Mamusiowe majowe 2020 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-18, 11:07   #1891
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Co za człowiek... Zamiast tu ciężarną uspokajać to nerwówke wprowadzał... Dziwny jakiś.

Ja właśnie dziś czekam na wyniki tej papy czy jak to się tam zwie, bo jutro mijają 2 tyg a mówili mi że do 2 tygodni będzie na pewno na @....
I tak czekam i czekam...

A po ilu wy już miałyście wyniki krwi po prenatalnych?

BTW czy każda z Was idzie na prenatalne w II i III trymestrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wyniki PAPPA i wolnej beta HCG miałam na następny dzień roboczy.
A na badania prenatalne oczywiście idę i wszystkim to polecam. Żeby potem nie było lamentu, że ginekolog bez uprawnień do tych badań przeoczył jakąś wadę i obudzicie się z ręką w nocniku. Amen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 11:10   #1892
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Siedzę w poczekalni u lekarza, bo znowu mam problemy z zawrotami głowy i wymiotami. Także nie dam rady w pracy wysiedzieć przed komputerem.

Oby w końcu było lepiej.
Miłego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj bardzo ci współczuję
Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Mozna sie umawiac dodatkowo tal mi sie wydaje i pozniej kolo 30tyg, jednak ja na wizycie po prostu robi to usg dluzej i sprawdza jakby tu mi cos zle wyszlo poszlabym dalej fakt leci czas ale mi sie dluzy...
Starszak zostal dzis w domu bo cos kaszlal rano, obstawiam krtan a jutro ma miec wycieczke, zobaczymy. A tyle rzeczy mialam robic dzis bo wolne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja codziennie mam w planach robić pełno rzeczy A tak naprawdę przy małym mam ograniczone możliwości.
Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
Hej
W czwartek miałam prenatalne ale nie jestem zadowolona. Z ostatniej miesiączki wychodziło wtedy 13+6 więc na samym wejściu lekarz się wkurzał, że czemu tak późno. Zaczęłam tłumaczyć, że tak mnie panie zapisały, zresztą z USG ciąża jest tydzień młodsza. Dziecko nie współpracowało, lekarz się denerwował, próbował i przez brzuch i dopochwowo, udało się dopiero jak poszłam zrobić siku. Niby pomierzył, ale jakoś wydaje mi się że na odwal. Myślałam, że uspokoję się po tym badaniu a tu niekoniecznie. Teraz czekam na wyniki pappy. A i powiedział, że wygląda na dziewczynkę ale jeszcze nie przywiązuje się do tego bo ja czuję chłopca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie badania prenatalne też były późno trochę bo 13+4 ale sam lekarz tak mnie umówił więc wszystko było ok. Porobił pomiary dziecko też trochę nie chciało współpracować ale na spokojnie czekał aż się przekręci przy badaniu był mąż z synkiem który zresztą całe badanie płakał bo chciał do mnie ale lekarzowi wcale to nie przeszkadzało.

Zrobiłam sobie badania krwi i też wynik miałam mieć po kilku dniach ale bez tego opisu. I ja oczywiście głupia weszłam patrzę są wyniki otwieram oczywiście porównałam z wynikami jakie miałam z synem i są inne troszkę i się teraz głupia stresuje i czekam na ten raport. Ale swoje już sobie wkręcam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:01   #1893
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość

BTW czy każda z Was idzie na prenatalne w II i III trymestrze?
dziewczyny oświećcie mnie, jakie prenatalne w II i III trymestrze?

Ja słyszałam, że teraz robi się usg połówkowe a dodatkowo trzeba robić prenatalne też i w II i III trymestrze. W którym tygodniu ciąży?
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:21   #1894
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

W 18-22tc, a potem 28-32tc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



Ja chyba pójdę na te drugie ale na te trzecie chyba już nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:26   #1895
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja w sumie nie wiem czy pójdę, zobaczę czy moja gin da mi skierowanie jak ostatnio.
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:32   #1896
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja na te w I trymestrze nie dostałam skierowania chyba.

