśmy na spacer. Było całkiem fajnie, ja jestem bardzo nieśmiała i nie mówiłam prawie nic ale on wcześniej o tym wiedział. Za parę dni było kolejne spotkanie a potem jeszcze 2. Ostatnie dwa spotkania spędziliśmy u niego w aucie bo padał deszcz i ja nie chciałam nigdzie jechać. Na 3☠ spotkaniu mnie pocałował, pisaliśmy o tym wcześniej bardzo szczerze więc się tego spodziewałam. Siedzieliśmy bardzo blisko siebie, przytulalismy się, on nawet złapał mnie za rękę, calowalismy się parę razy. Następnego dnia znowu się spotkaliśmy i było tak samo. On ma 22 lata ja 18. Wiem że mu się podobam i ogólnie się stara. Miał już kilka dziewczyn przedemna był nawet w długim związku i mieszkał z dziewczyną. Ja nie miałam jeszcze nigdy. Wydaje się fajny i kochany jest teraz bardzo otwarty i towarzyski ma dużo znajomych ostatnio zaprasza mnie do siebie do domu i nie wiem co mam zrobić wkoncu chyba się zgodzę. On by chciał ze mną być parę razy już mi pisał że szuka miłości i nie chodzi mu o seks ale przyznam że jest troszeczkę zboczony ale nie pokazuje tego na spotkaniu. I nie wiem co mam dalej robić problem jest w tym że ja nic do niego nie czuje chce mieć z nim kontakt i fajne są te wszystkie czułości potrzebuje tego poprostu ale nie wiem jak to jest z tą miłościa on twierdzi że może przyjść po czasie a ja jestem w tym zagubiona bo mimo buziakow itp. Nic do niego nie poczułam. Proszę doradzcie mi coś co mam dalej rodzic jak to wszystko powinno wyglądać? Ci o tym sądzicie czy ta miłość przyjdzie? Czy powinnam iść do niego do domu gdzie pewnie znów będziemy sami? I nie piszcie że on chce mnie zaciągnąć do łóżka bo rozmawiałam z nim o tym szczerze i wierzę że tak nie jest. Doradzcie mi coś nie mam zabardzo z kim o tym pogadać, powiedzcie jak to było u was? I jak myślicie czy po tym wszystkim powinnam już z nim chodzić? Czy coś może się zmienić jak będziemy razem?
Bezuczuc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 08:33   #2
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Bezuczuc Pokaż wiadomość
Parę miesięcy temu poznałam przez internet chłopaka, fajnie się nam pisało dlatego postanowiliśmy się spotkać.On ma już auto więc przyjechał do mnie, tak jak planowaliśmy poszliśmy na spacer. Było całkiem fajnie, ja jestem bardzo nieśmiała i nie mówiłam prawie nic ale on wcześniej o tym wiedział. Za parę dni było kolejne spotkanie a potem jeszcze 2. Ostatnie dwa spotkania spędziliśmy u niego w aucie bo padał deszcz i ja nie chciałam nigdzie jechać. Na 3☠ spotkaniu mnie pocałował, pisaliśmy o tym wcześniej bardzo szczerze więc się tego spodziewałam. Siedzieliśmy bardzo blisko siebie, przytulalismy się, on nawet złapał mnie za rękę, calowalismy się parę razy. Następnego dnia znowu się spotkaliśmy i było tak samo. On ma 22 lata ja 18. Wiem że mu się podobam i ogólnie się stara. Miał już kilka dziewczyn przedemna był nawet w długim związku i mieszkał z dziewczyną. Ja nie miałam jeszcze nigdy. Wydaje się fajny i kochany jest teraz bardzo otwarty i towarzyski ma dużo znajomych ostatnio zaprasza mnie do siebie do domu i nie wiem co mam zrobić wkoncu chyba się zgodzę. On by chciał ze mną być parę razy już mi pisał że szuka miłości i nie chodzi mu o seks ale przyznam że jest troszeczkę zboczony ale nie pokazuje tego na spotkaniu. I nie wiem co mam dalej robić problem jest w tym że ja nic do niego nie czuje chce mieć z nim kontakt i fajne są te wszystkie czułości potrzebuje tego poprostu ale nie wiem jak to jest z tą miłościa on twierdzi że może przyjść po czasie a ja jestem w tym zagubiona bo mimo buziakow itp. Nic do niego nie poczułam. Proszę doradzcie mi coś co mam dalej rodzic jak to wszystko powinno wyglądać? Ci o tym sądzicie czy ta miłość przyjdzie? Czy powinnam iść do niego do domu gdzie pewnie znów będziemy sami? I nie piszcie że on chce mnie zaciągnąć do łóżka bo rozmawiałam z nim o tym szczerze i wierzę że tak nie jest. Doradzcie mi coś nie mam zabardzo z kim o tym pogadać, powiedzcie jak to było u was? I jak myślicie czy po tym wszystkim powinnam już z nim chodzić? Czy coś może się zmienić jak będziemy razem?
To, że facet mówi, że nie chce Ciebie zaciągnąć do łóżna to jedno a to co ma naprawdę w głowie to drugie.
Jeżeli nie czujesz nic do niego, nie masz motyli w brzuchu, nie czujesz zauroczenia itd. to daj sobie spokój. Od tego zaczyna się miłość a jeśli u Ciebie tego nie ma to nie rób nic na siłę i nic wbrew sobie.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 08:43   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Wyznaję zasadę, że na początku znajomości nie powinno się mieć żadnych większych wątpliwości i obaw. Wszystko powinno się toczyć bez dramatów. Jeżeli one występują, to raczej należy dać sobie spokój. Możliwe, że intuicja Ci podpowiada iż lepiej w to nie iść. Albo po prostu nie jesteś gotowa na spotykanie się z kimś. Nic na siłę. Kontakty damsko-męskie nie są obowiązkowe. Jeżeli masz opory, to jakieś powody są i czas urwać kontakt.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 08:55   #4
Adorenka
Raczkowanie
 
