Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-07, 21:02   #4141
30lipcaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Co zamiast podkładu ?

Witam. Szukam "czegoś" na lato, żeby używać zamiast podkładu. Niestety kompletnie się na tym nie znam.. Chciałabym aby produkt wyrównywał koloryt skóry i matował, zeby skóra się nie błyszczała. Ponieważ mam skórę trądzikową i mam ogromne problemy z wągrami chciałabym, aby produkt był " jak najlżejszy" .. Jakieś propozycje ?
30lipcaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 17:52   #4142
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Alternatywa dla podkładu

Hej dziewczynki Mam duży problem i potrzebuje Waszej pomocy. Używałam już różnych podkładów (do skóry suchej i bardzo suchej z różnych przedziałów cenowych) jednak nic to nie daje. Moja cera ma się coraz gorzej. Po nałożeniu podkładu przez max 2h jest dobrze, natomiast później...suche skórki, bardzo nieestetycznie wyglądająca buzia co niestety bardzo rzuca się w oczy. Ciężko mi wyjść z domu bez podkładu, fluidu ponieważ mam cere bardzo naczynkową. Pomóżcie mi proszę, może jakiś krem nawilżająco korygujący? Chce doprowadzić buzie do ładu bo teraz wygląda okropnie
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 19:16   #4143
Paulaaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Alternatywa dla podkładu

krem to jedno, ale spróbuj może kupić i zastosować bazę utrwalającą ja tak zrobiłam i po problemie kupiłam bazę rozświetlająca z catrice
Paulaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 08:34   #4144
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Alternatywa dla podkładu

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Mam duży problem i potrzebuje Waszej pomocy. Używałam już różnych podkładów (do skóry suchej i bardzo suchej z różnych przedziałów cenowych) jednak nic to nie daje. Moja cera ma się coraz gorzej. Po nałożeniu podkładu przez max 2h jest dobrze, natomiast później...suche skórki, bardzo nieestetycznie wyglądająca buzia co niestety bardzo rzuca się w oczy. Ciężko mi wyjść z domu bez podkładu, fluidu ponieważ mam cere bardzo naczynkową. Pomóżcie mi proszę, może jakiś krem nawilżająco korygujący? Chce doprowadzić buzie do ładu bo teraz wygląda okropnie
Może kremy BB będą dobrą opcją
Zapraszam tutaj
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 13:18   #4145
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: Alternatywa dla podkładu

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Mam duży problem i potrzebuje Waszej pomocy. Używałam już różnych podkładów (do skóry suchej i bardzo suchej z różnych przedziałów cenowych) jednak nic to nie daje. Moja cera ma się coraz gorzej. Po nałożeniu podkładu przez max 2h jest dobrze, natomiast później...suche skórki, bardzo nieestetycznie wyglądająca buzia co niestety bardzo rzuca się w oczy. Ciężko mi wyjść z domu bez podkładu, fluidu ponieważ mam cere bardzo naczynkową. Pomóżcie mi proszę, może jakiś krem nawilżająco korygujący? Chce doprowadzić buzie do ładu bo teraz wygląda okropnie
A zobacz może Neo Make Up Ultra Light Foundation, jest z kwasem hialuronowy więc powinien zapobiegać wysuszaniu skóry. No i co bardzo istotne ma filtry UV, dla Ciebie powinny być obowiązkowe skoro skóra łatwo się odwadnia.
Z drugiej strony zadbaj też o regularne złuszczanie, musi być delikatne skoro cera naczynkowa ale nie możesz z niego zrezygnować.
melazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 09:57   #4146
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

czy znacie i możecie polecić coś o działaniu podobnym do Innisfree Green Tea Fresh essence ? Szukam zamiennika, bo ta esencja jest coraz trudniej dostępna na ebay. Chodzi mi o lekki produkt nawilżający do cery tłustej, najlepiej w formie esencji lub krem-żelu
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 10:02   #4147
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
czy znacie i możecie polecić coś o działaniu podobnym do Innisfree Green Tea Fresh essence ? Szukam zamiennika, bo ta esencja jest coraz trudniej dostępna na ebay. Chodzi mi o lekki produkt nawilżający do cery tłustej, najlepiej w formie esencji lub krem-żelu
Tonymoly The chok chok green tea watery lotion.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-29, 10:05   #4148
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tonymoly The chok chok green tea watery lotion.
Dziękuję mam teraz z tej serii soothing gel , wypróbuję ten lotion

