Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-16, 10:40   #3691
Ballerina11
Raczkowanie
 
Avatar Ballerina11
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 141
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Fruzia jesteśmy z Tobą ! Trzymaj się mocno.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ballerina11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 10:41   #3692
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez frruzia80 Pokaż wiadomość
No i niestety szpital. O 3 nie moglam wdtac z lozka...probowalam sikac Z bolu wylam i mnie skrecalo. O 4.30 jakos sie dowlokkam do toalety ale bol przy probach siku byl taki, ze pot splywal mi po twarzy i mdlosci. Maz mnie przybiegl trzymac, zaczelam odlatywac. Zrobilo mi sie czarno przed oczami, nic nie widzialam przez chwile. Bol byl nie do wytrzymania. Maz zadzwonil na pogotowie. Na ginekologii stwierdzili, ze wody w brzuchu nie jest duzo za to pecherz i cewka odmowily poslyszenstwa. Kochany dr P zadzwonil do mnie i tu do lekarzy w szpitalu. Klada mnie na endokrynologie, ale sytuacja juz opanowana. Masakra jakad...

Bardzo współczuję , mam nadzieje ze będzie tylko lepiej ... i cieszę się , że P zareagował w sensie podzwonił
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 11:00   #3693
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Red face Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej wszystkim
Dziewczyny jestem na forum nowa liczę na Wasze zrozumienie i porady. Ogólnie u doktora P. byłam dopiero na drugiej wizycie. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Okazało się, że mam problem z tarczycą. Przepisał mi leki i kazał przyjechać na monitoring w 9 lub 10 dniu cyklu. Czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka i podpowie w jakich godzinach jest w Tarnowie monitoring? Wiem tylko tyle od samego doktora, że każdego dnia. Aaa i jaki jest koszt?
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 12:18   #3694
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Dziewczyny jestem na forum nowa liczę na Wasze zrozumienie i porady. Ogólnie u doktora P. byłam dopiero na drugiej wizycie. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Okazało się, że mam problem z tarczycą. Przepisał mi leki i kazał przyjechać na monitoring w 9 lub 10 dniu cyklu. Czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka i podpowie w jakich godzinach jest w Tarnowie monitoring? Wiem tylko tyle od samego doktora, że każdego dnia. Aaa i jaki jest koszt?
Lekarza w Tarnowie nie ma tylko w czwartki na monitoring najlepiej juz jechać koło południa , bo kolejki straaaszne ... mimo ze lekarz przyjmuje zazwyczaj około od 16:30 . Obowiazuje kolejka kto pierwszy ten lepszy ... zaraz wstawie Ci zdj
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 12:21   #3695
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

20180321_143511.jpg
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 12:33   #3696
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Karmelkovaa Pokaż wiadomość
Lekarza w Tarnowie nie ma tylko w czwartki na monitoring najlepiej juz jechać koło południa , bo kolejki straaaszne ... mimo ze lekarz przyjmuje zazwyczaj około od 16:30 . Obowiazuje kolejka kto pierwszy ten lepszy ... zaraz wstawie Ci zdj
Będę wdzięczna Kamelkovaa. Hmm, jak to doktor powiedział monitoring jest ''every day'' tylko nie dopytałam w jakich godzinach