Avatar Adorenka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 76
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Bezuczuc Pokaż wiadomość
I nie wiem co mam dalej robić problem jest w tym że ja nic do niego nie czuje chce mieć z nim kontakt i fajne są te wszystkie czułości potrzebuje tego poprostu ale nie wiem jak to jest z tą miłościa on twierdzi że może przyjść po czasie a ja jestem w tym zagubiona bo mimo buziakow itp.
Nie ma czegos takiego jak "przyjdzie po czasie". Do drugiej osoby ma sie albo uczucia albo co najwyzej przyzwyczajenie.
Adorenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 09:16   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wyznaję zasadę, że na początku znajomości nie powinno się mieć żadnych większych wątpliwości i obaw. Wszystko powinno się toczyć bez dramatów. Jeżeli one występują, to raczej należy dać sobie spokój. Możliwe, że intuicja Ci podpowiada iż lepiej w to nie iść. Albo po prostu nie jesteś gotowa na spotykanie się z kimś. Nic na siłę. Kontakty damsko-męskie nie są obowiązkowe. Jeżeli masz opory, to jakieś powody są i czas urwać kontakt.
Tylko tutaj nie ma dramatów. Dziewczyna zwyczajnie nie czuje wielkiej miłości.

Bywa, że miłość przychodzi z czasem. Osobiście uważam, że wielkie motylki w brzuchu to dość mocno przereklamowany motyw. Jednak, musisz chcieć z nim spędzać czas, myśleć. Musi być trochę czegoś więcej niż sympatia koleżeńska.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 09:52   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Tylko tutaj nie ma dramatów. Dziewczyna zwyczajnie nie czuje wielkiej miłości.

Bywa, że miłość przychodzi z czasem. Osobiście uważam, że wielkie motylki w brzuchu to dość mocno przereklamowany motyw. Jednak, musisz chcieć z nim spędzać czas, myśleć. Musi być trochę czegoś więcej niż sympatia koleżeńska.
Wymieniłam różne stany. U Autorki są akurat wątpliwości i obawy. Po co się na to skazywać? Znajomość świeża, a ona już czuje, że to nie to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 10:25   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wymieniłam różne stany. U Autorki są akurat wątpliwości i obawy. Po co się na to skazywać? Znajomość świeża, a ona już czuje, że to nie to.
Dokładnie. Jeśli to jest "ta osoba" to na początku nie będzie żadnych, absolutnie żadnych wątpliwości. Jeśli są jakieś ale na takim etapie, to długo taki związek nawet jak do niego dojdzie nie pociągnie (w sensie szczęśliwy, bo na siłę tkwić można do śmierci).