Dobrze wiedzieć z tymi prenatalnymi. Ja myślałam, że jeszcze połówkowe wystarczy i te normalne i koniec.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:35   #1897
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej dziewczyny!

Dzięki za słowa otuchy po tej pappie, w piątek miałam wizytę i lekarz mnie uspokajał, że to wynik niskiego ryzyka i mam nie porównywać z tym co miałam w 1 ciazy dodatkowo lekarz, który w medicoverze przeliczał nie miał certyfikatu na kość nosową więc powiedział, ze jak uwzgledni się to to wynik bedzie jeszcze lepszy

Uspokoiłam się, ale myśle, że tak poważnie to odetchnę po połówkowych

Noi lekarz powiedział, ze raczej chłopak, czyli myślę, ze to już pewne, bo w medicoverze też tak powiedział.

Marzenia o sukienkach trzeba schować głęboko i będę mamą dwóch chłopaków

Cytat:
Napisane przez KarolinaSw Pokaż wiadomość
Tak u mnie ryzyko podstawowe:697, po usg 1:2500, a po pappie znowu 1:607. Myślałam nawet o nifty, ale moj lekarz mówi ,żeby sie tym nie przejmować i nie robić i taka taktyke przyjęłam. przy twoim ryzyku tym bardziej nie masz sie czym martwic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
Przecież masz bardzo dobre wyniki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Uwięzione kocham ! Na końcu samym płakałam 🤣🤣 ahh te hormony!

Ja teraz oglądam tą szkołę dla elity, nawet nawet ale bez szału.
Fajne ryjki z domu z papieru tam grają.

Mam 32 lata ale uwielbiam Riverdale 🤣 haha i dziś leci nowy odcinek...

Fajnie też się zapowiada Mindhunter ale tematyka seryjnych morderców więc tak słabo jak dla kobiet w ciąży 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Aaa i polecam też sposób na morderstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja mimo, ze lubię młodzieżowe, a mam 34 lata to riverdale czy szkoła dla elity mnie nie wciągnęły. Mindhunter był mega! ale pamiętam, ze po pierwszych odcinkach nie rozumiałam tego zachwytu, z czasem to przyszło. 2 sezon dla mnie gorszy

sposób na morderstwo też mnie nie wkręcił, chociaż jestem banką kryminalnych

polecam broadchurch, the sinner, 7 seconds, ruchome piaski, 13 powodów, line of duty, niewiarygodne

to tyle co mi przyszlo na myśl z netflixa

Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny ja muszę się przyznać że odkąd urodziłam synka to nie oglądam seriali i w ogóle mało co oglądam tv jedynie czasami jakieś wiadomości. Jestem porostu chyba jakiś mało zorganizowana i zwyczajnie nie mam na to czasu.

Kama no sen to miałaś niezły aż sobie to wyobraziłam .
Mi czasami też jakieś głupoty się śnią ale szybko zapominam co.

Powiedzieliśmy rodzicom dopiero że jestem w ciąży i moi myśleli że żartuje pomimo tego że ciągle słyszałam że by się szymkowi rodzeństwo przydało dotarło do nich dopiero na drugi dzień A męża rodzice to na ma się ucieszyła A tata też zachował się tak jak by tego nie usłyszał. Później teściową pytała czy teraz też mam mdłości itd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja też nie ogladałam. i bardzo żałuję, bo spędzałam długie godziny chodząc z synkiem w chuście/nosidle i usypiajac i karmiąc.

