kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 19:38   #1
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870

kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics


[post w edycji]

PixieCosmetics.pl, strona firmy, z której można kupić kosmetyki.
Obecnie na podforum zakupowym nie prowadzi się wspólnych zamówień.


W ofertę sklepu wchodzą:
Natural Finish Foundation
INCI: Mica, Silica, Sodium Stearyl Fumarate, Ectoin, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Tin Oxide, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Cover de Luxe Foundation
INCI: Mica, Silica, Sodium Stearyl Fumarate, Allantoin, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Tin Oxide, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Prime Me Powder - obecnie jest zmieniana formuła i nie jest dostępna w sprzedaż
INCI: Silk, Pearl Powder, Allantoin, Ectoin, [+/- CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Matt & Smooth Powder
INCI: Silica, Sodium Stearyl Fumarate, Mica, Calcium Carbonate, Sodium Hyaluronate, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
Korektor kamuflujący
INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil,Limnanthes Alba Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Persea Gratissima Butter, Tocopheryl Acetate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melia Azadirachta
Seed Oil [+/- Titanium Dioxide, Chromium Oxide Greens, Lavandula Officinalis Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Zinc Oxide, Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Flat Top Brush
syntetyczne włosie
Kabuki Brush
syntetyczne włosie

Ceny i ilość:
próbki: 3,80zł - 1ml (Natural Finish, Cover de Luxe, Matt & Smooth); korektorów w formie próbek nie ma w sprzedaży, ale możliwy jest gratis próbki do zamówienia (najlepiej zapytać, poprosić)
"refill": 29,90zł - 3,5g (Natural Finish, Cover de Luxe) lub 4,5g (Matt & Smooth)
pełen wymiar: 57,40zł - 7g (Nautral Finish, Cover de Luxe) lub 9g (Matt & Smooth); 29,90zł - 2,4ml (Korektor kamuflujący)

Stopnie jasności podkładów:
0 - odcienie bardzo jasne, blade (fair)
1 - odcienie jasne (light)
2 - odcienie pośrednie między jasnymi, a ciemnymi (light medium)
3 - odcienie średnie (medium)
4 - nieco ciemniejsze od odcieni średnich (medium deep)
Zapowiadany się stopień 5.

Kolory podkładów:
NEUTRALNE
Calista - typowy neutralny, ziemisty kolor bez zdecydowanych tonów (kolorystyka typu Fairly Light Neutral w EDM)
Breena - bardzo zbliżony do "Calista", ale nieco bardziej „przygaszony”, z odrobinę większą ilością oliwkowych tonów
Ayperi - neutralny kolor, z oliwkowymi tonami
Tinkerbell - neutralna "oliwka"; w stosunku do Ayperi ma jeszcze więcej oliwkowych tonów
Ailive - neutralny i bardzo chłodny, przygaszony beż, ze sporą ilością niebieskich i różowych tonów
ŻÓŁTAWE, ZŁOTE
Sinnie - słoneczny kolor z dużą ilością żółtych tonów
Marigold - nieco chłodniejszy od Sinnie, a to z uwagi na to, że oprócz żółtych tonów pojawiły się tu chłodniejsze, brzoskwiniowe tony (ale wciąż jest to bardzo ciepły kolor)
Shaylee - kolor oliwkowy z dużą ilością żółtych tonów
Cameo - beż z bardzo dużą ilością słonecznych, żółtych tonów
Blossom - ciepły słoneczny beż; w porównaniu do Cameo ma nieco mniej żółtych tonów
BEŻOWE
Faylinn - ciepły beż ze sporą ilością złotych tonów; jest jednak „chłodniejszy” od Blossom
Bliss - ciepły beż, chłodniejszy jednak od Faylinn (nieco więcej różowych tonów)
Aubrey - dość neutralny beż, z większą domieszką „przygaszonych”, chłodnych tonów (nieco bardziej „ziemisty” niż Bliss, Faylinn czy Ellette)
Ellette - dość ciepły beż (podobny do Bliss, z tą różnicą, że Bliss jest odrobinkę bardziej różowy, a Ellette ma w sobie odrobię więcej ciepła); w porównaniu do Faylinn, ma mniej żółtych tonów
Fayette - miodowy, ciepły beż
Trixie - neutralny beż; jest podobny do Fayette, ale zawiera więcej neutralnych, chłodnych tonów
Felicitae - ciepły, miodowy beż; jest zbliżony do Fayette, ale ma zdecydowanie bardziej nasycony, intensywny kolor
ROŻÓWE I BRZOSKWINIOWE
Adorabelle - intenstywy beż, z dużą domieszką tonów brzoskwiniowych
Kailen - chłodny kolor; ma znacznie więcej różowych tonów niż Adorabelle
Pari - chłodny beż; w stosunku do pozostałych kolorów z tej kategorii, jest zdecydowanie bardziej „przygaszony”, mniej intensywny