Czasami już tak jest, niby się wydaje że druga osoba jest idealna, podoba się, wspólne poglądy, zainteresowania, normalnie bratnia dusza, ale... no właśnie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 10:43   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak poznany przez internet

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87220082]Dokładnie. Jeśli to jest "ta osoba" to na początku nie będzie żadnych, absolutnie żadnych wątpliwości. Jeśli są jakieś ale na takim etapie, to długo taki związek nawet jak do niego dojdzie nie pociągnie (w sensie szczęśliwy, bo na siłę tkwić można do śmierci).

Czasami już tak jest, niby się wydaje że druga osoba jest idealna, podoba się, wspólne poglądy, zainteresowania, normalnie bratnia dusza, ale... no właśnie.[/QUOTE]

O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 15:24   #9
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Bezuczuc Pokaż wiadomość
On by chciał ze mną być parę razy już mi pisał że szuka miłości i nie chodzi mu o seks ale przyznam że jest troszeczkę zboczony ale nie pokazuje tego na spotkaniu. I nie wiem co mam dalej robić problem jest w tym że ja nic do niego nie czuje chce mieć z nim kontakt i fajne są te wszystkie czułości potrzebuje tego poprostu ale nie wiem jak to jest z tą miłościa on twierdzi że może przyjść po czasie a ja jestem w tym zagubiona bo mimo buziakow itp. Nic do niego nie poczułam.

Nieee, ależ skąd. Do domu zaprasza, byście kolekcję motyli obejrzeli.


Nie wiem, o co chodzi, ale włącza mi się sygnał alarmowy.


Facet w tobie od początku żadnych uczuć nie wzbudza, więc daj sobie z nim spokój. Serio.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 20:48   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Jak nic do niego na razie nie czujesz to spotykaj się z nim na neutralnym gruncie (a nie w żadnym domu) i nie obiecuj mu niczego. Moim zdaniem jak nie zaiskrzyło na początku to marne, że zaiskrzy teraz, ale to też nie jest niemożliwe. Może po prostu nie jesteś jeszcze gotowa na taką relację.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 05:47   #11
Bezuczuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 7
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Dziękuję kochane za wszystkie rady i opinie. Wezmę je pod uwagę a tą cała znajomość zostawię tak jak jest, damy sobie czas, bo ja nie potrafię tego przerwać i on nie jest mi całkiem obojętny po prostu nie jest tym księciem z bajki, które go sobie wymarzyłam i wszystko nie jest, tak idealnie, jak bym chciała, ale jest całkiem fajnie . I pójdę do niego, ponieważ mu ufam może to spotkanie rozwieje niektóre wątpliwości. A co będzie dalej to się okaże....



Myślę, że może być tak, że nie dopuszczam tego uczucia do siebie, ponieważ nie czuje jeszcze przy nim całkiem swobodnie a tak, jak wspominałem wcześniej jestem zamknięta w sobie i nie śmiała . I może spotkanie u niego pomoże mi się bardziej oswoić z tą sytuacją.
Bezuczuc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 07:16   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Bezuczuc Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za wszystkie rady i opinie. Wezmę je pod uwagę a tą cała znajomość zostawię tak jak jest, damy sobie czas, bo ja nie potrafię tego przerwać i on nie jest mi całkiem obojętny po prostu nie jest tym księciem z bajki, które go sobie wymarzyłam i wszystko nie jest, tak idealnie, jak bym chciała, ale jest całkiem fajnie . I pójdę do niego, ponieważ mu ufam może to spotkanie rozwieje niektóre wątpliwości. A co będzie dalej to się okaże....