Teraz mam netflixa i słuchawki bezprzewodowe i to zmieniło moje życie


Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
A ja zrobilam sobie hot dogi
I już teraz moge powiedzieć, że czuję ruchy, delikatne kopnięcia poniżej pępka, oczywiście nie jest to regularne, ale napewno to dzidzia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez KarolinaSw Pokaż wiadomość
Ja robiłam wczoraj porządek i schowałam rzeczy , w ktorych sie juz nie mieszcze, ale jednocześnie odkryłam, że mam sporo ciuchów, które mogą służyć za ciążowe, większość z nich leżała w szafie beżyteczna
Ja ciuchow jeszcze nie kupuje, ale umowilismy sie mężem, ze jak po drugich prenatalnych (9.12) będzie wszystko ok, będziemy powoli kupować pieluchy jeśli będą w promocji macie pojęcie jakie sie kupuje dla noworodka ? Ja niestety jestem zielona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polecam kupić po paczce na testy. U nas wszyscy zachwalali pampersy i początkowo były ok, ale potem firma wprowadziła nową wersję z jakąś super hiper siateczką, która okazała się dramatem bo wiecznie się przyklejała do pupy i odparzała.
Sprawdziły się bardzo u nas dady, a potem lidlowe.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do pampersow najlepiej popróbować ja patrzyłam tez na składy i żeby nie były chlorowane itp dobrze wypadają w tym temacie na pewno babydream i happy

Kusiły by mnie te bio jeśli rzeczywiście nie zanieczyszczają tak środowiska ale cena takich zawsze wysoka ...
Myślałam kiedyś o wielo ale ja tego nie ogarnę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

z niechlorowanych to tylko te dwie marki są? kurcze szkoda, bo one jednak wypadaja drożej, ale muszę przemyśleć

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Podziwiam ! Ja nie ogarniam co jest do czego tyle tego wszystkiego jest to raz no i to pranie ciagle i inne zabiegi przy tym
Kiedyś myślałam zebym może spróbowała po 4 MSC kiedy wszystko się w miarę unormuje i tych kupek choć tyle nie ma ale to takie moje gadanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekałam na to unormowanie i się nie doczekałam. Syn ma 2,5 i 2-4 kupy dziennie to norma :brzyda l:

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Co za człowiek... Zamiast tu ciężarną uspokajać to nerwówke wprowadzał... Dziwny jakiś.

Ja właśnie dziś czekam na wyniki tej papy czy jak to się tam zwie, bo jutro mijają 2 tyg a mówili mi że do 2 tygodni będzie na pewno na @....
I tak czekam i czekam...

A po ilu wy już miałyście wyniki krwi po prenatalnych?

BTW czy każda z Was idzie na prenatalne w II i III trymestrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja 10 dni czekałam

Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
Oj bardzo ci współczuję Ja codziennie mam w planach robić pełno rzeczy A tak naprawdę przy małym mam ograniczone możliwości. U mnie badania prenatalne też były późno trochę bo 13+4 ale sam lekarz tak mnie umówił więc wszystko było ok. Porobił pomiary dziecko też trochę nie chciało współpracować ale na spokojnie czekał aż się przekręci przy badaniu był mąż z synkiem który zresztą całe badanie płakał bo chciał do mnie ale lekarzowi wcale to nie przeszkadzało.

Zrobiłam sobie badania krwi i też wynik miałam mieć po kilku dniach ale bez tego opisu. I ja oczywiście głupia weszłam patrzę są wyniki otwieram oczywiście porównałam z wynikami jakie miałam z synem i są inne troszkę i się teraz głupia stresuje i czekam na ten raport. Ale swoje już sobie wkręcam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

no ja właśnie też porównywałam z wynikami z 1 ciazy i wpadłam w panikę. Niepotrzebnie jak się okazało
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 13:53   #1898
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja na pewno wybiorę się na to usg II i III trymestru.
Chyba muszę kupić jakieś legginsy ciążowe, bo już ciasno w brzuchu się robi.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 14:12   #1899
Karlajna89
Raczkowanie
 
Avatar Karlajna89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja na pewno wybiorę się na to usg II i III trymestru.
Chyba muszę kupić jakieś legginsy ciążowe, bo już ciasno w brzuchu się robi.
Ja dzisiaj kupiłam w Lidlu, ale jeszcze nie przymierzałam.
Ja na pewno na usg połówkowe pójdę do lekarza z certyfikatem, ale chyba tym razem do Lublina. Muszę się zorientować. Może możecie kogoś polecić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karlajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 14:33   #1900
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam w Lidlu, ale jeszcze nie przymierzałam.
Ja na pewno na usg połówkowe pójdę do lekarza z certyfikatem, ale chyba tym razem do Lublina. Muszę się zorientować. Może możecie kogoś polecić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chodziłam do swatowskiego w luxmedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 14:36   #1901
Karlajna89
Raczkowanie
 