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Karmelkovaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 16:01   #3697
epkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 91
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej, może mi któraś z Was tak na świeżo na priv napisać coś więcej o invitro w Macierzyństwie? Czy warto brać pakiet? Jakie są minimalne koszty?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
epkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 18:43   #3698
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dzieki dziewczyny...jest juz lepiej Leze na oddziale na obserwacji Hiperki dzieki Bogu nue ma ale sprawdzaja ten ukl. moczowy. Opieka tu jest super. Dzis info z labu Macierzynstwa: z 15 dojrzalych komorek zaodnilo sie 12... teraz tylko czekac ile maluszkoe dotrwa do piatej doby... To moja ostatnia stymulacja. Mam nadzieje, ze w koncu zdarzy sie cud. Bardzo ufam dr P. To co przrszlam w inviccie we wroc to jakies nieporozumienie. Z Macierzynstwa jestem bardzo zadowolona
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 19:08   #3699
Patrycja_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cześć Dziewczyny, chciałam się Was zapytać czy może dzwonicie na recepcje do przychodni żeby np. upewnić sie jak duża jest kolejka? Ja z reguły czekałam na monitoring po 3, 4 godziny. Dzisiaj żeby uniknąć takiej sytuacji zadzwoniłam pare minut po 17 do przychodni żeby upewnić się ile pacjentek jest w kolejce i dowiedziałam się, ze dr już nie ma (dzisiaj planowo do 17). Szczerze bardzo się zdziwiłam, ze tak szybko skończył, bo z reguły dziewczyn jest masę.. pozdrawiam
Patrycja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 19:27   #3700
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Frruzia80, trzymam kciuki za Wasze zarodki.bardzo współczuję że tyle Cie to kosztuje zdrowia i nerwów ale na pewno to bedzie Ci wynagrodzone. Trzymaj się!
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 19:49   #3701
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Patrycja_88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, chciałam się Was zapytać czy może dzwonicie na recepcje do przychodni żeby np. upewnić sie jak duża jest kolejka? Ja z reguły czekałam na monitoring po 3, 4 godziny. Dzisiaj żeby uniknąć takiej sytuacji zadzwoniłam pare minut po 17 do przychodni żeby upewnić się ile pacjentek jest w kolejce i dowiedziałam się, ze dr już nie ma (dzisiaj planowo do 17). Szczerze bardzo się zdziwiłam, ze tak szybko skończył, bo z reguły dziewczyn jest masę.. pozdrawiam
Zdarza sie i tak ... jak P śpieszy się na Kraków np . to kaze odliczyć ile dziewczyn jeszcze przyjmie i tyle reszta do domu , nie zawsze , ale już się spotkałam też z taka sytuacja , tyle ze ja zawsze byłam przed czasem więc zdążyłam na monit ... to standard ze się długo czeka temu najlepiej być duuzo wczesniej
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 20:16   #3702
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