Kolory pudrów:
Kiss Of Sun - słoneczny, jasny beż (pomimo koloru na skórze wygląda dość transparentnie)
Transparent - biały, transparentny kolor

kwestia korektora - wypowiedź Pani Sylwii
Kolory korektorów:
01 - żółty
02 - zielony
03 - różowy
04 - beżowy
05 - jasny beżowy
(niedostępny w ofercie)

Swache:
podkłady: Faylinn 0, Breena 1, Breena 0, Calista 0, Tinekbell 0, Siennie 0, Shaylee 0 (testy paskowe)
podkłady: Pari 0, Bliss 1, Faylinn 0, Calista 1, Breena 1 (testy paskowe)
podkłady: Ayperi 0, Tinkerbell 0, Calista 1, Calista 0, Breena 0, Ailive 0 (w woreczkach strunowych z porównaniem z Olive Fair Everyday Minerals, testy paskowe z odcieniami Everyday Minerals i Lucy Minerals: Sandy Fair, Cool Fair, Beige Neutral, Fairly Light Neutral, Golden Fair, Fair Neutral, Linen, Olive Fair i Pale Olive z Lucy)
podkłady: Ailive 0, Calista 1 (porównanie z Fair Everyday Minerals w woreczkach stronowych i testach paskowych)
podkłady, pudry, primery: Sinnie 0, Ayperi 0, Shaylee 0, Tinkerbell 0 oraz Transparent (porównanie w woreczkach strunowych i testach paskoweych z Olive Fair Everyday Minerals, primer i puder tylko w woreczku)
korektory: 02 - zielony i 04 - beżowy (test paskowy, porównanie w opakowaniach, porównanie z opakowaniami Everyday Minerals)
korektory: 01 - żołty, 03 - różowy, 05 - jasny beżowy (porównanie z Multi-tasking i Intensieve Fair Everyday Minerals w testach paskowych, 05 też w pojemniczku)
pędzle: Kabuki (porównanie z Kabuki Lumiere, Bronzer i Ecotools, H51 Hakuro)
pędzle: Flat Top, Kabuki (porównania z pędzlami Hakuro : H50, H51, H54)
pędzle: Flat Top (porównanie z pędzlami w tej samej formie z Sunshade Minerals i Everyday Minerals)
pędzle: Flat Top
z blogów:
pędzle w starej wersji, korektory, próbki podkładów, opakowanie pełnego wymiaru
testy paskowe podkładów (dużo kolorów i odcieni)
puder, korektor i krem pod oczy (niedostępny w sprzedaży)
testy paskowe korektorów
pędzel, korektory i podkłady


