Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 13:40   #2761
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

spróbujcie pędzli TBS
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 13:44   #2762
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja mam spory komplet pędzli Sephory już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Nie wyłażą włoski Są fajne, tylko ten do pudru trochę dla mnie jest "drapiący" Mam ochotę na Inglota do pudru

Inglot jest miękki, gładki, delikatny, każdy puder kładzie sie na skórze mgiełką, nie sposób przesadzić, dla mnie jest idealny, po praniach nadal tak samo cudny - cena 67 zł

mam też pędzle Sephora - m.in. XXL do pudru i jest ogromna różnica we włosie - na szczęście moje nie gubią włosa, ale jakość jest gorsza, mnie po prostu drapie i podrażnia tym samym delikatne partie mojej twarzy, choć z początku byłam z nich bardzo zadowolona, to niestety w chwili obecnej po kontakcie z Inglotem mój entuzjazm opadł
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 13:53   #2763
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Czym może byc spowodowane ' Payment confirmation is pending'? Od wczoraj po południu tak mam, a płaciłam kartą jak zawsze. Też tak się wam czasami zdarza?
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 13:56   #2764
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Czym może byc spowodowane ' Payment confirmation is pending'? Od wczoraj po południu tak mam, a płaciłam kartą jak zawsze. Też tak się wam czasami zdarza?
ja tak mam niestety od dwóch dni W piątek kliknęłam bambusa i zapłaciłam kartą, do wszystkich już leci a ja mam właśnie pending
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:02   #2765
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Agabil - co to jest TBS?

Znalazłam kolejny komplet i na tym chyba się skoncentruję. Pędzle MAC-a 9 szt. za 179 zł. Sprzedający w końcu zmienił opcję, że jednak wysyła do PL, także jutro wejdę do licytacji. Z tymi chanelami zgodzę się, że wyglądają stricte jak produkcja china, ale napewno są z naturalnego włosia. MAC napewno ma dobre pędzle, jeszcze sprawdzę na ich stronie, czy oni w ogóle mają taki zestaw pędzli, bo też słyszałam o tym, że zaczyna się podrabiać pigmenty maca, czego to ludzie nie wymyślą.
A'propos jeszcze tych pędzli chanel, wyobraźcie sobie, że na all. jest taki mądrala, który uprzednio kupił taki zestaw tylko większy na e-bayu UK, w stylu 25 pędzli za 200 pln, i teraz sprzedaje pojedynczo za 40-50 zł, no niesamowite te pędzle tak btw krążą od USA do UK i do nas. wszędzie identyczne. Tylko na stronie chanela skuwka pędzla jest matowa, zresztą oni nie robią takich wielkich napisów. No ale cóż, na rynku amerykańskim wszystko jest inne, nawet kwadratowe czwórki Chanel.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:03   #2766
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny na truskawie już wzięli mnie za hurtownika!
mail, który dostałam od tru:

"We have noticed that you have placed several orders within the past few weeks and we are just curious as to the reason for this. Are you planning to resell the items? If yes, that is not a problem, we just want to double-check as we like to keep note of who our potential wholesale partners are."

oni myślą, że ja kupuję od nich na handel! nie mają nic przeciwko, ale chcą wiedzieć kim są ich potencjalni HURTOWI partnerzy... mam jak do tej pory jakieś 26 zamówień na koncie (w ciągu ponad 3 miesięcy) najczęściej po jednej sztuce - dziewczyny czy ja naprawdę tak dużo kupuję

odpisałam im, że to na prywatny użytek, może siedzą tam w HK i boki zrywają z mojej odpowiedzi, nie wierzą, że jakaś laska z Polski może kupić tyle mazideł?

inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:04   #2767
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja tak mam niestety od dwóch dni W piątek kliknęłam bambusa i zapłaciłam kartą, do wszystkich już leci a ja mam właśnie pending
Wygląda na to, że Tru znowu szaleje Pozostaje nam tylko czekać
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 14:18   #2768
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
dziewczyny na truskawie już wzięli mnie za hurtownika!
mail, który dostałam od tru:

"We have noticed that you have placed several orders within the past few weeks and we are just curious as to the reason for this. Are you planning to resell the items? If yes, that is not a problem, we just want to double-check as we like to keep note of who our potential wholesale partners are."