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 10:10   #4149
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dziękuję mam teraz z tej serii soothing gel , wypróbuję ten lotion

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam, jest bardzo ok, jesli tylko na nawilzeniu bez zapychania i obciazania Ci zalezy.
Jest super na lato Wlasnie przymierzam sie do kupna po raz kolejny.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 14:13   #4150
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Polecam, jest bardzo ok, jesli tylko na nawilzeniu bez zapychania i obciazania Ci zalezy.
Jest super na lato Wlasnie przymierzam sie do kupna po raz kolejny.
Dzięki, kliknęłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 22:10   #4151
Spokojna610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 20
Krem bb z skin79

Cześć, czy polecacie krem bb angry cat ze skin79? Szukam lekkiego krycia, mam cerę tłustą, a czytałam opinie, że się sprawdza przy takim typie cery. Dajcie znać
Spokojna610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 15:49   #4152
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Krem bb z skin79

Cytat:
Napisane przez Spokojna610 Pokaż wiadomość
Cześć, czy polecacie krem bb angry cat ze skin79? Szukam lekkiego krycia, mam cerę tłustą, a czytałam opinie, że się sprawdza przy takim typie cery. Dajcie znać
Łączę wątki i zapraszam tutaj
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 20:05   #4153
Milena_kos
Raczkowanie
 
Avatar Milena_kos
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 46
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

a czy są może jakieś polecane bb kremy z tony moly?
Milena_kos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 07:42   #4154
Fraczka88
Raczkowanie
 
Avatar Fraczka88
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Miłobądź
Wiadomości: 72
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

a może trochę z innej mańki: dobre, jasne i niezbyt drogie cushiony?? missha odpada bo dawniejsze odcienie typu 13 nie widzę już w ogóle na internecie ;/
Fraczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 10:03   #4155
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej Wieeeeki mnie tu nie bylo, wiec jestem totalnie nie w temacie, jakie produkty wyszly na przestrzeni ostatnich lat ;D
Szukam wiec polecanych:
-fajnego lekkiego, niekomedogennego filtra, najlepiej spf50, ale nie musi byc, potrzebuje pod podklad mineralny
-jakiegos preparatu oczyszczajacego, mniejszajacego pory, moze cos na zaskorniki zamkniete i otwarte, moze byc maseczka, baza, serum, cos na noc. Tylko by nie bylo zbyt silne, bo niestety mam tez cere naczynkowa
-czegos wyciszajacego naczynka, lagodzacego, kremu, serum, esencji, byle nie zapchalo. Moze byc z wit c, ale nie musi
-moze jakis fajny peeling o ciekawej formule
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 12:05   #4156
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Hej Wieeeeki mnie tu nie bylo, wiec jestem totalnie nie w temacie, jakie produkty wyszly na przestrzeni ostatnich lat ;D
Szukam wiec polecanych:
-fajnego lekkiego, niekomedogennego filtra, najlepiej spf50, ale nie musi byc, potrzebuje pod podklad mineralny

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++. Jest to baza pod makijaz i filtr w jednym, przezroczysta, lekka, nie bieli, nie ma alkoholu.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
-jakiegos preparatu oczyszczajacego, mniejszajacego pory, moze cos na zaskorniki zamkniete i otwarte, moze byc maseczka, baza, serum, cos na noc. Tylko by nie bylo zbyt silne, bo niestety mam tez cere naczynkowa