Post przygotowany przez skarpetta
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:40   #2
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zamówiłam sobie próbki nowej formuły Amazon Gold i z niepokojem czekałam, co się okaże. Kochałam Pixie w formule Complexion Perfector miłoscią wielką odkąd się pojawiło, kilka refilli zakupiłam i jakoś dociągnęłam, na tym co miałam zdaje się do października 2014. Pixie obok Lauress to moje NAJ-Naje i właściwie świat minerałów mógłby poza nimi dla mnie nie istnieć. Kupę lat używałam Shyalee 2 zimą i Blossom 3 latem. Tymczasem nowe Pixie ma zupełnie inne oznaczenia, zdecydowanie trudniej mi się w tym połapać, nie ma podkategorii stworzonych, więc "jechałam na czuja", opierając się na opisach i kilkuletnim doświadczeniu z własną gębą. Zamówiłam Light Sunset, Warm Honey i Deep Olive. Akurat nie było Warm Muffin, ale będę musiała to też przetstować, bo wydaje mi się, ze będzie ok.
Poczułam ulgę już podczas nakadania Pixie. Bałam się, ze będzie inne w obsłudze niż dotychczas, a ono jest jeszcze zdecydowanie lepsze. Gładkie, bardzo ładnie się rozprowadza, jest nieco mniej kremowe niż był CP, ale w dalszym ciągu nie suche (jak np CdL). No i pozostawia cudowny satynowy blask - nie połysk, bynajmniej, nawet nie muszę nosa matowić tak jak np.muszę to robić w Lauress Ethereal - blask, cera jest jasna, satynowa. Kryje dokładnie tak jak potrzebuję (raczej wolę dobre krycie), wytrzymuje do wieczora. Light Sunset jest na teraz idealny - dla porównania: używam Soft Fawn Lauress, Popcorn LL (choć jest ciut za żółty), z Earthnicity podpasował mi Honey Beige, z Neauty ok kolorystycznie jest Golden Medium, ale formuła za sucha), jak chcecie porównania z innymi, to pytajcie, bo używałam wielu "starych" minerałków, z nowych też poza Erą i tymi pojawiającymi się na wizażu ostatnio. Deep Olive jest odrobinę za ciemny - moze latem będzie ok, choć wydaje mi się, że jednak za mocno oliwkowy, ale na razie tylko na czoło nałożyłam i też nie było dramatu. Warm Honey mógłby być,ale już widać, że nie jest idealnie, nie kryje tak równiutko, satynowo jak Sunset. Ciekawa jestem też Warm Muffin.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:43   #3
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

a co sie stalo z poprzednia czescia?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:49   #4
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zamknięta ze względu na jakieś - łagodnie mówiąc - utarczki słowne. Zajrzyj do wątku "Minerałoholiczki - wątek plotkowy"
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:52   #5
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

No chyba domyslam sie o co chodzi , zbyt emocjonalnie wypowiedziana prawda

Nawet ostatnio zastanawialam sie, co tak ucichlo? Ale juz wiem.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 16:34   #6
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Po długich wahaniach kupiłam kilka odcieni od bardzo jasnych do średnich w tonacji żółtej i złotej do testów. I jedną żółtą oliwkę.
Porównuję stopnień jasności z Annabelle, Amillie, Ecolore i Neauty Minerals.
Na pierwszy ogień poszły odcienie bardzo jasne - złoty Butter Cream i żółtooliwkowy Dune. Co prawda oliwkowa nie jestem ale ten Dune ma taki "żywy" odcień, niby to nie jest do końca "moje" ale twarz wygląda zdrowo, świeżo i ogolnie bardzo w porządku. Idealny okazał się Butter Cream, piękny złoty żóltek - jego odpowiednikiem w Neauty jest Golden Fair/Light (bo one praktycznie się między sobą nie rożnią wg mnie). Annabelle Golden Fairest kryjący jest od nich troche ciemniejszy. Z Ecolore brak odpowiednika żółtka, Amilie Sesame i Soft honey to przy nich cegła.
Kryje bardzo ladnie ale ja mam duże potzreby zatem muszę zuzyć więcej i bez korektora się nie obejdzie. Mam też naczynka - podkład ładnie to wyrównuje. Konsystencja w stosunku do Ecolore, Annabelle jest sucha, tante dwa pierwsze są grudkowate a Pixie jest bardziej pylisty. Neauty jest podobne, Amilie najbardziej suche z nich wszystkich. Trwałość ok, nie warzy się, sciera równomiernie, nie podkresla suchych skórek czy bolących gul na czole.
Byłby ideałem gdyby nie wysoka cena i mała pojemność. 89zł (z dostawą co prawda) za 6,5 grama to bardzo dużo. Ecolore ma 10g za ok 70zł (ale nie ma żółtków przez co boli mnie serce, gama jest uboga), Neauty ok 50zł za 8g (piękne złotka).
Reszta odcieni czeka na lato, obstawiam, że Light Sunset będzie akurat.