Avatar Karlajna89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Ja chodziłam do swatowskiego w luxmedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On ma certyfikat fmf?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karlajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 14:44   #1902
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja dzisiaj jak byłam po zwolnienie, to akurat poprosił mnie na chwilę moj lekarz i co się okazało, że połówkowe już spróbuje mi zrobić za tydzień

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:17   #1903
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ty Kama jesteś teraz w 17 tygodniu ciąży? To w sumie w przyszłym tygodniu będzie 18 i juz możesz robić badanie
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:22   #1904
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja na pewno wybiorę się na to usg II i III trymestru.
Chyba muszę kupić jakieś legginsy ciążowe, bo już ciasno w brzuchu się robi.
Ja dziś w pracy miałam mega problem żeby normalnie siedzieć przy biurku bo tak mi już brzuch przeszkadzał 🤣
W piątek tak nie miałam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:43   #1905
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
On ma certyfikat fmf?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak ma i też go mega polecam to moj lekarz prowadzący już drugą ciąże. W pierwszej była potrzeba to wysłał mnie do Warszawy na echo serca płodu. Mozesz sobie na fb zobaczyć Dariusz Swatowski ginekolog.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aguska96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:46   #1906
szmallas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

P. Doktor u której byłam na prenatalnych I trymestru zapraszała na połówkowe i zaznaczyła, że najlepiej, aby był to 20-22 tydzień, bo widzi dużo więcej, niż 18-20 tak się składa, że u mnie wypada to akurat jak są święta Bożego Narodzenia i kolejny tydzień jak Sylwester i nowy rok
naturalnie standardowe wizyty mam u lekarza prowadzącego, ale połówkowe chcę zrobić u niej, bo ma certyfikat. Mówiła, że będziemy wtedy liczyć paluszki u dzieciątka

Dziewczyny, też macie tak, że jak wchodzicie do jakiegoś sklepu to nie możecie się oprzeć, by kupić coś dla Maleństwa? Ja szaleję, jak widzę ciuszki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szmallas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:56   #1907
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Ja wyniki PAPPA i wolnej beta HCG miałam na następny dzień roboczy.
A na badania prenatalne oczywiście idę i wszystkim to polecam. Żeby potem nie było lamentu, że ginekolog bez uprawnień do tych badań przeoczył jakąś wadę i obudzicie się z ręką w nocniku. Amen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Myślę tak samo ! Mi by to spokoju nie dało za bardzo świadoma jestem chyba

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!



Dzięki za słowa otuchy po tej pappie, w piątek miałam wizytę i lekarz mnie uspokajał, że to wynik niskiego ryzyka i mam nie porównywać z tym co miałam w 1 ciazy dodatkowo lekarz, który w medicoverze przeliczał nie miał certyfikatu na kość nosową więc powiedział, ze jak uwzgledni się to to wynik bedzie jeszcze lepszy



Uspokoiłam się, ale myśle, że tak poważnie to odetchnę po połówkowych



Noi lekarz powiedział, ze raczej chłopak, czyli myślę, ze to już pewne, bo w medicoverze też tak powiedział.



Marzenia o sukienkach trzeba schować głęboko i będę mamą dwóch chłopaków



























ja mimo, ze lubię młodzieżowe, a mam 34 lata to riverdale czy szkoła dla elity mnie nie wciągnęły. Mindhunter był mega! ale pamiętam, ze po pierwszych odcinkach nie rozumiałam tego zachwytu, z czasem to przyszło. 2 sezon dla mnie gorszy



sposób na morderstwo też mnie nie wkręcił, chociaż jestem banką kryminalnych



polecam broadchurch, the sinner, 7 seconds, ruchome piaski, 13 powodów, line of duty, niewiarygodne



to tyle co mi przyszlo na myśl z netflixa









ja też nie ogladałam. i bardzo żałuję, bo spędzałam długie godziny chodząc z synkiem w chuście/nosidle i usypiajac i karmiąc.