Moge polecic kosmetyki oczyszczajace do mycia: pianka Bifesty, Make Prem Low irritant and mild acid foam, Sidmool Dr Troub Trouble Cleanser, Iunik Centella Bubble Foam. To sa wszystko produkty na detergentach lagodniejszych niz siarczany i Cocamidopropyl Betaine oraz z pH odpowiadajacym pH skory.
Z pielegnacji niesplukiwanej to moze ewentualnie Zymogen Pomegranate Ferment First Peeling Serum, to taka woda z dodatkiem kwasow. Nic innego nie przychodzi mi do glowy, bo nie jestem fanka kwasow ani oczyszczania na etapie pielegnacji niesplukiwanej.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
-czegos wyciszajacego naczynka, lagodzacego, kremu, serum, esencji, byle nie zapchalo. Moze byc z wit c, ale nie musi
Sidmool: D-Panthenol Ampoule, Galatokside Real NMF Barrier Serum, Oligo Repair Ampoule. Benton czarna esencja. Innych marek przez ostatni rok nie testowalam, kremow tez nie polece, bo nie uzywam. Wczoraj przyszla Make prem Idebenone Ampoule, ale jeszcze nie otworzylam.



Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
-moze jakis fajny peeling o ciekawej formule
Cure Natural Aqua Gel.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2019-08-06 o 12:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 12:57   #4157
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++. Jest to baza pod makijaz i filtr w jednym, przezroczysta, lekka, nie bieli, nie ma alkoholu.




Moge polecic kosmetyki oczyszczajace do mycia: pianka Bifesty, Make Prem Low irritant and mild acid foam, Sidmool Dr Troub Trouble Cleanser, Iunik Centella Bubble Foam. To sa wszystko produkty na detergentach lagodniejszych niz siarczany i Cocamidopropyl Betaine oraz z pH odpowiadajacym pH skory.
Z pielegnacji niesplukiwanej to moze ewentualnie Zymogen Pomegranate Ferment First Peeling Serum, to taka woda z dodatkiem kwasow. Nic innego nie przychodzi mi do glowy, bo nie jestem fanka kwasow ani oczyszczania na etapie pielegnacji niesplukiwanej.



Sidmool: D-Panthenol Ampoule, Galatokside Real NMF Barrier Serum, Oligo Repair Ampoule. Benton czarna esencja. Innych marek przez ostatni rok nie testowalam, kremow tez nie polece, bo nie uzywam. Wczoraj przyszla Make prem Idebenone Ampoule, ale jeszcze nie otworzylam.