epkaaa jak masz jakieś szczegółowe pytania możesz do mnie napisac na priv
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 22:10   #3703
Banti30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 35
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej. Frruzja a to nie jest tak ze mogą max zapłodnic 6 komórek z pobranych?
Banti30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 00:14   #3704
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Banti30 - zgodnie z ustawa do ukończenia 35. roku życia kobiety zapładnia się max. 6 komórek, później już można więcej. Oczywiście są jakieś wyjątki
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 06:44   #3705
sola1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez frruzia80 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny...jest juz lepiej Leze na oddziale na obserwacji Hiperki dzieki Bogu nue ma ale sprawdzaja ten ukl. moczowy. Opieka tu jest super. Dzis info z labu Macierzynstwa: z 15 dojrzalych komorek zaodnilo sie 12... teraz tylko czekac ile maluszkoe dotrwa do piatej doby... To moja ostatnia stymulacja. Mam nadzieje, ze w koncu zdarzy sie cud. Bardzo ufam dr P. To co przrszlam w inviccie we wroc to jakies nieporozumienie. Z Macierzynstwa jestem bardzo zadowolona
Trzymamy kciuki ! Jesteśmy z Tobą myślami i koniecznie dawaj znać co dalej . Trzymaj się tam jakoś
sola1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 07:17   #3706
agnieszka17s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 89
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cześć, dziewczyny doradźcie co robić przygotowuję się do in vitro, skończyłam jedno opakowanie ovulastanu i dostałam okres wcześniej o 5 dni niż powinnam. Połowa cyklu od kiedy mam zacząć brać zastrzyki wypada wtedy kiedy doktorka nie będzie. Nie wiem czy zacząć brać kolejne opakowanie czy wstrzymać się cykl ;/ zadzwoniłabym do doktorka ale nie wiem czy tak ''można''.
agnieszka17s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 07:35   #3707
by_mistake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 48
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cześć dziewczyny, można dołączyć do waszego wątku? Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z doktorem, za kilka dni mam pierwszą wizytę, w Tarnowie. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby któraś z was napisała mi czego mogę spodziewać się na tej wizycie, jak ona przebiega, o czym powinnam wiedzieć wcześniej, nawet bardzo przydatna będzie wiadomość czy mam się najpierw zgłaszać do rejestracji, czy pędzić od razu pod gabinet z góry wielkie dzięki
by_mistake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 07:51   #3708
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez by_mistake Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można dołączyć do waszego wątku? Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z doktorem, za kilka dni mam pierwszą wizytę, w Tarnowie. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby któraś z was napisała mi czego mogę spodziewać się na tej wizycie, jak ona przebiega, o czym powinnam wiedzieć wcześniej, nawet bardzo przydatna będzie wiadomość czy mam się najpierw zgłaszać do rejestracji, czy pędzić od razu pod gabinet z góry wielkie dzięki
Na pierwszej wizycie doktor Cię bardzo dokładnie przebada, zrobi usg narządów rodnych, piersi, tarczycy, trzustki itd. Zapyta od kiedy się staracie o dzidziusia, jaką masz grupę krwi, jakie masz cykle Możesz spokojnie iść prosto pod gabinet, dzień wcześniej pani z rejestracji dzwoni, aby potwierdzić wizytę
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:21   #3709
Ola1588
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Proszę o pomoc. Miałam brać duphaston 5 dni dłużej niż zawsze mam zalecane w celu opóźnienia okresu że względu na doktora urlop. Niestety mam mały początek okresu. Nie wiecie czy mogę mimo wszystko dalej brać dupka i po odstawieniu dostanę normalnego okresu ?
Ola1588 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 09:52   #3710
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Czesc Juz wszystko wiem...otóż nastapilo u mnie powiklanie czynnosciowe albo po znieczuleniu do biopsji albo po samych hormonach do stymulacji. Zakladam, ze przyczyna sa same hormony, bo problemy z sikaniem mialam juz dwa dni przed biopsja. Zreszta przy pierwszej stymulacji rok temu polowe mniejszymi dawkami tez mialam podobny problem, tyle ze na duzo mniejsza skale. Doszlo do porazenia miesnia wypieracza co oproznia pecherz moczowy. Niby czuje ze sie wysikalam, a w pecherzu zastoj moczu. Dostane leki. Dr ze szpitala mowi, ze to wroci do normy z czasem. I TO JEST NAJWAZNIEJSZA WIADOMOSC !!! Jutro chce wyjsc i pojechac do kliniki zapytac o moje malenstwa Dzieki dziewczyny za wsparcie Bede pisala co z maluchami
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 14:13   #3711
foluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

To powiedzcie mi prosze jesli mam wizyte (nie monitoring) w sobote o 12 w Tarnowie to tez mam przychodzic iles godzin wczesniej? Czy wizyty ida zgodnie z godzinami zapisu (i dr wywoluje po nazwisku) czy trzeba przyjsc i zajac kolejke? Dopytuje sie bo ja zazwyczaj do Krakowa chodze ale teraz planuje podjechac do Tarnowa i nie wiem. Bylabym wdzieczna za odpowiedz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
foluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 14:42   #3712
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Jeśli jesteś zapisana na wizytę to przychodzisz sobie spokojnie na swoją godzinę i wchodzisz do gabinetu
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 18:53   #3713
ptaszyna66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 116
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny jestem po pierwszym IUI w Macierzyństwie. Pękły mi 2 pęcherzyki Teraz czekamy na testowanie.....Brałam Gonal i po nim niestety pozostało kilka pęcherzyków które nie pękły. Doktor mówi że one zamienią się w torbiele dlatego dał mi mega dawkę progesetronu, czyli 3 razy dziennie Duphaston i 2x dziennie Luteina. Minał tydzień a ja mam straszne zawroty głowy, myślę że to po tym progesteronie? Czy któraś z was miała podobną sytuację? I czy to prawda że II IUI trzeba robić po miesiącu przerwy żeby jajniki się oczyściły? Będę wdzięczna za odwpowiedź od dziwczyn które są po IUI
ptaszyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 19:48   #3714
rape_of_hope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 291
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