Teraz mam netflixa i słuchawki bezprzewodowe i to zmieniło moje życie

















polecam kupić po paczce na testy. U nas wszyscy zachwalali pampersy i początkowo były ok, ale potem firma wprowadziła nową wersję z jakąś super hiper siateczką, która okazała się dramatem bo wiecznie się przyklejała do pupy i odparzała.

Sprawdziły się bardzo u nas dady, a potem lidlowe.









z niechlorowanych to tylko te dwie marki są? kurcze szkoda, bo one jednak wypadaja drożej, ale muszę przemyśleć







czekałam na to unormowanie i się nie doczekałam. Syn ma 2,5 i 2-4 kupy dziennie to norma :brzyda l:







ja 10 dni czekałam









no ja właśnie też porównywałam z wynikami z 1 ciazy i wpadłam w panikę. Niepotrzebnie jak się okazało

No co ty u mnie był moment jak miał może 3 MSC i był na samej piersi że robił kupę raz na tydzień :p
Teraz tak co.dwa dni czasem codziennie ale jedna

Byłam dziś zrobić badania na pappe, wyniki powinnam mieć w środę a w czwartek wizytę

Weekend mi średnio wypadł, w sobotę miałam chęć na placki ziemniaczane więc zrobiłam pierwszy raz w robocie i wyszły fajne ale co z tego jak zwymiotowałam a to z grzybami a to ze śmietaną ...
W niedzielę naszła nas chęć na nowego kebaba w mieście, zjadłam połowę bo miałam już dość ale po chwili i tak wyleciał ...

Nie wiem czemu aż tak ... Dziś zjadłam samo mięso z tego kebaba i było ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 16:16   #1908
Karlajna89
Raczkowanie
 
Avatar Karlajna89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez aguska96 Pokaż wiadomość
Tak ma i też go mega polecam to moj lekarz prowadzący już drugą ciąże. W pierwszej była potrzeba to wysłał mnie do Warszawy na echo serca płodu. Mozesz sobie na fb zobaczyć Dariusz Swatowski ginekolog.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję znajdę w internecie kontakt i się umówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karlajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:34   #1909
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Ty Kama jesteś teraz w 17 tygodniu ciąży? To w sumie w przyszłym tygodniu będzie 18 i juz możesz robić badanie
Tak 17, a z usg 18

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 18:30   #1910
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jak byłam po zwolnienie, to akurat poprosił mnie na chwilę moj lekarz i co się okazało, że połówkowe już spróbuje mi zrobić za tydzień