Cure Natural Aqua Gel.
Dziekuje, lece grzebac po internetach Niestety, po wyprowadzce do Uk pielegnacja kuleje, tu albo kiepsko, albo drogo, albo czesto drogo i kiepsko, zazwyczaj kupuje w Pl lub prosze o to mame i potem mi wysyla, ale chce ogarnac sobie kosmetyki sama i od kilku miesiecy znow wlaczam jakies azjatyckie kosmetyki, na razie glownie siegalam po te sprawdzone przede mnie, ale niektore sa juz widcznie wycofane. No i zaczyna sie pojawiac coraz wiecej dostepnych w Uk, czy to online, czy w tk maxxie. Ale to niestety tylko kropla w morzu
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 13:13   #4158
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziekuje, lece grzebac po internetach Niestety, po wyprowadzce do Uk pielegnacja kuleje, tu albo kiepsko, albo drogo, albo czesto drogo i kiepsko, zazwyczaj kupuje w Pl lub prosze o to mame i potem mi wysyla, ale chce ogarnac sobie kosmetyki sama i od kilku miesiecy znow wlaczam jakies azjatyckie kosmetyki, na razie glownie siegalam po te sprawdzone przede mnie, ale niektore sa juz widcznie wycofane. No i zaczyna sie pojawiac coraz wiecej dostepnych w Uk, czy to online, czy w tk maxxie. Ale to niestety tylko kropla w morzu
No to tym bardziej polecam zakupy na ebayu, wysylka jest z reguly darmowa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 18:41   #4159
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 132
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy ktoś może wie co stało się z kremem pod oczy z su:m37 flawless regenerating eye cream? Od lat zamawialam go w formie próbek na Ebayu, używała go moja mama, ciotki, ich koleżanki, moje koleżanki i ich mamy, nawet mój facet - w pewnym momencie używali go wszyscy w moim otoczeniu, taki był skuteczny. I nagle oferty z próbkami zniknęły z Ebaya, teraz nawet trudno znaleźć krem pełnowymiarowy. Nie widzę go też na oficjalnej stronie su:m37. Podejrzewam więc, że zaprzestano jego produkcji, ale trudno mi aż w to uwierzyć, bo to był ich flagowy produkt. Czy wiecie coś na ten temat, może zastąpili go czymś innym? Próbowałam serii Losec Summa i Secret Repair ale to już nie to.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 19:46   #4160
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
ale ono właśnie kryje, też byłam też zaskoczona, a ono robi magię na twarzy, wygląda jakby nie kryło, a że wszystko zakryło, to wychodzi na to, że taki idealny pyszczek mamy
Oooo, dla mnie to byl totalny niewypal. Zadnego krycia, kolor totalnie niedopasowany, jestem blada o neutralnych/oliwkowo-zoltych podtonach, odcinal sie od szyi i w dodatku zapchal... Juz pomine kwestie opakowania Dzis natomiast przyszedl mi Pixi H2O Skintint, pierwsze testy poczynione, na bazie Origins pore perfecting cooling primer, niestety bez korektora sie nie obedzie ale uczucie na twarzy bardzo przyjemnie, praktycznie jakbym miala tylko krem. Od lat jestem wierna mineralom, zle jednak gdzies raz do roku kusi mnie maly skok w bok :p W zeszlym roku kupilam sobie mala tubke pomaranczowego Skin79, kiedys uzywalam nawet z powodzeniem, i czulam, jakbym miala tynk na twarzy, utwierdzam sie, ze do bb nie wroce, tym bardziej do podkladow. Teraz czekam na mini Cicapair Tiger grass treatment, kto wie, moze Pixi siadzie bez korektora A jak sie Dr. jart sprawdzi, to skusze sie tez na krem.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 11:09   #4161
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, a czy któraś z Was używała Holika Holika holi pop bb cream matte?
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 11:42   #4162
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ayume Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was używała Holika Holika holi pop bb cream matte?
Uzywalam wszystkich BB z tej serii
Jest zdecydowanie ciemniejszy, niz glow i moist, ale nadal jasny (cos na poziomie revlona buff). I nie daje takiego "tepego" matowego wykonczenia, jak np. podklad Fenty. To raczej taki naturalny mat.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 14:24   #4163
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Właśnie o odcień miałam pytać A powiedz mi czy one ogólnie mają wszystkie podton różowy, żołty czy każdy ma inne? Ja szukam czegoś z żółtym podtonem, ale potrzebuje koloru jaśniejszego niż buff. Wersja glow została mi polecona, ale osobiście nie lubie takiego wykończenia chyba że matujący puder to ukrywa?
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 14:50   #4164
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ayume Pokaż wiadomość
Właśnie o odcień miałam pytać A powiedz mi czy one ogólnie mają wszystkie podton różowy, żołty czy każdy ma inne? Ja szukam czegoś z żółtym podtonem, ale potrzebuje koloru jaśniejszego niż buff. Wersja glow została mi polecona, ale osobiście nie lubie takiego wykończenia chyba że matujący puder to ukrywa?
Kazdy jest inny. Glow i moist sa duzo jasniejsze, prawie biale, glow mocno rozowy, moist bardziej neutralny, a matte bezowy. Zaden z nich nie jest typowo zolty, ale chyba matte najlepiej sie sprawdzi u Ciebie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 18:05   #4165
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A używałaś kiedykolwiek Lumene cc color correcting cream? Bo tutaj miałabym dobre porównanie kolorów, bo obecnie używam koloru ultra light i jest prawie idalny (mógłby być nieco jaśniejszy). Po prostu się boję, że matte będzie zbyt ciemny Teraz będę zastanawiać się nad nim i moist w takim razie. A jak długo trzyma Ci się na skórze?