ptaszyna66, takie przerwy i duże dawki Duphastonu to przede wszystkim ze względu na torbiele, aby się wchłonęły. Chodzi o to, że gdybys miała torbiele i zaszła w ciąże, to hormony ciążowe mogłyby dalej te torbiele powiększać - s to w ciąży dość duże ryzyko. Tak mi się wydaje, ale lekarzem nie jestem...
rape_of_hope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:27   #3715
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny helpunku
dzwoniłam dziś do Tarnowa z pytaniem czy można się jakoś skontaktować z doktorem bo mam ważne pytanie. Dostałam odpowiedź, że nie dają ani adresu mailowego, ani numeru telefonu. Muszę się z Nim skontaktować pilnie. Inaczej o cały miesiąc przesunę leczenie
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:33   #3716
Aagaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dzasta na priv wysłałam Ci jego nr tel A to dlatego, że w Macierzyństwie są wystawione wizytówki z nr lekarzy i właśnie prywatny dr jest na wizytówce
Aagaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:38   #3717
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Aagaaa92 Pokaż wiadomość
Dzasta na priv wysłałam Ci jego nr tel A to dlatego, że w Macierzyństwie są wystawione wizytówki z nr lekarzy i właśnie prywatny dr jest na wizytówce
Dziękuję Ci bardzo
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:45   #3718
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Drogie stateczki,

Z gory przepraszam za brak odzewu i lekkich tyłów na wątku, ale małym "winowajca" jest nasz synek, który urodził się 05.05.2018 z waga 3660g.

Kazdej z was kibicuje i by taki szkrabek pojawił sie w jej życiu!
Mimo wywrócenia świata do gory nogami uczucie jest nie do opisania! ❤️

Kochane zwracam się również do was z prósba do końca wątku zostało jeszcze ok 1000 postow ale z racji obecnej sytuacji będę prosiła by jedna z was przejęła pałeczkę utworzenia i nadzorowania już kolejnego wątku.
Która chętna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:55   #3719
Karmelkovaa
Raczkowanie
 
Avatar Karmelkovaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Drogie stateczki,

Z gory przepraszam za brak odzewu i lekkich tyłów na wątku, ale małym "winowajca" jest nasz synek, który urodził się 05.05.2018 z waga 3660g.

Kazdej z was kibicuje i by taki szkrabek pojawił sie w jej życiu!
Mimo wywrócenia świata do gory nogami uczucie jest nie do opisania! ❤️

Kochane zwracam się również do was z prósba do końca wątku zostało jeszcze ok 1000 postow ale z racji obecnej sytuacji będę prosiła by jedna z was przejęła pałeczkę utworzenia i nadzorowania już kolejnego wątku.
Która chętna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratulacje z całego serducha
Ty może miałas ciąże na accofilu czy nie ?

A my dzisiaj kończymy 10 tydzień zaczynamy 11 eh a ja mam cała glowę wizyte u nowej doktor mam dopiero 25maja ;/
Karmelkovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 12:56   #3720
EATUI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 69
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej, chciałabym zapytać, czy udało Ci sie dodzwonić?



Ja przepraszam, ze tak Wam zawracam głowę, ale chciałabym sue dporadzić.

Gdyby monitoring wam wypadl, w terminie wyjazdu doktora, poszlybyscie do inneho lekarza? Miala moze któraś z Was taką sytuacje? Płakać mi się chce jak pomysle, ze moze mi cykl przepasc........ co byscie zrobilu? Myskalam, ze jak dostane okres to podjade do niego zapytac co mam zrobic, choć boje sie, ze sie zdenerwuje... proszę o odpowiedź

Myslicue, ze jskna wizycie 12 mowil, ze owulacja byla dzień lub dwa temu ii z prawego, to mogl to widziec na usg, ja glupia nie zapytalam....uspokoil mnie tym stwierdzeniem, a potem analizowalam, a czujr jakbym miala zaraz dostac okres...tylko, ze mam stan zapalny.... bede Wam wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie
EATUI jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 15:58:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.