Kusi mnie aby dokupić Dune...

Zapomniałam o Meow z serii FF - suche aż drapią i figę kryją. Najlepsza Angora do wyrównania kolorytu, Manx to pomarańcza a Abysianian to typowy beżyk. Poziom 2 za jasny, poziom 3 za ciemny.

Edytowane przez oktawi7
Czas edycji: 2015-01-16 o 16:48
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 23:33   #7
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ciekawe czy bedzie jakas promocja z okazji niedawnego otwarcia sklepu jak z poziomem jasnosci butter cream, dawne 0 czy 1??
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 10:12   #8
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie mam pojęcia czy to jest 0 czy 1 bo nie uzywalam starych formuł.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 23:27   #9
Monis48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 11
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie testowałam jeszcze produktów tej firmy, ale niebawem zobaczę co jest warta
Monis48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 21:12   #10
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zamówiłam parę próbek i mam ochotę na pełnowymiarowe opakowanie Kusi mnie zestaw z pędzlem... ciekawe jaki jest? Do tej pory używam fioletowego flat topa PC i jestem z niego bardzo zadowolona.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:53   #11
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pędzel bardzo fajny. Mięsisty, niezwykle milutki. Trzonek dość ciężki, porządny. Chyba najcięższy pędzel z jakim miałam do czynienia... ale bardzo go polubiłam.
Na chwilę obecną włosie mocno się trzyma i nic nie wypada.
Dobrze się dopiera... w 1 noc wysycha...
Po weekendzie wrzucę jego recenzje z dużą ilością zdjęć.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 20:42   #12
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Weszłam na Twojego bloga i widzę, że testowałaś Amilie i to w jakiejś nowej formule (chodzi mi o wersję kryjącą). Czy mogłabyś porównać go z Pixie pod względem poziomu krycia i jakości wykończenia?



Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Pędzel bardzo fajny. Mięsisty, niezwykle milutki. Trzonek dość ciężki, porządny. Chyba najcięższy pędzel z jakim miałam do czynienia... ale bardzo go polubiłam.
Na chwilę obecną włosie mocno się trzyma i nic nie wypada.
Dobrze się dopiera... w 1 noc wysycha...
Po weekendzie wrzucę jego recenzje z dużą ilością zdjęć.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 21:59   #13
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, bo tez jestem po testach i Pixie, i Amilie . Wg mnie Pixie jest absolutnie bezkonkurencyjny - Amilie w starej formule nie krył równo i wysuszła, w nowej formule rozświetlajacej kryje, ale nie wyglada na buzi ładnie, a w wersji matujacej wyglada ładnie, ale nie kryje. Pixie jest dla mnie nr 1 i daje mi efekt fotoszopu
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 09:51   #14
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dziękuję za porównanie ciekawa jeszcze jestem jak Pixie ma się do tej nowej formuły kryjącej z Amilie.... o starej czytałam, że nie była rewelacyjna. Zależy mi na dobrym kryciu z jednoczesnym dobrym "wtopieniem" się podkładu - bez pudrowej warstwy.


Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ja mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, bo tez jestem po testach i Pixie, i Amilie . Wg mnie Pixie jest absolutnie bezkonkurencyjny - Amilie w starej formule nie krył równo i wysuszła, w nowej formule rozświetlajacej kryje, ale nie wyglada na buzi ładnie, a w wersji matujacej wyglada ładnie, ale nie kryje. Pixie jest dla mnie nr 1 i daje mi efekt fotoszopu
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 17:09   #15
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja mam teraz odcień Raffia Cream i poprzedni fioletowy pędzel, a kusi mnie Creamy Natural, ponoć ładniej sobie radzi z zaczerwienieniami, używała go może któraś z Was?

I mam jeszcze jeden dylemat Kusi mnie ten nowy pędzel, a teraz nie wiem czy widziałyście, ale nie dość że z dużym opakowaniem wychodzi taniej, to jeszcze zrobili promocję walentynkową rabat 25 % I mam jeszcze sporo Raffia Cream, ale sobie chyba zrobię zapas, bo tak się opłaca, że szoook Tym bardziej, że widzę, że chwalicie nowy pędzel
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:14   #16
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Moniaszka Pokaż wiadomość
Ja mam teraz odcień Raffia Cream i poprzedni fioletowy pędzel, a kusi mnie Creamy Natural, ponoć ładniej sobie radzi z zaczerwienieniami, używała go może któraś z Was?

I mam jeszcze jeden dylemat Kusi mnie ten nowy pędzel, a teraz nie wiem czy widziałyście, ale nie dość że z dużym opakowaniem wychodzi taniej, to jeszcze zrobili promocję walentynkową rabat 25 % I mam jeszcze sporo Raffia Cream, ale sobie chyba zrobię zapas, bo tak się opłaca, że szoook Tym bardziej, że widzę, że chwalicie nowy pędzel
Ooo, dobra wiadomość. Dokupię sobie Dune
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:35   #17
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A ja się pospieszyłam i kupiłam właśnie na all Light Sunset zadowolona, ze trochę taniej niż na stronie Pixie Kurcze, zapomniałam, że na Walentynki mogą być promocje.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:02   #18
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

no i skusiłam się na zestaw... mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu podkład nie zrobi mi jakiejś rewolucji na twarzy
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:58   #19
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
no i skusiłam się na zestaw... mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu podkład nie zrobi mi jakiejś rewolucji na twarzy
To minerały, rewolucji na twarzy nie będzie Też się skuszę na zestaw, będzie zapas, kto wie kiedy zdarzy się jeszcze taka promocja
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 20:02   #20
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Moniaszka Pokaż wiadomość
To minerały, rewolucji na twarzy nie będzie Też się skuszę na zestaw, będzie zapas, kto wie kiedy zdarzy się jeszcze taka promocja
Niestety miałam ostatnio przykre doświadczenia z AM, mimo że używam ich od "x" czasu - nie wiem dlaczego, bo w pielęgnacji nie zmieniłam nic...
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:40   #21
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Hmm dziwne, a co Ci się działo? Może reakcja alergiczna na coś? A może przez długi czas nie czyściłaś pędzla?
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 07:58   #22
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dziewczyny,

Może Wy poradzicie... Który kolor byłby najbardziej zbliżony do AM Golden Fair (matujący)? Jakiś ładny, jasny żółtek
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2015-02-09 o 08:14
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:02   #23
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Moniaszka Pokaż wiadomość
Hmm dziwne, a co Ci się działo? Może reakcja alergiczna na coś? A może przez długi czas nie czyściłaś pędzla?
Pędzelek jest myty codziennie Po nałożeniu przez pierwsze 2-3 godziny wszystko było dobrze. Potem podkład zaczynał się "ciastolić", a na twarzy pojawiał się rumień i grudki, które czuć było przy dotykaniu, ale nie były to widoczne krostki. Pewnie to jakaś reakcja alergiczna - nie zdziwiłabym się bo mam do tego skłonności.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 09:09   #24
jula85
Raczkowanie
 