Basia pokazywała swatch tego lumene, więc wrzucę, gdybyś nie wiedziała jak wygląda:
https://1.bp.blogspot.com/-nz01ClxVT...ltra-light.jpg

Edytowane przez Ayume
Czas edycji: 2019-09-02 o 18:17 Powód: dodanie linku
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 15:56   #4166
Nurella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 67
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, jak długo używacie jakiegoś kosmetyku zanim uznacie, że jest idealny dla Was albo, że Wam nie służy i np zapycha?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Nurella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 17:00   #4167
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Nurella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak długo używacie jakiegoś kosmetyku zanim uznacie, że jest idealny dla Was albo, że Wam nie służy i np zapycha?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
1 do maksymalnie 7 razy. Z tym że ja nie mam problemu z zapychaniem (komedogennością), bo nie używam w ogóle kremowych, emolientowych formuł do pielęgnacji niespłukiwanej. Czasem miewam problem z wypryszczaniem (aknegennością) i to widać bardzo szybko, bywa że już po jednym użyciu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 11:36   #4168
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
1 do maksymalnie 7 razy. Z tym że ja nie mam problemu z zapychaniem (komedogennością), bo nie używam w ogóle kremowych, emolientowych formuł do pielęgnacji niespłukiwanej. Czasem miewam problem z wypryszczaniem (aknegennością) i to widać bardzo szybko, bywa że już po jednym użyciu.
Podobnie jak Chimay. Jesli jest podraznienie, to po pierwszym uzyciu produkt idzie do kosza. To, czy zapycha, czy nie widac po 3-4 dniach, wiec zazwyczaj tyle mniej wiecej czasu daje sobie na testy nowego kosmetyku.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 16:05   #4169
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Od kogo teraz kupujecie na ebay? Macie jakies inne, godne polecenia sklepy?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 17:32   #4170
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Od kogo teraz kupujecie na ebay? Macie jakies inne, godne polecenia sklepy?
Na ebayu często u twinkle_idea (duzo produktów Sidmool, dzisiaj właśnie mi przyszło serum z retinolem 1,1%), ickcosmetic, goodplaza. Kupuję też czasem u sprzedawców z małą ilością ocen, np niedawno piankę Make p:rem od mygoodsisurs KLIK i jestem z niej ogromnie zadowolona, a cerę mam bardzo wybredną w kwestii produktów myjących. A sprzedawca ma ledwo 55 opinii.

Zresztą często kupowałam japońskie kosmetyki u ryushindojapan, który miał prawie 100% pozytywnych opinii z ponad 20 tys. ocen. Moja ostatnia przesyłka nie dotarła, dostałam najpierw maila z prosba o odczekanie 2 tygodni, bo może to opóźnienie z winy poczty, zgodziłam się, bo czasem tak właśnie było, że paczka docierała po terminie, a potem w kolejnym e-mailu wiadomość od ebaya, że sprzedawca nie odpowiada na maile i nie przyjmuje zamówień z powodu pobytu w szpitalu i po jakimś czasie info, że do końca roku nie jest osiągalny ze względu na stan zdrowia. Więc nie sądzę, żebym jeszcze dostała zwrot pieniędzy, bo termin przewidziany przez ebay minął.

Poza tym czasem kupowałam na yesstyle, ale tam trzeba robić większe zamówienie, żeby załapać się na bezpłatną przesyłkę i ceny wielu produktów są zawyżone, a pojedynczych z kolei obniżone, tak że rzadko zdarza mi się zebrać tam zamówienie tak, żeby mi się opłacało.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.