oni myślą, że ja kupuję od nich na handel! nie mają nic przeciwko, ale chcą wiedzieć kim są ich potencjalni HURTOWI partnerzy... mam jak do tej pory jakieś 26 zamówień na koncie (w ciągu ponad 3 miesięcy) najczęściej po jednej sztuce - dziewczyny czy ja naprawdę tak dużo kupuję

odpisałam im, że to na prywatny użytek, może siedzą tam w HK i boki zrywają z mojej odpowiedzi, nie wierzą, że jakaś laska z Polski może kupić tyle mazideł?
Hej inu
pierwszy raz się spotkałam w sumie z czymś takim. Sprzedają masę towaru na cały świat, liczone pewnie w miliony sztuk, a mimo to prowadzą magiczne statystyki, kto ile kupuje, w jakim czasie. to dopiero! Zobaczcie, jak wszędzie zbierają o nas i przetwarzają dane.

A swoją drogą, to straszna bezczelność, że Twoje zdjęcia - Agabil - ktoś gdzieś publikuje!!! Najlepiej pozwij ich o naruszenie prawa do wizerunku z art. 23 kc, albo z prawa autorskiego, w końcu Twoje makijaże to prawdziwe arcydzieła sztuki! A'propos makijażu z Vivy, to Ty wyglądałaś znacznie lepiej.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:33   #2769
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Agabil - co to jest TBS?
Ja nie Aga, ale odpowiem. TBS - The Body Shop

http://www.thebodyshop.com/bodyshop/...yId=cat5110008

Aguś - wczoraj już zwróciłam uwagę na Twój podpis. Ale ludzie mają tupet. Layla ma rację.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:39   #2770
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Asiks - dzięki , że na to nie wpadłam
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:44   #2771
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Agabil - co to jest TBS?

Znalazłam kolejny komplet i na tym chyba się skoncentruję. Pędzle MAC-a 9 szt. za 179 zł. Sprzedający w końcu zmienił opcję, że jednak wysyła do PL, także jutro wejdę do licytacji. Z tymi chanelami zgodzę się, że wyglądają stricte jak produkcja china, ale napewno są z naturalnego włosia. MAC napewno ma dobre pędzle, jeszcze sprawdzę na ich stronie, czy oni w ogóle mają taki zestaw pędzli, bo też słyszałam o tym, że zaczyna się podrabiać pigmenty maca, czego to ludzie nie wymyślą.
A'propos jeszcze tych pędzli chanel, wyobraźcie sobie, że na all. jest taki mądrala, który uprzednio kupił taki zestaw tylko większy na e-bayu UK, w stylu 25 pędzli za 200 pln, i teraz sprzedaje pojedynczo za 40-50 zł, no niesamowite te pędzle tak btw krążą od USA do UK i do nas. wszędzie identyczne. Tylko na stronie chanela skuwka pędzla jest matowa, zresztą oni nie robią takich wielkich napisów. No ale cóż, na rynku amerykańskim wszystko jest inne, nawet kwadratowe czwórki Chanel.
The Body Shop

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

A swoją drogą, to straszna bezczelność, że Twoje zdjęcia - Agabil - ktoś gdzieś publikuje!!! Najlepiej pozwij ich o naruszenie prawa do wizerunku z art. 23 kc, albo z prawa autorskiego, w końcu Twoje makijaże to prawdziwe arcydzieła sztuki! A'propos makijażu z Vivy, to Ty wyglądałaś znacznie lepiej.
dzięki
Kradną i to na potęgę- przynajmniej raz na miesiąc muszę prosic adminów fotki, allegro czy innych stron w necie o to by usunięto moje zdjęcia

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Aguś - wczoraj już zwróciłam uwagę na Twój podpis. Ale ludzie mają tupet. Layla ma rację.
Mają Asiu i to wielki najczęściej ktoś wkleja moje zdjęcia jako własne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 14:51   #2772
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Asiks - dzięki , że na to nie wpadłam
Tych skrótów na forum jest tak wiele, że nie ma się co dziwić. Czasami też nad czymś główkuję.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość


Kradną i to na potęgę- przynajmniej raz na miesiąc muszę prosic adminów fotki, allegro czy innych stron w necie o to by usunięto moje zdjęcia


Mają Asiu i to wielki najczęściej ktoś wkleja moje zdjęcia jako własne
Jako własne? Szok!
I na pewno Cię to bardzo zniechęca za każdym razem by umieszczać swoje zdjęcia na wizażu. Bardzo mi przykro.

AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 14:58   #2773
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
pędzle, pędzle, dziewczyny jakie??????????
może wklejcie jakimi się posługujecie, hę???
przecież musimy sobie coś dobrać do bambusa
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja mam pędzle Inglota i bardzo sobie je chwalę: zarówno ten duży do pudru, jak i ten mniejszy do pudru/różu.
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
naprawde dobre pędzle ma inglot, stosunek jakości do ceny naprawde dobry
Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Dobre pędzle to inwestycja na lata, po co kupować tańsze, które zaczną tracić włoski po pół roku?
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ile kosztuje pędzel do różu i brązera z Inglota?? tak dla porównania chciałabym wiedzieć ...
ja zainwestowalam w INGLOTA, i zaczelam od takiego 15BJF z kozy do pudru prasowanego i sypkiego oraz do rozu (chyba najbardziej uniwersalny i najczesciej oceniany w KWC cena 38zl, plus jakies 2 do cieni (jeden wiekszy 7FS z wiewiórki -34zł oraz taki cienki idealny tez do kresek 13P z kucyka-cena 18zł), teraz na Dzien Kobiet od mezusia dostalam wyteskniony 1SS z odpowiednika włosia wiewiórki- taki duzy do pudru i brazera - 67 zł (mam przed nosem ulotkę INGLOTA wiec podaje dokladne ceny)
i mi wystarczą te 4 na razie, są super i takie milutkie, zero podrażnienia...
nie znam Sephorowych, poczytalam KWC i zdecydowalam sie na INGLOTA, i mozna kupowac sobie na raty te pedzelki...czy wlasnie prosic na jakas okazje ;-)
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 15:02   #2774
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
ja zainwestowalam w INGLOTA, i zaczelam od takiego 15BJF z kozy do pudru prasowanego i sypkiego oraz do rozu (chyba najbardziej uniwersalny i najczesciej oceniany w KWC cena 38zl, plus jakies 2 do cieni (jeden wiekszy 7FS z wiewiórki -34zł oraz taki cienki idealny tez do kresek 13P z kucyka-cena 18zł), teraz na Dzien Kobiet od mezusia dostalam wyteskniony 1SS z odpowiednika włosia wiewiórki- taki duzy do pudru i brazera - 67 zł (mam przed nosem ulotkę INGLOTA wiec podaje dokladne ceny)
i mi wystarczą te 4 na razie, są super i takie milutkie, zero podrażnienia...
nie znam Sephorowych, poczytalam KWC i zdecydowalam sie na INGLOTA, i mozna kupowac sobie na raty te pedzelki...czy wlasnie prosic na jakas okazje ;-)
A który jest największy do sypkiego z inglota? Zastanawiam się dotąd nad sephorowym XL...
Ja mam skośny do różu (chyba z kucyka) właśnie z inglota i jestem bardzo zadowolana.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 15:16   #2775
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
A który jest największy do sypkiego z inglota? Zastanawiam się dotąd nad sephorowym XL...
Ja mam skośny do różu (chyba z kucyka) właśnie z inglota i jestem bardzo zadowolana.
czesc Kasiu
juz odpowiadam - najwiekszy to wlasnie ten 1SS - 67 zl, z dluga super raczką
maja jeszcze taki krótki tzn.z krótką rączką też wlosie bardzo szerokie -ponoc do torebki - ale nie zamykany - 25 SS - tylko on 97 zl i mi sie kojarzy z pedzlem ktory kiedys z brzytwa uzywal moj dziadek do golenia...
ale on tez jest do pudru

jak ktos chce zaoszczedzic to ten 15BJF jest rownie bogaty we wlosy, ja go dlugo uzywalam i do pudru sypkiego i do różu, i jest tańszy ;-)
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 15:58   #2776
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
czesc Kasiu
juz odpowiadam - najwiekszy to wlasnie ten 1SS - 67 zl, z dluga super raczką
maja jeszcze taki krótki tzn.z krótką rączką też wlosie bardzo szerokie -ponoc do torebki - ale nie zamykany - 25 SS - tylko on 97 zl i mi sie kojarzy z pedzlem ktory kiedys z brzytwa uzywal moj dziadek do golenia...
ale on tez jest do pudru

jak ktos chce zaoszczedzic to ten 15BJF jest rownie bogaty we wlosy, ja go dlugo uzywalam i do pudru sypkiego i do różu, i jest tańszy ;-)
Ten krótki to chyba kabuki (wygląda jak pędzel do golenia ale jest bardziej puszysty), ale nie jestem pewna bo nie znam zbyt dobrze pędzli inglota. Ja mam kabuki z sephory i jestem z nim nierozłączna od ponad dwóch lat i jest rewelacyjny do róży i pudrów brązujących..
Będę się w najbliższym czasie rozglądała za dużym pędzlem do pudru bo mój staruszek (mega wielki i mięciuśki) chyba musi odejść w stan spoczynku...ma chyba 13lat...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 16:02   #2777
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
dziewczyny na truskawie już wzięli mnie za hurtownika!
mail, który dostałam od tru:

"We have noticed that you have placed several orders within the past few weeks and we are just curious as to the reason for this. Are you planning to resell the items? If yes, that is not a problem, we just want to double-check as we like to keep note of who our potential wholesale partners are."

oni myślą, że ja kupuję od nich na handel! nie mają nic przeciwko, ale chcą wiedzieć kim są ich potencjalni HURTOWI partnerzy... mam jak do tej pory jakieś 26 zamówień na koncie (w ciągu ponad 3 miesięcy) najczęściej po jednej sztuce - dziewczyny czy ja naprawdę tak dużo kupuję

odpisałam im, że to na prywatny użytek, może siedzą tam w HK i boki zrywają z mojej odpowiedzi, nie wierzą, że jakaś laska z Polski może kupić tyle mazideł?

Inu, może pomylili się i zamiast do Ciebie ten mail był do naszej Marioli ?
Mariola kiedy wkleisz swoje zbiory co? Ciekawa jestem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 16:09   #2778
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Inu, może pomylili się i zamiast do Ciebie ten mail był do naszej Marioli ?
też mam nadzieję, że się pomylili, przecież ja tak dużo nie kupuję, przynajmniej nie tyle ile bym naprawdę chciała
no chyba tylko zdaniem mojego męża to są ilości hurtowe
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 16:14   #2779
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Inglot jest miękki, gładki, delikatny, każdy puder kładzie sie na skórze mgiełką, nie sposób przesadzić, dla mnie jest idealny, po praniach nadal tak samo cudny - cena 67 zł

mam też pędzle Sephora - m.in. XXL do pudru i jest ogromna różnica we włosie - na szczęście moje nie gubią włosa, ale jakość jest gorsza, mnie po prostu drapie i podrażnia tym samym delikatne partie mojej twarzy, choć z początku byłam z nich bardzo zadowolona, to niestety w chwili obecnej po kontakcie z Inglotem mój entuzjazm opadł
No właśnie nieco drapie, ale tylko ten do pudru. Ten skośny do różu czy gruby do modelowania, również te malutkie są mięciutkie, zupełnie inna niż ten do pudru. Muszę sobie sprawić ten do pudru z Inglota

Agabil idę zaraz zrobić fotkę swoich zbiorów
Nie, ten mail to na pewno nie do mnie W końcu inu napisała, że to jej chyba 26 zamówienie Ja złożyłam dopiero 24 Chociaż okres czasu ten sam co inu czyli przestrzeń 3 miesięcy

Gdzie mam wkleić fotkę tutaj czy gdzieś indziej ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 16:59   #2780
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ten krótki to chyba kabuki (wygląda jak pędzel do golenia ale jest bardziej puszysty), ale nie jestem pewna bo nie znam zbyt dobrze pędzli inglota. Ja mam kabuki z sephory i jestem z nim nierozłączna od ponad dwóch lat i jest rewelacyjny do róży i pudrów brązujących..
Będę się w najbliższym czasie rozglądała za dużym pędzlem do pudru bo mój staruszek (mega wielki i mięciuśki) chyba musi odejść w stan spoczynku...ma chyba 13lat...
a czym kabuki jest lepszy od pędzla ukośnie ściętego do modelowania twarzy? Rzeczywiście warto go zakupić? Bo mi się wydaje za krótki i nieporęczny jakiś.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:03   #2781
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja kupiłam też na all z kozy i sobola, firmy lancrone.

Czy przed użyciem powinno się je umyć?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:10   #2782
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja kupiłam też na all z kozy i sobola, firmy lancrone.