Myślę, że może być tak, że nie dopuszczam tego uczucia do siebie, ponieważ nie czuje jeszcze przy nim całkiem swobodnie a tak, jak wspominałem wcześniej jestem zamknięta w sobie i nie śmiała . I może spotkanie u niego pomoże mi się bardziej oswoić z tą sytuacją.
Nie czujesz się przy nim swobodnie, ale pójdziesz do niego do domu. Logika.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:06   #13
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie czujesz się przy nim swobodnie, ale pójdziesz do niego do domu. Logika.
Wkręca sobie i nam, że jest inaczej. A nie czekaj, przecież jemu nie zależy na seksie, bo tak powiedział. Dlatego 22 latek spotyka się z 18 latką w domu, jakby rówieśniczek na uczelni nie miał pod dostatkiem
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:34   #14
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chłopak poznany przez internet

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87222729]Wkręca sobie i nam, że jest inaczej. A nie czekaj, przecież jemu nie zależy na seksie, bo tak powiedział. Dlatego 22 latek spotyka się z 18 latką w domu, jakby rówieśniczek na uczelni nie miał pod dostatkiem [/QUOTE]Jak autorka chce to niech idzie do niego do domu. Przecież nawet jak ją na seks namówi to żadna tragedia. Byle by się zabezpieczyli. Może nawet to by jej pomogło się otworzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:47   #15
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chłopak poznany przez internet

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87222813]Jak autorka chce to niech idzie do niego do domu. Przecież nawet jak ją na seks namówi to żadna tragedia. Byle by się zabezpieczyli. Może nawet to by jej pomogło się otworzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie mówię że nie, tylko niech przestanie sobie wmawiać że jest inaczej bo obcy koleś tak twierdzi. Za bardzo ufna i naiwna jest, ale w jej wieku to normalne, więc też trudno mieć o to pretensje, w końcu jedyne 18 lat i zero związków za sobą
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 09:35   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak poznany przez internet

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87222813]Jak autorka chce to niech idzie do niego do domu. Przecież nawet jak ją na seks namówi to żadna tragedia. Byle by się zabezpieczyli. Może nawet to by jej pomogło się otworzyć.
[/QUOTE]

Albo się potem będzie czuła skrzywdzona i wykorzystana, bo uzna, że mizianki są wstępem do czegoś, a niekoniecznie będą. Po co ryzykować? Niech go lepiej pozna tak po prostu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 10:12   #17
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Albo się potem będzie czuła skrzywdzona i wykorzystana, bo uzna, że mizianki są wstępem do czegoś, a niekoniecznie będą. Po co ryzykować? Niech go lepiej pozna tak po prostu.
Możliwe, ale to już jej decyzja. Uprzedzona została

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 17:00   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Albo się potem będzie czuła skrzywdzona i wykorzystana, bo uzna, że mizianki są wstępem do czegoś, a niekoniecznie będą. Po co ryzykować? Niech go lepiej pozna tak po prostu.
Tak się skończy, bo gdy ma się 18 lat, to głos rozsądku nie dociera.
A potem pozna naprawdę fajnego faceta i założy kolejny wątek w stylu "nie umiem zaufać, niszczę fajny związek"


Pamiętaj, autorko, że wizażanki ostrzegały.


Idziesz do faceta - spodziewaj się, że będzie oczekiwał seksu.
Zgodzisz się na seks, licząc że facet to doceni, a ty nagle odkryjesz w sobie pożądanie? Pomyłka.
Będziesz czuła się podle po wszystkim? Bardzo możliwe.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 14:11   #19
michalina_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Jeśli już na początku masz wątpliwości co do tego chłopaka to sobie go odpuść, jesteś młodziutka, masz czas na poznanie tej właściwej osoby i nie musisz się z niczym śpieszyć
Ponadto tak jak ktoś już tu pisał, to co facet mówi a to o czym myśli...to są dwie różne rzeczy.
michalina_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 18:22   #20
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Chłopak poznany przez internet

Czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie, że jednak liczysz bardziej na ten seks, niż na związek bo do faceta raczej Cię nie ciągnie. Ale, że „chciałabym, ale się boję” to racjonalizujesz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-07 19:22:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.