Avatar jula85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 170
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Proszę podpowiedźcie jaki kolor byłby odpowiedni dla mnie,używam Annabelle minerals wersja kryjaca golden fair..
__________________
fitwoman
jula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:10   #25
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Pędzelek jest myty codziennie Po nałożeniu przez pierwsze 2-3 godziny wszystko było dobrze. Potem podkład zaczynał się "ciastolić", a na twarzy pojawiał się rumień i grudki, które czuć było przy dotykaniu, ale nie były to widoczne krostki. Pewnie to jakaś reakcja alergiczna - nie zdziwiłabym się bo mam do tego skłonności.
Ale to dotyczy innej firmy, moim zdaniem nie powinnaś mieć problemów po Pixie Powiem Ci, że ja mam taką bladą, różowiącą się skórę, z byle czego podrażnienia, jakieś lekkie wysypki i całe szczęście ale teraz wszystko jest ok

Będzie dobrze

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Może Wy poradzicie... Który kolor byłby najbardziej zbliżony do AM Golden Fair (matujący)? Jakiś ładny, jasny żółtek
Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
Proszę podpowiedźcie jaki kolor byłby odpowiedni dla mnie,używam Annabelle minerals wersja kryjaca golden fair..
Na stronie pixie macie opisane kolory Chyba najjaśniejszy z żółtym odcieniem to Creamy Natural, sama się na niego czaję Z tego co widzę ciemniejszy już to Light Sunset, zobaczcie sobie, są tam fajnie opisane, a nie będę wszystkiego przepisywać
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:04   #26
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja prosiłam o radę w doborze koloru Panią Sylwię - napisałam, jakich kolorów z Pixie używałam wcześniej, jaki mam koloryt cery i na czym mi zależy.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:38   #27
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Na stronie pixie macie opisane kolory Chyba najjaśniejszy z żółtym odcieniem to Creamy Natural, sama się na niego czaję Z tego co widzę ciemniejszy już to Light Sunset, zobaczcie sobie, są tam fajnie opisane, a nie będę wszystkiego przepisywać
Czytałam, czytałam - nie raz i nie dwa Niestety dla mnie z tego opisu nic nie wynika albo inaczej - zbyt dużo kolorów wydaje się w miarę OK
Wcześniej nie używałam Pixie, więc nie mam nawet jak się odnieść do wcześniejszych podkładów :P
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:16   #28
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Weszłam na Twojego bloga i widzę, że testowałaś Amilie i to w jakiejś nowej formule (chodzi mi o wersję kryjącą). Czy mogłabyś porównać go z Pixie pod względem poziomu krycia i jakości wykończenia?
Pixie wg mnie jest bezkonkurencyjny. Lepsza trwałość, dłuższy mat i ładniejsze wykończenie.
Ale Amilie jest na pewno ulepszone, porównując do starej wersji. Nowe formuły są bardziej kremowe i lepiej kryją.

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Może Wy poradzicie... Który kolor byłby najbardziej zbliżony do AM Golden Fair (matujący)? Jakiś ładny, jasny żółtek
Victorian Lace sprawdź sobie.
i Sunset Light
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:23   #29
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Recenzja pędzla KLIK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pixie_cosmetics_flat_top_brusch_p_dzel_p_dzelek_blog_recenzja.jpg (45,7 KB, 24 załadowań)
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 20:55   #30
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Czytałam, czytałam - nie raz i nie dwa Niestety dla mnie z tego opisu nic nie wynika albo inaczej - zbyt dużo kolorów wydaje się w miarę OK
Wcześniej nie używałam Pixie, więc nie mam nawet jak się odnieść do wcześniejszych podkładów :P
Zawsze możesz skusić się na próbki lub przyczaić u nich na facebooku na jakiś konkurs, może akurat Ci się uda

jessica855, dzięki za recenzję, teraz to na pewno wymienię fioletowy pędzel na turkusowy
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.