Czy przed użyciem powinno się je umyć?
też miałam je kupić, ale ktoś rzucił, że z pędzli All. wypada szczecina, a ponieważ firmy nie znałam, to zrezygnowałam z zakupu. Pamiętam też jak ktoś radził, żeby pędzel sprawdzić osobiście, ale ja kupię te maca. no chyba nie podrabiają pędzli maca, co?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:23   #2783
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a czym kabuki jest lepszy od pędzla ukośnie ściętego do modelowania twarzy? Rzeczywiście warto go zakupić? Bo mi się wydaje za krótki i nieporęczny jakiś.
Jest gęściejszy i nieco sztywniejszy niż ten skośny i ma super rozmiar...aż 7,5cm więc ciągam go ze sobą wszędzie w kosmetyczce(do każdej się zmieści, nawet najmniejszej). Poza tym jest lepszy przy nakładaniu brązera i moich ukochanych róży Bourjois, które są twarde jak diabli, czasem skośnym z Inglota nie mogę ich nabrać ile trzeba.
Skośnego natomiast używam do miękkich róży bo jest mniejszy i delikatniejszy i nie zbiera ich zbyt dużo. Skośny ma też długą rączkę i z kosmetyczki mi wystaje więc zazwyczaj zostaje w domu...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:42   #2784
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja kupiłam też na all z kozy i sobola, firmy lancrone.

Czy przed użyciem powinno się je umyć?

Koniecznie najlepiej lagodnym szmponem (bez silikonow) albo zelem do mycia twarzy


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a czym kabuki jest lepszy od pędzla ukośnie ściętego do modelowania twarzy? Rzeczywiście warto go zakupić? Bo mi się wydaje za krótki i nieporęczny jakiś.

Jeden i drugi przeznaczony jest do czego innego
Kabuki sluzy do nakladania pudrow minerlanych, ktore trzeba wcierac okreznymi ruchami w skore, dlatego wlos jest krotki, sztywny i mam wieksza powierzchnie niz zwykly pedzel do pudru sypkiego. Pedzel skosny jest jak sama wiesz do nakladania rozu, rozswietlacza lub brazera i modelowania owalu twarzy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:01   #2785
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Koniecznie najlepiej lagodnym szmponem (bez silikonow) albo zelem do mycia twarzy





Jeden i drugi przeznaczony jest do czego innego
Kabuki sluzy do nakladania pudrow minerlanych, ktore trzeba wcierac okreznymi ruchami w skore, dlatego wlos jest krotki, sztywny i mam wieksza powierzchnie niz zwykly pedzel do pudru sypkiego. Pedzel skosny jest jak sama wiesz do nakladania rozu, rozswietlacza lub brazera i modelowania owalu twarzy
Bardzo możliwe, że do pudrów mineralnych też... ale ja go kupiłam, kiedy jeszcze takowe nie byly znane/popularne - ponad dwa lata temu, może nawet trzy. Zostałam pionformowana w Sephorze do czego jest przeznaczony i zgodnie z tym co usłyszałam stosuję do różów i bązerów - spisuje się świetnie.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:03   #2786
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Pędzle z Inglota są jak puszek dla twarzy

Te z Sephory są przy nich jak szczota do zamiatania podłogi
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:36   #2787
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Agabil idę zaraz zrobić fotkę swoich zbiorów
Nie, ten mail to na pewno nie do mnie W końcu inu napisała, że to jej chyba 26 zamówienie Ja złożyłam dopiero 24 Chociaż okres czasu ten sam co inu czyli przestrzeń 3 miesięcy

Gdzie mam wkleić fotkę tutaj czy gdzieś indziej ?
czyli raptem 2 zamówienia mniej w takim razie czekaj na taki mail od Tru

Zdjęcia zbiorów wklejamy na MM w wątku pt. Nasze zbiory kosmetyczne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:00   #2788
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Kasiaoli i Contax - bardzo dziękuję Wam za rady dot. pędzla kabuki, teraz wiem, że mi się nie przyda, bo pudry i róże mam bardziej miękkie, nie takie jak doskonały poniekąd, ale twardy, wypiekany bourjois.
a tak btw przejrzyjcie wątek dot. dat ważności kanebo ważne informacje. same staruchy nam wciskają.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:02   #2789
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Pędzle z Inglota są jak puszek dla twarzy

Te z Sephory są przy nich jak szczota do zamiatania podłogi
No toś mnie załamała Musze chyba wymienić kolekcię pędzli Sephora na Ingloty, skoro aż taka różnica. Nie chcę traktować swojej buźki szczotą do podłogi

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli raptem 2 zamówienia mniej w takim razie czekaj na taki mail od Tru

Zdjęcia zbiorów wklejamy na MM w wątku pt. Nasze zbiory kosmetyczne

Już zrobiłam zdjęcia, zrobiłam listę i idę na ten wątek MM
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:07   #2790
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

tak Mariola, ingloty będą najlepsze bo MAC ów tylko 1 komplet
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.