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ooo łał to już ? Ja mam prenatalne wstępnie na 17 grudnia dopiero i to będzie prawie 20 tydzień i ogólnie wolała bym nawet później bo też słyszałam że lepiej po 20 tc Ale będę święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:48   #1911
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Ooo łał to już ? Ja mam prenatalne wstępnie na 17 grudnia dopiero i to będzie prawie 20 tydzień i ogólnie wolała bym nawet później bo też słyszałam że lepiej po 20 tc Ale będę święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedział doktorek, że będzie próbował pomierzyć i posprawdzać.Czy się uda zobaczymy.Już nie mogę się doczekać.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Dziewczyny jak mi niunia w brzuchu tańczy, ale to jest cudne uczucie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 20:25   #1912
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Kurczę A jeszcze ruchów nie czuje ani smyrnięcia chociaż jak teraz leżę to coś się rozpycha ale nie jestem w stanie na 100% stwierdzić że to ruchy dziecka.
Niby druga ciąża A tu nic. Z synem wiedziałam na pewno od 16tc. Zaczynam się denerwować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 20:43   #1913
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja ostatnio mialam taka twarda kulke ze az mowilam chlopakom ze bobas sie tak ulozyl, za chwile miekko czyli sie przesunal. Jak spalam na lewym boku to mialam z lewej strony wystajacy brzuch a z prawej nie. Nie czuje jeszcze jak sie rusza ale odczuwam ze ktos tam jest
Z synem kolo 16tygodnia teraz prawie skonczony 15 wiec pewnie kwestia 2tygodni.
W ogole czlowiek maly sie rusza majacy 10-14cm a my nie czujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:05   #1914
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Kurczę A jeszcze ruchów nie czuje ani smyrnięcia chociaż jak teraz leżę to coś się rozpycha ale nie jestem w stanie na 100% stwierdzić że to ruchy dziecka.
Niby druga ciąża A tu nic. Z synem wiedziałam na pewno od 16tc. Zaczynam się denerwować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, nic się nie stresuj.Dzidzia się rusza napewno, kwestia kilku dni i poczujesz.
A ruchy dziecka zaczęłam odróżniać od ruchów jelit po tym, że gdy bulga mi w jelitach to potem puszczam bąka

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 07:51   #1915
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja też jeszcze nie czuję ruchów dziecka. Mam nadzieję że już niebawem poczuję
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 09:26   #1916
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzień dobry dziewczyny! ja też nie czuję jeszcze ruchów, to co pisałam jakiś czas temu (bulgotanie w brzuchu) to chyba były wzdęcia

Dziewczyny mam pytanie, jakie miejsca polecacie na kilkudniowy wyjazd (dla mnie i tz) w styczniu? szukamy jakieś fajnej odskoczni od codzienności (może być Polska lub zagranica) albo jakieś fajne hotele w Polsce? Ma ktoś coś ciekawego?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 10:42   #1917
locus
Raczkowanie
 
Avatar locus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej dziewczyny! Przyszły wyniki pappy (w medicover czeka się dwa tyg) i wszystko jest ok. Dzisiaj muszę zadzwonić do lekarza, bo do wczoraj miałam zwolnienie.

Mam do Was pytanie, czy Wy tez macie problemy z brzuchem? Mam skurcze jelit od 5-6 tyg i męczy mnie to równie mocno co nudności. Teraz mam wrażenie, że im większa macica tym bardziej mi nieprzyjemnie. Miałam jeden dzień w miarę bez nudności, mąż mnie zabrał do sklepu, żebym wyszła trochę z domu... Musiałam siadać co 200m bo przy chodzeniu miałam wrażenie, że jelita zawiązały mi się w supeł Też tak macie? Coś pomaga?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
locus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 11:12   #1918
Kokosaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar Kokosaneczka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7 747
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

kala2505, Ka_ma888, _Aniaa_ dzięki
Karlajna89 co za lekarz, masakra. Ale kolejną dziewczynka rządzi
Ja na to drugie usg na pewno pójdę, ale jak będzie wszystko ok to zastanowię się nad tymi trzecimi.

_malaMi_ gratuluję chłopca

Ja w Lidlu kupiłam sobie spodnie dresowe, trochę za duże jeszcze, ale związałam i jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jak byłam po zwolnienie, to akurat poprosił mnie na chwilę moj lekarz i co się okazało, że połówkowe już spróbuje mi zrobić za tydzień

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
U ciebie połówkowe już za tydzień, a u mnie pierwsze prenatalne dopiero dziś stresuje się jak nie wiem co, ale biorę męża ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

locus ja tak jelit nie odczuwam, tylko nudności dobijają, no i zaparcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.01.2015 r.
16.07.2017 r.
29.06.2019 r.
Kokosaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 11:24   #1919
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dziewczyny ale usg 3trym też jest super ważne! Ocena łożyska i przepływów, wady płodu, ilość płynu owodniowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 11:27   #1920
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dziewczyny jak wypada rozmiarowka w Lidlu? Chce sobie kupić legginsy i nie wiem jaki rozmiar brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-24 13:04:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.